Skocz do zawartości


Zdjęcie

Postrzal w glowe- dziecko cudem uniknelo smierci (wideo)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
40 odpowiedzi w tym temacie

#16

Apophis_.
  • Postów: 637
  • Tematów: 36
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Przecież ten koleś nie ma połowy mózgu :o Niesamowite, że on jeszcze żyje, i to ma się całkiem dobrze... Zatkało mnie...


ps Odetkajcie mnie plX :P
  • 0

#17

Anunnaki.
  • Postów: 540
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

hmm... no to faktycznie jest dziwne... i tylko potwierdza jak malo wiemy o mozgu... teoretycznie to jest wykonalne zeby tak odrabac czesc glowy zeby zostaly te czesci odpowiedzialne za przezycie.wtedy czlowiek moze zyc dalej



sunąc dalej, wiecie dlaczego zaprzestano scinania głów? kilku ochotników miało mrugać oczami (powiekami) przed obcieciem glowy jak najszybciej i jak najdluzej, kiedy im te glowe scieto to powieki na odrąbanych głowach dalej mrugały przez kilka minut
  • 0

#18

Cyrulik.
  • Postów: 222
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Po sąsiedzku mieszka gość, który też ledwo uniknął śmierci. Miał wypadek, przez który doznał licznych złamań i zawartość czaszki wylała się na chodnik. Nie dawali mu żadnych szans a jednak przezył, ma teraz metalową płyte w głowie.
  • 0

#19

Maix.
  • Postów: 28
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Maix, ty naprawdę widzisz rzeczy których nie ma  :-D  Ten cytat jest z drugiego postu i nie był ani razu edytowany - żadnego postu w tym wątku nie edytowałem co widać wyraxnie po braku wpisów o edycji (automatycznie coś takiego się pojawia). Ja rozumiem że czasem się tak dzieje coś czytamy ale sens sobie sami dopowiadamy w zależności od stopnia zrozumienia i potem różne takie pomyłki wychodzą.

Nie no kurwa teraz to przesadziłeś! Przecież cię cytowałem- to widać!! Na tym forum nie zawsze pojawia się taka informacja(może i wogóle- trzeba się spytać jakiegoś moda), wiem bo sam kilka razy swoje posty edytowałem! Człowieku, dobijasz mnie, niby 27 lat a jak dzieciak!
Przepraszam za bluzgi ale nie mam już siły na kolesia.
Ps. udowodnić to? patrz na pierwsze moje posty w tym temacie

EDIT admin:
offtop, wugaryzmy = warn

  • 0

#20

Apophis_.
  • Postów: 637
  • Tematów: 36
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Ha, nie wiem czemu o tym zapomniałem jak wczoraj o tym myślałem! Widziałem kiedyś, chyba z rok temu, w tramwaju babkę (po 60-ce) która miała podobnej wielkości (może trochę mniejszy) "wklęs" w głowie! :-|
  • 0

#21 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

Maix, Ejael - nie popelniajcie moich bledow i nie spierajcie sie o bzdury.dajcie sobie po 100tce alk 70% i bedzie zgoda:)

Moim zdaniem nie ma tu nic smiesznego.Mozna sie tylko cieszyc ze chlopcu wglednie nic sie nie stalo i ze zyje.
  • 0

#22

Cote-d'Or.
  • Postów: 614
  • Tematów: 16
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

hmm... no to faktycznie jest dziwne... i tylko potwierdza jak malo wiemy o mozgu.


dziwne to tutaj jest to, że mimo tak gigantycznego ubytku czaszki reszta mózgu pozostała na swoim miejscu, to wręcz nie możliwe, ale z drugą częścią cytatu zgadzam się całkowicie
  • 0

#23

Ejael.
  • Postów: 1261
  • Tematów: 56
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Maix, muhad ma rację - widzę że i tak cię nie przekonam że nie edytowałem niczego wiec nie będę juz próbował. Wiedz tylko że zawsze piszę to co myślę - jeżeli ktoś mnie przekonuje że nie mam racji to z przyjemnością to przyznaję bo traktuję to jako kolejną naukę w życiu i jestem całkiem dumny z tego że potrafię się uczyć nowych rzeczy i rozwijać swój światopogląd a nie trajkotać tylko swoje jak jakiś zakuty łeb.
Naprawdę nie edytowałem tutaj niczego i na tym kończę.
  • 0

#24

Maix.
  • Postów: 28
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Sam wiesz najlepiej co robiłeś, skoro nie edytowałeś to skąd wziął się mój cytat twojej wypowiedzi? Nie wiem dlaczego zmieniasz swoje posty, a jak już to robisz to byś przyznał, że to dlatego bo napisałeś głupoty (w tym przypadku coś nieodpowiedniego do sytuacji) a nie jeszcze robić z kogoś idiotę bo się do tego przyczepił!
  • 0

#25

Bercik.
  • Postów: 353
  • Tematów: 14
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ma teraz metalową płyte w głowie.

"A co on ku*wa robokop!?"
Maix, on nie edytował swoich postów. Zawsze jest notka pod postem jeśłi ktokolwiek przy nim grzebał. Zrozum to.
  • 0

#26

Maix.
  • Postów: 28
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Zawsze jest notka pod postem

Nie zawsze! Ja już z 10 razy edytowałem swoje posty i tylko raz taka notka się pojawiła. Wiem co widziałem, on wie co robił. I nie tylko ja- ten temat wskazał mi kumpel, który zobaczył jego wypowiedzi. Poza tym jest CYTAT- wystarczy cofnąć się o stronę.
  • 0

#27 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

Maix, skoncz z tym ok? wroc do tematu albo przestan robic zamet bo to sie robi nudne. Ejael zakonczyl dyskusje z Toba wiec po co to dalej ciagniesz?? ;-)
  • 0

#28

Cote-d'Or.
  • Postów: 614
  • Tematów: 16
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

...a ja dalej nie uzyskałem teorii jakim cudem mózg nie wypłynął w całości
  • 0

#29

turrkus.
  • Postów: 851
  • Tematów: 15
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Poza tym jest CYTAT- wystarczy cofnąć się o stronę.

I jak sie juz cofnie ta stronke to warto jeszcze rzucic okiem na 7-dmy post od gory. Wiele sie wyjasni ;-)

...a ja dalej nie uzyskałem teorii jakim cudem mózg nie wypłynął w całości

Bo to byl wlasnie cud...
  • 0

#30

Maix.
  • Postów: 28
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wiele sie wyjasni

Mimo to przecież czyjeś kalectwo nie jest powodem do 'nawet śmiechu'...
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych