Skocz do zawartości


Zdjęcie

Postrzal w glowe- dziecko cudem uniknelo smierci (wideo)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
40 odpowiedzi w tym temacie

#1

turrkus.
  • Postów: 851
  • Tematów: 15
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Widok masakryczny, ogladasz na wlasna odpowiedzialnosc. Jak pierwszy raz to widzialem, to nie wierzylem wlasnym oczom. Jak on przyzył????? :surprised: :shock:

http://www.smog.pl/w...mozg/wszystkie/
  • 0

#2

Ejael.
  • Postów: 1261
  • Tematów: 56
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Hehehe ale się uśmiałem :-D bo przypomniał mi się film Spielberga "A.I. Sztuczna inteligencja" i tam dokładnie takie zepsute androidy były :-D

Naprawdę chłopak miał szczęście zassane od 100 milionów ludzi na raz. Najlepsze jest to że teraz w ogóle nie widać że brakuje mu pół głowy.
  • 0

#3

Bercik.
  • Postów: 353
  • Tematów: 14
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jasiu Jasiu, coś ci wypadło
A, to moja czaszka mamo
:D
ALe generalnie niezwykły przypadek, oglądałem program o policjancie który dostał head'a z 3ch pocisków w głowe i przeżył [2 naboje utkwiły w mózgu]
  • 0

#4

pandemia.
  • Postów: 440
  • Tematów: 21
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Gdzieś w sieci znalazłem podobny przpadek. Jakowyś Boliwijczyk miał odstrzeloną tylną część czaszki. Jak stał twarzą do rozmówcy to nicnie było widać, ale jak się obrócił do Ciebie to aż się nogi miękkie robiły... :shock:
  • 0

#5

Macha.

    Ciekawski

  • Postów: 2267
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Niesamowite, lewa półkula przejęła wszystkie czynności. Naprawde mózg jest niesamowitym narzędziem człowieka.

Chłopak nie wyglądał strasznie jak wy mówicie, ale jednak po tej ostatniej operacji wygląda lepiej.
  • 0



#6

Pylbas.
  • Postów: 281
  • Tematów: 5
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

dziwie się że niektórzy niezły ubaw mają jak to widzą... Współczuje dla chłopaka i jestem w szoku.
  • 0

#7

Ejael.
  • Postów: 1261
  • Tematów: 56
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Pylbas, skoro wszystko dobrze się skończyło to można się nawet pośmiać bo to historia nieprzeciętna.
  • 0

#8

Pylbas.
  • Postów: 281
  • Tematów: 5
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Tak dobrze sie skończyło chłopak nie ma połowy czaski i jest ok. Myśle, że jakby ktoś z was miał podobną sytuacje to też by się śmiał na samą myśl o tym.
  • 0

#9

Ejael.
  • Postów: 1261
  • Tematów: 56
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

A co ty chcesz mi wmówić?
Oczywiście że dobrze się skończyło bo chłopak żyje, normalnie funkcjonuje i ma normalnie wyglądającą głowę. Czy mogło się skończyć lepiej po takim wypadku?
  • 0

#10

Maix.
  • Postów: 28
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

skoro wszystko dobrze się skończyło to można się nawet pośmiać bo to historia nieprzeciętna

Wiesz co, najlepiej jebnij się siekierą w łeb i stań przed lustrem, będziesz miał zajebisty ubaw.

EDIT admin:
offtop, wugaryzmy = warn

  • 0

#11

Ejael.
  • Postów: 1261
  • Tematów: 56
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Maix, czy ty jesteś idiotą i nie rozumiesz tekstu pisanego? Co ma wspólnego to co napisałeś z tym co ja napisałem? Wyślil się na trochę empatii chyba że jesteś autystykiem i masz problemy z percepcją emocjonalną - w takim wypadku współczuję.

EDIT admin:
offtop, wugaryzmy = warn

  • 0

#12

Maix.
  • Postów: 28
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

o0 To była tylko propozycja, skoro dla Ciebie czyjeś kalectwo może być powodem do śmiechu to byś mógł pośmiać się z siebie. I naprawdę są lepsze sposoby pokazywania inteligencjii niż rzucanie hmm... niecodziennym słówkami.
  • 0

#13

Ejael.
  • Postów: 1261
  • Tematów: 56
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Ok, ja widzę że tu trzeba jak chłopu na miedzy...
Nigdzie nie napisałem że się śmieję z nieszczęścia tego kolesia jako takiego bo to samo w sobie nie jest śmieszne w żadnym wypadku.
Jak ktoś nie zrozumiał pierwszego zdania z mojego pierwszego postu to tłumaczę:
napisałem że uśmiałem się bo miałem skojarzenie z filmem Spielberga, gdzie były androidy wyglądające jak ten chłopak - ta myśl, to skojarzenie z androidami wywołały u mnie śmiech.
Nie ma to nic wspólnego z wyśmiewaniem się z czyjegoś nieszczęścia ani tym bardziej z jakimś waleniem się w łeb siekierą.
Poza tym chyba widać wyraźnie że refleksja na temat chłopaka jest w drugiej części mojej wypowiedzi i w niej również nie zawarłem żadnego szyderstwa.

Jaśniej nie potrafię :-D
  • 0

#14

Maix.
  • Postów: 28
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Taa, najlepiej zedytować post w którym WYRAŹNIE NAPISAŁEŚ: "to można się nawet pośmiać" i udawać, że nic nie było.
  • 0

#15

Ejael.
  • Postów: 1261
  • Tematów: 56
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Maix, ty naprawdę widzisz rzeczy których nie ma :-D Ten cytat jest z drugiego postu i nie był ani razu edytowany - żadnego postu w tym wątku nie edytowałem co widać wyraxnie po braku wpisów o edycji (automatycznie coś takiego się pojawia). Ja rozumiem że czasem się tak dzieje coś czytamy ale sens sobie sami dopowiadamy w zależności od stopnia zrozumienia i potem różne takie pomyłki wychodzą.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości oraz 0 użytkowników anonimowych