Skocz do zawartości
Zdjęcie

Autostrada nr.666


 • Zamknięty Temat jest zamknięty
39 odpowiedzi w tym temacie

#31

kassia13.
 • Postów: 81
 • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

dzoker , masz bardzo straszny avatar !!
really !!!!!!!
 • 0

#32

estachos.
 • Postów: 1
 • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

moim zdaniem ciag myslowy od pentagonu do masonerii jest troche naciagniety, ale symboli masonskich w USA wszedzie jest pelno... zwroccie uwage chociazby na oko opatrznosci na rewersie jednodolarowki...

Dołączona grafika

najlepszy jest napis obok... In God We Trust... yyy... jasne :D ktos zna moze lacine i wie co jest napisane ponad okiem opatrznosci??
 • 0

#33

.
 • Tematów: 0
Reputacja

Napisano

Najpierw zobaczcie to :D http://pl.wikipedia....iki/Pięciokąt puźniej zobaczcie jak wygląda Departamentu Obrony USA domyślicie się dlaczego taka nazwa
 • 0

#34 Gość_muhad

Gość_muhad.
 • Tematów: 0

Napisano

Novus ordo seclorum...na angielski mozna to przetlumaczyc na :A New Order of the Ages

to pojecie zaczerpnal z laciny Charles Thomson.w doslownym sensie jest to" Nowy Światowy Porządek" a teraz ciekawostka>>>>>>

W ich własnych słowach...


Wyłaniający się Nowy Światowy Porządek. Jak "oni" chcą to osiągnąć? Bardzo prosto:

Porządek z Chaosu!
(poprzez chaos do - z góry zaplanowanego - porządku)

Bez dalszych wstępów - zaglądnijmy na chwilę do umysłów ludzi, którzy stoją za tym co się obecnie rozgrywa na światowej arenie i zobaczmy efekty ich działań....

również trochę pobudzających i ożywiających cytatów...

---

"Przez ponad 100 lat ideologiczni ekstremiści po obu stronach politycznego spektrum uczepili się dobrze nagłośnionych incydentów, by atakować rodzinę Rockefellerów za niezwykły wpływ, jak oni twierdzą, my mamy na polityczne i ekonomiczne instytucje. Niektórzy nawet wierzą, że należymy do tajnej kabały, działającej przeciwko interesom Stanów Zjednoczonych, charakteryzując moją rodzinę i mnie jako 'internacjonalistów', oraz spiskujących wraz z innymi na świecie, by zbudować bardziej zintegrowaną globalnie polityczną i ekonomiczną strukturę - jeden świat, jeśli chcecie to tak nazwać. Jeśli to jest oskarżeniem, to jestem winny i jestem z tego dumny."
-
David Rockefeller, "Wspomnienia", 2002

"50 lat to wystarczająco długi czas, by zmienić świat i ludzi w nim żyjących niemalże nie do poznania. Wszystko co jest potrzebne by tego dokonać to solidna wiedza na temat socjalnej inżynierii, wyraźna wizja celu i... władza."
-
Arthur C. Clarke, "Koniec Dzieciństwa"

"Znajdujemy się na pograniczu globalnej przemiany. Wszystko czego potrzebujemy, to odpowiedni kryzys, a narody zaakceptują Nowy Światowy Porządek [New World Order]."
-
David Rockefeller*, 1991

* założyciel i honorowy sekretarz Rady Ameryk [Council of the Americas], Sekretarz Stowarzyszenia Ameryk [Americas Society], założyciel Forum Ameryk [Forum of the Americas], Sekretarz honorowy Rady Spraw Zagranicznych [Council on Foreign Relations], założyciel i honorowy sekretarz Komisji Trilateralnej [Trilateral Commission].

"Proces transformacji, choćby przyniósł rewolucyjne zmiany, najprawdopodobniej nie będzie przebiegał szybko, jeśli nie nastąpią katastroficzne i katalizujące wydarzenia - w rodzaju [ataku na] Pearl Harbor."
-
Project for a New American Century (Projekt Nowego Amerykańskiego Stulecia) [www.newamericancentury.com], 2000

"Ziemia, ze względu na swoją unikalną naturę i ważną rolę jaką odgrywa w ludzkich siedliskach, nie może być traktowana jako zwykła własność, kontrolowana przez osoby prywatne, podlegające naciskom i niedomogom rynkowym. Prywatne posiadanie ziemi jest również głównym instrumentem akumulacji i koncentracji bogactwa i stąd, jeśli nie będzie powstrzymane, może się stać wielką przeszkodą w planowaniu i implementacji planów rozwoju... społecznej sprawiedliwości... a zdrowe warunki, środowisko dla ludzi może być osiągnięte jeśli ziemia jest użyta w interesach społeczeństwa jako całości. Dlatego publiczna kontrola użytku ziemi jest nieodzowna."
-
Konferencja ONZ na temat Ludzkiego Osadnictwa,
wstęp do "Agenda 21", Punkt 10.

[to tak jakbyśmy czytali prace największych marksistów czy komunistów, którzy pałali nienawiścią do prywatnej własności. dejavu!]

"Teorię komunizmu można podsumować w jednym zdaniu: Zniesienie prywatnej własności."
-
Karl Marks, autor "Manifestu Komunistycznego" i "Das Capital". Jeden z ojców komunizmu.

"Będziemy mieli rząd światowy czy wam się to podoba czy nie; za waszą zgodą, lub poprzez zabór."
-
James Warburg,
Rada Spraw Zagranicznych (CFR) [Council on Foreign Relations]

"Niezliczone rzesze ludzi będą nienawidzić Nowy Światowy Porządek [New World Order] i będą umierać sprzeciwiając mu się. Kiedy usiłujemy dokonać ewaluacji jego obietnic, musimy pamiętać cierpienie przynajmniej jednej generacji malkontentów, wielu z nich całkiem miłych i pełnych gracji ludzi."
-
The New World Order [Nowy Światowy Porządek],
H.G. Wells, 1939

"Naszym zadaniem jest dać ludziom nie to co chcą, ale to co my zadecydujemy, że mają mieć."
-
Richard Salant
Były Prezydent CBS News

"W Ameryce nie ma czegoś takiego, w tym rozdziale historii świata, jak niezależna prasa. Wy to wiecie i ja to wiem. Żaden z was nie śmie uczciwie przedstawić swojej opinii. A gdyby spróbował, to wie z góry, że nigdy by się to nie ukazało w druku... Interesem żurnalisty jest zniszczenie prawdy, kłamanie w żywe oczy, perwersja, poniżenie, drżenie u stóp mamony i sprzedawanie swojego kraju i swojej rasy za codzienny chleb. Wy o tym wiecie i ja o tym wiem; i co za szaleństwo wznosić ten toast za niezależną prasę? Jesteśmy narzędziami i wasalami bogaczy za kulisami. Jesteśmy marionetkami; oni pociągają za sznurki, a my tańczymy. Nasze talenty, nasze możliwości i nasze życie są własnością innych ludzi. Jesteśmy intelektualnymi prostytutkami."
-
John Swinton,
były szef personalny New York TimesKontrola Populacji

"Celem ONZ jest selektywne zredukowanie populacji poprzez zachętę do aborcji, wymuszoną sterylizację, kontrolę ludzkiej reprodukcji; [ONZ] postrzega dwie trzecie ludzkiej populacji jako niepotrzebny bagaż, z potrzebą eliminacji 350 tys. ludzi dziennie."
-
Jacques Cousteau,
UNESCO Courier

[tak, tak, to ten sam miłośnik natury, Jacques Cousteau, którego filmy napewno widzieliście w telewizji]

"Pożywienie to władza. My używamy go do zmiany zachowań. Niektórzy mogą to nazwać przekupstwem. My się nie usprawiedliwiamy."
-
Catherine Bertini,
Dyrektor Światowego Programu Żywności ONZ [UN World Food Program]

[Czyjś komentarz: "Nie Katarzyno. Ja to nazywam szantażem; nazywam to zbrodnią; nazywam to ludobójstwem. Teraz wiecie dlaczego świat głoduje"]

"Czyż nie jest jedyną nadzieją dla całej planety, aby ta zindustrializowana cywilizacja upadła? Czyż nie jest to naszą odpowiedzialnością by dopełnić tego dzieła?"
-
Maurice Strong
Podsekretarz Generalny ONZ.
Sekretarz Generalny "Szczytu Ziemi 1992" [Earth Summit 1992]
Specjalny Asystent Sekretarza Generalnego ONZ, Kofi Annana.

"W poszukiwaniu nowego wroga, by nas zjednoczył, wpadliśmy na pomysł, żeby wykorzystać zanieczyszczenie środowiska naturalnego, niedobór wody, głód, itp., to powinno spełnić tą rolę... Wszystkie te zagrożenia są wywołane ludzką ingerencją... Prawdziwym wrogiem, wobec tego, jest sama ludzkość."
-
Rada Klubu Rzymskiego (100 liderów-globalistów)

"Obecnie mamy zdecydowanie zbyt wielu ludzi na tej planecie. Całkowita liczba ludzi na poziomie 250-300 milionów ludzi, czyli 95% redukcja obecnego poziomu, byłaby idealna."
-
Ted Turner: Turner Broadcasting. Właściciel CNN ["Communist News Network" jak niektórzy żartobliwie nazywają tę korporację].

Mój komentarz: OK Ted, ty idziesz pierwszy! Daj nam dobry przykład...

Na początku 20 wieku pewien spostrzegawczy lekarz z Indiany, Dr W.B. Clarke, stwierdził "Rak był praktycznie nieznany dopóki nie zostały wprowadzone przymusowe szczepienia przeciw krowiance. Miałem do czynienia z dwustoma przypadkami raka i nigdy nie widziałem przypadku raka u niezaszczepionej osoby."
-
Wywiad z Dr Deanem Black przeprowadzony przez Gary'ego Nulla, 7.04.1995.Różne"Jeśli kochacie bogactwa ponad wolność, komfort służalczości raczej, niż ożywiającą rywalizację wolnego świata, to idźcie do domu, odejdźcie stąd w pokoju. Nie prosimy was o radę, ani o pomoc. Przykucnijcie i liżcie ręce [buty], które was karmią [deptają]. Niech wasze łańcuchy spoczywają na was lekko i niech przyszłe pokolenia zapomną, że byliście naszymi rodakami."
-
Samuel Adams

Nie jest zadaniem rządu, by zapobiegać popełnianiu błędów przez obywateli; to jest zadaniem obywateli, by zapobiegać popełnianiu błędów przez rząd.
-
Robert Houghwout Jackson, Główny Sędzia Norymbergskiego Trybunału Zbrodni Wojennych

Wierzę, że instytucje bankowe są groźniejsze dla naszej wolności, niż armie stojące w gotowości.
-
Thomas Jefferson

Nie wierzę żadnym doniesieniom... dopóki rząd im nie zaprzeczy.
-
autor nieznany

Paranoja, to znajomość wszystkich faktów.
-
William S. Borroughs


:D zrodlo: http://www.grazingsh...lob/nwo-cyt.htm
 • 0

#35

Legalize.
 • Postów: 2723
 • Tematów: 123
 • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Coś tam pewnie ma, :P ale to tajemnica :P
 • 0

#36

.
 • Tematów: 0
Reputacja

Napisano

to była odpowiedź do pytania... :D

ktos zna moze lacine i wie co jest napisane ponad okiem opatrznosci??


Troche rozszalała ale loooz
 • 0

#37 Gość_muhad

Gość_muhad.
 • Tematów: 0

Napisano

Ciekawy tekst, tylko co on ma wspólnego z Autostradą 666?  Muhad, możesz wyjaśnić?? :/


ktos pytal czy wie ktos co jest pod okiem opatrznosci...chodzilo o ten napis...wiec zapodalem tresc :)
 • 0

#38 Gość_muhad

Gość_muhad.
 • Tematów: 0

Napisano

hmmm ze jakie tematy? :P
 • 0

#39 Gość_muhad

Gość_muhad.
 • Tematów: 0

Napisano

:)
 • 0

#40

Eury.

  Researcher

 • Postów: 3467
 • Tematów: 975
 • Płeć:Mężczyzna
 • Artykułów: 108
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ano wlasnie, dlatego zamykam
 • 0
 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych

stat4u