Skocz do zawartości


Zdjęcie

Hitman - Absolution


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
18 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Czy Hitman: Absolution będzie lepszy od poprzedniczek (11 użytkowników oddało głos)

Czy Hitman: Absolution będzie lepszy od poprzedniczek

  1. Tak (6 głosów [54.55%])

    Procent z głosów: 54.55%

  2. Nie (5 głosów [45.45%])

    Procent z głosów: 45.45%

Głosuj Goście nie mogą oddawać głosów

#1

OOBE.
  • Postów: 100
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

Witam. wiem że to forum paranormalne, ale czy jest tu ktoś fanem Seri Hitman? Szczerze mówiąc rzadko gram w gry komputerowe, ale ta seria jak i np: GTA V to obowiązek dla mnie. Klimat tej gry zabija..muzyka również.
Jak myślicie, jak w stosunku do poprzedniczek wypadnie Hitman 5??

#2

Connor.

    Kings Never Die

  • Postów: 1674
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Fizyka zapowiada się dosyć dobrze z tego co pamiętam jak oglądałem filmik. Nie jestem raczej fanem serii żeby wymęczyć wszystkie części ale grałem w Krwawą Forsę 2 albo 3 razy i była naprawdę dobra. Liczę na to, że 5 będzie lepsza.



#3

OOBE.
  • Postów: 100
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

Ratohnhaké:ton


Aha :mrgreen: Ja bardzo licze na klimatyczną muzykę, Hitman 2 Htiman 3 i Krwawa forsa miały wspaniały soundtrack, jeden z lepszych w histori..mroczny, klimatyczny, świetny. To mnie chyba przyciąga do tej gry...

#4

Axote.
  • Postów: 152
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Jak byłem młodszy to lubiłem grać w część pierwszą i trzecią (kontrakty?) dwójka mi nie bardzo pasowała. Ostatnio pograłem trochę w blood money ale jakoś, że się tak wyrażę: "dupy nie urywa". Ogólnie seria o naszym agencie 47 jest serią wyróżniającą się, tym bardziej że mało powstaje gier tego typu. Jeżeli chodzi o nową część - będzie to na pewno gra dobra, ale nie doskonała. Coś w stylu Dishonored - niby jest okej, ale czegoś tu brakuje. Tak samo, imo, będzie z nowym Hitmanem.

#5

daVinciPL.
  • Postów: 48
  • Tematów: 5
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie mogę się premiery doczekać!:-) Wcześniejsze części genialne a ta nowa zapowiada się całkiem przyzwoicie

#6

kamilus.
  • Postów: 1231
  • Tematów: 106
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Osobiście grałem w części 3 i 4 - szczególnie ta ostatnia bardzo mi się spodobała. Szkoda, że tak rzadko robi się gry, w których swoboda działania jest tak duża.

Jednakże w piątkę pewnie nie zagram, bo już prawie w nic nie gram oprócz WoT - jedynie (rzadko) ET, a jeszcze rzadziej Netsoccer. :)

Użytkownik kamilus edytował ten post 10.11.2012 - 18:54




#7

OOBE.
  • Postów: 100
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

Kamilus

Hmm, warto kupić. Living, Breathing world w tej części ma zapewnić szczególne przeżycia. Jestem pewien że będzie to najlepsza gra tego roku i jedna z nejlepszych gier wszechczasów. Niemalże Hitman Absolution będzie można porównać do dzieła sztuki.

#8

Connor.

    Kings Never Die

  • Postów: 1674
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Jestem pewien że będzie to najlepsza gra tego roku i jedna z nejlepszych gier wszechczasów.

Najlepszą grą tego roku jest Assassin's Creed III a co do gry wszech czasów to przesadzasz :P



#9

OOBE.
  • Postów: 100
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

Ratohnhaké:ton

Być może. Jestem wielkim fane Seri Hitman, może dlatego :mrgreen: Wszystko zależy od tego jak bardzo lużny będzie Hitman, jaka liniowść, jak długa fabuła.

#10

Mischakel.

    Ataman

  • Postów: 762
  • Tematów: 17
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Hitman, Asasyn... Co za różnica, i tak jesteś zabójcą :) ja też czekam na AC3 przede wszystkim (na PC), ale jak będę miał okazję zagrać w nowego Hitmana to nie omieszkam. Seria jedyna w swoim rodzaju. Te przebieranki, ciekawy główny bohater i bycie prawdziwym, profesjonalnym zabójcą z klasą... Drugiej takiej gry nie ma.

#11

kamilus.
  • Postów: 1231
  • Tematów: 106
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

W żadnego Asasyna nie grałem, w nowego Hitmana też nie zagram - przeczytałem, że nie pójdzie na XP. -,-



#12

OOBE.
  • Postów: 100
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

kamilu

No to może potrzebny jest Upadate sprzętu.. :mrgreen:

#13

Norbiss.
  • Postów: 34
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dotychczas wszystkie części mi się podobały ale w najnowszą osłonę zagram dopiero wtedy gdy gra będzie w promocji. A najlepszą grą roku nie jest AC III tylko ME3 :P

#14

Connor.

    Kings Never Die

  • Postów: 1674
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

A najlepszą grą roku nie jest AC III tylko ME3 :P

To jest nieprawda. Najlepszą grą tego roku nie jest Mass Effect 3 tylko Assassin's Creed III. Koniec offtopa. Ja mam rację.



#15

kudlaty88.
  • Postów: 195
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

A najlepszą grą roku nie jest AC III tylko ME3 :P


Raczej Max Payne3 xD

A poważenie to uważam że AC3 i ME3 są zbyt dużym rozczarowaniem żeby dostać GOTY.
Wszyscy liczyli na epickie zakończenie trylogii a tu jakiś pisany na szybko ending łatwy do zrozumienia przez hamburgerów.




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych