Skocz do zawartości


Zdjęcie

Coś jest nie tak z tymi ludźmi...


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
16 odpowiedzi w tym temacie

#1

Olbrzym.
  • Postów: 273
  • Tematów: 40
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

Witam. Chciałbym wyglądać jak ktoś wartościowy, np. on. Problem w tym, że ludzie postrzegają mnie jako ulicznego menela ze śmietnika.
I na dodatek jak widzą kogoś takiego w telewizji to wogóle nie reagują. Czy to jakaś genetyczna choroba psychiczna, choroba cywilizacyjna, czy może masowe opętanie przez demona? A może to dowodzi teorii, iż między czasami starożytnimi a współczesnymi na świecie pojawili się elfowie i stąd tendencja do golenia się? A może ludzie pochodzą od elfów a raczej do ich mutantów (może orków?) i stąd tendencja golenia włosów? Nie rozumiem tego. Pomoże ktoś?

#2

erebeuzet.
  • Postów: 865
  • Tematów: 31
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Każdy widzi wszystkich innych przez pryzmat samego siebie.
Co zawsze powtarzam, że 99% osób w życiu, które poznamy to idioci odnosi się do faktu, że ten 1% to my sami.
Naprawdę chcesz konfrontować populację, jej wiek, zainteresowania, wypracowany sposób bycia względem siebie?
Niczym więc się od innych nie różnisz.
Taki sam.
Trochę lepszy.
Trochę gorszy.
Szary wśród szarych...

#3

Blitz Wölf.
  • Postów: 495
  • Tematów: 7
  • Płeć:Nieokreślona
  • Artykułów: 1
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

A może to dowodzi teorii, iż między czasami starożytnimi a współczesnymi na świecie pojawili się elfowie i stąd tendencja do golenia się? A może ludzie pochodzą od elfów a raczej do ich mutantów (może orków?) i stąd tendencja golenia włosów?


Jako pierwsi depilowali się prawdopodobnie starożytni Egipcjanie. Z tego, co pamiętam, prostytutki goliły włosy łonowe, żeby nie dostać wszy.



#4

Olbrzym.
  • Postów: 273
  • Tematów: 40
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

I na co tyle minusów? Plusy dawać.

#5

mjr Tsu.

    Brak już słów

  • Postów: 682
  • Tematów: 30
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Nie bardzo rozumiem co chcesz powiedzieć. Łysi Cię od brudasów wyzywają i przyszedłeś się pożalić czy co ? :P

Użytkownik Tsu edytował ten post 03.11.2012 - 23:00




#6

Mischakel.

    Ataman

  • Postów: 762
  • Tematów: 17
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

"Jak on". Może napisz dokładniej, w czym chciałbyś być podobny do Boromira z filmu.

Długie włosy, broda, strój, budowa ciała? Widzę, że głównie chodzi o zarost i włosy. Ja znam masę mężczyzn z długimi włosami, którym nikt nie robi wyrzutów. Brodacze i wąsacze to też powszechny widok, więc nie rozumiem zamieszania. Chyba, że mieszkasz w jakiejś odizolowanej od świata eksperymentalnej wsi, w której wszyscy się depilują, ścinają się na jeżyka i chodzą w perfekcyjnie czystych, jednolitych białych mundurkach.

#7

Olbrzym.
  • Postów: 273
  • Tematów: 40
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

No właśnie ja też nie rozumiem.

EDIT: Dokładniej opowiada mi to moja przybrana rodzina.

EDITv2.0: Dzisiaj mnie już nie zabrali do kościoła. Czyli mam rozumieć, że albo opętały ich jakieś demony i chcą mnie teraz pozbawić wiary (lecz nie wiedzą, że już jej nie mam), albo po prostu Boga nie ma?

Użytkownik Android 4.1 Jelly Bean edytował ten post 04.11.2012 - 10:57


#8

Aidil.

    Są ci co wstają z łózka, i ci co ewentualnie wstają z kolan.

  • Postów: 4469
  • Tematów: 89
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

No właśnie ja też nie rozumiem.

EDIT: Dokładniej opowiada mi to moja przybrana rodzina.

EDITv2.0: Dzisiaj mnie już nie zabrali do kościoła. Czyli mam rozumieć, że albo opętały ich jakieś demony i chcą mnie teraz pozbawić wiary (lecz nie wiedzą, że już jej nie mam), albo po prostu Boga nie ma?



Zabiera się rzecz.  Z kimś się idzie.  Wszystko z Tobą jest ok.  Pewnie przechodzisz kryzys związany z pojawieniem się zarostu. Jeśli tak to zmierzysz się  jeszcze mutacją głosu.  A polucje (nocne, dzienne - straszliwie grzeszne) są już za Tobą? literówka.

Użytkownik Aidil edytował ten post 04.11.2012 - 11:25




#9

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Elektryczne Gitary - Włosy

kiedy jesteś piękny i młody nie nie nie
nie zapuszczaj wąsów ani brody
tylko noś noś noś długie włosy jak my

kiedy jesteś stary i brzydki nie nie nie
nie zużywaj maszynki ani brzytwy
tylko noś noś noś długie włosy jak my

bo najlepszy sposób na dziewczynę
zrobić sobie z włosów pelerynę
a więc noś noś bracie długie włosy jak my

już cię rodzina z domu wygania
już cię fryzjer z nożycami gania
a ty noś noś noś długie włosy jak my
HEJ!

idzie hipis z długimi włosami
skręcił z Kruczej idzie Alejami
a ty noś noś noś długie włosy jak my

idzie żołnierz z długimi włosami
WSW go goni Alejami
a ty noś noś noś długie włosy jak my

bo najlepszy sposób na kobietę
zrobić sobie z włosów bransoletę
a więc noś noś bracie długie włosy jak my

znów cię rodzina z domu wygania
znowu cię fryzjer z nożycami gania
a ty noś noś noś długie włosy jak my

idzie ojciec niesie nowe szachy
długie włosy wiszą mu spod pachy
a ty noś noś noś długie włosy jak my


idzie ciotka idzie całkiem bosa
długie włosy wiszą jej u nosa
a ty noś noś noś długie włosy jak my

kiedy jesteś piękny i młody nie nie nie
nie zapuszczaj wąsów ani brody
tylko noś noś bracie długie włosy jak my

i niech cię rodzina z domu wygania
niech cię fryzjer z nożycami gania
a ty noś noś noś długie włosy jak my

Użytkownik Wszystko edytował ten post 04.11.2012 - 11:50




#10

Olbrzym.
  • Postów: 273
  • Tematów: 40
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

O co chodzi jaką mutację głosu? Czy Boromir nie miał jej już za sobą? Owszem zarost się pojawił bo wcześniej goliłem. Ale gardła nie zamierzam se podcinać.

#11

Cannabinol.
  • Postów: 360
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Ja myslę że to z Tobą jest coś nie tak. Z całym szacunkiem ale może po prostu zetnij te włosy i ogól się.
Skoro tak bardzo boli cię opinia innych ludzi, to znak że sam nie czujesz się zbyt pewnie i dobrze.
A tacy faceci jak przytoczony przez Ciebie boromir czują się męsko, pewnie i wręcz promieniują na innych swoją pewnością siebie (wniosek wyciągam jedynie po zdjęciach z google)
Proponuje dla Ciebie dwa rozwiązania:
1. Dostosuj swoją prezencję do tego aby czuć się pewnie
2. Popracuj nad sobą i zbuduj w sobie poczucie wartości
Osobiście proponuje drugi sposób. Wymaga więcej trudu ale jak zbudujesz w sobie pewność to nawet wyglądając jak menel będziesz potrafił tak wpłynąć na ludzi aby Cię szanowali.

Użytkownik Cannabinol edytował ten post 04.11.2012 - 20:09


#12

ServusSnajper.
  • Postów: 240
  • Tematów: 4
  • Płeć:Kobieta
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Myślę, że to zależy od tego, ile masz lat. Ja jestem w klasie maturalnej i rzeczywiście jest tak, że jeśli jakiś rodzynek zapuści brodę, to ludzie to zauważają i śmieją się. Widocznie tak się przyjęło, że młody chłopak się goli, może dlatego, że wtedy jeszcze wielu nie musi tego robić?
Natomiast tacy, powiedzmy, studenci, często mają zarost i nikogo to nie dziwi.
Jednak co innego zdanie ludzi ze szkoły, a co innego rodziny. Rodzina powinna Cię wspierać, a nie wyganiać z kościoła tylko dlatego, że masz brodę. To naprawdę jest moim zdaniem dziwne. Jezus też miał brodę! (przynajmniej tak się go przedstawia na obrazach).

#13

Olbrzym.
  • Postów: 273
  • Tematów: 40
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

Siostra powiedziała, że wyglądam jak "Jezus ze śmietnika", nie wierzy, ale do kościoła chodzi (mówi że z nudów)

#14

Mischakel.

    Ataman

  • Postów: 762
  • Tematów: 17
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Myślałem, że naprawdę masz jakiś problem i wypada pomóc, ale teraz pachnie trollem.

#15

Ana Mert.
  • Postów: 2348
  • Tematów: 19
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Nie można po prostu nie golić się i nie obcinać włosów bo wtedy wyglądać się będzie jak lump - o każdą fryzurę trzeba zadbać, nawet zapuszczając bródkę trzeba się golić by nadać jej odpowiedni kształt.

Dużo zależy od higieny osobistej (długie włosy też się tłuszczą a niezadbana broda wygląda niehigienicznie), rodzaju owłosienia (zarówno zbyt gęsta jak i zbyt rzadka broda będzie wyglądać źle') i stylu ubierania - trudno mi wyobrazić sobie "Jezusa" w jeansach i szarym podkoszulku.

Także: myj się, dbaj o brodę i włosy, dostosuj fryzurkę do swoich warunków fizycznych i styl ubierania do fryzurki. Nie chce ci się golić więc postanowiłeś się zapuścić i udawać macho ale nie tędy droga.

Btw: Śmierdzisz trolem.




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych