Skocz do zawartości


Zdjęcie

SEN: UFO


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
11 odpowiedzi w tym temacie

#1

ufolog2.
  • Postów: 193
  • Tematów: 14
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Miałem dziwny sen że leciałem z obcymi.Przylecieli po mnie dwoma statkami i mnie zabrali :D .Byli oni przyjaźnie natawieni.Leciałem gdzieś z nimi gdy ich spodek zaczął tracić wysokość.Spadliśmy na jakieś pole i sen się skończył.Czy mnie porwali?A może wy też mieliście podobny sen?

#2

Macha.

    Ciekawski

  • Postów: 2267
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

moze snila ci sie jedna z katastrof ??
powinienes bardziej sie przyjzec gdzie to bylo i kiedy, to moze bys ich naprawde spotkal



#3

ktosiuf.
  • Postów: 1007
  • Tematów: 13
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Naczytałeś się na forum i ci się teraz wszystko śni. chyba wszscy wiedzą ze jak się coś przeżywa, o czyms duzo się myśli to jest to potem elementem naszych snów....oczywiście jak pwoiem ze to dowiedzione naukowo to będzie źle, więc powiem że sie sam o tym nie raz przekonałem.

#4

ciemność.
  • Postów: 1937
  • Tematów: 21
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

ktosiuf, Ty w ogóle wierzysz w to, że sny mogą czasem mieć jakąś wartość? Tak z ciekawości pytam...



#5

ktosiuf.
  • Postów: 1007
  • Tematów: 13
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Tak ale napewno nie w przypadku gdy 14 letni chłopak czyta całymi dniami o UFO o Jaszcurach czy Henryku Batucie. Mózg gromadzi te infromacje a wczasie snu porządkuje i to są właśnie nasze sny....

#6

Traper.

    Tajny Współpracownik

  • Postów: 1485
  • Tematów: 31
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

No tak, zgodze się po części. Ale są czasem sny, które nijak się mają do tej teorii. Niekótrym osobom śniło się jakieś miejsce na świecie, którego w życiu nie widział. To chyba nie jest związane z tym co się czyta, czy ogląda. Może dla ciebie to zabrzmi jak herezja, ale możliwe nawet, że sny pokazują krótkie sceny z poprzedniego życia...



#7

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

[quote=ktosiuf].... czy Henryku Batucie

BUAHAHAHHAHA ... znowu - to chyba jakis twój idol :D ;) ;) :) :) :D



#8

ciemność.
  • Postów: 1937
  • Tematów: 21
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Zgadzam się



#9

ufolog2.
  • Postów: 193
  • Tematów: 14
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Tak ale napewno nie w przypadku gdy 14 letni chłopak czyta całymi dniami o UFO o Jaszcurach czy Henryku Batucie. Mózg gromadzi te infromacje a wczasie snu porządkuje i to są właśnie nasze sny....


Niestety nic takiego nie czytałem.

#10

Macha.

    Ciekawski

  • Postów: 2267
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Naczytałeś się na forum i ci się teraz wszystko śni. chyba wszscy wiedzą ze jak się coś przeżywa, o czyms duzo się myśli to jest to potem elementem naszych snów....oczywiście jak pwoiem ze to dowiedzione naukowo to będzie źle, więc powiem że sie sam o tym nie raz przekonałem.


szkoda tylko ze te sny, ktore przedstawiam na forum dotycza mnie, gdy bylem maly i glupi, rodzice mi powiedzieli raz ze to moja wyobraznia i im uwierzylem, nie myslalem o tym a i tak to widzialem, nie sadze zeby to byla moja wyobraznia, bo widzialbym to samo teraz, a jakim cudem mi wyjasnisz dlaczego kiedy bylem maly widzialem mnostwo rzeczy, a teraz nic chociaz teraz zaczelem o tym rozmyslac

a jesli chodzi o sny "prorocze" to zaczelem je miec chyba od 5 klasy podstawowki, ale wtedy to bylo bardzo zadko i przestalem wtedy widywac "zjawy". teraz mam je co kilka kilkadziesiat dni i nawet o tym nie wiem, widze tylko obraz na jawie i zastanawiam sie gdzie to widzialem, tak bylo np. wczoraj widzialem we snie jakis nowy post ale byl on zamglony, wiec jesli on sie pojawi to bede wiedzial ze mi sie nie wydawalo, a napisal go chyba Przemo, tak mi sie zdaje



#11

ktosiuf.
  • Postów: 1007
  • Tematów: 13
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Do UFOLOGA- rozumiem że mając na koncie 200 postów nie czytałeś tych na ktore odpowiedziales.....

[ Dodano: 2006-02-19, 13:16 ]
Jak byłem mały śniło mi sie że moja mama umiera a jednym lekarstwem zeby ja uratować są BURAKI. Proroczy sen? Przecież nie czytałem nigdy o uzdrowicielskiej mocy buraków.

#12

Macha.

    Ciekawski

  • Postów: 2267
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

niewszystkie sny sa prawda, ale zdarzaja sie takie o wyzszym przeslaniu

jak wyjasnisz to ze snilo mi sie co bede robil nastepnego dnia, i zawsze sprawdzalo to sie w 100 %





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych