Skocz do zawartości


Zdjęcie

Dziwny 'przerywnik' pomiędzy reklamami


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
40 odpowiedzi w tym temacie

#16

hubiii p.
  • Postów: 500
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

daVinciPL : dobrze Ci sie skojarzylo, kolory, czionka taka sama, biala obwódka tekstu, jak na wszystkich reklamach MM, dzis widzialem bilboard. Ale to" nie dla IDIOTOW " ....
pewnie planuja wyprzedaże.. albo czyszczenie magazynów, towar przed swietami trzbea pogonic. Szkoda ze wykorzystują do tego akurat tą date i obrazek konca świata. Szkoda ze poprzez takie zastraszanie ludzi, chca jakis "myk" ze sprzedaza zrobic.

#17

Mischakel.

    Ataman

  • Postów: 762
  • Tematów: 17
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

T-Mobile to już nie Era. Oni mają raczej spokojne i zwyczajnie nudne reklamy. Media Markt lubi zaskakiwać czy wręcz szokować, więc by pasował. Virgin Mobile... Hmmm, nowi na rynku, nieobliczalni choć nie wiem, jak wyglądają ich kampanię za granicą. Saturn też by pasował, oni mają takie reklamy w "kosmicznym" stylu.

Równie dobrze to może być reklama jakichś środowisk religijnych lub antyreligijnych.

Albo totalny absurd, typu nowy płyn do czyszczenia łazienki albo płatki śniadaniowe. W dynamicznym świecie współczesnej reklamy musimy być gotowi na wszystko. A przedtem i tak się na 100% raczej nie dowiemy.

#18

Jarecki.
  • Postów: 4113
  • Tematów: 426
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Próbowałem ustalić kto i co w ten niekonwencjonalny sposób usiłuje zareklamować ale niestety nie udało mi się dotrzeć do żadnych informacji.
Natomiast udało mi się nagrać ten przerywnik i to na kanale, na którym bym się nie spodziewał zobaczyć takiego materiału CANAL + SPORT
No cóż, zapewne lada dzień dowiemy się kto i w jakim celu zamieszcza ten 5 sekundowy przerywnik.





#19

Hippo.
  • Postów: 350
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A o to piękny bilboardzik wisi naprzeciwko mojego domu:
http://img507.images...3/img1010jv.jpg
jak nic Media Markt, styl czcionki na to wszystko wskazuje :)

#20

Connor.

    Kings Never Die

  • Postów: 1674
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Hippo, tak jest. To reklama Media Marktu :)



#21

XGOŚĆ.
  • Postów: 429
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Nie wiem czy ktoś widział lub słyszał. Ostatnio np. w TVN lub na Esce lecą krótkie wstawki informujące o dacie 2012, Majowie mieli rację, wybuchnie Ziemia.

Jak myślicie, czy jest to kawał, reklama nowego filmu czy zapowiedź końca świata ? ;]

#22

Axote.
  • Postów: 152
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Zaznaczyłem: Tak, Nie, Nie, Pozytywny. Czemu pozytyw? No, dla nas ludzi lepiej chyba przeżyć życie i umrzeć w łóżku ze starości niż w jakimś kataklizmie albo coś. :mrgreen:

A jak coś się stanie w sumie... to narzekać nie będę.

#23

Oomek.
  • Postów: 138
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Jedno jest pewne, jeszcze kilka takich postów a pożegnam się z tym forum jeszcze przed 21.12 ...

#24

Elvis.
  • Postów: 59
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Pierwsze pytanie jest trochę głupio skonstruowane, a w ostatnim brakuje odpowiedzi "żaden"

Nic się nie stanie, absolutnie nic.

#25

            .

    Equilibrium

  • Postów: 299
  • Tematów: 43
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Nic sie nie stanie. Ziemniak tez leci w kulki :D



#26

defensis.
  • Postów: 356
  • Tematów: 13
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Uważam, że data 21.12.2012 jest specjalnie nagłaśniana przez mass media (za którymi stoją różne partie polityczne) w celu uśpienia opinii publicznej. Już tłumacze.

Jak wiadomo stany napinają się na bliski wschód raz po raz czy to teraz Iran czy Syria. Obwieścili tą datę jako koniec itp., w okół tej daty powstało wiele teorii i legend, że każdy o tej dacie słyszał i ma jakieś tam zdanie. Ja uważam, że 21 grudnia stanie się coś bardzo ziemskiego tj. wybuchnie nowa wojenka zapoczątkowana właśnie przez USA lub NATO bez podania poważniejszej przyczyny a opinia publiczna podejdzie do tego w sposób bardziej pobłażliwy bo "przecież coś się musiało stać 21.12.2012."

Tak właśnie ja to widzę, że światowe rządy specjalnie narobiły szumu w okół tej daty, żeby mieć mniejsze poczucie odpowiedzialności za wywołanie kolejnej wojny. Tyle ode mnie.

Użytkownik defensis edytował ten post 04.11.2012 - 12:13




#27 Gość_RekaThora

Gość_RekaThora.
  • Tematów: 0

Napisano

W moim miescie pojawily sie billboardy z napisem 'dość znoszenia tego syfa' czy jakoś tak i koleś jak syzyf pchający kamień pod górę. Skojarzylo mi sie z lekami na pryszcze i z jakimis akcjami w stylu obalic rząd, czy coś, no i z HIVem, wiecie o co chodzi?

#28

Blitz Wölf.
  • Postów: 495
  • Tematów: 7
  • Płeć:Nieokreślona
  • Artykułów: 1
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

W moim miescie pojawily sie billboardy z napisem 'dość znoszenia tego syfa' czy jakoś tak i koleś jak syzyf pchający kamień pod górę. Skojarzylo mi sie z lekami na pryszcze i z jakimis akcjami w stylu obalic rząd, czy coś, no i z HIVem, wiecie o co chodzi?


Niedawno było na demotywatorych, chodziło o umowy śmieciowe czy coś takiego.



#29

Xellos.
  • Postów: 1090
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

@up

To ja bardziej stawiam, że 21 grudnia dowiemy się, iż nie ma już zielonych wysp. Idzie wielka recesja, i kolejna fala kryzysu. Jednak politycy od razu powiedzą, to nie nasza wina...Majowie przepowiedzieli to dawno temu :)

A co do ankiety, na końcu dałem negatywny. Z dwóch powodów, jeden bo jakaś banda oszustów się wzbogaci. A dwa inna część wypranych mózgów popełni samobójstwa.

#30

Gorque.
  • Postów: 13
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A ja mam nadzieje, że zwolennicy teorii nas nie zawiodą i zapewnią nam ciekawe atrakcje. Chociaż każdy moment jest dobry na armagedon.

Użytkownik Gorque edytował ten post 04.11.2012 - 19:06



 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych