Skocz do zawartości


Zdjęcie

Dziwny 'przerywnik' pomiędzy reklamami


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
40 odpowiedzi w tym temacie

#1

ceka.
  • Postów: 28
  • Tematów: 3
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Pomiędzy reklamamami na polsacie w godzinach wieczornych przewija się coś takiego: Wie może ktoś, czy jest to reklama(Saturn, Media Markt) jak donoszą niektóre źródła, czy po prostu jest coś na rzeczy? Jeśli ktoś coś wie byłbym wdzięczny za wyjaśnienie. Dzięki.

#2

Beren.
  • Postów: 111
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No, faktycznie coś takiego jest. Sam wczoraj się zdziwiłem, że takie cos puścili ;)

#3 Gość_kaerc

Gość_kaerc.
  • Tematów: 0

Napisano

...Pamiętam taki wstrzyk... kiedyś to było w 1999 w moim mieście pojawiły się takie bilbordy o treściach związanych z końcem świata coś jak pamiętam w stylu:

"Tego dnia otworzą się wielkie drzwi" "On zbierze wszystkich ludzi w jednym miejscu" jakieś takie farmazony... to wyglądało jak cytaty biblijne albo jakieś proroctwa...

a to sie okazało że nową ikeę otwierają :D

także dobry "chłyt martetingnowy" parafrazując ani mru mru chiński ale działa :))

i odradzam szukania źródła bo to będzie znaczyło że na Was też...

działa

#4

Epe.
  • Postów: 4
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

PIERWSZA SPRAWA

U mnie w mieście zaczęli wieszać billboardy z napisem "Koniec..." albo "21.12.2012", a w tle wybuchające słońce. Zastanawiam się czy w innych miastach też takie billboardy widzieliście? Jeżeli tak to proszę o komentarz. Powiedzcie od razu co o tym sądzicie. ;)

DRUGA SPRAWA

Wy też widzieliście tą reklamę na TVN? 21.12.2012, a w tle wybuchająca Ziemia. Jeżeli tak to powiedzcie co o tym myślicie.

Pozdro.

#5

Hologram.
  • Postów: 735
  • Tematów: 31
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Bardzo zła
Reputacja

Napisano

Jakaś reklama filmu, produktu, pewni mydła

#6

Connor.

    Kings Never Die

  • Postów: 1674
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Połączyłem tematy.



#7

GothAr.
  • Postów: 50
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dziś wracając autobusem z Warszawy do siebie na wieś zobaczyłem też takowy bilbord z ową datą i rozpadającą się ziemią w tle. To było jeszcze na terenie Warszawy.

#8

kamilus.
  • Postów: 1231
  • Tematów: 106
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Na 99,9% reklama. Ktoś sprytny podłapał datę i wykorzysta boom na koniec świata by tego dnia wyjść z nowym produktem lub ofertą.



#9

shado.
  • Postów: 2
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

U mnie przy wyjeździe z miasta też jest taki billboard.
Pamiętam, jak rok temu na wakacjach zrobili billboard z jakimś cytatem z Biblii o końcu świata. "Pan przyjdzie" cośtam cośtam. Nadal nie rozumiem, dlaczego to tam stało, skoro rok temu jeszcze daleko było do końca świata.

Myślę, że to bez sensu. Robią zamieszanie wokół tego i tyle. Ludzie ogłupieją, bo koniec świata, to łatwiej będzie nimi sterować.

#10

D.B. Cooper.
  • Postów: 1179
  • Tematów: 108
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Reklama. Widziałem we Fakcie, lub SE...
Kiedyś była taka akcja w MM, że jak Polska zdobędzie mistrzostwo Europy w piłce to sklep spłaci Twoje raty za zakupiony produkt.
Tu może być coś w stylu, "Zaryzykujesz z końcem świata? Kup telewizor na raty za jedyne 4000 zł. i przekonaj się 22 grudnia, czy musisz nadal spłacać kredyt ;)"

edit: Odnośnie tych bilbordów, pamiętacie jak na rynek wchodziła "Heya"? Wszędzie można było zauważyć "łapki", a wszyscy zastanawiali się ocb? Może tak chce się rozreklamować "Virgin", ale mimo wszystko wydaje mi się, że jednak MM...

Użytkownik D.B. Cooper edytował ten post 02.11.2012 - 23:08




#11

Serail.
  • Postów: 428
  • Tematów: 52
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 26
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Jestem zdania, że to jednak któryś gracz z branży telefonii komórkowej. Co jak co, ale akcje marketingowe w ich wykonaniu, to często mistrzostwo.



#12

daVinciPL.
  • Postów: 48
  • Tematów: 5
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Widziałem tą reklamę w TV i jakoś mi się z Media Markt skojarzyło. Wam też? Też mi się wydaje że to na 100% reklama bo w sumie poza tym co to może być?

#13

Gebol.
  • Postów: 153
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Ja myśle, ale to tylko taka moja mało prawdopobna, prawie nikła zachcianka, że wtedy powrócą Bionicle do Lego :D

#14

Connor.

    Kings Never Die

  • Postów: 1674
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Dzisiaj usłyszałem też o tym, że Majowie przewidzieli koniec świata 21.12.2012 podczas reklam w Radiu Eska. Także jest to reklama, tylko czego :D Wydaje mi się, że Media Markt, Saturn albo T-Mobile.



#15

Creative12.
  • Postów: 94
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie widzę, bo: "Ten film wideo jest prywatny".


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych