Skocz do zawartości


Zdjęcie

DYNAMO


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
63 odpowiedzi w tym temacie

#61

Daniel..
  • Postów: 4137
  • Tematów: 51
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

W ogóle Wszystko kojarzysz tego magika? Nie powiem, żeby mnie nie zaciekawił tą sztuczką z kostką. O ile jakoś to wyciągnięcie z koszulki moge sobie wytłumaczyć, to to jak ją ułożył, a potem identycznie włożył w koszulkę, to już się pogubiłem :P
  • 0



#62

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Chyba pierwszy raz go widzę, ale trudno powiedzieć, bo te japońce wszystkie są do siebie podobne.
Mam małe zaufanie do trików z youtuba, zwłaszcza do takich gdzie kamera nie pokazuje całości, a w filmie są cięcia. Często się okazuje że takiego triku nie da się zrobić na żywo bo ciężko ustawić się tak żeby nie było widać sekretu. Np tak jak trik geko.


Trik na filmiku wygląda cudownie, ale w praktyce nie jest tak wesoło.

A co do tego z kostką. To muszą być dwie naklejki. Jedna z nieułożoną kostką a druga z ułożoną. Najpierw odkleja tamtą a potem przykleja następną.

Aha jeszcze jedno. Ten koleś obserwuje cały trik z przodu, czyli widzi wnętrze dłoni tego magika, więc musiał widzieć w jaki sposób ta kostka się pojawiła w rękach. Ci kolesie stojący obok też zaglądali z takiego kąta że musieli to widzieć, a przynajmniej więcej niż my. Więc ich reakcje są udawane.

Użytkownik Wszystko edytował ten post 16.10.2013 - 15:19

  • 0



#63

Zbeeanger.
  • Postów: 504
  • Tematów: 67
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 9
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Tak to w końcu są tylko sekrety i sztuczki, każdy strzeże swoich tricków do czasu aż ktoś je podpatrzy lub rozszyfruje. Najlepszymi magikami są ci którzy opracowujący własne sztuczki ... naśladowców jest wielu. Nie sztuka odgapić sztuka samemu opracować lub wymyślić.
  • 0

#64

chrumtataj.
  • Postów: 54
  • Tematów: 1
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Jestem ciekawy, czy doczekamy się znanego magika z Polski, w takim programie... no tak szuczki nie wystarczą trzeba jeszcze znać angielski ;p.


Jest Polak, który ma swój kanał na YT:
http://www.youtube.com/watch?v=xgpLYfbjZqo
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych