Skocz do zawartości


Zdjęcie
- - - - -

Ekstremalny Poltergeist


  • Please log in to reply
16 replies to this topic

#1

As Pik.
  • Postów: 36
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Tytuł filmu: Violent REAL Poltergeist Activity Caught On Video Tape
Czas trwania: 1:24
Polska lokalizacja: nie
Tagi: duch poltergeist
Krótka recenzja:  Pewnie ktoś z forumowiczów spotkał się z tym kanałem pewnego Brytyjczyka na yt. Co ciekawe jego wideo wywołuje reakcje pukania się w czoło co potęguje chęć doszukania się technik manipulacja danych przedmiotów. Ów bohater nawet sam fałszuje niektóre nagrania po czym tłumaczy jak to zrobił i dlaczego widać że to nieprawda... ta praktyka daje mu namiary na osoby które potrafią owe fejki zdemaskować przez co ma grupę obiektywnych "Oglądaczy" da tych "prawdziwych" Poltergeistowych Akcji" Wracając do sedna.. myślcie co chcecie, jeżeli to faktycznie "Hałaśliwy Duch" to czapki z głów a nawet jeżeli to fake... trzeba przyznać że bardzo bardzo dobry.
Link do filmu:



 


  • 1

#2

Connor.

    Kings Never Die

  • Postów: 1674
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Pogubiłem się. To mieszkanie tego gościa nawiedza duch czy to ten gościu jakieś triki pokazuje i tłumaczy co i jak?
  • 0



#3

Witchfinder General.
  • Postów: 425
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Wygląda to trochę jak świetnie zaaranżowany fake, no ale ciężko orzec z całkowitą pewnością, czy to na pewno ściema...
  • 0



#4

Poturbowany.
  • Postów: 7
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

*
Wartościowy Post

Ten cały Mellowb1rd to jeden wielki fake.
Obejrzyjcie najpierw ten film:


A teraz ten:


Ten pan wkopał się tym filmem:


Więc zaczął nagrywać tłumaczenia, by moim zdaniem się odratować.
  • 5

#5

As Pik.
  • Postów: 36
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

@up

Ów właściciel wstawił ten klip by zobaczyć czy ktokolwiek się połapie, następnie wyjaśnił co i jak i dlaczego widać że to nieprawda. Zresztą ktoś kto zna się w małym stopniu na obróbce wiem jak trudno jest usuwać cienie czy światło rzucane przez dane przedmioty. Jeżeli to fake to naprawdę trzeba gościowi pogratulować zdolności.


  • 0

#6

diablodevil.
  • Postów: 64
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Według mnie to świetnie zrobiony fake.
  • 1

#7

As Pik.
  • Postów: 36
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano



2;26-29 jest nawet orb przez 2 klatki widoczny..
Zazwyczaj uznaje takie produkcje za fejki.. ale ta mnie zastanawia

Użytkownik As Pik edytował ten post 28.10.2012 - 11:40

  • 0

#8 Gość_(9)

Gość_(9).
  • Tematów: 0

Napisano

Naświetlony kurz Cię zastanawia?
nawet jak się nie interesowałam zjawiskami paranormalnymi to wiedziałam, że te całe "orby" na zdjęciach i filmach to coś normalnego. A później się okazało, że ludzie dorobili sobie do brudu mistyczna otoczkę.

Użytkownik (9) edytował ten post 28.10.2012 - 11:36

  • 1

#9

As Pik.
  • Postów: 36
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Naświetlony kurz Cię zastanawia?
nawet jak się nie interesowałam zjawiskami paranormalnymi to wiedziałam, że te całe "orby" na zdjęciach i filmach to coś normalnego. A później się okazało, że ludzie dorobili sobie do brudu mistyczna otoczkę.


Nie wszystko złoto co się świeci.. dlatego nie wszystko to kurz zarejestrowany w formie wizualnej.
Dodam tak od siebie, nie myśl tak szufladkowo a "oczy" staną się większe.

Pozdrawiam i Błogosławię
  • -1

#10 Gość_(9)

Gość_(9).
  • Tematów: 0

Napisano

Nie myślę szufladkowo. Po prostu co do rzekomych orbów wydawało mi się, że to już dawno i nieprawda, a jednak dalej ludzie je widzą. Moje spojrzenie na to jest takie, że zjawa jest zjawą a kurz jest kurzem i hybryda tych dwóch zjawisk nie powinna mieć racji bytu.
  • 0

#11

As Pik.
  • Postów: 36
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie myślę szufladkowo. Po prostu co do rzekomych orbów wydawało mi się, że to już dawno i nieprawda, a jednak dalej ludzie je widzą. Moje spojrzenie na to jest takie, że zjawa jest zjawą a kurz jest kurzem i hybryda tych dwóch zjawisk nie powinna mieć racji bytu.


Zgoda, jest tylko jeden mały szczegół, kurz to udokumentowana forma fizyczna a orb... no właśnie.
Świat jest pełen takich pytajników i dlatego mamy tutaj to forum między innymi.
  • -3

#12

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Orb to też kurz, tyle że oświetlony lampą błyskową. http://pl.wikipedia....rb_(fotografia)
Albo mogą to być krople wody i małe owady.

Widać kolego że zawiodłeś się w tym temacie, więc szukasz czegoś na pocieszenie. Znalazłeś tego orba i chcesz tym czegoś dowieść. Tylko nie wiem czego. Przecież orby to zjawisko powszechne występujące na większości zdjęć.
  • 0



#13

As Pik.
  • Postów: 36
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Orb to też kurz, tyle że oświetlony lampą błyskową. http://pl.wikipedia....rb_(fotografia)
Albo mogą to być krople wody i małe owady.

Widać kolego że zawiodłeś się w tym temacie, więc szukasz czegoś na pocieszenie. Znalazłeś tego orba i chcesz tym czegoś dowieść. Tylko nie wiem czego. Przecież orby to zjawisko powszechne występujące na większości zdjęć.


I znowu szufladkowe teorie sponsorowane przez wiki.. Tak z innej beczki, wiesz kiedy umiera handel? - Kiedy klient zostaje bombardowany pytaniami zamkniętymi tak/nie... Tak więc jeżeli na bananie napiszą ci pomarańcza to posłusznie przytakniesz bo tak pisze na wiki?
Od czego mamy mózgownice? od parady? ale ku twemu zadowoleniu posłużę się inną terminologią na dane zjawisko.. najlepiej taką której nie znajdę na wiki etc.
  • -1

#14

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Chyba jesteś nastolatkiem, prawda?

Nie podoba ci się wikipedia? Ale dlaczego. Przecież opis tego jak powstają orbsy jest właściwy i na innych stronach znajdziesz to samo.
http://ssprstn.tripod.com/id65.html
http://www.sgha.net/articles/orbs.htm
Takie jest wyjaśnienie naukowe tej kwestii. A to że ty ich nie akceptujesz, to już nie mój problem.
Chcesz sobie wymyślać własne prawdy, bo te ci nie pasują.

Użytkownik Wszystko edytował ten post 29.10.2012 - 20:57

  • -1



#15

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

No i całe szczęście, bo nic konkretnego nie masz do powiedzenia.
Aha, sam możesz przekonać się czym są orbsy. Weź sobie ścierkę i zetrzyj kurz , a potem wytrzep ją i zrób zdjęcia, to będziesz miał od groma orbsów. Chyb że chcesz dowieść że orby to co innego niż owady, woda, kurz itp. masz drogę wolną, może będziesz pierwszym który dowiedzie że to jest coś innego niż jest. Bo pisanie o wąskich horyzontach jest tanim chwytem pod publiczkę.
  • 1




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych