Skocz do zawartości


Zdjęcie

Wyjaśnić Niewyjaśnione - Seans spirytystyczny


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
16 odpowiedzi w tym temacie

#16

adrru.
  • Postów: 35
  • Tematów: 4
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Gdy byłam w trzeciej klasie podstawówki , przyszły do mnie koleżanki i dla "jaj" zaczęłyśmy wywoływać duchy, a dokładniejducha mojego dziadka . Myślałyśmy , że to tylko głupia zabawa i nic się nie stanie . Po jakimś czasie nocowałam u babci , nie wiem może tydzień , może 2 tygodnie po tej "zabawie". Przebudziłam się w nocy , ponieważ miałam koszmar i postanowiłam iść spać do pokoju babci . Gdy już położyłam się i próbowałam zasnąć usłyszałam głos . A tak na prawdę to był śmiech , męski i nie wywodził się z konkretnego miejsca pokoju tylko tak jakby wypełniał cały pokój i .. no poprostu trudno i jest to opisac . Przestraszyłam się . Do dziś nie wiem co to było . Na początku tłumaczyłam sobie , że to może sąsiad się śmiał, może mi się wydawało , ale to nie był taki cichy śmiech , ten głos był bardzo głośny . :o
  • 0

#17

machado.
  • Postów: 248
  • Tematów: 35
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Heh, nie wiem czy byłoby to do końca moralne - mój pradziadek był w posiadaniu dużego majątku, w postaci złota i różnych tego typu wartościowych klejnotów. Legenda rodzinna głosi, że przed śmiercią 'skarb' ten zakopał - nikomu nie powiedział gdzie dokładnie. Wywołanie go z pytaniem gdzie leży ten skarb jest bardzo kuszące :)
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych