Skocz do zawartości


Zdjęcie

Samoobrona


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
40 odpowiedzi w tym temacie

#1

Macha.

    Ciekawski

  • Postów: 2267
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Założyłem ten temat, bo wydaje mi się bardzo przydatny. No właśnie jak wy się bronicie przed wścibskimi bytami, które co jakiś czas was odwiedzają i ingerują w was.


U mnie to wygląda tak, że kiedy wyczuje u siebie w pokoju jakiś byt od razu całą moją energię skupiam na myśli, aby wytworzyć wokół swojego ciałą barierę ochronną. Po prostu skupiam się i wizualizuję ją, jak pulsuje i otacza całe moje ciało. W moim wypadku to działa. Skorzystałem z tego wiele razy, a sposób ten wymyśliłem, kiedy moje myśli zostały rozpraszane i skupiane wokół sexu (lol nie wiem czemu), chociaż nic nie wskazywało, żebym chciał o tym myśleć, szczególnie jak się kładłem już zmęczony spać i zacząłem opróżniać umysł, żebym szybciej zasnał. Kiedy zaczęły atakować te myśli nie było łatwo się skoncentrować, ale jak już się udało wytworzyć tę barierę myśli zniknęły, żeby sprawdzić czy ta metoda działa usunąłem barierę (przestałem ją wizualizować i zabrałem od niej energię) i myśli od razu wróciły.


Ciekaw jestem jak wy się bronicie, bo zawsze warto mieć koło zapasowe. :mrgreen:
  • 0



#2

Macha.

    Ciekawski

  • Postów: 2267
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Ale widzisz, to było tak, że wizualizowałem barierę ochronną, a gdy zmniejszałem jej działanie dochodziły w jakimś stopniu te myśli, poza tym było też to ciekawe uczucie, że ktoś jest w pokoju jak w nim jestem tylko ja ;-) .
  • 0



#3

asp.
  • Postów: 225
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

wiesio ale Ty tak poważnie, czy ..... yyyyyy :rotfl: to ja już się nie dziwie twojego OOBE :rotfl: :lol : :lol : :lol : :lol :
  • 0

#4

Macha.

    Ciekawski

  • Postów: 2267
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Dobra niech wypowie się ktoś, kto wie jak się bronić przed złośliwymi bytami astralnymi. Ostatnio mało ich u mnie było, ale wole być przygotowany. Szczególnie po paru sytuacjach.

asp, nie wiem czemu się nabijasz, dla mnie jest to poważny temat, bo przydałoby się wiedzieć jak się bronić jak cie coś zaatakuje. Ale skoro ty uważasz, że to śmieszne, to powinieneś się spotkać z ezahem.
  • 0



#5

asp.
  • Postów: 225
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

:rotfl: napisał bym co o Tobie myśle, ale nie przeszło by to przez cenzurę więc sobie daruje :rotfl: żal mi Cię poprostu ;(
  • 0

#6

Macha.

    Ciekawski

  • Postów: 2267
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

To napisz mi na PW i tak nie mam zamiaru się tobą przejmować.
  • 0



#7

cleric.
  • Postów: 57
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wiesio_PL, jak sie bronić? absolutnie nie rozmawiać, ani nie pytać czego chca, zwłaszcza jak czujesz że to jest agresywne. Swoją energię skupić na wyrzuceniu tego z domu i z otoczenia, ostatnio byłam zmuszona wręcz odezwać sie do takiego gościa wprost , kazałam mu wynosic się precz i nie wracać. Poszło i nie wróciło :P ale żeby odniosło to skutek trzeba skupiać się dłuższy czas.. mnie zajęło to kilka dni
  • 0

#8

Patryczek.
  • Postów: 577
  • Tematów: 18
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Założyłem ten temat, bo wydaje mi się bardzo przydatny. No właśnie jak wy się bronicie przed wścibskimi bytami, które co jakiś czas was odwiedzają i ingerują w was.

Wykręcam rękę czy kopie poniżej pasa a czasami poprostu nie wzracam na to uwagi... tak wogule to trudno sie bronic jak leci na ciebie 10 kolesi z piesciami... wiec nie mam jak sie bronic... a jesli chodzi o byty astralne nigdy nie miałem z nimi proelbmu... raczej z nimi dobrze żyje niż z moją klasą...
  • 0

#9

Anunnaki.
  • Postów: 540
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

jak taką tarcze ochronną zrobić ?? prosilbym o porade krok po kroku
  • 0

#10

Nickcave.
  • Postów: 55
  • Tematów: 5
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Hmmm ja przeważnie próbuję pomyśleć o czymś tak mocno, że na inne rzeczy nie będzie już miejsca. Trzeba tylko wybrać odpowiednio absorbujący temat...
  • 0

#11

nightbird.
  • Postów: 22
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A ja myślałem, że to jakiś temat o polityce ;k
  • 0

#12

Macha.

    Ciekawski

  • Postów: 2267
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Anunnaki, ja to robie tak. Koncentruje sie i próbuje zebrać swoją energię. Potem wizualizuje sobie barierę wokół mojego ciała i skupiam w niej całą energię. Potem wystarczy tylko być skoncetrowanym i utrzymywać te barierę jak długo się da.
  • 0



#13

nightbird.
  • Postów: 22
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Potem wizualizuje sobie barierę wokół mojego ciała i skupiam w niej całą energię.


Ja tam za bardzo nie wierze w takie bajeczki, typu ochrona przed jakimiś-tam bytami, dlatego Wiesiu, moglbys mi wytlumaczyć na czym polega to działanie, którego opis zamieściłem powyzej (Twoj cytat). Pierwszą częśc postu rozumiem, ale tego już nie...
Coż, tak to jest jak sie ma pierwszy raz do czynienia z takimi rzeczami:)
  • 0

#14

asp.
  • Postów: 225
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

mateusz, oni mają grzyby na ścianach i próbują z nimi walczyć. Nie zwracaj na nich uwagi żyją we własnym świecie. WALKA Z BYTAMI :rotfl: :rotfl: :rotfl: mój ulubiony paranienormalny temat na tym forum, a Wiesio to mój idol
  • 0

#15

nightbird.
  • Postów: 22
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

asp, w 100% się z Tobą zgadzam.
Na podstawie ich życia możnaby napisać współczesnego Don Kichota w wersji S.F.

Don Wiesio walczy z Bytam :lol :

Zdaje się, że wyobrażnia co po niektórych uzytkonikó juz dawno wymknęła im się spod kontroli. Na każdym kroku widzą UFO, pozaziemskie byty i inne zjawy.
Niestety, muszę Was zmartwić. Takie rzeczy nie istnieją naprawde. Są jedynie wytworem waszej chorej wybraźni!
Świat opiera się jedynie na fundamentalnych prawach fizyki, których nic nie podważy, a każde "pozaziemskie" zjawisko da się logicznie wytłumaczyć.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych