Skocz do zawartości


Zdjęcie

Wyjaśnić niewyjaśnione - pakt z diabłem


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
200 odpowiedzi w tym temacie

#121

Nothing.
  • Postów: 200
  • Tematów: 13
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

@Up
Długo zastanawiałem się co odpowiedzieć, jak to zripostować itp.

Skupmy się na jedej części zdania wyżej.
"Twoja wiara zbyt mała"
Z treści wynika, że ja wierzę, przez co wprowadzasz w błąd niezapoznanych z tematem ludzi. Tak właściwie to skoro wierzyłbym w byty władające tym światem, temat nie zaszedłby tak daleko.

Zastanówmy się czy te byty są wszechmogące...

Mogą unieść każdy kamień? Mogą zrobić każdy kamień? Mogą zrobić taki kamień, którego nie potrafiłyby unieść?

Nie są wszechmogący

1:0 dla mnie.

Bóg jest dobry a szatan zły? To dlaczego ludzie rodzą się chorzy? Dlaczego szatan "pozwala czasem paktować" by tamci byli szczęśliwi?

Nie są idealnie dobrzy i źli, tak jak zostali przedstawieni

2:0 dla mnie.

Mowa o miłosierdziu boskim. Bóg ci wszystko wybaczy, ale za niektóre grzechy nie dostajesz rozgrzeszenia i zostajesz potępiony.

Czy to oznacza, że Bóg nie jest miłosierny?
Tak

3:0 dla mnie.

Kolejna rzecz, byty te są uważane za "najdoskonalsze", jednak nie potrafią zakończyć tego niedojrzałego sporu.

Czyli nie są doskonałe.

4:0 dla mnie.

Z tego wynika, że byty te nie są wszechmogące, nie są odzwierciedleniem dobra/zła, nie są miłosierne, nie wszystko potrafią wybaczyć, a na dodatek kłócą się ze sobą.

Co to oznacza?
OMG! Co to oznacza?

To oznacza, że są ludźmi. Do tego zmierzałem przez cały tekst. To my jesteśmy boscy, a nie jakieś byty. To człowiek jest bogiem, tylko uświadom to sobie sobie.

Pozdro.
Nothing
  • 1

#122

Mo.nika.
  • Postów: 265
  • Tematów: 5
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

O rany :)

Piszac o Twojej zbyt malej wierze , pisalam w zartobliwym tonie. Literki niestety tonu wypowiedzi nie oddaja , szczegolnie kiedy piszacy do siebie sie nie znaja, dodalam wiec emotke. Myslalam ze to bylo czytelne. Mea cupla.

To nie ja wprowadzam w blad, raczej Ty. Opowiadajac o swoim pakcie , sugerujesz czytelnikowi ze wierzysz w diabla. Jaki mialoby to sens w innym przypadku ?

Zakladajac ze piszac " byty " masz na mysli Boga i diabla, odniose sie do niektorych z Twoich stwierdzen, z zaznaczeniem ze to tylko moj punkt widzenia, to w co ja wierze.Niczego nie narzucam i nie spieram sie :)

Wierze ze Bog jest wszechmogacy. Wierze ze diabel nie jest.
Wierze ze Bog jest dobry a diabel zly. I nie ma to nic wspolnego z tym ze ludzie rodza sie chorzy. A diabel czasem paktuje , nie po to zeby ktos tam byl szczesliwy, tylko dlatego zeby zdobyc nasze dusze.

To ze za niektore grzechy nie dostajesz rozgrzeszenia i zostajesz potepiony, nie znaczy ze Bog Ci nie wybaczy. NIGDZIE nie jest napisane, ze jest inaczej. Milosierdzie Boze jest nieskonczone. Nawrocenie i zal za grzechy jest mozliwy zawsze, przy czym nie jest to pstrykniecie palcami i stwierdzenie , ok od teraz bede grzeczny.

Tak , jestesmy boscy. Poniewaz zostalismy stworzeni na podobienstwo Boze. Poniewaz przyjelismy Jezusa do swojego serca. Bog mieszka w nas , wiec tak - jestesmy boscy.

Tez pozdrawiam :)

Użytkownik Mo.nika edytował ten post 30.03.2013 - 14:06

  • 0

#123

Nothing.
  • Postów: 200
  • Tematów: 13
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

!WOW!WOW!wow!
(Ten temat powoli zmienia się w debatę :P)

Nieźle, takiej interpretacji się nie spodziewałem.

Patrzysz tylko ze strony chrześcijanina, co podziwiam, ale akurat w tym wypadku starałem się obalić wszystkie wierzenia, nie wyszło.

Kamień, którego nie mógłby podnieść nawet Bóg, to awykonalne nawet dla Chucka Norrisa, a co dopiero Boga. Nieprawdasz? :D

Nie będę cię przekonywał, wiem jak ja się czułem, kiedy się "spostrzegłem" ( cudzysłów ze względów moralnych, aby nie urazić żadnego wierzącego). A więc kiedy się spostrzeglem, czułem się jak dziecko, które dowiaduje się o tym, że mikołaj nie istnieje. Smutek tego że żyłem w kłamstwie był duży. :P
Lepiej jeżeli żyjesz szczęśliwie z Bogiem, niż nieszczęśliwie bez niego. :D
  • 0

#124

renata86.
  • Postów: 47
  • Tematów: 0
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

dalam nowe zycie temu tematowi ktory od pewnego czasu byl juz martwy.. coz.. byc moze to i dobrze. dzis napisze swoje zakonczenie i pozegnam sie z wami, wnioski moje sa takie: bog jest podly, msciwy, i lubuje sie w cierpieniach ludzi, i to jest okazane przez karty histori od tysiacleci, bo kazdy kto rzeczywiscie szczycil sie wielka wiara w niego, skonczyl marnie swoj zywot, a najbardziej marnie skonczyl jego syn, przyjmujac ze rzeczywiscie nim byl, bo nie chce prowokowac kolejnej dysputy na temat pochodzenia jezusa, wiec zakladamy ze serio byl synem bozym, wiec uczucia tego boga sa aczkolwiek dziwaczne skoro pozwolil zamordowac swojego syna w taki bestialski sposob. taka bylaby charakterystyka boga, gdyby rzeczywiscie istnial, poniewaz oho pobudka dzieciaczki bozia nie istnieje, tak samo jak szatan, aniolki cherubinki i piekny raj i gorace piekielko, tego nie ma, nigdy nie bylo, to wymysl czlowieka kultywowany i perfekcjonalizowany od stuleci.. jak umieramy tak koniec, nie ma nic " al di la", zadnego zycia po smierci, zadnych swiatelek, drozek uslanych kamieniami badz zlotem, garow ze smola czy co tam jeszcze wymyslano, bog nie istnieje, czlowiek ewoluowal od malpy co jest udowodnione naukowo, a wasza wiara to tylko wymysl pomagajacy czlowiekowi na kogos zwalic wine za niepowodzenia, i tlumaczacy to gowniane zycie, fajnie jest wierzyc ze w tym zyciu jest do kitu ale jak bede dobrym czlowiekiem to zostane wynagrodzony po smierci nie? pewnie ze fajnie, bo daje jakas nadzieje na cos lepszego, co nigdy nie nadejdzie, bo to pic na wode fotomontaz! probowalam wszelkimi sposobami, wrecz wywolujac samego lucyfera! pojawil sie? alez skad, bo jak moze pojawic sie ktos kto nie istnieje heh, nie pojawil sie zaden z wzywanych demonow, zaden, wiec co w tej chwili robie? obalam wasza utopie.. wasza wiare, bo skoro nie istnieje szatan to i nie istnieje bog! a teraz drodzy uzytkownicy tego forum.. zycze wam dlugiego i szczesliwego zycia.. z wiara lub bez niej, to wasza sprawa. pieknie by bylo gdyby koniec byl poczatkiem.. ale tak nie jest, koniec jest koncem, a po drugiej stronie drzwi nie ma nic, smierc jest wyzwoleniem, smierc jest definitywnoscia, to smierc jest zbawieniem, milo bylo was poznac. zegnam.
  • 1

#125

Mo.nika.
  • Postów: 265
  • Tematów: 5
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Wiara , to wymysl po to zeby zwalac wine za gowniane zycie . Co za bzdet !
Ogarnij sie dziewczyno! "Nie dales mi co chcialam? To znaczy ze Cie nie ma . " Ile Ty masz lat ? Mnie nie chodzi teraz o kwestie wiary ,tylko podejscia. A Twoje jest mocno roszczeniowe :)
Jesli Twoje zycie jest gowniane to jest to przede wszystkim Twoja wina, nie Boga , nie diabla - Twoja. Twoje zycie, Twoje decyzje. Zamiast uzalac sie nad soba i szukac winnego , zbierz sie do kupy i zacznij cos robic. Dla siebie, SAMA, zeby te zycie przestalo byc gownianym.
Czy moze to za duzy wysilek? Latwiej bylo podpisac pakt co ? Nic nie kosztuje a przynajmniej nie w tym zyciu..


Taaak...zabierz zabawki z piaskownicy i obraz sie na caly swiat . I na Boga i na diabla. Ups..sorry- przeciez oni nie istnieja.
  • 0

#126 Gość_ayalen

Gość_ayalen.
  • Tematów: 0

Napisano

Renatko, niczego ani nie obalasz ani nie udowadniasz, nie ludz sie Slonko, do tego trzeba czegos wiecej niz slowotoku. Mysle ze pomimo deklaracji- wrocisz do tego tematu bo to Tobie najwyrazniej cos nie daje spokoju. Wiec do poczytania, milych Swiat.Aha, nie wierz w zadne poczatki i konce, zawsze jest tylko ciag dalszy.

Użytkownik ayalen edytował ten post 30.03.2013 - 19:23

  • 0

#127

desperka.
  • Postów: 1
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

W takim razie liczymy na sprawozdanie z przebiegu wydarzeń. Przyszło mi na myśl że możesz ustawić jakąś kamerę w czasie ,,dokonywania wymiany" w razie przypadku jakby towarzyszyły przy tym jakieś inne...efekty. Jak coś sprawdzać to naukowo!
Powodzenia.




Trafiłam na tą stronę całkiem niedawno ale tak mnie zaciekawiła, że postanowiłam sie zarejestrować i uczestniczyć w dyskusjach :) A propos tej kamery o której mówi Margot. Nie udałoby się tego zrobic. Koleżanka miała kontakt z nadprzyrodzonymi siłami. Raz chciała wszystko nagrać, jednak pomimo, że aparat był naładowany 100% nie działał. chodzi o to, że jeśli w pobliżu są jakiekolwiek siły nadprzyrodzone to czerpią one energię ze wszystkiego co jest wokoło, dlatego też np. trzeszczy radio albo szumi w telewizorze. Znam sytuację że moja znajoma słuchała radia, nagle zaczęło coś szeleścić i ktoś zaczął do niej mówić przez radio.

Do wszystkich niedowiarków :) Każdy kto nie wierzy tym lepiej dla niego i lepiej byście sie w to nie zagłębiali, ale szatan i paranormalne zjawiska, bóg i cuda istnieją :)
  • 0

#128

renata86.
  • Postów: 47
  • Tematów: 0
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

powiem wam jedno, mylilismy sie wszyscy co do prawdziwego satanizmu, i odrazu pozbawiam zludzen DESPERKA bog nie istnieje,to postac fikcyjna :) byc moze uda mi sie w niedlugim czasie dac zycie stronie ktora wszystko odnosnie satanizmu bedzie w stanie wytlumaczyc, ale kiedy to nie wiem, dam wam znac, jesli ktos bedzie zainteresowany odnajdzie tam odpowiedzi na wszystkie swoje pytania. pozdrawiam.
  • -1

#129

Padael.

    Tauri

  • Postów: 1017
  • Tematów: 73
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Założywszy, że bóg jest postacią fikcyjną , zakładam, że szatan również.
Jakże wtedy mówić o sataniźmie, który jest wierzeniem?
Odpowiedzi na wszystkie pytania? Wrodzona skromność ale chętnie przeczytam oświecone wersy osoby, która stwierdziła, że wszyscy się mylą, rozumiem, że ty się nie mylisz.
A może bóg to ty?
Na pewno nie mój, broń boże ;)
  • 1



#130

mloda.
  • Postów: 1
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Przeczytałam u was na forum wasze wszystkie wypowiedzi , nigdy w takie rzeczy nie wierzyłam dopóki nie zobaczyłam egzorcyzmów na żywo na mszy oczyszczenia w Czatachowie. Dzisiaj usłyszałam od koleżanki że podpisała cyrograf własną krwią życzyła sobie szczęścia wszystko się sprawdzało ale znalazła miłość swojego życia i podarła ten cyrograf . Dzisiaj sprzątała w pokoju i znalazła ten kontrakt cały nie podarty tak jakby do niej wrócił i z tego powodu chłopak od niej odszedł i została zupełnie sama czy to jest wgl możliwe ?
  • -2

#131

Daniel..
  • Postów: 4137
  • Tematów: 51
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Przeczytałam u was na forum wasze wszystkie wypowiedzi , nigdy w takie rzeczy nie wierzyłam dopóki nie zobaczyłam egzorcyzmów na żywo na mszy oczyszczenia w Czatachowie. Dzisiaj usłyszałam od koleżanki że podpisała cyrograf własną krwią życzyła sobie szczęścia wszystko się sprawdzało ale znalazła miłość swojego życia i podarła ten cyrograf . Dzisiaj sprzątała w pokoju i znalazła ten kontrakt cały nie podarty tak jakby do niej wrócił i z tego powodu chłopak od niej odszedł i została zupełnie sama czy to jest wgl możliwe ?


Ile macie lat dziewczyny?

Dołączona grafika

Ostatnie upomnienie o spamie. Następnym razem będzie ostrzeżenie.
HPL


Jaki spam? Boże, ogarnijcie się, bo od jakiegoś czasu nic tu nie można napisać, bo spam, bo wulgaryzm, same upomnienia i ostrzeżenia, aż się odechciewa człowiekowi korzystać z tego forum. Napisała jakieś bzdury i co mam odpisać? ' Łoo, pięknie dziewczyny, czy mogę prosić o więcej szczegółów? Jak wyglądał diabeł? Czy miał rogi? ' Wtedy by nie był spam? Jak ktoś bredzi to należy to jak najszybciej negować, żeby nie szerzyć głupot, a takie ironiczne pytania często bardzo szybko zamykają temat, tyle.

Dołączona grafika

11.6 Decyzje moderatorów o ostrzeżeniach są nieodwracalne i nie podlegają dyskusji w sytuacji naruszenia niniejszego Regulaminu.

Tym razem ulgowo, każdy kolejny taki wybryk zakończy się ostrzeżeniem.

HPL

Użytkownik Kronikarz Przedwiecznych edytował ten post 23.08.2013 - 18:21

  • 3



#132

renata86.
  • Postów: 47
  • Tematów: 0
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

i oto mi znowu miedzy Wami, chyba najbardziej negatywnie oceniane wypowiedzi te moje, ktos kiedys napisal ze to mi nie daje spokoju jakas sprawa i wroce.. racja, wrocilam, i racja cos mi spokoju nie daje.. oczywiscie zdaje sobie sprawe, ze moje wypowiedzi czytane przed chwila po raz drugi wygladaly rzeczywiscie na niezdecydowane, ripostujac na pytanie o wiek.. zdecdowanie dorosla panie kolego, byc moze zbyt dorosla by bawic sie w te "poszukiwania drogi prawdy", ale coz kazdy w zyciu potrzebuje jakis odpowiedzi, ktore ciezko jest otrzymac.. temat satanizmu, wiary, jest tematem rzeka, z milionami roznorakich interpretacji, co umysl to inne podejscie, i wiadomo ciezko znalezc dwie osoby ktore zblizaja sie swoimi rozmysleniami do siebie, dlatego swiadoma jestem tego ze dla wiekszosci z Was to co dla mnie jest "odpowiedzia" dla Was bedzie stekiem bzdur :) jednakze natrafilam na zbior wiadomosci, tak bardzo satysfakcjonujacych zapotrzebowanie na wiedze o satanizmie ze chetnie sie z ta wiedza z Wami podziele, ale..
no wlasnie, te ale gdzies tam jednak wtracic trzeba, bez obiektywnego podejscia, z subiektywnymi stereotypami, z chrzescijanska nterpretacja ktora w naszych umyslach jest bardzo gleboko zakorzeniona.. nie zrozumiemy nic. Dlatego pytanie czy mamy otwarte umysly? czy potrafimy przyjac do wiadomosci zupelnie inna prawde niz ta powszechnie znana? czy wysmiejemy kazde zdanie nie pasujace do naszego myslowego szlaku ? pozdrawiam tych co tu jeszcze zagladaja.

"Ciemnosc to swiatlo odwrocone" - Beelzebub
zacznijmy wiec od tego jak wedle OBIEKTYWNYCH umyslow postrzegany jest satanizm.. wstep ;) a ciag dalszy po kawaleczku o ile nie zostane z tym zablokowana ;)
Satanizm nie jest "wynalazkiem Chrzescijanskim".
Satanizm ma swoj poczatek przed wszystkimi innymi religiami, rowniez przed Chrzescijanstwem.
Satanizm nie ma nic wspolnego z elfami, gnomami, wampirami, potworami z Halloween czy podobnymi istotami.
Satanizm nie jest "zlem".
Satanizm dotyczy elewacji i wzmocnienia czlowieczenstwa, co bylo intencja naszego prawdziwego Stworzyciela - Szatana.
Wiemy ze Szatan/Lucyfer jest istota realna.
Wiemy ze Szatan jest Prawdziwym Ojcem i Bogiem Stworzycielem czlowieczenstwa.
Wiemy, ze "Jahwe" z pisma jest istota fikcyjna ktora zmusza ludzi do wiary w klamstwo. Jest on oszustwem dla calego czlowieczenstwa, jest mistrzem klamstwa. Jest to ewidentne w wielu sprzecznosciach ktore znajduja sie w Biblii chrzescijanskiej czy zydowskiej, te sprzecznosci utwierdzaja nas w przekonaniu ze te teksty byly opera ludzi ktorzy znali okultyzm i w nim zawarli moc bycia wiarygodnymi i moc wywolywania strachu dzieki czemu koniec koncow osianeli wladze nad czlowiekiem.
Szanujemy Prawo.
My NIE bierzemy udzialu ani nie zachecamy do zadnego poswiecenia w formie krwi czy ofiar z istot zyjacych. To jest akt hebrajski/chrzescijanski jak potwierdza ich biblia - Ksiega Powtorzonego Prawa 12:27 " cialo i krew, na otarzu Pana twojego Boga; krew kolejnych twoich ofiar wylana bedzie na oltarzu Pana twego a ty jesc bedziesz mieso twoich ofiar".
Chrzescijanstwo zostalo wymyslone by pozbyc sie wiedzy spirytystycznej i okultystycznej (moce umyslu) ze spoleczenstwa i dac ta moc w rece niewielu "wybranych" by stlumic cale czlowieczenstwo. Moce umyslu i duszy sa realne i konkretne. Ludzie ktorzy ich nie znaja, lub nie maja pojecia o ich istnieniu sa latwi w kontrolowaniu i manipulowaniu przez tych ktorzy maja doswiadczenie w uzyciu tychze energii.
Bogowie oryginalni (Demony) zostali niesprawiedliwie przedstawieni jako potwory i okresleni jako "zlo" by oddalic czlowieczenstwo od prawdziwej wiedzy duchowej. Z tego powodu ludzkosc jest drastycznie zdegenerowana zarowno duchowo jak i intelektualnie.
Satanizm Duchowy zdecydowanie przywoluje wszystko to co jest poznaniem, nauka, wiedza i wolna mysla.
Satanizm Duchowy uznaje nauke i wierzy ze cokolwiek w okultyzmie czy paranormalnosci posiada racjonalne wytlumaczenie naukowe. My wierzymy ze ludzkosc zostala niebezpiecznie oddalona od tego poznania, z powodu ciasnoty judaizmu/chrzescijanstwa i ich nieustajacych atakow przez wieki wobec nauki.
Praktykujemy medytacje by rozwijac sie duchowo i by ewoluowac nas samych. Medytacja jest esencjalna dla duszy czlowieczej, tak jak jedzenie jest esencjalne dla ciala. Waz, sybol Szatana przedstawia ogien, sile zwinieta u podstawy kregoslupa ktora poprzez swoj wzrost prowadzi dusze i umysl czlowieczy do wyzszego poziomu wiedzy i umiejetnosci. To jest prawdziwe znaczenie slow " wywolac Diabla". Waz, symbol Szatana, przedstawia tez DNA - zrodlo zycia.
Pracujemy bezposrednio z Szatanem. Wierzymy ze kazda ktorakolwiek osoba, ktora tego chce i ktora potrafi okazac szacunek moze miec osobista relacje z Szatanem. Nie ma posrednikow w Satanizmie Duchowym. Joy of Satan jest dla was tylko przewodnikiem i wsparciem.
Uczymy sie naszych koncepcji i praktyk od samego Szatana. Za dlugo nieprzyjaciele Szatana ktorymi sa kosciol chrzescijanski, mogli otwarcie klamac na temat Szatana i Satanizmu. Te klamstwa sa baza przestepstw okultystycznych i innych niezdrowych akcji, ktore oni sami reklamuja niebezposrednio. Prawdziwy Satanizm byl aktywnie tlumiony przez wieki i wielu - w ignorancji - wierza w te klamstwa o Szatanie i zachowuja sie tak jak oszustwo ich prowadzi.
Satanizm Duchowy jest religia ktora propaguje milosc do zycia. Szatan nas akceptuje takich jakimi jestesmy, i pomaga nam w samodoskonaleniu sie dopoki nie osiagniemy wyzszego poziomu. Satanisci Duchowi sa wolni by zyc wedlug wlasnych wyborow: odpowiedzialny za odpowiedzialnosc. Zyjemy wedlug naturalnego prawa i zachecamy wszystkich by rozwijali sie maksymalnie.
Wiemy ze "ocalilismy nasze dusze", w przeciwienstwie do nakazow Nazarejczyka ktore nie ocalily nikogo. Satanizm bazuje sie na transformacji duszy poprzez medytacje.
Nazarejczyk jest postacja fikcyjna, jego tozsamosc zostala skopiowana z ponad 18 poganskich Bogow ukzyzowanych jak np. Odin ktory zostal zawieszony na drzewie, zycie przedstawiane jako zycie Nazarejczyka nie jest niczym innym jak srodkiem ktory utrzymuje ludzkosc pod kontrola niewielu "wybranych". Nazarejczyk zostal uzyty w mszach chrzescijanskich jako zastepstwo poswiecenia krwi i zycia czlowieczego, odslaniajac prawdziwe intencje religii chrzescijanskiej.
Religia chrzescijanska/zydowska jest spiskiem o proporcjach katastroficznych wobec ludzkosci. Aby spisek zaowocowal sukcesem ofiara musi byc nieswiadoma tego co ja czeka. Religia chrzescijanska ogranicza ludzkosc poprzez blokowanie wolnej mysli, odwleka od rozwoju wiedzy, zacheca do zycia meczenskiego. Nie proponuje nic by poprawic wlasna egzystencje, by sie rozwijac. W przeciwienstwie do powiesci o tym jak Nazarejczyk leczyl ludzi, Szatan zacheca nas i pokazuje nam jak mozemy leczyc sie sami, czyli sami prowokowac tak zwane "cudy" uzywajac naszych umyslow i mocy naszej duszy.
Poprzez wzmacnianie nas samych wzmacniamy nasza wiare w siebie i poczucie wlasnej wartosci i dzieki temu osiagamy rozwoj duchowy i niezaleznosc.
Satanizm Duchowy nie narzuca zadnych limitow w rozwoju mocy mysli znanej jako "czary" czy "magia". Wierzymy w sprawiedliwosc, i tak jak Mistrzowie Sztuk Walki sa specami w uzyciu Dim Mak czy innych sztuk walki fizycznej, tak Satanisci Duchowi sa specami w uzyciu sztuki Czarnej Magii. Ludzie ktorzy nie znaja tych mocy, sa bezbronni w walce z nimi.
Satanizm Duchowy nie wybacza absolutnie naduzycia duchowego, do czego zachecaja klasyczne ksiazki grimuarow. Demony ktore zostaly oddalone i zmuszone do spelniania zyczen tych ktorzy ich wywolywali, dzis sa wolne od wszystkich tych co uzywaja okregi z kamienia czy podobne metody, czy imiona dane przez Jahwe. Ktokolwiek praktykuje te metody kreuje problemy sam sobie. Demony sa naszymi przyjaciolmi i tylko dzieki szacunkowi i pokorze z ktorymi wywolujemy ich poprzez Szatana mozemy ustabilizowac z nimi relacje owocne dla obu stron.
Satanizm Duchowy dotyczy indywidualizmu, wolnosci i niezaleznosci.
Jest jasne ze Szatan NIE jest zdrajca ludzkosci. Jego zwolennicy byli zawsze ograniczeni w liczbie, poniewaz Szatan nie potrzebuje duzej ilosci energii by utrzymac kontrole nad nimi.
Nasza przeszlosc bedzie systematycznie niszczona dopoki klamstwo chrzescijanskie bedzie trwalo.

i teraz tak, wypadaloby wyjasnic o co w tym wszystkim chodzi, a wiec polski internet nie dostarcza wystarczajacej wiedzy na temat Szatana, obiektywnej wiedzy, JOS, strona z ktorej przetlumaczylam prawie wszystkie informacje (z jezyka wloskiego) oryginal strony jest po angielsku, zostala uzyta jako baza w wielu stronkach czy blogach polskich, jednakze zostaly powyciagane elementy , nie poparte cytatami, czy dokladna bibligrafia, co jest zrozumiale z jednej strony bo komu by sie chialo przetlumaczac 30 roznych pozycji na koniec kazdego posta? no wiec mi sie zachcialo, i powoli te informacje jestem w stanie wam przekazac, o ile to ma jakikolwiek sens.. gdyz zeby cokolwiek zrozumiec, trzeba najpierw tego chciec, takze po tym wstepie, odczekam kilka dni, zobaczymy jaka bedzie Wasza reakcja. a teraz wracajac do mnie, kilka miesiecy temu bylam zagubiona, zdesperowana, i mialam dosyc zycia, owszem, stad moj sceptyzm, niezdecydowanie, i brak rownowagi w utrzymaniu sie tego z czym zaczynalam miec doczynienia, minelo troche czasu, i z cala swiadomoscia i odpowiedzialnoscia za moje slowa moge dzis powiedziec ze gdyby nie JOS, gdyby nie satanizm duchowy, medytacja, i poczucie odnalezienia mojej drogi... do dzis z tych marnych moich problemow bym nie wyszla, moze uznacie ze gadalm farmazony, ze moj mozg mi zrobil jakies zarty.. myslcie co chcecie, wiem ze to wlasnie mi pomoglo ;) a wiec jeszcze raz pozdrawiam wszystkich, i za kilka dni, 1 zakladka tlumaczonego tekstu ;)

Użytkownik renata86 edytował ten post 04.11.2013 - 19:03

  • 1

#133

XGOŚĆ.
  • Postów: 429
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

renatao86 Zgadzam się się z Tobą w wielu aspektach twojego postu. Natomiast "Bóg" Satanizmu Duchowego jest tym samym "Bogiem" czym "Bóg" dla Chrześcijan i Żydów itp.

Od dawna wiadomo, że wynalazek religii wymyślono tylko po to aby manipulować masami :lol

Nazarejczyk nie jest postacją fikcyjną. Chrystus naprawdę istniał i nie chodzi tu o wiarę. Ten "Bóg" istniał w wielu religiach na świecie tylko pod innymi nazwami.

Czy zastanawiał się ktoś kiedyś, że Bóg Indyjski ma znajomo brzmiącą nazwę Krishna. Krishna po grecku to Krista, a na angielski oznacza zgadnijcie kogo... :P

Przestudiujcie historię życia i zmartwychwstania najbardziej znanych "Bogów" na ziemii np. Ozyrysa, Krishny, Chrystusa i Abrahama, chociaż ten ostatni nie był "Bogiem" lecz wybrańcem. Najciekawsze jest to jak "Bóg Jahwe" poczoł syna Abrama żonie ;] Izaaka, który żył ponad 180lat :rotfl: Przy obecnej medycynie maksymalna ilość wieku to 118lat! Izaak musiał zdrowo się odżywiać :P A np. Noe 949lat!! Ten to pobił rekord Ginesa :))


Więc kim jest ten "Bóg"... ? Wg. mnie "Bóg" to wyższa inteligencja, która dobrze "miesza" na Ziemii.



Użytkownik XGOŚĆ edytował ten post 05.11.2013 - 23:30

  • 0

#134

Xca.
  • Postów: 29
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Szczerze to bym mogl zrobic taki pakt ze wszystkimi aspektami...nawet pokusze sie o improwizacje. Wszystko napisze krwia, podpisze krwia dodam swoje zdjecie paszportowe przybije pieczatka krwi z odcisku palca wskazujacego prawej reki. Fajny efekt dodatkowo wezwe wszystkie 6 imion diabla (tak jak w egzorcyzmach emily rose) oraz poprosze tylko 2 rzeczy materialne (proszenie o super moce to kpina).

- Pierwsza rzecza jaka bym poprosil to zeby w ciagu tygodnia od spalenia dokumentu spadlo mi gowno na leb. Myslicie ze sie obrazi za brzydke slowcnictwo w oficjalnych papierach?...
- Nastepnie chcialbym aby mi pomogl osiagnac majatek miliarda euro.

I tu pojawia sie moja druga oferta z mojej strony. Z calego majatku jaki osiagne rada diablow bedzie mogla wydawac na dowolne cele jakie pragnie realizowac na ziemskim zyciu a ja bede mogl spelniac do konca swoich dni ludzkie egoistyczna pragnienia, ktore mozna zdobyc za pomoca pieniedzy.

No dobra, ale co z tym gownem. Jezeli ptak nasra mi na leb w ciagu 7 dni to uwierze w moc paktu. I od tej pory kazda wskazowke i mysl pierwotna bede traktowal jako drogowskaz do osiagniecia punktu drugiego.

Ja nie wierze, ale logicznie myslac szatan jezeli juz fantazjujemy o jego mocach i umowach...to nie daje zadnych rzeczy, ktore sa nadnaturalne moze nam dac tylko to co jest logiczne, zlozone i praktykowane przez ludzi. Mysle ze magia nie istnieje a czarodziejska jest mysl, ze pieniadze spadna z nieba czy dostaniemy super moce lub wladze absolutna jezeli mamy juz teraz na ziemi niezalezne dusze ich tez obowiazuje mozliwosc umowy nie mozemy ich zniewolic swoim paktem. Umowa jest realizowana za pomoca wskazowek, ktore zaczna sie pojawiac w naszym zyciu. Gdyby bylo tak jak ludzie mysla to by juz dawno ilosc cudow, zjawisk paranormalnych osiagnela apogeum.

Czy moje myslenie ma jakies ubytki?
  • 0

#135

Tesla.
  • Postów: 108
  • Tematów: 1
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Co daje diabłu czyjaś dusza? Jaką wartość ma dla niego, że warto coś dawać w zamian?
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych