Skocz do zawartości


Zdjęcie

Wyjaśnić niewyjaśnione - pakt z diabłem


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
200 odpowiedzi w tym temacie

#46

Vaqowsky.
  • Postów: 780
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

fajny artykul. Tylko po co te rady na koniec jak podpisać pakt? Może lepiej od razu zamieszczajcie najłatwiejsze sposoby popełniania samobóstwa co ?
  • -1

#47

Kocica.
  • Postów: 399
  • Tematów: 8
  • Płeć:Kobieta
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Ale dlaczego podpisanie według ciebie jakiegoś świstka dla niewidzialnego gościa z kopytami jest jednoznaczne z samobójstwem?
  • 0

#48

renata86.
  • Postów: 47
  • Tematów: 0
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

okey, witam przede wszystkim. wiem ze byc moze a raczej napewno powielam temat ktory czesto sie pojawia czy tu czy na innych forach. przeczytalam mase roznych odpowiedzi, czesto wrecz idiotycznych, ale wierze w to ze gdzies jest ktos kto ma odpowiedz na moje pytania, byc moze tutaj.. chcialabym. nie wiem czy we wlasciwym miejscu pisze gdyz pierwszy raz udzielam sie na czyms takim, limitowalam sie dotad na samym czytaniu ale nic mi to nie dalo, zadnych konkretow. a czas goni, mam go coraz mniej.. jezeli jest tu ktos, kto rzeczywiscie ma pojecie na temat cyrografu niech mi uczyni ta laske i sie ujawni. podpisuje tone takich paktow ostatnio i gdzies wciaz popelniam blad.. gdzies ktos wspominal o efekcie placebo, im bardziej wierzysz tym bardziej prawdopodobne ze sie stanie, no wiec nic sie nie dzieje! Biblia szatana otworzyla mi oczy, i oczywiscie odrazu wyjasniam ze wcale nie jest powodem dla ktorego taki pakt jest dla mnie istotny, nie jestem kolejna pseudo satanistka ktora zle rozumuje ta ideologie.. po prostu jestem bez wyjscia, z calych sil pragne by zawarty pakt zadzialal, ale pojecia nie mam co robie nie tak, gdzie popelniam blad.. medytacja, wizualizacja.. czepiam sie wszystkiego, nawet czarow ktore swoja droga wydaja mi sie idiotyczne zwlaszcza cos typu pokrec dlonia nad filizanka herbaty by wypic z niej wzmocnienie mocy czy cos takiego.. nie mam juz sil. dzien po dniu mija a ja nie moge znalezc rozwiazania, jest ktos kto ma pojecie w tym temacie? i prosze, nie oczekuje nawracania i tekstow typu bozia cie kocha, pragne konkretow. czekam na sensowne propozycje. pozdrawiam
  • -1

#49 Gość_Bla Bla

Gość_Bla Bla.
  • Tematów: 0

Napisano

okey, witam przede wszystkim. wiem ze byc moze a raczej napewno powielam temat ktory czesto sie pojawia czy tu czy na innych forach. przeczytalam mase roznych odpowiedzi, czesto wrecz idiotycznych, ale wierze w to ze gdzies jest ktos kto ma odpowiedz na moje pytania, byc moze tutaj.. chcialabym. nie wiem czy we wlasciwym miejscu pisze gdyz pierwszy raz udzielam sie na czyms takim, limitowalam sie dotad na samym czytaniu ale nic mi to nie dalo, zadnych konkretow. a czas goni, mam go coraz mniej.. jezeli jest tu ktos, kto rzeczywiscie ma pojecie na temat cyrografu niech mi uczyni ta laske i sie ujawni. podpisuje tone takich paktow ostatnio i gdzies wciaz popelniam blad.. gdzies ktos wspominal o efekcie placebo, im bardziej wierzysz tym bardziej prawdopodobne ze sie stanie, no wiec nic sie nie dzieje! Biblia szatana otworzyla mi oczy, i oczywiscie odrazu wyjasniam ze wcale nie jest powodem dla ktorego taki pakt jest dla mnie istotny, nie jestem kolejna pseudo satanistka ktora zle rozumuje ta ideologie.. po prostu jestem bez wyjscia, z calych sil pragne by zawarty pakt zadzialal, ale pojecia nie mam co robie nie tak, gdzie popelniam blad.. medytacja, wizualizacja.. czepiam sie wszystkiego, nawet czarow ktore swoja droga wydaja mi sie idiotyczne zwlaszcza cos typu pokrec dlonia nad filizanka herbaty by wypic z niej wzmocnienie mocy czy cos takiego.. nie mam juz sil. dzien po dniu mija a ja nie moge znalezc rozwiazania, jest ktos kto ma pojecie w tym temacie? i prosze, nie oczekuje nawracania i tekstow typu bozia cie kocha, pragne konkretow. czekam na sensowne propozycje. pozdrawiam

To jest błąd :P nie rozumiem słowa "bez wyjścia" :P Podpisanie cyrografu to zwykłe szaleństwo. Słyszałaś historyjkę o podpisaniu paktu z diabłem ? Młody chłopak chciał aby jego ojciec wyzdrowiał ponieważ był on ciężko chory, chłopiec zapłacił za to swoją duszą czyli podpisał pakt, no i stało się, faktycznie ojciec wyzdrowiał tyle że po kilku tygodniach zginą w wypadku. Chłopak był zły na diabła ale diabeł powiedział chłopcu że w umowie nie było powiedziane jak długo będzie żył, ale jedynie że sprawi iż wyzdrowieje. Podpisując z nim pakt nie ryzykujesz tylko swojej duszy, lecz nawet bezpieczeństwo bliskich...taki jest tego morał :P

Użytkownik Johnny Bravo edytował ten post 21.03.2013 - 19:54

  • 1

#50 Gość_Rolland

Gość_Rolland.
  • Tematów: 0

Napisano

renata86, wiesz dlaczego nie działa? Bo to bujda na resorach.
  • 0

#51

renata86.
  • Postów: 47
  • Tematów: 0
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

skoro to bujda to czemu sie dzieja takie rozniste historyjki jak ta nad Toba? musi byc jakis sposob.. masa dowodow ze sredniowiecza czy innych epok wskazuje na to ze takie sily istnieja, pytanie tylko jak do nich dotrzec by moc z nich skorzystac
  • 0

#52

cysiasty.
  • Postów: 227
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Czy chodzi ci renata o magię ?
Roland jest teoria która mówi że jeśli w coś wierzysz to będzie to na ciebie oddziaływać.
  • 0

#53

renata86.
  • Postów: 47
  • Tematów: 0
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

cokolwiek, co sprawi ze osiagne sukces w tym co mi jest w tej chwili najbardziej potrzebne, co spowoduje ze ten pakt zadziala, krew, wyrzekanie sie boga ? nie dziala, wizualizacja.. jestem w tym bardzo dobra ale nie na tyle by zadzialala.. gdzie tkwi klucz do sukcesu? w czym tkwi problem? zaczynam sadzic ze moja dusza jest nic nie warta skoro nic nie jest w stanie sprawic by sie pakt urzeczywistnil
  • 0

#54

cysiasty.
  • Postów: 227
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Moim zdaniem nie zabardzo w to wierzysz chyba dlatego napiszę pojutrze bo mój znajomy jest bardziej w temacie.
  • 0

#55

renata86.
  • Postów: 47
  • Tematów: 0
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

wierze chociaz moze potrzebuje by to pragnienie wlazlo jeszcze glebiej we mnie jesli rozumiesz co mam na mysli, bo troche idiotycznie to zabrzmialo, ale lepiej sie okreslic nie da
  • 0

#56 Gość_Rolland

Gość_Rolland.
  • Tematów: 0

Napisano

skoro to bujda to czemu sie dzieja takie rozniste historyjki jak ta nad Toba? musi byc jakis sposob.. masa dowodow ze sredniowiecza czy innych epok wskazuje na to ze takie sily istnieja, pytanie tylko jak do nich dotrzec by moc z nich skorzystac


Lepsze historie sam potrafię wymyślić po kilku głębszych, zresztą tutaj każdy może napisać co chce, i to nie jest żaden argument. W średniowieczu była też masa dowodów, że to słońce krąży wokół ziemi, która na dodatek była płaska. Czy tak wygląda rzeczywistość? Nie. Wracając do tematu. Jeżeli nie ma dowodów = bujda. A jak są dowody, to proszę mi pokazać jakiś, od biedy może być taki niezbity. Jak na razie wszystko przemawia za bujdą, i tego się trzymam.


  • 0

#57

renata86.
  • Postów: 47
  • Tematów: 0
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

mam nadzieje ze mi sie uda a jesli tak sie stanie dam Ci moje swiadectwo, i to nie bedzie bujda. jezeli osiagne to czego pragne bede zywym dowodem na to ze Szatan istnieje, a co za tym idzie ze nie odwraca sie od ludzi tak jak to robi bog, pozostawiajac ich samym sobie, jak to jest napisane w Biblii Szatana.
  • 0

#58 Gość_Rolland

Gość_Rolland.
  • Tematów: 0

Napisano

Nadal będziesz próbować? No ok, ale jeśli się nie uda, to bujda pozostanie bujdą, przyznasz mi tu oficjalnie rację. i wisisz mi piwo. Challenge accepted. Dołączona grafika
  • 0

#59

renata86.
  • Postów: 47
  • Tematów: 0
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

stoi

bede probowac bo wierze ze mi sie uda.. bo uda mi sie, mam tylko nadzieje ze predzej niz pozniej. czyli nici beda z oficjalnej racji i piwka, ale zawsze to dodatkowy malutki bodziec zwiekszajacy moja determinacje :)
  • 0

#60 Gość_Rolland

Gość_Rolland.
  • Tematów: 0

Napisano

Skoro tak to rób co musisz, ale pamiętaj, jeżeli nic z tego nie wyjdzie, to wiesz czego oczekuje :D W sumie to życzę powodzenia, jeśli o mnie chodzi to niech Ci się udaje wszystko co zaplanujesz. Jednak w żadne pakty nie wierzę.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych