Skocz do zawartości


Zdjęcie

Wyjaśnić niewyjaśnione - pakt z diabłem


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
200 odpowiedzi w tym temacie

#196

graveheart.
  • Postów: 4
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Normalne, że mają w tej materii nieco różne zdanie, prawda miesza się z chrześcijańskim fałszem. Jeśli w uwolnieniu pomaga tylko zmiana mentalności (zawierzenie), to problem był natury czysto psychicznej. A co z rzeczywistym sciągnięciem na siebie określonych działań ze strony demonów? Pozostaje liczyć na ochronę sił wyższych przed ewentualną zemstą czy można się zabezpieczyć? Egzorcyści sprawdzają się przy opętaniach, ale poza tym zwykle ich kompetencje nie wystarczą, szamani raczej sami się znajdują niż są znajdywani, a autentyczni świeccy spirytyści rzadko kiedy specjalizują się w demonologii i sami też nie wystają na każdym skrzyżowaniu.


  • 0

#197

Daniel..
  • Postów: 4137
  • Tematów: 51
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Dziwne, że ten temat jeszcze nie jest zamknięty, pachnie tutaj XVI wiekiem.


  • 0



#198

graveheart.
  • Postów: 4
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Już mi się wydawało, że nikt tego nie napisze. Niechaj światło rozumu zagrzewa paranormalne.pl do walki z ciemnotą po wsze czasy.


  • 0

#199

Michałek.
  • Postów: 14
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Już mi się wydawało, że nikt tego nie napisze. Niechaj światło rozumu zagrzewa paranormalne.pl do walki z ciemnotą po wsze czasy.

Amen Siostro. Pomodlę się w tej intencji ;).


  • 0

#200

renata86.
  • Postów: 47
  • Tematów: 0
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Temat pozostanie zawsze otwarty. Ile ludzi tyle poglądów, a kazdy poglad ukierunkowany checia doskonalenia sie, kazdy jeden jest istotny. Bo cala ta filozofia religijna sprowadza sie do jednego- czlowieka. Slabe charaktery dostosowuja sie i znosza wszystko co zycie przyniesie, akceptuja je liczac na lepsze zycie pozagrobowe. Silne charaktery walcza o lepsze jutro, lepsze dzis, lepszego siebie i nie przystosowuja sie do niczego co prowadzi do autodestrukcji czy ubezwlasnowolnienia...
Kazda religia ktora ogranicza nature czlowieka robi z niego niewolnika..
  • 0

#201

marcyk38.
  • Postów: 1
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Czesc dopiero zaczynam czytać o szatanie ale jeszcze wszystkiego nie rozumiem,czy mogłabyś mi w tym pomoc?
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych