Skocz do zawartości
Zdjęcie

Wyjaśnić niewyjaśnione - pakt z diabłem


 • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
200 odpowiedzi w tym temacie

#151

renata86
 • Postów: 47
 • Tematów: 0
 • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Twój link nie chce mi funkcjonować :/
 • 0

#152

renata86
 • Postów: 47
 • Tematów: 0
 • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Hmm czytałam , czytalam, i powiem tak, wiele rzeczy pokrywa się z tym co jest napisane na stronie Jos w artykułach traktujacych o stworzeniu człowieka, jak i tych poruszających tematy "kosmitów" do czego z czasem dojde w moim tłumaczeniu, aczkolwiek niektóre informacje budzą wątpliwości, chociażby to o kim Ra mówi używając słówa Stwórca, lub alfa i omega. Wiesz jestem strasznie sceptyczna do tekstów ogólnie dostępnych w dzisiejszych czasach gdyż wszystko mogło być zmodyfikowane przez tych którzy "nie wiedzą " i gdzieś tam w sensie sprowadzane do bytu Jahwe, uswiadomilam to sobie doskonale czytając tą stronę która wam tłumacze ze wszędzie ideologia monoteistyczna macza swoje "paluszki" ina to wplywu nie mamy :/ jest dobry film anioły I demony, którego akcja odbywa się w Watykanie, polecam obejrzeć nie po to by dotrzeć do puenty oczywiście w której chrześcijanstwo i kościół katolicki wygrywa, ale pp to by uświadomić sobie jak wiele w tym filmie jest pokazane dla oczu które Chcą widzieć, a mianowicie ze kościół katolicki nie ms nic swojego, co znajduje się pod kluczem w bibliotece Watykanu, i na jakich fundamentach został on zbudowany, jak i większość bazylik czy kościołów w Rzymie, zdziwi was obecność gorgoyli i wielu pentagramow, dziś ostro przez kościół tepionych symboli.. dziwne prawda ? Pozdrawiam, za kilka dni, ogarniemy temat nowego testamentu :)
 • 0

#153

Gmork
 • Postów: 306
 • Tematów: 5
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

@renata86

To jest chyba około piąty taki projekt. Ten po prostu jest w miarę "nowoczesny".
Bycie sceptycznym do takich informacji to jedyny właściwy sposób, bo wiara tylko by nałożyła klapki komuś na oczy, a tu chodzi o pomoc w zdobywaniu wiedzy, a o ile dobrze pamiętam w transkrypcjach jest to wspominane w jakiś sposób. Zresztą prawie we wszystkich takich transkrypcjach jest to wspominane.

W podobny sposób i podobny zasób wiedzy ma rodzina Rothschild(illuminati ? nie wiem czy to tak) i na stronie abovetopsecrete jest dostępny AMA od jednego z nich nazywa się Hidden hand (prawdopodobnie po co nam klapki na oczy? ;) )

Zawsze w takich "channelingach" jest mnóstwo przekłamań z powodu naszego języka i braku wiedzy. Oraz tego że jak na przykład Rothschildowie są raczej wątpliwym źródłem informacji i u nich akurat spodziewał bym się manipulacji.

Użytkownik Gmork edytował ten post 07.01.2014 - 15:51

 • 1

#154

XGOŚĆ
 • Postów: 429
 • Tematów: 11
 • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

....ogarniemy temat nowego testamentu :)


Chyba nie ma potrzeby tekst z Biblii mówi o wszystkim. 8)

cyt. z Biblii - Poczęcie „Zrodził się On nie z krwi, ani z żądzy ciała, ani z woli męża, ale z Boga został zrodzony”.

Pewnie to zabrzmi idiotycznie dla ludzi wierzących, ale niema co owijać w bawełne ;] Chrystus został zaprojektowany genetycznie przez obcą cywilizację!

Podam conajmniej 4 dowody na to:

1. Bogata historia o "Bogach" czytać KOSMITACH!, którzy zeszli z nieba na ziemię pojawiająca się we wszystkich starożytnych cywilizacjach przed Chrystusem.

2. Gwiazda Betlejemska, teoria gwiazd na nieboskłonie tamtego dnia została obalona z tytułu, że nie ma takiej gwiazdy, która pokazywała by drogę. Ale jest coś innego, np. coś takiego.


3. Objawienie się Anioła przed Maryją - zaawansowana technologia holograficzna
My obecnie jesteśmy w posiadaniu podobnej, np. Takiej
Film kiepskiej jakości, ale wrażenie robi ogromne, zwłaszcza na inteligencji ludzi 2014 lat temu!


4. Poczęcie cyt.„Zrodził się On nie z krwi, ani z żądzy ciała, ani z woli męża, ale z Boga został zrodzony”.
Wyobraźcie sobie, że my mali ludzie mamy również podobną technologię, a przytym klonujemy zwierzęta! Mam wrażenie czasami, że na tymm forum nie ma ludzi myślących! :P Jest kwestią czasu kiedy sklonujemy człowieka. Wynaleziona w 1968 roku metoda InVitro.
 • 1

#155

renata86
 • Postów: 47
 • Tematów: 0
 • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A więc Gmork, pierw pozwól do Ciebie się zwrócę. Owszem Illuminati czyli oświeceni po polsku mówiąc.. sprzeciwiali się doktrynom kosciola gdyż ten negowal rozwój naukowy i ścisły naklaniajac ludzi do wiary, czystej wiary bez konkretnych podstaw, nie chciałabym być monotematyczna ale wrócę jeszcze do tego filmu o którym wspomniałam wcześniej. W bibliotece Watykanu znalazł się rękopis na którego marginesach drobniutkim druczkiem napisana była poezja e języku angielskim z któregoś tam wieku, nie chce sklamac bo nie pamiętam z którego , poezja prowadząca wskazówkami do pewnego miejsca. Pragnę podkreślić ze to niby święty dokument. Jednak w tamtych czasach język angielski był przez kościół określony językiem nieczystości, pochodzącym od diabła. To o czym cały czas tutaj "trąbię" to właśnie to o czym Ty mówisz, wiedza , nic więcej. Mamy do tego prawo, do poznania, do nauki, i moglibyśmy być o wiele bardziej zaawansowani w nauce, w wielu dziedzinach gdyby nie dwa tys lat indoktrynacji chrześcijańskiej która niestety powiedzmy sobie szczerze przez większość czasu ta naukę i wiedzę bagatelizowala a wręcz zaliczala do kolejnego dzieła "zła", a teraz połącze wypowiedź z tym co i chciałabym panu Xgosciowi napisać, zgadzam się z wami , i jednym i drugim, czy nazywamy to ufo, czy kosmici, czy bogowie, to istoty o miliony lat bardziej zaawansowane w nauce niż my. Które chciały nam ta wiedzę udostępnić i które nam ta wiedzę udostepnialy dopoki nie zostały stąd wygnane, i do dziś mimo tak podlego zachowania nadal chcą być nam pomocne, wystarczy tylko otworzyć umysł. Wiecie boli mnie ze kino światowe jest tak podległe nurtowi religijnemu jednak bywają filmy, w których gdzieś delikatnie powoli ta prawda wypływa na wierzch. I x roku na rok coraz więcej osób będzie otwierać oczy. Jest kolejna projekcja, warta obejrzenia, cholercia zapomniałam tytuł , ale obiecuje jutro poszukam i Wam podrzuce, która właśnie porusza temat w którym jesteśmy, istoty zaawansowane w nauce, które są tak rozwinięte psychicznie i duchowo ze potrafią podróżować z prędkością światła. Mam też w moim tłumaczeniu artykuł apropo stworzenia człowieka, jednak prawdę mówiąc ominęłam go gdyż bałam się reakcji czytelników, ale widzę że Wy dwaj panowie kumaci , aż miło, więc jutro go zaserwuje :) także film, i artykulik jutro, dobrej nocy :) ogarnęłam chyba już wstawianie obrazków, będzie przejrzysciej :D
 • 2

#156

renata86
 • Postów: 47
 • Tematów: 0
 • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

K-Pax - z innego świata. Z Kevinem Spacey'em. Gorąco polecam :)))
 • 0

#157

renata86
 • Postów: 47
 • Tematów: 0
 • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

SZATAN STWORZYL LUDZKOSC- STWORZENIE -DNA
"Zezwolilem na stworzenie czterech substancji,w cztery strony z czterech elementow poniewaz sa one niezbedne dla stworzen" - Ojciec Szatan - The Black Book of Satan rozdzial IV.
Dołączona grafika

"Vision of the Round House" Edwarda Kelly dodaje wiarygodnosci tekstom pisanym przez uczonych ktorzy utrzymuja ze ludzkosc zostala stworzona przez istoty nieziemskie poprzez inzynierie genetyczna. Nie ma zadnego sposobu dzieki ktoremu dr.John Dee i Edward Kelly mogli posiasc wiedze na ten temat w siedemnastym wieku. "Vision of the Round House" mowi to samo: czlowieczenstwo zostalo stworzone przez istoty nieziemskie ktore potrzebowaly niewolnikow do pracy w kopalniach. Biorac jajo od prymitywnego czlowieka Cro-Magnon i uzywajac sztucznego zaplodnienia sperma od Nephilim zostalismy wiec stworzeni.
Ten ktory znany jest jako Szatan nas stworzyl i zaprojektowal. Jego zamiar byl taki by zaopatrzyc nas w wiedze i doprowadzic nas do tego samego poziomu na ktorym byli Bogowie, ale zostalo mu to uniemozliwione i i byl tez przesladowany przez innych Bogow. Nie ewoluowalismy wiec naturalnie w przeciwienstwie do zwierzat ktore maja na calym swiecie zdrowie i system immunologiczny lepsze od naszego. Szatan chcial nas doprowadzic do perfekcji, ale niektorzy Bogowie chcieli naszej destrukcji zanim jego misja zostala dokonana, a poniewaz stawalismy sie coraz wiekszym problemem Bogowie probowali nas unicestwic.
Dołączona grafika
W pierwszej fazie rozwoju embrion wchodzi w pewne konkretne stadium. To stadium pod microskopem wyglada jak JABLKO. To stadium znane jest jako "Torus". Jego forma jest nazywana "Morula". Kazda pojedyncza forma zycia przechodzi przez to stadium. To dokladnie to jablko o ktorym pisze sie w "Ogrodzie Eden". To wlasnie tu Szatan sprzeciwil sie Bogom i dal nam genetyke bardziej rozwinieta. "Oddech Boga" jest dusza. Chakra to centra energii psychicznej ktore aktywuja sie oddychajac w konkretny sposob sprawiac ze Kundalini sie wznosi. Kiedy Kundalini sie wznosi osiaga sie Boskosc.
Drzewo Zycia ma swoje korzenie w Antycznym Egipcie. Dzis jest ono forma, ktora wznosi sie wzwyz czy tez jest odwrocona, ktora symbolizuje genetyke zycia. Wplata sie je w Kwiat Zycia ktory zostal przedstawiony na wielu scianach swiatyn egipskich a takze w piramidach. Kwiat Zycia jest obrazem kazdej istoty zyjacej. Glupcy nazywaja Szatana "wynalazkiem chrzescijanstwa". Wszyscy antyczni Bogowie zostali przeobrazeni w slowach w Diably i Demony aby zniszczyc ich stosunki z czlowiekiem. Oni sa Bogami, ktorzy byli obecnni poprzez cala egzystencje rasy czlowieczej, i probowali dac nam wiedze i pomagac w potrzebie. Miasta zostaly zniszczone, biblioteki i inne miejsca gdzie przechowywano ksiegi zostaly spalone. Wszystkie kultury jak Finistyni, ktore czcily innych Bogow zostaly wymazane wojna i ludobojstwem. Filistyni czcili Beelzebuba, ktory byl ich Bogiem miasta Ekron i Zebulon. Istnieja niewielkie slady a wlasciwie prawie zadne ktore moga ukazac nam prawde na temat tych Bogow. Bogowie antyczni przezyli - na ich nieszczecie- w naszych pamieciach jako Diably i Demony jedynie aby przezyc. "bog" Hebrajski/Chrzescijanski pragnie unicestwienia ludzkosci. Widac to bardzo jasno w inkwizycji, w naukach przeciw zyciu, a dokladnie w punkcie w ktorym abstynencja seksualna zostaje nam narzucona by wstrzymac nas w reprodukcji. Mojzesz stanal twarza w twarz z wojna i destukcja kiedy zszedl z gory z Jahwe jako przewodnikiem. Wypadek w Fatimie, przeciwko dziewicy ukazal spisek pozaziemski przeciwko czlowieczenstwu, przepowiadajac nasza autodestrukcje bronia nuklearna, jesli umiemy czytac miedzy wierszami. W ostatnich 100 latach, ludzkosc zostala calkowicie pozbawiona wiedzy co jest totalnie poza norma w dziejach calej historii. Nie mielismy czasu by sie dostosowac, To bylo intencja aniolow ktora oznajmily dr John Dee i Edwardowi Kelly. Czyli ze wiedza doprowadzilaby do zniszczenia ludzkosci w krotkim okresie czasu. 100 lat to malo a wrecz nic dla Bogow, dlatego tez mamy pewnosc ze to anioly poniewaz ukazaly swoja arogancje i protekcjonalnosc wobec tych dwoch mezczyzn. Demony sa bardzo przyjazne i wyrozumiale jesli sa traktowane z szacunkiem. Nigdy nie slyszalam o Demonie aroganckim.
Wiekszosc ludzi studiuje nauki scisle, fizyke chemie, albo tez wiedze okultystyczna. Niewielu jednak studiuje dwa te kierunki razem. To wlasnie tu mozna znalezc odpowiedzi : nauki scisle i okultyzm, koniec koncow wyjasniaja sie nawzajem.


do wielu tematow, rowniez do tematu stworzenia bedziemy wracac od czasu do czasu :)

ah i jak juz jestem, dalszy ciag ekspozycji chrzescijanstwa, tym razem cos niecos o nowym testamencie ;)
NOWY TESTAMENT I RELIGIA CHRZESCIJANSKA
"Mit o Chrystusie bardzo dobrze nam posluzyl" - Papiez Leon X (1475-1521)
MIT O ZMARTWYCHWSTANIU
SKRADZIONY!!
Zmartwychwstanie to wspolny temat w wielu religiach na swiecie, i symbolizuje zejscie do swiata umarlych i ponowny powrot. Zejscie i powrot Ishtar/Inanna ( ktora zmartwychwstala), Ozyrysa, smierc Shiva i zmartwychwstanie, zejscie do swiata umarlych Persefony i jej powrot, lista kontynuuje dalej i bazuje sie na konceptach bardziej niz na jej postaciach realnych.
Ten temat powtorzyl sie wiele razy we wszystkich religiach ktore poprzedzaja chrzescijanstwo. Chrzescijanstwo jest religia nowa w porownaniu z innymi religiami, a jej historie sa skradzione religiom poprzedzajacym ja o miliony lat. Alegoria zmartwychwstania odnosi sie rowniez do ciemnej polowy roku, czyli polowy martwej(zimy) jesli przeciwstawic ja polowie jasnej(latu). I odnosi sie rowniez do Magnum Opus( Wielkiego Dziela) i tez do tego co znamy pod nazwa "Stan Nigredo".
ZNANE TROJCE:
- Anu, Enlil i Ea - kosciol skopiowal te postacie i przerobil je w Ojca, Syna i Ducha Sw.
-Bel-Saturn, Bel-Jowisz, i Baal-Chom
-Brahma, Visnu i Shiva
-Mithra, Varuna i Indra
-Jupiter, Juno i Minerwa
-Izyda, Ozyrys i Horus
-Bogini Hecate o trzech cialach
-Potrojna Boskosc Cabiri
-Cerber, pies o trzech glowach
-Hebraizm, Chrzescijanizm i Ilam( trzy religie monoteistyczne)
-Taoizm: Trojca Sang Qing( Trzech Nieskazitelnych Bogow). Yu Qing-Shang Qing- Tai Qing
-Ka(dusza), Ba(cialo), Ankh(niesmiertelnosc)
-Temas(stabilnosc),Sattwa(porzadek), Rajas(bez odpoczynku), z tlumaczenia "Guna" z Sanskrytu
-Artemida, Afrodyta i Hecate
-Shen(dusza), C'hi (witalnosc) i Ching (esencja) trzy skarby alchemi Taoistycznej
-Alpha. Omega i Jota
-Trojzab Diabla
lista moglaby wypelniac sie dalej...
Ukrzyzowanie Nazarejczyka jest powtorzeniem, nie jest niczym nowym. Zauwazcie ze w slowie "Jezus" uzyto 5 liter odpowiadajacych pieciu elementom ogien, woda, powietrze ziemia i kwintesencja duszy ludzkiej a jego postac zostala skradziona z alegorii Poganskich. Mowi sie ze zyl 33 lata, ta cyfra w rzeczywistosci jest numerem zeber w kregoslupie ludzkim po ktorym wspina sie Waz Kundalini i podczas tego wschodzenia transformuje umysl czlowieka w umysl superwiedzacy(33 stopien Wolnomularstwa). Trzech ukrzyzowanych, kolejna trojca,dw krzyze obok Nazarejczyka jeden z prawej drugi z lewej, sa kolejna alegoria aby opisac suply chakra serca ( krzyz centralny, najwiekszy) i dwa boczne chakra bazy oraz szosta chakra.
W rzeczywistosci Nazarejczyk zostal stworzony z KONCEPTU. Nazarejczyk odpowiada "CHI" potedze magicznej, "prana" i innym terminom ktorych mozna uzyc by wskazac moce umyslu i duszy czlowieczych. Krzyz mial w oryginale ramiona o takiej samej dlugosci co odpowiada formie duszy ludzkiej. To rowniez zostalo zmienione i przerobione. Idiotyzm "Jezusa ktory ratuje", ktory chrzescijanie powtarzaja na okraglo jak marionetki, znaczy tak naprawde tylko jedno, ze jedynie wasze moce moga was uratowac. Poprzez medytacje mozemy sie sami leczyc, dac sobie sile by przezyc w sytuacjach katastroficznych ktore dla osob pozbawionych tej wiedzy bylyby destrukcyjne.
Inni Bogowie ktorzy zostali ukrzyzowani i osadzeni ktorzy poprzedzaja fikcje Nazarejczyka:
-Krishna w Indiach
-Buddha, w 600 p.n.e., jest tez duze podobienstwo, poniewaz mowi sie ze nazarejczyk(Piotra 2:24) zostal powieszony na drzewie. A Budda siadal pod drzewem i tam doznal odrodzenia sie, zmartwychwstania.
"Drzewo" jest mapa duszy ludzkiej. Pien jest kregoslupem a ramiona sa 144.000 "nadis" kanalami ktorymi plynie sila witalna.
Dołączona grafika
144.000 nie jest niczym innym jak kolejna przerobka biblijna i alegoria ktora ma wiele wspolnego z sila witalna i silami magicznymi. "Krzyz Latynowski" chrzescijanski nie byl czescia chrzescijanstwa do 7 wieku n.e i zostal wdrazony dopiero w 9 wieku. Prymitywne koscioly przedstawialy nazarejczyka jako baranka. Baranek jest pozatym kolejnym symbolem skradzionym. Ofiarny baranek Swiat Wielkanocnych raprezentuje znak Barana(ktory zaczyna sie 21 marca kazdego roku). Baranek byl takze laczony z Hermesem i Ozyrysem. Poza tym, Odyn, Khrishna, Marsyas i Zeus zostali zawieszeni na drzewie. Set zostal "ukrzyzowany" na krzyzu zwanym "szubienica". - z ksiazki The Woman's Dictionary of Symbols and Sacred Objects" di Barbara G. Walker, str.54
Wiosenny Baranek, symbol momentu kiedy Slonce wchodzi w znak Barana odnosi sie rowniez do Magnum Opus.
-Tammuz z Syrii, 1160 r.p.n.e
-Lao z Nepalu, 622 r.p.n.e, Lao czesto wymawia sie "Jao", to oryginal slowa hebrajskiego "Jahwe"
-Hesus z Druidow Celtyckich, 834 r.p.n.e - zauwazmy podobienstwo w imionach Hesus i Jezus
-Quetzacoatl w Meksyku 587 r.p.n.e
-Quirino w Rzymie, 506 r.p.n.e
-Prometeusz, 574r.p.n.e. " W opowiesci o ukrzyzowaniu Prometeusza z Kaukazu, jak zostalo powiedziane przez Seneke i innych autorow, mowi sie ze zostal zawieszony na blacie z drewna, do ktorego byly przymocowane drewniane ramiona."
-Thulis z Egiptu 1700 r.p.n.e
-Indra z Tybetu 725 r.p.n.e
-Mythra z Persji, 600 r.pn.e.
Ta lista pochodzi z ksiazki "The World's Sixteen Crucified Saviors" di Kersey Graves, szosta edycja, 1960r.
Dołączona grafika
Madonna Dziewica i Jezus postacie skopiowane i skradzione od Izydy i Horusa
NAWET SWIETA CHRZESCIJANSKIE ZOSTALY UKRADZIONE. SA TAKIE SAME JAK SWIETA POGANSKIE I ODBYWAJA SIE W TYCH SAMYCH OKRESACH W ROKU.
-"Wielkanoc" zostala ukradziona Astaroth. To swieto pojawia sie w tym samym czasie co rownonoc wiosenna podczas ktorej dzien i noc sa tej samej dlugosci. Znana jest jako "Eastre" przez Abglo-Sasow, jako Bogini Plodnosci, i zostala przypisana krolikom i jajkom. Chrzescijanie ukradli to wydarzenie i zmienili mu znaczenie. Inne imiona: Easter,Eastre, Eos, Eostre, Ester, Estrus( Estrus jest wtedy kiedy zwierze wchodzi w okres godow), Ostara. Rowniez tutaj, znowu, "baranek Bozy" zostal skradziony ze znaku Barana ktory rozpoczyna sie kazdej wiosny.
-25 grudnia, Boze Narodzenie, to prawie zart. Naklada sie w czasie z nadejsciem zimy i sezonem Yule, dniem najkrotszym w roku, ktory jest dniem urodzin Boga Perskiego Mythra. Swieto romanskie Saturnalii. Choinka, ozdoby, ciasta, slodycze i prezenty nie maja NIC WSPOLNEGO z nazarejczykiem. zostaly skopiowane ze swietowan Poganskich.
-" Wsztskich Swietych" odpowiada swietu Halloween/ Samhain
- "Wniebowstapienie" odpowiada dniu Lamnasa podczas Przesilenia letniego.
UBIOR CHRZESCIJANSKI KOPIUJE UBIOR MAGOW/CZAROWNIKOW.
Dołączona grafika
-pas kopiuje sznur czarownic
-szata jest identyczna jak szata uzytkowana do rytualow
-nakrycie glowy jest kopia Korony Antycznego Egiptu Bogow i Faraonow
-pastoral reprezentuje laske maga i ma silne podobienstwo z Laska (Wand) Antycznego Egiptu.
OLTARZ CHRZESCIJANSKI JEST IDENTYCZNY JAK OLTARZE DO RYTUALOW POGANSKICH
Zwykle podczas mszy obserwujemy:
-dzwonek
-kadzidlo
-swiece
-ksiege
-hostie
-puchar z winem
-olej
Ponaddto, w imie wszystkiego tego co powyzej wymienione, kosciol wymordowal tych ktorzy byli oskarzani przez wieki o czarnoksiestwo, czarna magie i poganstwo.
GRA SAKRAMENTOW CHRZESCIJANSKICH:
-Chrzest woda: skradziono z:
Dołączona grafika
-spowiedz: skradziona z Papirusu Matki Krolewskiej Nezemt
-hostia Komuni SKRADZIONA!
Podczas mszy, ksiadz recytuje slowa " jedzcie i pijcie z niego wszyscy to jest bowiem cialo moje" aby poblogoslawic hostie. To kopia rytualow ofiarnych. Nazarejczyk byl w ten sam sposob ludzka ofiara, wiec nie dziwi ze "je sie i pije jego cialo i jego krew". To wlasnie to hostia i wino raprezentuja - i JESZCZE - nawet to zostalo ukradzione z rytualow Poganskich. Wielu Pogan dzisiaj, w ich rytualach, uzywa malenkich chlebkow podobnych do hostii.
-duch swiety - SKRADZIONY, nie trzeba komentowac, wystarczy obejrzec ponizsze zdjecia
Dołączona grafika
Dołączona grafika
Dołączona grafika
"Duch swiety" podejrzewa sie ze zeszedl na apostolow pod postacia jezykow ognia.
Dzieje Apostolskie 2:2-4
2 I nagle z nieba szum jakby wiejącego wiatru, i napełnił cały dom, gdzie siedzieli. 3 Potem ukazały się im języki jakby z ognia, dystrybuowane i spoczely na każdym z nich; 4 I wszyscy zostali napełnieni Duchem Świętym, i zaczęli mówić innymi językami, tak jak Duch dal im moc wypowiadania sie.
SKRADZIONE Z:
Dołączona grafika
"Ushnisha" jest znana jako "plomien niewidzialnego swiatla" ktory siedzi na glowie Buddy lub boskosci Buddystycznej ktora wskazuje boska inteligencje. Rzeczywiscie plomienie to sa te od Weza Kundalini ktory sie wspina, i naleza do Szatana.
-rozaniec zostal skradziony z Okregu Malo Tybetanskiego, uzywanego do medytacji. Powtorzenia "zdrowas mario" i "ojcze nasz" sa skopiowane z Mantry Orientalnej. Mantra jest slowem powtarzanym wiele razy by skupic umysl podczas medytacji. "Ohm" jest najbardziej znanym. Powtarzanie machinalne modlitw chrzescijanskich to kopia uzytkowania mantry.
-Obelisk koscielny jest kopia Obelisku Egipskiego
Dołączona grafika
Jedyna roznica jest krzyz na szczycie. Wszyscy znamy Obelisk Egipski, tak jak Wlosia Kleopatry. To ma wiele wspolnego z Drzewem Majow ktore bylo symbolem wyprostowanego penisa Krola Majow. Jest to symbol plodnosci. W Wiglie Beltanska (30 kwietnia) osoby swietujace tancza wokol drzewa majow. Obeliski Egipskie byly symbolami fallusowymi. Reprezentowaly organy intymne Boga "Geb" podczas gdy lezal i probowal osiagnac jednosc z Boginia "Nut". Wielu chrzescijan nie ma o tym pojecia ale ich obeliski to symbole penisa w zwodzie z krzyzem na czubku.
-"amen" na koniec kazdej modlitwy chrzescijanskiej jest SKRADZIONE. "Amon" pochodzi od Boga Egipskiego Amon-RA.
-Aureola nad glowami swietych, zostala ukradziona Bogom Indu i Buddah. Obie te religie poprzedzaja chrzescijanizm o wieki.
Dołączona grafika
Dołączona grafika
-chrzescijanie adoruja relikwie, dzwonia dzwoneczkami, i spalaja kadzidla. to imitacje rytualow Indu ktore sie odprawialo na dlugo przed pojawieniem sie hebraizmu i chrzescijanstwa.
- modlitwa ze zlozonymi rekami, rowniez ta zostala skradziona. to Mudra Jogi antycznej. Pod spodem widac posagi Bogow Indu i Buddah ze zlaczonymi dlonmi w modlitwie, w pozycji zwanej "NAMASTE MUDRA". Mudra uzywa sie w medytacji aby polaczyc mniejsze chakra dloni i palcow. Wielu adeptow Jogu to uzywa. Zweryfikujcie pozycje Hata Yoga. Joga poprzedza chrzescijanizm. Zauwazcie rowniez aureole na obrazie Buddy.
Dołączona grafika
Dołączona grafika
Swieci zastapili Bogow Antycznych w religii katolickiej, tak samo jak Papiez. Uzyto tego typu zamiennika aby zamienic politeizm w monoteizm. Antyczne Swiatynie Poganskie zostaly zniszczone i zbeszczeszczone przez chrzescijan i na ich zgliszczach wybudowano koscioly. Wiele Swiatyn bylo wybudowanych na Liniach Synchronicznych( Ley Lines), zwlaszcza w Europie. To poczatkowo byla proba zniechecenia Pogan do uczesczania na msze chrzescijanskie, ale ze nie poskutkowalo zaczeto stosowac inne metody jak tortury i masowe likwidacje.
* = The Atlantis Blueprint, strona 267, di Colin Wilson, 2002
PRAWDA O JEZUSIE CHRYSTUSIE
Wiele osob ktore odwiedzaja ta strone maja w glowie fakt ze Nazarejczyk jest archetypem Hebrajskim narzuconym Poganom by go czciili jak niewolnicy.
Archetyp Hebrajski
Istnieje niewielka liczba naiwnych Pogan, ktorzy probuja utrzymywac ze Nazarejczyk byl Poganinem. Ponizej przedstawione "wycinki" z biblii udowadniaja, poza kazdym racjonalnym zwatpieniem, ze Nazarejczyk byl Hebrajczykiem i udowadniaja jego stosunek do Pogan. Nazarejczyk jest postacia fikcyjna, i ARCHETYPEM HEBRAJSKIM WYMYSLONYM w celu takim By Poganie bo czcili w sposob ich ponizajacy. Ta postac jest bazowana na 18 Bogach Poganskich ktorzy zostali skopiowani i przerobieni z Pantheonu Poganskiego. Hebrajczycy doskonale wiedza ze Jezus to bujda.
Mateusz 1
1 Geneologia Jezusa C hrystusa, syna Dawida, syna Abrahama
kim byl Abraham?
Genesis 14
13 Ale ten, który uciekł przyszedł poinformować Abrahama Żyda, który mieszkał pod dębami Mamre, brata Amorytów Eszkola i brat Anera, który zawarł przymierze z Abrahamem.
Genesis 17
10 To jest moje przymierze, które będziecie trzymać, przymierze między mną a tobą oraz twoim potomstwem po tobie: Każdy mężczyzna spośród was będzie obrzezany ..
Obrzezanie z pewnoscia nie bylo niczym popularnym wsrod Pogan.
Artykul na temat obrzezania z epoki Renesansu:
"Europejczycy, za wyjatkiem Hebrajczykow, nie praktykowali obrzezania mezczyzn(1). W 1753 w Londynie zostala przedstawiona propozycja emancypancji Hebrajskiej. Sprzeciwiono sie zdecydowanie i rozpowszechniono strach ze emancypancja Hebrajska wnioslaby obowiazek obzezania na calym swiecie. Radzono wszystkim mezczyznom uwazac na siebie. "Najlepsza z waszych wlasnosci" jest w niebezpieczenstwie, to znamienny przyklad jak bardzo wazna byla tozsamosc seksualna mezczyn w tych czasach.(2) Strach nie opuscil populacji az do konca lat 900 setnych. Richard Burton zaobserwowal ze "chrzescijanstwo widzi praktyke obzezania z obrzydzeniem". To zachowanie zostalo uwiecznione w encyklopedii Brytyjskiej (1876) i mowi o tej praktyce jak o rytuale religijnym Hebrajczykow, Muzulmanow, Antycznego Egiptu i w innych czesciach swiata. Autor tego tekstu odmowil przekazania medycznych aspektow tej procedury dajac jedynie ten religijny:" jak wszystkie inne mutacje ciala jego natura jest taka by raprezentowac poswiecenie""(3)
Mateusz 1
2 Abraham stworzyl Izaaka, Izaak Jakuba, a Jakub Jude i jego braci
Hebrajczykow 7
14 to jest dobrze znane, że nasz Pan urodził się z pokolenia Judy, na temat ktorego Mojzesz nie wspomnial nic co dotyczylo kaplanstwa
Mateusz 2
1 Jezus narodził się w Betlejem w Judei za panowania króla Heroda. Mędrcy ze Wschodu przybyli do Jerozolimy, mówiąc:
2. "Gdzie jest król żydowski ktory sie urodzil? widzieliśmy jego gwiazdę na Wschodzie i przybyliśmy oddać mu pokłon".
Wedlug prawa Rabinow jest w zgodzie z tradycja mezczyn Hebrajskich fakt, ze Nazarejczyk zostal obrzezany i nominowany osmego dnia w swiatyni (synagodze) przez rabina:
Lukasz 2
21 Gdy osiem dni minelo, zostal obrzezany, i nadano mu imie Jezus, jak zostalo podane przez aniola zanim go poczeto.
Matka Jezusa, Maria, byla zdeterminowana Zydowka, ortodoksyjna, a wprawie Zydow kobieta byla uwazana za nieczysta po jej cyklu menstruacyjnym albo po porodzie:
Ksiega Kaplanska 12
1 Pan powiedzial Mojzeszowi:
2 "Tak powiedz Izraelitom" Gdy kobieta zajdzie w ciaze i urodzi mezczyzne, bedzie nieczysta przez siedem dni, jak podczas dni cyklu menstruacyjnego.
3 Osmego dnia dziecko bedzie obrzezane.
4 Otrzyma ona kolejne 30 dni by oczyscic sie z jego krwi, nie powinna dotykac niczego co swiete ani wchodzic do swiatyni dopoki nie dobiegna konca dni jej oczyszczenia.
Dzisiejsi Zydzi ortodoksyjni nadal praktykuja to prawo.
Nastepne zapisy sa ewidentne co do tozsamosci Hebrajskiej Nazarejczyka i jego stosunku do Pogan:
Lukasz 2
25 Byl w Jerozolimie czlowiek imieniem Symeon, byl on sprawiedliwy i bogobojny, oczekiwal pociechy Izraela. Duch swiety czuwal nad nim.
26 zostalo mu objawione ze nie umrze zanim nie zobaczy Chrystusa Pana
27 ruszony przez Ducha, poszedl do swiatyni, ujrzal jak rodzice wnosili dzieciatko Jezus aby ustanowic dla niego zwyczaj prawa
28 wzial go w ramiona, poblogoslawil Boga mowiac:
29 Teraz o Panie, pozwol odejsc sludze Twemu w pokoju, wedlug slowa twego
30 bo moje oczy ujrzaly Twoje zbawienie
31 ktore zostalo przygotowane przed obliczem wszystkich ludow
32 aby byc swiatlem oswiecajacym pogan i chwale ludu Twego Izraela.
(zauwazcie werset 32 zdecydowane rozroznienie Pogan i Izraela)
Oboje rodzice Nazarejczyka byli Hebrajczykami ktorzy obchodzili coroczne swieto Wielkanocy:
Lukasz 2
41 Jego rodzice udawali sie co roku do Jerozolimy na swieto Wielkanocy.
Nazarejczyk byl bardzo konkretny w jego stosunku i zachowaniu wobec Pogan i w rozroznieniu ich od Hebrajczykow:
Mateusz 20
25 Ale Jezus, zawolal ich do siebie i rzekl: " Wy wiecie ze wladcy narodow panuja nad nimi, a ci wielcy nad nimi.
26 ale nie jest tak miedzy wami, kto bedzie wielkim miedzy wami bedzie waszym sluga"
Byl nazywany rabinem przez swoich ludzi(hebrajczykow):
Jan 20
16 Jezus rzekl: " Maria" Ona odwrocila sie i powiedziala po hebrajsku" Rabinie" co znaczy Mistrzu.
Jan 3
1 Byl miedzy faryzeuszami czlowiek zwany Nikodem, jeden z przywodcow Judy.
2 Przyszedl on noca do Jezusa i rzekl; Rabinie, wiemy ze jestes doktorem przyslanym przez Boga, bo nikt nie potrafi sprawiac cudow jesli Bog nie jest z nim"
Jan 6
24 Ludzie, zatem, kiedy zobaczyli ze Jezusa tam nie bylo, ani jego uczniow, wsiedli do lodzi i skierowali sie do Kafarnaum w poszukiwaniu go.
25 znaleziono go na morzu i powiedzieli do niego: Rabbi, kiedy tu przybyles?
Jan 1
37 dwaj jego uczniowie uslyszeli go i poszli za nim
38 Jezus, odwrocil sie i zobaczyl ze za nim podazali, zapytal ich wiec: czego szukacie, odpowiedzieli mu: "Rabbi, gdzie mieszkasz?"
Byl nazywany Hebrajczykiem rowniez przez Pogan:
Jan 4
9 Samarytanka powiedziala do niego:" jestes Zydem, wiec dlaczego prosisz o wode mnie, ktora jestem kobieta z Samarii?" Bowiem Zydzie nie mieli dobrych stosunkow z Samarytanami
Mateusz 5
17 "Nie sadzcie ze przyszedlem zniesc wasze Prawo lub Prorokow, nie przyszedlem go zniesc a je wypelnic."
18 zaprawde powiadam wam, dopoki nie mina niebo i ziemia, nawet jedna jota albo jedna kreska przejdzie z prawem, az wszystko sie wypelni."
Uczeszczal regularnie do synagogi Hebrajskiej, i obserwowal Szabat Hebrajski. Zydzi kochali go i wychwalali:
Lukasz 4
14 Jezus w mocy Ducha swietego powrocil do Galilei a jego slawa rozeszla sie po calym regionie.
15 nauczal w synagogach, wyslawiany przez wszystkich
16 przyszedl do Nazaretu, gdzie sie wychowal, i jak zwykle, wszedl do synagogi w dzien Sabatu
Lukasz 21
37 Przez dzien Jezus nauczal w swiatyni, a potem wyszedl i spedzil noc na wzgorzu zwanym Gora Oliwna.
38 A caly lud, wczesnie rano, przyszedl do niego do swiatyni aby go sluchac
Jedynie Hebrajczykom bylo zezwolone wejsc do swiatyni. Poganie byli, i sa do dzis, uwazani za nieczystych, zarowno przez Zydow konserwatystow jak i tych ortodoksyjnych:
Dz 21
25 co do Pogan,ktorzy uwierzyli, napisalismy dekret, ktory zobowiazuje ich zrezygnowac z tego co ofiarowali bozkom, z krwi i zwierzat uduszonych oraz z rozpusty.
26 wtedy Pawel, dzien pozniej, wzial mezczyzn i po oczyszczeniu sie z nimi wszedl do swiatyni oglaszajac ze chce dokonac dni oczyszczenia az ukaze sie oferta dla kazdego z nich
27 kiedy siedem dni minelo, Zydzi z Azji widzac go w swiatyni, podburzyli caly tlum i rzucili sie na niego
28 "Izraelu, przyjdz nam z pomoca, to jest czlowiek ktory wszedzie naucza przeciwko ludowi, niezgodnie z prawem, a w dodatku sprowadzil Grekow do swiatyni i splugawil to swiete miejsce"
Zauwazyc trzeba ze poprzednie pisma nie dotycza Nazarejczyka tylko Pawla, Nazarejczyk odszedl sporo lat wczesniej, wedlug pism. Wiec mozna wnioskowac ze Pawel byl Hebrajczykiem a jego misja zwrocona byla do Pogan.
Tak jak jego rodzice, tak i Nazarejczyk obchodzil Wielkanoc:
Jan 2
13 Wielkanoc Zydow byla bliska i Jezus wszedl do Jerozolimy
Jan 7
2 Teraz swieto zydowskie, zwane Szabatem bylo bliskie
10 ale kiedy jego bracia odeszli swietowac, wowczas poszedl rowniez i on, w ukryciu.
11 Zydzi wiec szukali go podczas uczty pytajac gdzie on jest
14 w srodku swieta Jezus udal sie do swiatyni i zaczal nauczac
Lukasz 22
14 Kiedy nadeszla godzina, zasiadl do stolu a apostolowie z nim
15 i rzekl do nich: "Goraco pragnalem spedzic ta Pasche z wami, zanim bede cierpial"
Obchodzil rowniez Hanukkah:
Jan 10
22 w tym czasie mialo miejscie w Jerozolimie swieto poswiecenia. Byla zima
23 a Jezus wszedl do swiatyni pod portykiem Salomona
Cytowal pisma Hebrajskie:
Mateusz 4
1 Potem Jezus zostal zaprowadzony przed Ducha na swiatynie gdzie mial byc kuszony przez diabla
2 a gdy poscil 40 dni i 40 nocy poczul w koncu glod
3 i zblizyl sie kusiciel i rzekl: " jesli jestes synem Bozym, powiedz tym kamieniom by staly sie chlebem"
4 Lecz on odpowiedzial: "Jest napisane, nie samym chlebem zyje czlowiek, lecz kazdym slowem ktore pochodzi z ust Bozych"
5 wtedy wzial go diabel do Miasta swietego i postawil go na szczycie swiatyni
6 i rzekl: " jezeli jestes synem Bozym rzuc sie w dol, bo jest napisane on bedzie dowodzil anioly Pana i beda nosic go na rekach tak by nie zachaczyl noga o zaden kamien"
7 Jezus rzekl: "Jest tez napisane, nie szukaj po omacku Pana Boga"
8 Znowu wzial go diabel na bardzo wysoka gore i pokazal krolestwa swiata i ich chwale i rzekl:
"dam ci to wszystko jesli upadniesz na kolana i oddasz mi poklon"
10 wtedy Jezus rzekl: "Idz precz szatanie, bo jest napisane, czcij pana Boga i tylko jemu sluzyc bedziesz"
11 wtedy opuscil go diabel, i aniolowie przystapili do niego aby mu sluzyc.
Ksiega Powtorzonego Prawa 8
3 wiec ponizyl cie, sprawil ze doznale glodu, nakarmil manna z nieba ktorej nie znales i ktorej nie znali twoi ojcowie aby nauczyc cie ze czlowiek nie samym chlebem zyje a tym co pochodzi z ust PANA
Ksiega Powtorzonego Prawa 6
16 nie bedziecie kusic Pana waszego Boga jak to zrobiliscie w Massa
13 bedziesz bal sie Pana Boga twego i sluzyl mu i przysiegal na jego imie.
Zauwazcie ze w kazdym z tych przykladow, wiedzac ze to fikcja, Szatan zostal ukazany jako postac nie rownolegla Nazarejczykowi ale Przewyzszajaca go. Nie wychwala sie osoby rownej sobie.
Latwo przyznal sie do swej zydowskiej tozsamosci:
Marek 15
2 Pilat zapytal go: "ty jestes krolem Zydow?" Jezus odpowiedzial: Ty to powiedziales.
Wielu naiwnych Pogan, wierzy ze Nazarejczyk zostal zabity przez Zydow, wiec wedlug nich powinien byc Poganiniem. To nie ma zadnego sensu poniewaz zapisy mowia przeciwnie. Zydzi karaja siebie samych wtedy kiedy lamia ich prawo Hebrajskie, a wiedza ze hebrajczykiem moze byc jedynie ten kto zostal narodzony z matki Zydowki ma wiec waznosc dla prawa hebrajskiego:
Mateusz 26
64 Jezus odpowiedzial: Tys powiedzial, ale powiem ci ze od teraz ujrzycie syna Czlowieczego, siedzacego po prawicy Wszechmocnego i nadchodzacego w oblokach niebieskich"
65 wtedy najwyzszy kaplan rozdarl swoje szaty mowiac:"rzekl bluznierstwo, czy potrzebujemy wiecej swiadkow? teraz uslyszeliscie bliznierstwo.
66 co o tym myslicie?" i odpowiedzieli: "winny jest smierci"
Jan 19
7 odpowiedzieli mu Zydzi: " my mamy prawo a wedlug prawa powinien umrzec bo sam siebie uczynil Synem Bozym"
Jan 18
31 Pila rzekl wiec do nich: " wezcie go i osadzcie wedlug waszego prawa" zydzi rzekli do niego:" dla nas zabojstwo nie jest zgodne z prawem"
35 pilat odparl:" czy ja jestem Zydem? to twoj narod i arcykaplani wydaliscie go w moje rece, coscie zrobili?"
Zostal pochowany jak Hebrajczyk:
Jan 19
40 nastepnie wzial on cialo Jezusa, zawinal go w plachty z wonnosciami, stosownie do sposobu pochowkow uzywanego przez Zydow.
ZRODLA:
1- wikipedia - obrzezanie
2 i 3 - Idem
Problemem jest ze wieksza czesc osob wierzy we wszystko to co sie im mowi. Aby moc wytlumaczyc chrzescijanstwo trzeba sie zaglebic w tak zwanej "wiedzy zakazanej". Jesli sie zacznie poszukiwan w "okultyzmie" od czasu do czasu zatrzyma sie na doswiadczeniach przerazajacych. A to wszystko dzieje sie z powodu poteznej mocy umyslu( czy mocy duchowej) ktora zostala wdrozona w ochrone tej wiedzy przez wieki, i utrzymania jej w tajemnicy. Zydzi ortodoksyjni wyzszego poziomu i ich niewolnicy Poganie (tak jak kosciol Katolicki i ultra-skorumpowany Watykan- ktory jest od zawsze ich srodkiem kontroli Pogan), wiedza o tych mocach i uzywaja ich od wiekow. Trzeba wiec byc upartym i nie zatrzymywac sie, a dotrze sie do punktu w ktorym dotrze sie do prawdy a moce ktorych uzywa nieprzyjaciel nie beda juz oddzialywaly.( to nie jest moje doswiadczenie, jesli chodzi o mnie, studiowalam z wlasnej woli pod ochrona Szatana).
Na koniec, sa jeszcze punkty ktore trzeba rozszerzyc i wytlumaczyc. Aby zebrac wszystko do "kupy" koncepty, wieksza czesc ich odnosi sie do Magnum Opus Alchemii Duchowej, ktore zostaly skopiowane i skradzione, przerobione i zmodyfikowane, i przez to pozbawiono czlowieka dostepu do prawdziwej wiedzy duchowej, ktora zostala ograniczona dla niewielu "wybranych" aby mogli ukladac swiat wedle ich upodobania.
Nazarejczyk jest rozproszeniem, aby utrzymac ludzkosc z dala od prawdziwej duchowosci, i od pracy w kierunku postepu wlasnej duszy. Postac fikcyjna "Jezusa" zostala wymyslona z KONCEPTOW duchowych ktore maja swoje korzenie w Ekstremalnym Oriencie, tak jak alchemia duchowa, energia kundalini, energia znana jako "chi","vril", "sila witalna" i "moc magiczna". W rzeczywistosci dusza jest uratowana poprzez postep duchowy i aktywacje tych mocy. Nazarejczyk jest przeczywienstwem tego wszystkiego, i utrzymuje ludzkosc z dala od robienia czegokolwiek co ma zwiazek z duchowoscia, utrzymuje ludzkosc zniewolona poprzez zycie bazowane jedynie na poziomie materialnym. Chrzescijanie nie sa w stanie dyskutowac na ten temat poniewaz nie znaja prawdziwej duchowosci. Nigdy jej nie zaznali. Ile ksiezy czy prorokow katolickich jest w stanie opisac ludzka dusze?
Kiedy otworzy sie oczy, i zda sie sobie sprawe czym jest koncept magiczny, mozna jasno zobaczyc jak ta postac zostala wymyslona.
Fikcyjna postac Nazarejczyka:
- zostal uzyty aby odrzucic wszelka wiedze duchowa i zastapic ja archetypami Hebrajskimi, miasta Hebrajskie, kraje i inne materialy smieciowe ktore sa fikcja Hebrajska. Banal "Jezus nas zbawi" (az do obrzydzenia!) i jego "zbawienie" zostaly przekrecone i wcielone w ta fikcyjna postac. Innymi slowy, naiwni zostali oszukani do punktu takiego ze wierza ze ta postac sie nimi zajmie, rozwiaze lub pomoze rozwiazac ich problemy duchowe, do tego stopnia ze poddaliby sie jego woli. Jest to sposob ktory oddalilby kazdego od przejmowania sie wlasna duchowoscia, jesli wierzy sie ze ktos inny sie tym zajmie. Nie ma nic duchowego w Nazarejczyku, ani w programach chrzescijanskich czy hebrajskich wymyslonych przez Zydow.
-postac "Jezusa" zadzialala jak policjant mysli aby miec calkowita kontrole. Zostaly odbyte tysiace wojen bazowanych na idealach religijnych. Kiedy nieprzyjaciel kontroluje umysly ludzi, kontroluje cala ludzkosc.
-wiedzac ze Nazarejczyk jest postacia fikcyjna moze stac sie kimkolwiek i czymkolwiek. To dokladnie to co mial na celu ten system. Zmienia sie w czasie, dostosowuje sie do wszystkiego, w sposob nie zroznicowany od Biblii zydowskiej/chrzescijanskiej, uzywa wersetow ktore pasuja do danego tematu, czy danego celu.
Nadszedl czas by wszyscy sie obudzili, i zrozumieli jakie oszustwo niszczylo ludzkosc przez miliardy lat, za cene potepionych dusz, wojen, wiedzy i nauki ktora jest do tylu ( zbyt do tylu), i jakiejkolwiek innej rzeczy ktora te pasozyty zabraly Poganom. Program chrzescijanski razem z doktrynami Islamu zablokowaly czlowieczenstwo w jego ewolucji duchowej.
Kazdy fragment zycia fikcyjnego Nazarejczyka udowadnia ze bazuje sie na konceptach SKRADZIONYCH I SKOPIOWANYCH Z RELIGII POGANSKICH KTORE POPRZEDZAJA CHRZESCIJANSTWO. Mowi sie ze Nazarejczyk narodzil sie w jaskini, a nie w domu. "Pierwsze tradycje chrzescijanskie sugeruja ze Jezus Chrystus narodzil sie w jaskini ktora byla domem"(2). Wiele doktryn ktore poprzedzaja chrzescijanstwo, jak religia Taoizmu, mowia ze szyszynka znajduje sie w jaskini. Jest rzeczywiscie czesc mozgu gdzie jest zlokalizowane wazne centrum duchowe, odczuwa sie je jako wneke i jest ono siedziba tej szyszynki, ktora u wiekszosci osob jest martwa. Fundamentalnym kluczem aby otworzyc dusze i ewoluowac duchowo jest aktywacja tejze szyszynki.
Bylo Trzech Krolow Magow, ktorzy ze Wschodu sledzili Gwiazde, az do miejsca narodzin Nazarejczyka. Ci Magowie, byli faktycznie Magami, znanymi rowniez z praktykowania czarnoksiestwa, Magowie w 100%. To rowniez jest symbolem konceptu, skradzionego Alchemii Duchowej. Dla tych ktorzy maja male doswiadczenie w okultyzmie i medytacji (prawdziwej duchowosci), radze by zaznali wiecej wiedzy w temacie( strona glowna), a dla tych ktorzy medytuja regularnie mysle ze jest jasne ze moc magiczna(vril) jesli pozwoli sie jej krazyc w chakra ukazuje sie jako gwiazda. To jest prawdzie znaczenie slow "podazac za gwiazda".
I mamy rowniez numer 3. Tak jak numer 7 (siedem chakra) numer trzy, albo trzech krolow, to symbol Idy, Pingala i Sushumna, czyli trzy gluwne suply naszej duszy, i rowniez trzy suply chakra. Koncept numeru 3 zostal uzyty wiele razy w religiach Poganskich ktore poprzedzaja chrzescijanizm o miliony lat, i jest symbolizowany przez "Trojzab Diabla" znany jako "Trishil" ktory ma korzenie w ekstremalnym Oriencie. Trishul to symbol energii weza ktory przechodzi przez trzy granthis (wiecej w dziale Symbole Satanistyczne). Numery 3 i 7 sa cytowane czesto w biblii zydowskiej/chrzescijanskiej i ich znaczenie zostalo poprzekrecane.
"Niepokalane poczecie" to kolejny koncept skradziony, wziety z faktu ze chakra musza byc czyste i nie zablokowane by energia duchowa mogla wzejsc i krazyc. Innymi slowy, to jest znaczenie slow "byc czystymi". Polaczenie boskosci fikcyjnej symbolizuje duchowosc boska ktora bierze udzial w powiekszaniu potegi magicznej, a nie fikcyjnego YHVH, ktory nie jest niczym innym jak rytualem magicznym Hebrajskim aby zniewolic Pogan.
Takzwane ukrzyzowanie tej fikcyjnej postaci, zostalo skradzione 18 Bogom Poganskim ktorzy zostali zawieszeni na drzewie. W Biblii chrzescijanskiej, jest wiecej niz jeden werset ktore mowia ze Nazarejczyk zostal zawieszony na drzewie.
Inkwizycja. Moje poszukiwania mowia mi ze Watykan zawarl pakt z istotami pozaziemskimi znanymi jako "szare anioly" i otrzymal dobrobyt i moc w zamian za dusze ludzkie. A ten pakt dopelni sie wtedy kiedy cala wiedza duchowa zostanie zniszczona.
Literatura:
1- The Woman Dictionary of Symbols and Sacred Objects – Barbara G.Walker, str.54
2- www.christianitytoday.com

uffff narazie to tyle, z pare dni ciag dalszy ;) pozdrawiam wytrwalych w czytaniu :P
 • 1

#158

XGOŚĆ
 • Postów: 429
 • Tematów: 11
 • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Ostre wypracowanie :D

Wracając do początku Twojego tekstu napisze, że opowieść stworzenia człowieka pochodzi z Tablic Sumeryjskich starożytnej Mezopotamii. Opisy dotyczyły "Bogów" Anu, Enlil i Ea.

Jeżeli chodzi o teorie Darwina to nadal brakuje jednego elementu układanki. Przeczytajcie uważnie tekst z Wiki.

cyt." ...Analiza zmienności mitochondrialnego DNA (mtDNA) człowieka współczesnego i porównanie jej z sekwencjami mtDNA neandertalczyków wskazuje, że współczesne populacje ludzkie nie zawierają mtDNA neandertalczyka – mtDNA są przekazywane wyłącznie w linii żeńskiej ... [27]."

Nawet potwierdzają to genetycy z Human Genome Project i prof. Changiem na czele.

Nie będę zaśmiecał, wstawie jeden cyt. " Pisarze zajmujący się ‘starożytnymi astronautami’ naprawdę przypuszczają, że rasa inteligentnych istot pozaziemskich odwiedziła i/lub skolonizowała Ziemię w dalekiej przeszłości i używając inżynierii genetycznej unowocześniła prymitywnego hominida Homo Erectus przekształcając go w rasę ludzką Homo Sapiens."

Zamieszczam link do ciekawego artykułu ;]
http://astromaria.wo...m-dna-przeklad/
 • 0

#159

renata86
 • Postów: 47
 • Tematów: 0
 • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Owszem Gościu, troszkę to niefajnie brzmi, ale Nick to Nick :P dlatego że satanizm duchowy to nic innego jak "zmartwychwstanie" pogańskich religii starożytnych, poprzedzających te nowozytne monoteistyczne wierzenia, jak możesz przeczytać kilka postów wcześniej Szatan to nikt inny jak Enki, Bóg Sumeryjski. Co do artykułu w linku który podałeś, czytałam w nocy. Tak mnie zainteresował ze nawet pochłonęłam wszystkie komentarze pod nim, ciekawa reakcji ludzi, mnie on przekonuje, odkąd pozbylam się ograniczonego umysłu jestem w stanie przyjąć za prawdę to co dla większości ludzi moze być irracjonalne. To wszystko ma sens, ma duży sens, i historie i dowody na istnienie istot pozaziemskich pokladaja się z tym co mnie przekonało do wierzenia w to co wierzę. Koniec końców dochodzimy do konkluzji w której zdajemy sobie sprawe że myśli posiadaja energię, nasze dusze posiadaja energię, tylko my, stworzenia niedoskonałe niestety nie potrafimy tej energii wykorzystać na naszą korzyść. Medytacja powinna w tym pomóc, i wiedza przede wszystkim wiedza:) podoba mi się Twój tok myślenia szczerze mowiac, lubię otwarte umysły :)
 • 0

#160

Gmork
 • Postów: 306
 • Tematów: 5
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

 Otwarty umysł ale wątpiący we wszystko i zwłaszcza wątpiący w to co już wiemy. Potem znowu trzeba zwątpić.
Za każdym razem jak się czegoś nowego dowiadujemy... Ciężkie życie w odkrywaniu prawdy.


Edit:
@↓ ↓ ↓ ↓ ↓

 W takim razie się w tym punkcie nie zgadzamy. Zawszę wątpię w posiadaną wiedzę, bo brak wątpliwości w żadnym wypadku nic mi nie daje i co najwyżej pozwala się komuś poczuć komfortowo tak samo jak w pozwala poczuć się "wiara" w rozumieniu "mieć coś za pewnik pomimo braku dowodów". Ja jestem gotów założyć zawsze że wszystko co wiem jest fałszywe lub w jakieś części nieprawdziwe.

Użytkownik Gmork edytował ten post 09.01.2014 - 20:15

 • 0

#161

renata86
 • Postów: 47
 • Tematów: 0
 • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wątpiący do momentu w którym nie pozna się prawdy której nie można się czepic :) widzisz podczas tłumaczenia JOS za każdym razem gdy pojawiają mi się pytania typu "ale jak? Ale dlaczego ?" Trafiam na kolejny artykuł który daje mi satysfakcjonujaca odpowiedź, i myślę że im bardziej będziemy zagłębiać się w tematy nas interesujace tym łatwiej będzie nam znaleźć odpowiedzi, i uwalniac się od watpliwosci :)
 • 0

#162

renata86
 • Postów: 47
 • Tematów: 0
 • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Moment moment, ja wcale nie twierdzę że wątpliwości są złe, wręcz przeciwnie to dzięki nim nie jestesmy pustymi marionetkami które wierzą w każde skinienie paluszkiem. Ale wszystko ma swoje granice nie sądzisz? I w momencie kiedy znajdzie się odpowiedź na pytanie które nas dręczy i jest ona satysfakcjonująca.. wątpliwości powinny ustąpić. Wedle mnie :)
 • 0

#163

Jakub_P
 • Postów: 41
 • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Renata, nie chcę Cię uradzić ale sama wymyśliłaś te banialuki o zmartwychwstaniu religii starożytnych i medytowaniu, energii myśli itp? Myślałem, że jego założenia były zawsze znacznie prostsze, a ty z fajnej doktryny próbujesz robić coś na miarę kolejnego buddyzmu...
 • 0

#164

Gmork
 • Postów: 306
 • Tematów: 5
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

Renata, nie chcę Cię uradzić ale sama wymyśliłaś te banialuki o zmartwychwstaniu religii starożytnych i medytowaniu, energii myśli itp? Myślałem, że jego założenia były zawsze znacznie prostsze, a ty z fajnej doktryny próbujesz robić coś na miarę kolejnego buddyzmu...


Mógłbyś się wyrazić konkretniej ? Jakie założenia według ciebie ma ta doktryna i co rozumiesz przez to że jest to doktryna. W jaki sposób można zrobić z czegoś buddyzm poddając to analizie ?
 • 0

#165

Jakub_P
 • Postów: 41
 • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Chociażby przez to jakie założenia miał ojciec kościoła szatana? Przecież ta "religia" choć bliżej temu do filozofii zaczęła raczkować w XIX wieku, a uformowała się w to czym powinna być w połowie XX, wszelkie próby mówienia o satanizmie jako coś starego jak świat jest po prostu śmieszne i świadczy albo o dobrze rozbudowanej wyobraźni albo o czytaniu tekstów kogoś innego o bujenej wyobraźni. Tylko nie mów, że każdy może wierzyć w to co chce bo dzisiejszy światopogląd nie opiera się na wierze lecz na faktach. Nie mam siły na cytowanie rozmów Laveya w tej chwili. Na podsumowanie dodam, że jeśli ktoś myśli, że satanizm to wiara w cokolwiek i medytacja to jest w cholernym błędzie i mylą mu się pojęcia, a nazwy satanizm uzywa chyba tylko dlatego aby fajnie brzmiało to w co wierzy.

Dołączona grafika
 • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych

stat4u