Skocz do zawartości


Zdjęcie

Wyjaśnić niewyjaśnione - pakt z diabłem


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
200 odpowiedzi w tym temacie

#136

Xca.
  • Postów: 29
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Tesla szczerze mowiac na Twoje pytanie jest odpowiedz. Bo jezeli juz samym rodzajem pytania zakladamy istnienie diabla i duszy to twierdze ze wartosc jest ogromna. Jezeli po naszej smierci zostaje dusza to czyli mozna zalozyc, ze jest to nieskonczona energia, wiecza ekspansja w niezbadanych miejscach. I zobacz Ty oddajesz nieskonczonosc istnienia za kawalek rajskiego zycia na ziemi. To jest lichwa i to przeogromna. A po co by lapal dusze...no wiesz mozna wymyslic wiele fajnych i lepszych historyjek ja chcialem tylko opisac moje wrazenie wartosci.
  • 0

#137

Zbeeanger.
  • Postów: 504
  • Tematów: 67
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 9
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Satanizm nie jest "wynalazkiem Chrzescijanskim".
Satanizm ma swoj poczatek przed wszystkimi innymi religiami, rowniez przed Chrzescijanstwem.
Satanizm nie ma nic wspolnego z elfami, gnomami, wampirami, potworami z Halloween czy podobnymi istotami.
Satanizm nie jest "zlem".
Satanizm dotyczy elewacji i wzmocnienia czlowieczenstwa, co bylo intencja naszego prawdziwego Stworzyciela - Szatana.
Wiemy ze Szatan/Lucyfer jest istota realna.
Wiemy ze Szatan jest Prawdziwym Ojcem i Bogiem Stworzycielem czlowieczenstwa.


Skąd wiesz że Szatan/Lucyfer jest twoim prawdziwym ( miałem napisać Bogiem ale mi to nie przejdzie nawet w formie pisemnej ) bożkiem możesz podać źródła ???
Ja znam inną historię odnośnie Lucyfera i Samaela, dla mnie to dwa różne byty nie jeden.
  • 0

#138

renata86.
  • Postów: 47
  • Tematów: 0
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

tak myslalam, ironii nigdy za wiele prawda?:) przede wszystkim wyjdzmy poza granice nietolerancji, Bog to Bog, bozki to bozki, dla jednych Bogiem jest Jahwe, dla innych Allah, dla jeszcze innych Budda, dla mnie jest nim Enki, EA, Melek Ta-Us, Wam znany przez "narzucone chrzescijanstwem imie Szatan". Powiem tak, watpliwosci tak samo jak wszyscy Wy tutaj, tak samo jak cala spolecznosc ludzka, mialam i ja, i sklamie jesli powiem ze juz zadnych nie mam, jeszcze mam wiele pytan na ktore szukam odpowiedzi, jednak zdarza sie od dluzszego czasu cos niesamowitego, za kazdym moim pytaniem zadanym MOJEMU OJCU - Szatanowi, dziwnym trafem nagle gdzies natrafiam na odpowiedz, nie pozostawia mnie w watpliowosci, zapytalam o wiele rzeczy, i uzyskalam odpowiedzi. o co ? tego juz Wam nie powiem, gdyz nie wszystkie informacje moge udostepnic publicznie, wiedziac iz moga je przeczytac ci ktorzy "nie wiedza". Musze wyjasnic Wam jedna rzecz: nie mam na celu usilnego "nawracania", ani nawet mi sie to nie sni, takie nagminne narzucanie zostawmy swiadkom Jehowy, ja chce udostepnic Wm informacje, prosze jedynie o obiektywnosc w czytaniu, nic wiecej, przeciez to WIEDZA i nauka pozwala nam sie rozwijac tak? Doskonale wiem ze kazdy moze zinterpretowac te informacje na swoj sposob, ale wsrod setek Was znajdzie sie dziesieciu ktorzy sie zatrzymaja na chwile i zastanawia nad tym co czytaja, i byc moze znajdzie sie jeden co w koncu dostrzeze prawde, kto tak jak ja powie "kurde, swieta prawda, serio wszystko sie zgadza". Wiec, to lektura, nic wiecej, nic zobowiazujacego, takzenie rozumiem uniesien:) do tej lektury rowniez nikt Was nie zmusza, wedle woli. Ah i apropos Izaaka co tak dlugo zyl, byc moze i sie zdrowo odzywial, a byc moze nie stosowal sie do nakazow kosciola i nie zalowal sobie seksu :D podobno seks to zdrowie :D hihih, a tak juz na powaznie, dostaliscie wstep tlumaczenia, i jak obiecalam, jedziemy dalej;)

"Satanizm jest oryginalna religia ludzkosci" - Szatan.
Joy of Satan ma za zadanie odnowic Prawdziwy Satanizm. Szukamy prawdziwego Stworzyciela religii dzis znanej jako Satanizm, i prawdziwym Stworzycielem jest wlasnie Szatan. Zbyt dlugo nieprzyjaciele mogli okreslac Szatana i Satanizm wedlug ich wlasnych kanonow. Szatan rzadko kiedy mogl odpowiedziec za siebie i odslonic im prawde, kim jest w rzeczywistosci i co w rzeczywistosci robi. Szatan jest istota realna. Mial do czynienia z wieloma osobami, w przeszlosci zostawil nam doktryny Al Jilwah, Qu'ret Al Yezid i inne rekopisy. Jest on bowiem oryginalnym Bogiem.
Szatan nie odpowiada w zaden sposob opisom zydowsko chrescijanskim czy muzulmanskim ktore przez wieki okreslaly go w falszywy sposob, i nie odpowiada tez obrazom przedstawionym w Biblii Szatana Antona Laveya. By poznac Go naprawde, kazdy z nas musialby pojsc do Niego osobiscie, bez osadzania go z gory i bez zadnych oczekiwan. Dopiero wtedy kazdy z nas moglby zauwazyc ze nie jest absolutnie "zlem" ktore zostalo mu przypisane przez wieki.
Niestety, szukanie odpowiedzi z roznych zrodel niz to, bylo zawsze tematem kontrowersji w Satanizmie poniewaz wiekszosc wiedzy zostala systematycznie odrzucana i niszczona przez Kosciol Katolicki. Kosciol wymyslil falszywa historie wedle swej wygody, ktora wsadzila wiedze duchowa i moc w rece niewielu "wybranych" by stlumic ludzkosc.
Joy of Satan nie uznaje Judaizmu, Chrzescijanstwa czy Islamu jako prawowite religie. Sa one, w rzeczywistosci programami ktore maja zastapic wiedze duchowa klamstwami i przekupstwem. Wysysaja miliony i miliardy pieniedzy ale przede wszystkim wysysaja z ludzi energie psychiczna. To wszystko dzieje sie poprzez wykorzystanie biedy i cierpienia czlowieczego. Utrzymuja w tajemnicy przed ludzkoscia sposoby na zycie w dobrobycie, sposoby na osiagniecie maksymalnej wiedzy duchowej i maksymalnej mocy. Judaizm i Chrzescijanstwo sa nowymi religiami, tak samo jak i Islam ktory mial swoj poczatek mniej niz 1.000 lat temu. My zrozumielismy, ze te programy zbudowaly swoje fundamenty na bazach skradzionych innym religiom, nie maja nic WLASNEGO. Wezmy np "Wicca" albo "Neopoganstwo", obie sa nowe (pojawily sie w XX wieku) i sa wersjami religii oryginalnych ktore tak jak Judaizm i Chrzescijanstwo maja na celu zniewolic swiat poprzez usuwanie prawdziwej duchowosci.
Naszym celem jest oswiecic ludzi i poprowadzic w kierunku prawdy. Chcemy odslonic klamstwa ktore "religie" stworzyly na temat Szatana i Satanizmu. Nie uznajemy zadnej grupy ktora dostosowuje sie do konceptu Szatana poprzez koncepty chrzescijanskie, ani tych ktorzy naleza do kosciola Antona Lavvey'a, ani tymbardziej tych ktorzy nie uznaja istnienia Szatana jako istoty realnej.
Informacje na tej stronie sa rezultatem wielu poszukiwan, i wspolpracy osobistej z Szatanem i Jego Demonami, ktorzy nas prowadzili i uczyli dopoki nie dotarlismy do prawdy i do korzeni prawdziwego Satanizmu. Zachecamy was do czytania i rozwazania z otwartym umyslem. Tylko wtedy kiedy umysl kazdego z nas bedzie kompletnie otwarty i nie "zaprogramowany" prawdziwe poznanie bedzie moglo zapukac do naszych drzwi.
OSWIADCZENIE ARCYKAPLANA SALEM BURKE NA TEMAT "KOSCIOLA SZATANA"
Celem tego listu jest wyjasnienie definitywne czym jest Joy of Satan, odpowiedz na wiele pytan. Duchowienstwo JOS nie ma nic wspolnego z Kosciolem Szatana. JOS nie jest teologiczna, tradycyjna ani inna organizacja Satanistyczna. Jestesmy Satanistami. I rowniez wykwalifikowanymi Magami. Poniewaz Magia jest fenomenem kulturalnym, typ magii ktora my praktykujemy wymaga wytlumaczenia gdyz magia jest praktykowana roznie w wielu kulturach. Istnieje magia voodoo w ktorej praktykanci maja okreslona ilosc Bogow ktorzy gwarantuja im moc "posiadajac" ich ciala fizyczne. Istnieja "wicca" ktorzy osiagaja moc od innych ze swiata naturalnego dookola nas by podniesc poziom "energii" i tez i ci ktorzy maja wlasne metody magiczne uzywajac "kije". Kontynuujac mamy "magow cerymonialnych" ktorzy uzywaja rytualy gotyckie, i enochianskie, i formuly geometryczne jak np imiona "anielskie" by pracowac z ich zakleciami. I sa tez ci praktykanci, rzadcy, ktorzy uzywaja pudelka elektroniczne i technologie by wzmacniac ich moce i zmieniac rzeczywistosc jak np Charles W. Cosimano. Tak wiec voodoo jest nazywane "magia voodoo", wicca jest nazywana "czarami" porzadki hermetyczne sa nazywane "magami cerymonialnymi" a ci ostatni sa nazywani "techno-magicians". Poniewaz Joy Of Satan "robi to co dziala" nasze metody magiczne sa kolekcja rytualow i formul wielu kultur. Nasza kultura magiczna a wiec magia U.S.A. jest mieszanka mieszkancow roznych kultur, tak jak nasz jezyk pochodzi od roznych innych jezykow. Poniewaz U.S.A nie maja wlasnego systemu czarow, ale bardziej system "adoracji" Boga ktorego nikt nigdy nie slyszal (poza Hebrajczykami) istnieje tylko Bog Hebrajski ktorego mozna czcic i nic poza tym. Kosciol Katolicki Romanski jest buntownikiem wobec doktryny hebrajskiej, a protestanci sa buntownikami wobec papieza kosciola Katolickiego, takze trzy religie maja tego samego Boga a kazda z nich uwaza sie za lepsza czesc U.S.A. tak wiec naturalnie sie dzieje ze kazde inne praktyki i balwochwalstwa sa uznawane za zle i szatanskie. Wiec, bardzo proste, wedlug tych standardow my jestesmy Satanistami. Kompletnie i jedynie. My laczymy sie duchowo z Szatanem i Demonami. Tak wiec nasza klasyfikacja magiczna jest Satanizmem Duchowym. Poza tym typem klasyfikacji, my jestesmy Satanisci. Proste. Bez zadnych watpliwosci. Nie jestesmy w konflikcie z innymi organizacjami. W jaki sposob stalismy sie tacy jacy jestesmy? to glupie pytanie poniewaz my JESTESMY tacy i to jest to czym jestesmy. Nie mamy nic wspolnego z zadnymi innymi grupami, czy Satanistycznymi czy tez nie. Nie jestesmy adoratorami Diabla. Joy of Satas Ministries jest organizacja. Satanistow. Szczerze, Salem Burke, Arcykaplan Joy Of Satan USA

ROZDZIAL PIERWSZY - SZATAN
Przez zbyt dlugi czas klamstwa i mylne informacje otaczaly Szatana. Wielu z nas Go widzialo, rozmawialo z nim, i bylo rowniez dotknietych przez niego na plaszczyznie astralnej. Praktycznie wszyscy ci ktorzy go znaja zgadzaja sie co do jego wygladu. Religie "prawej reki" spisaly ksiegi w ktorych wierza ze on im sie ukazuje i w ktorych widza Demony ale wszystkie te ksiegi to tylko bluzniercze klamstwa. Szatan nie jest czerwony z rogami i ogonem ani nie jest podobny do zadnego potwora rodem z Halloween. Nie ma ognistych oczu ani czarnych skrzydel. Te opisy sa obraza, obrazaja go i sa bluzniercze. ( Istnieja w kazdym razie niektore nizsze klasy Demonow ktore sa Obroncami i Poslancami, ktorzy sluza Demonom wyzszych klas). Tutaj przedstawione sa niektore obrazy jak Szatan ukazal sie tym ktorzy go widzieli. W przeciwienstwie do etykietki "ciemnosci" ktora przyklejono Satanizmowi, Szatan ukazuje sie w dlugiej bialej szacie dokladnie tak jak ponizej zostalo ukazane. Wielu z nas widuje go czesto i ma z nim dobre relacje. Jest piekny. To jak sie ukazuje nam jest w zasadzie identyczne z obrazami przedstawionymi tutaj poza faktem ze bardzo rzadko ukazuje sie ze skrzydlami.
- jego dzien to poniedzialek
-jego kolory: niebieski, czerwony i czarny
- jest on Bogiem Sumeryjskim EA, znany rowniez jako ENKI co oznacza "Pan Ziemi", jest rowniez znany jako Melek Ta'Us.
-zwierzeta dla niego swiete to Waz, Paw, Koza, Smok i Kruk
- jego numery to 2, 11 i 4. (666 jest symbolika ery Wodnika w ktorej bedzie znow rzadzic)
- jego znaki zodiakalne to Wodnik i Koziorozec
- jego najwazniejszy dzien roku to 23 grudnia, kiedy slonce znajduje sie w pierwszym stopniu Koziorozca. Koziorozec to dziesiaty znak zodiaku a pierwszy stopien tego znaku daje liczbe 11. Dzien pozniej po przesileniu zimowym jest jego Dniem Osobistym, swietem ktore powinno byc uznawane przez kazdego Sataniste( to zostalo powiedziane przez Szatana osobiscie).
MOJE ROZMOWY Z SZATANEM (Arcykaplanki ktora tworzy strone)
Odbylam wiele rozmow z Szatanem i Azazelem, ale spisalam tylko niektore. Szatan i jego najwyzsze Demony najczesciej nie pojawiaja sie twarza w twarz wiekszosciom ludzi. Ci z nas ktorzy pracuja z Szatanem, kiedy daje nam jakas rade lub instrukcje ktore mamy uzewnetrznic widza go twarza w twarz. Ojciec Szatan jest bardzo spokojny i wyrozumialy.Daje ludziom odczucie wewnetrznego spokoju. Jest jedyny w swoim rodzaju. Nie odpowiada zadnemu ze stereotypowych jego opisow. Odkrylam ze kazdy musi dojsc do momentu by poznac go samemu. Jest inny niz cokolwiek co czytalam na jego temat. Ojciec Szatan czesto mi podkresla waznosc medytacji kazdego dnia. Powiedzial mi rowniez "wygralismy". Szatan przegral walke dawno temu, ale nie przegral wojny. Ostatnimi czasy on ta wojne wygral. I jest przerazony obecnym stanem swiata. Zanim zaczne, chcialabym powiedziec wszystkim pare rzeczy ktore wyjasnie dalej, i ktore dadza bardziej gleboki sens. Uczac sie czytalam wiele opowiadan o doswiadczeniach przedsmiertnych. Czytalam ksiazke na temat wojskowego uzycia psychiki. Autor tej ksiazki byl wyszkolony by uzywac psychike na uzytek wojska amerykanskiego, napisal tez rozdzial na temat smierci. Mowie o piekle, a raczej o tym co on myslal ze bylo pieklem, Oczywiscie dotyczy to standardowej historii rodem z horroru, przeplatanej strachem, gdzie strach uzyty jest by manipulowac i kontrolowac, a ten strach wywodzi sie z braku wiedzy.
Oto spis niektorych rozmow ktore odbylam z Szatanem:
Lezalam w lozku, i bylam przeziebiona w polowie lata, nie czulam sie za dobrze. Myslalam o Azazelu, i zanim moglam go poznac, moja dusza opuscila moje cialo i nagle siedzialam obok Azazela na tarasie przypominajacym miejsce relaksu na swiezym powietrzu. Niebo bylo takie jak je widzimy kiedy jest pochmurne, lekko szare, byly bloki marmurowe nieziemskie(takich na ziemi nie zobaczymy) i lawka z marmuru na ktorej siedzialam obok niego. Dalej widac bylo kolorowa piramide. Zanim rozpoznalam obok kogo siedze, dostrzeglam Ojca Szatana siedzacego z drugiej strony, ze mna po srodku. Mowil do mnie przez jakis czas i tu napisze wam rozmowe jaka mielismy. Slowa w kwadratowych nawiasach sa moje,oczywiscie nie pamietam slowo w slowo calej rozmowy.
Ojciec Szatan:" Wiesz dlaczego piramidy maja taka wielka moc?" "Poniewaz zwracaja sie ku niebu"
[zapytalam wiec, poniewaz bardzo mnie to interesowalo by powiedzial mi cos na temat piekla, na temat miejsca ktore wielu wierzy ze widzialo w swoich doswiadczeniach przedsmiertnych]
Ojciec Szatan: " Istnieja wiry energii bardzo negatywnej i destrukcyjnej. Nienawisc, zlosc, strach, smierc i inne rzeczy destrukcyjne. Sa one jak czarne dziury, akumulujac energie negatywna jak w pustce." " Kiedy medytujesz, zauwazasz roznice?"
[odpowiedzialam tak]
Ojciec Szatan: " Sa rozne plaszczyzny istnienia. Kiedy medytujesz, przenosisz sie na wyzsza plaszczyzne., sa tez rozne poziomy i poprzez medytacje zyjesz na plaszczyznie wyzszej niz wiekszosc innych osob, osoby ktore sa tylko na nizszej plaszczyznie moga zostac wessane do tego wiru negatywnej energii i wciagnete w niego. Ci ktorzy trzymaja sie scislo swoich ideologii [ateisci, nie wierzacy], nieczuli na nic. Nieprzyjaciel wie jak ich uzyc."
[kiedy powiedzial "nieprzyjaciel" dojrzalam kilka nieziemskich szarych istot (greys)][pozniej jego twarz wyrazila emocje podobna do smutku i powiedzial]
Ojciec Szatan:" wiem. Przypisuja je mnie. Tu istnieje miejsce ktore my mamy dla przebitych dusz. Widzialas je."
[to bylo miejsce ktore widzialam z sala barowa i ludzmi ktorzy palili]
Ojciec Szatan:" My ochraniamy kazdego kto do nas sie zwroci. Niektorzy sa bez zadnego przewodnika i my ich reinkarnujemy dopoki nie odkryja prawdy i nie sa gotowi by sie tu znalezc. wiekszosc z nich, tez ci ktorzy nic nie wiedza zostaja reinkarnowani".
-----------------------------------------------------------------------------------------
Azazel jest zniesmaczony "degeneracja ludzkiej duszy"
Na poziomie "chakra bazy" ludzie zostali zapieczetowani przez energie. ( to jest symbolizowane przez dwoch aniolow ktorzy sa gwardia drzewa zycia i maja miecze ogniste.) To tak jak zablokowac jedna konczyne, nie zezwolic krwi na krozenie, az zczernieje i umrze. To wlasnie to sie stalo duszy ludzkiej kiedy Jahwe ja zapieczetowal odcinajac doplyw energii Kundalini. Nasze dusze sa drastycznie zdegenerowane, podnosic weza Kundalini jest bardzo trudne gdyz w dzisiejszych czasach pracujemy na bardzo niskim poziomie bioelektycznosci.
Azazel mi powiedzial " 10.000 lat temu bylismy bliscy perfekcji. Zylismy ramie w ramie z Bogami, a pozniej ziemia zostala zaatakowana."
(dotyczy blednego rozumienia piekla) The Sense di Lyn Buchanan - 2003

KORZENIE IMIENIA SZATANA
Po dlugich latach poszukiwan i zrozumienia koniec koncow wszystko sie zgadza.
1. Pismo swiete zostalo wymyslone aby utrzymac wiedze ezoteryczna i moce umyslu oraz duszy w rekach niewielu "wybranych".
2. chrzescijanstwo ktore narodzilo sie z Kosciolem chrzescijanskim zostalo wymyslone aby fizycznie wzmacniac tych niewielu "wybranych" i rowniez by niszczyc i zastepowac religie oryginalne. Te religie byly bazowane na adoracji weza. Waz jest symbolem Kundalini. Drzewo wiedzy jest dokladna mapa duszy czlowieka. Jest przedstawiane w prawie wszystkich religiach poprzedzajacych hebraizm i chrzescijanstwo. Pien symbolizuje kregoslup a galezie symbolizuja chakra i drogi poprzez ktore wedruje Kundalini. jest 144.000 kanalow dla sil Kundalini w duszy ludzkiej. Drzewo zycia Kabaly jest do gory nogami, i sie rozwinelo dlugo po drzewach oryginalnych. Budda siedzi pod drzewem "Bo" i to w ten sposob doznaje olsnienia. "Bo" oznacza waz tak jak Bo-A czy Boo-Ta(1). Kosciol chrzescijanski ukradl i pozmienial wszystko co sie dalo z antycznych religii. Drzewo figowe jest znane jako Drzewo Madrosci,Kosciol zmodyfikowal jego znaczenie poprzez umieszczecie liscia figowego w miejscach intymnych Adama i Ewy.
3. Szatan po hebrajsku znaczy "przeciwnik", ale jezyk hebrajski pochodzi od jezykow ktore powstaly miliony lat wczesniej. Litery hebrajskie pochodzily od Fenicjan, a Fenicjanie wzieli poczatek swojego pisma od hieroglifow, pisma klinowego. Mozna bardzo latwo znalezc materialy na temat ksiazek ktore mowia o ich korzeniach. Takze slowo "Szatan" ma swoj poczatek o wiele wczesniej niz w definicji hebrajskiej. Obserwujac ten LINK(WKLEIC LINK) po angielsku, mozna zaobserwowac w okolicach Polnocno-wschodnich na mapie Indii, miasto o nazwie "Satana".
"Satnam" i " Sa Ta Na Ma" to sa swiete mantry uzywane podczas medytacji weza (Kundalini). Pierwsze dzwieki w Starozytnym Sanskrycie, jednego z najstarszych jezykow, to sa " Sa-Ta-Na-Ma". Sa znaczy nieskonczonosc, Ta znaczy zycie, Na znaczy smierc, Ma znaczy odrodzenie sie. Zydzi, ktorzy napisali biblie, oczywiscie w pewnym momencie zdecydowali pospieszyc slowo Sa Ta Na Ma i przerobili je w Satana, ktore sie rozlamuje i urywa w momencie slowa smierc(Na). To byla kolejna proba pozbycia sie wiedzy i zastapienia jej. Nazarejczyk zostal wymyslony dla odwiedzenia ludzi od wiedzy, rozkojarzenia ich i roztargnienia, nic wiecej. Wszystko to ma doczynienia z sila witalna Kundalini(weza) ktora jest w nas. "Kolorowy ubior Jakuba" w biblii to jest aura. Numer 7 odzwierciedla chakra, tlumacze starych tekstow sa wszyscy w bledzie na temat siedmiu planet. Starozytni wiedzieli o wiele wiecej na temat astronomii niz sadzimy. Ktokolwiek ma cos wspolnego z Medycyna Chinska, lub ze sztukami walki zna "chi" ( sila witalna, taka sama jak Kundalini) i wie jak "chi" sie aktywuje w czesciach ciala lub w konkretnych dniach i godzinach. W rozdziale "medytacja" jest przedstawiony dokladny schemat. Autorzy tekstow alchemistycznych napisali je "w sposob zakodowany" by nie byc przesladowani przez Kosciol.
Slonce bylo kolejnym przedmiotem wielkiej czci dla religii pierwotnych, a to dlatego ze zaszczepialo czysta i konkretna moc, i bylo zrodlem zycia. Pochlanianie energii z Ksiezyca czy z gwiazd to jest bardzo malo w porownaniu z tym co mozemy zrobic pod sloncem, oczywiscie musimy miec wiedze i przygotowanie by zrobic cokolwiek. Czlonkowie Joy Of Satan to wiedza. Dziury w naszej aurze zostaja uzdrowione a sila witalna zostaje wzmocniona tak jak od zadnego innego zrodla swiatla.
"Lucyfer" to kolejne imie ktore zostalo dane naszemu ukochanemu Ojcu. Lucyfer byl na poczatku Bogiem Rzymskim ktory nie mial nic wspolnego z naszym Ojcem Szatanem/EA. Przedrostek "Luc" dotyczy swiatla. Dusza potrzebuje swiatla. Gwiazda poranna, Venus, byla dla starozytnych zrodlem swiatla poniewaz jej swit poprzedzal Slonce,co jest bardzo wazne. Venus ma wladze tez nad bardzo waznym chakra serca.
Ojciec Szatan ( osobiscie wole nazywac go Szatan) powiedzial mi ze nie ma zadnego problemu, jesli ktos woli nazywac go imionami ktorymi byl rozpoznawany przez wieki nawet jesli one nie sa tak dokladnie poprawne. Ja nazywam go Ojcem Szatanem, za kazdym razem kiedy z nim rozmawiam, lub kiedy mu dziekuje za cos. Dla mnie "Satan" wciaz oznacza "przeciwnik" ale przeciwnik nieprzyjaciela zydowskiego/chrzescijanskiego.
Kosciol katolicki wiedzial bardzo dobrze ze religie oryginalne, musialy zostac zastapione przez cos innego, i to stad pochodza wszystkie historie opowiadane w biblii. Sa wszystkie skopiowane ze starozytnych religii ktore powstaly na dlugo zanim judeizm/chrescijanstwo wyszly na swiatlo dzienne. Historia Dziewicy Marii zostala skradziona bogini Astaroth, to ona zostala okreslona jako "Pani Raju". Astaroth byla Boginia najbardziej popularna w swiecie przedchrzescijanskim. Pierwowzorem dla Jahwe (istoty fikcyjnej) byl Enlil/Beelzebub/Baal, ktory byl najbardziej znanym Bogiem w swiecie przedchrzescijanskim i na koniec mamy ukochanego Stworzyciela, Ojca Szatana/Ea ktory zostal przypisany Wezowi i Diablu.
Seksualnosc, ktora jest pierwszym aspektem sily witalnej, zostala automatycznie zanalizowana przez kosciol. Orgazm stymuluje wprost weza Kundalini, ktory jest u podstawy kregoslupa. Energia kreatywna, ktora jest potrzebna do stworzenia zycia ludzkiego, moze zostac uzyta by rozpalic od nowa sile witalna, cos co wzmacnia i wznosi wyzej dusze kazdego z nas. Oczywiscie aktywnosc seksualna nie mogla zostac calkowicie zabroniona, takze zostal uzyty strach by zamknac ja w zasadach bardzo scislych. W religiach chrzescijanskich, zwlaszcza w Kosciele Katolickim antycznym, przyjemnosc seksualna byla grzeszna i zabroniona, jedyny jej cel to byla produktywnosc, nic wiecej. Nagosc byla grzechem poniewaz wzniecala pragnienie przyjemnosci. Masturbacja byla grzechem smiertelnym. Cokolwiek co bylo wspolnego z podnoszeniem sily Kundalini bylo ostro atakowane przez Kosciol. Jedynym celem Kosciola Katolickiego bylo oddalic ludzkosc od wiedzy, nic wiecej.
I kiedy tlumy ludzi zostaly pozbawione tej mocy i tej wiedzy, ograniczona ilosc tych "wybranych" ktorzy pracowali by oddalic czlowieka od tejze wiedzy, uzywala jej do wlasnych celow, by zniewolic caly swiat, ktory pojecia nie mial co tak wlasciwie sie dzieje. Mordercy Jezuici z Kosciola Katolickiego byli znani nie tylko z tego ze potrafili unosic sie w powietrzu, ale tez i z tego ze mieli zdolnosc wchlaniania energii psychicznej z modlitw ich ofiar.
(1) Cloak of the Illuminaty by William Henry, 2003
(2) Idem
( a poniewaz ta ksiazka zawiera wiele informacji miedzy wierszami, autor jest biednym naiwnym, gdyz wierzy w falszywego Nazarejczyka).

SATANIZM DUCHOWY
Satanizm duchowy, tak jak "Satanizm Tradycyjny" rozni sie od Satanizmu Lavey'owskiego. My wiemy o istnieniu Szatana jako istoty realnej. Nie jestesmy ateistami! Jedna z najwiekszych roznic jest to, ze Kosciol Szatana zalozony przez Antona Szandor Lavey'a w 1966 zajmuje pozycje ateistyczna zarowno wobec innych religii jak i dlatego ze widzi Szatana jako "archetyp".
W swietle nowej wiedzy bazowanej na setkach godzin intensywnych i glebokich poszukiwan, odkrylismy co nastepuje:
1. Szatan jest naszym prawdziwym Stworca. "YHVH" - znany jako Jahwe przez naiwnych- jest postacia falszywa, powiedziec mozna fikcyjna. "YHVH" reprezentuje cztery elementy i cztery strony w magicznym systemie Hebrajskim, do dyspozycji wszystkich.
2. Postac "Jezusa Chrystusa" jest fikcyjna i zostala skradziona 18 legendom poganskim ktore opowiadaja o Bogach zawieszanych na drzewach, jak np Odin, ktorzy pozniej zostali wskrzeszeni, co jest kolejnym opisem transformacji duszy podczas smierci i jej zmartwychwstania. Nazarejczyk jest, i nigdy nie byl niczym innym jak srodkiem by pozbyc sie wszelkiej wiedzy duchowej i rozbroic ludnosc z wlasnych sil duchowych. Ludzkosc zaplacila cene miliardow dolarow, chorobami, bieda, i cierpieniem ktorych powodem byl brak tych wlasnie sil spirytualnych o ktorych mowa. Wiedza duchowa byla systematycznie niszczona, ukrocana i korumpowana aby zniewolic nas duchowo i materialnie. Wpajanie ludzkosci ze Nazarejczyk byl istota rzeczywista zezwolilo tym na szczycie piramidy tego klamstwa zyc w zdrowiu i bogactwie utrzymujac kontrole.
3. Prawdziwy Satanizm wyprzedza chrzescijanstwo o miliony lat, i bazuje sie na transformacji duszy. Chrzescijanie sa naiwni, wierzac ze "przyjmujac" Chrystusa zyja w "ocaleniu", co jest kompletna bzdura. Kazde slowo w religii Chrzescijanskiej jest falszywe, a my jestesmy w stanie to udowodnic bez cienia watpliwosci. Oszustwo "ocalenia" chrzescijanskiego bazuje sie na wiedzy oklamanej i znieksztalconej alchemii, gdzie w rzeczywistosci kazdy sam moze pracowac duchowo by dokonac transformacji wlasnej duszy w bostwo.
Wielu Satanistow Tradycyjnych wielbi Szatana. Niektorzy akceptuja go jako przyjaciela i my to szanujemy. My szanujemy indywidualnosc i osobiste wybory kazdego. Relacje kazdej osoby z Szatanem dotycza ich osobistych spraw wiedzac ze Satanizm propaguje wolna mysl i indywidualizm.
Szatan jest tym ktory przynosi wiedze. Celem Satanizmu Duchowego jest uzyc tej wiedzy w praktyce i dokonac transformacji wlasnej duszy w bostwo, czyli zrealizowac pierwotny cel naszego Boga Stworzyciela Szatana.
W przeciwienstwie do innych religii, Satanizm Duchowy zacheca kazdego do szukania odpowiedzi na wszystkie pytania jakie go gnebia. Stawac sie lepszym i dazyc do perfekcji zwalczajac wszystkie limity to jest prawdziwa esencja Satanizmu Duchowego, uzywajac wlasny umysl na maksymalnych obrotach.
Satanizm Duchowy nie jest w kontrascie z nauka. Zdecydowanie zachecamy do nauki i popierania kazdego wniosku na podstawie badan naukowych. Wiemy ze ludzkosc jest do tylu w wiedzy naukowej, z powodu chrzescijanstwa ktore odrzuca nauke scisla. Wierzymy ze kazdy fenomen duchowy i paranormalny moze zostac wytlumaczony naukowo w sposob racjonalny. Wiedza naukowa jednak nie jest jeszcze na poziomie takim ktory bez watpliwosci pozwolilby na wytlumaczenie i zrozumienie wszystkiego co jest tzw " paranormalne".
Nie ma posrednikow w Satanizmie Duchowym. Zachecamy zdecydowanie nasze osoby by kontaktowaly sie bezposrednio z Szatanem, twarza w twarz. Duchowienstwo wiec jest tu tylko po to by dac wam wsparcie i przewodnictwo. Kazde relacje z Szatanem dotyczace roznych osob sa scisle osobiste. My bierzemy za przyklad powiedzenie " odpowiedzialy za odpowiedzialnosc". Nie narzucamy limitu na ilosc wiedzy i sily mocy personalnych, i robimy wszystko co mozliwe by ta wiedza byla dostepna dla kazdego a nie tylko dla wybranych, ktorzy sie autonominuja jako "elita", jak to sie dzieje w innych religiach. Szatan zacheca do bycia tzw "samoukiem", do nauki autonomicznej, zrozumienia i doswiadczenia bezposredniego.
Wieksza czesc Satanistow Duchowych sklada przysiege Szatanowi. Jest ona bardzo wazna gdyz Szatan nas chroni w czasie gdy pracujemy nad zwiekszeniem naszej wiedzy i mocy. Ci ktorzy ida ta droga sami, bez zadnej ochrony duchowej czesto wpadaja w tarapaty. Po zlozeniu przysiegi Demony oferuja nam sie jako przewodnicy i pracuja razem z nami pomagajac nam osiagnac wyzszy poziom duchowy. W przeciwienstwie do innych religii " prawej reki" , Satanizm Duchowy zacheca do dzialania. Szatan chce by jego ludzie zyli swoje zycie na maksymalnym poziomie, ewoluujac.
Szatan zawsze JEST dla nas, ale podczas naszej drogi oczekuje od nas bysmy sami rozwiazywali problemy ktore jestesmy w stanie rozwiazac uzywajac naszych mocy. Chrzescijanstwo i jego poslancy transformuja swoich wierzacych w kurczaki, w sensie, Chrzescijanie krzycza na cztery strony swiata jakoby Nazarejczyk uzdrawial ludzi, co robi z ludzi niewolnikow, poniewaz nikt nigdy nie nauczyl ich jak mozna uzdrawiac sie samemu i uzdrawiac innych. Archetyp Nazarejczyka to niewolnictwo, sluzebnosc, i nieskonczone kontynuujace wykorzystywane, w sposob taki by zaprogramowac ludzkosc aby byla perfekcyjnymi niewolnikami w nowym koncepcie swiata. Nazarejczyk podkresla istnienie "zycia po smierci" w celu stworzenia mentalnosci takiej ktora nie daje zadnej wartosci zyciu na ziemi. To wszystko w celu utrzymania czlowieka w ryzach i pod kontrola dla dobrobytu niewielu wybranych.
"Mit Chrystusa posluzyl nam bardzo dobrze" Papiez Leon X (1475-1521)
Co dotyczy tak zwane "cudy" ktore pojawiaja sie w Chrzescijanstwie: uzdrowienia byly bardzo rzadkie i rozrzucone w czasie miedzy soba. Takze to jest bazowane na alegorii transformacji duszy. Kazdy czlowiek ktory ma wiedze duchowa i moc moze dokonac "cudu" ktory wedle chrzescijan jedynie Nazarejczyk dokonywal w biblii, a wrecz z moca i wiedza duchowa kazdy czlowiek moze dokonac wiele wiecej. Wiekszosc chrzescijan nie ma pojecia ze sa w kontakcie z nikczemnymi cudzoziemcami ( niektorzy Nordyccy wrogowie, znani jako "anioly", szarzy cudzoziemcy) ktorzy organizuja "SHOW" od czasu do czasu by utrzymac wiarygodnosc ich klamstw zawartych w biblii czy koranie. Praktykanci New Age czesto wywoluja "anioly" od ktorych nie moga nauczyc sie nic. Poniewaz czlowiek musi pozostac wedle nich w niewiedzy co do mocy ktore posiada. Szatan - prawdziwy Bog Stworca, jest tez prawdziwym Wyzwolicielem ludzkosci. Nie obawia sie ludzi ktorzy maja moc i wiedze duchowe, poniewaz jest PRAWDZIWY i nie ma nic do ukrycia.
Szatan daje nam wiedze abysmy mogli stac sie niezalezni i wolni. Prowadzi nas droga ktora pozwala nam stac sie mistrzami nas samych, w naszych zyciach i w naszym przeznaczeniu. Szatan i jego Demony SA zawsze gotowi by nam pomagac kiedy zdarzaja nam sie rzeczy z ktorymi nie potrafimy sobie poradzic.
Szatan dotrzymuje obietnic ktore sklada. Jest konkretny i kochajacy. Szatan reprezentuje wolnosc, sile, moc i sprawiedliwosc. Szatan ukazuje nam ze NIE JEST SPRAWIEDLIWE dla nas byc wykorzystywani. Pokazuje nam ze zaslugujemy na przyjemnosci, szczescie, dobrobyt i lepsze zycie. Stworzyl nas poprzez inzynierie genetyczna, tak jak dzis uczeni kreuja pierwsze klony i pracuja z genetyka, ale nasze stworzenie bylo na poziomie genetycznym o wiele bardziej wysokim.
Wiele ludzi nie interesuje sie tak zwana "moca okultyzmu", nie traktuja jej powaznie albo kompletnie jej nie znaja. Prawda jest taka ze moc okultystyczna byla w rekach niewielu ludzi w ostatnich erach. Chrzescijanstwo bylo ich srodkiem aby uniemozliwic zdobycie wiedzy na ten temat spoleczenstwu. Po pozbyciu sie tej wiedzy, zostala wymyslona falszywa przeszlosc, i koniec koncow ludzie zostali oddaleni od prawdy. Ludzie nie wiedza, nie maja stycznosci z tymi mocami, i sa one dostepne tylko dla tych ktorzy ich uzywaja. Miliony lat temu, w Starozytnym Egipcie te moce byly bardzo dobrze znane i uzywane przez wieksza czesc populacji. Z nadejsciem chrzescijanstwa/judaizmu czy islamu, wiedza ta byla kompletnie niszczona wszedzie gdzie ja napotykano.
Miasta, biblioteki i wszystkie zrodla wiedzy zostaly zniszczone w celu unicestwienia wszelkiej madrosci Bogow Oryginalnych( ktorzy sa pozaziemscy) i potegi ludzkiej duszy. Bogowie ktorzy wspolpracowali, czy wstepowali w zwiazki malzenskie czy byli przyjaciolmi czlowieka zostali bestialsko wypedzeni.
Ludzkosc zostala pozbawiona kontaktu z prawdziwym Bogiem Stworca Szatanem i od tamtego czasu trzymana z dala od Niego. Naduzycia wobec dzieci, zwierzat, destrukcje bez zadnego konkretnego sensu, brak szacunku wobec natury i ziemi, i innych istot zyjacych to tylko niektore efekty degeneracji duchowej czlowieka. Miliony lat temu, na dlugo przed nadejsciem chrzescijanstwa, ludzie zyli ramie w ramie z Bogami w erze zwanej " Zlote Lata".
Szatan to Bog Sumeryjski znany pod imieniem "EA" albo "Enki". Jest on BOGIEM a nie aniolem! Byl oczerniany i wysmiewany przez wieki, okryty falszem i klamstwami. Wiekszosc ludzi Szatana nie zna. Wierza we wszystko co im zostanie powiedziane bez zadawania pytan. Strach jest bronia bardzo potezna, i to wlasnie stach zostal uzyty przez wieki by utrzymac ludzkosc z dala od Szatana.
Szatan jest najjasniejszym i najpotezniejszym z Bogow. Jest symbolizowany jako ten ktorzy przynosi wode w znaku Wodnika, jedenastym znaku Zodiaku. Wodnik jest znakiem ludzkosci, technologii i geniuszu. Jednym z numerow Szatana jest 11.
Szatan/Enki ustabilizowal Antyczny Egipski Zakon Weza.(o tym zakonie napisze w kolejnym poscie)
Antyczny Egipski Zakon Weza znany jest takze jako Bractwo Weza. Przez wieki nauki zostaly zniszczone i zmienione i nie przypominaja dzis doktryn oryginalnych. Zakon mial na celu udostepnic wiedze Bogow czlowieczenstwu i zakonczyc wielkie przedsiewziecie transformacji naszych dusz. Ta wiedza zostala utzrymana w rekach nielicznych i naduzyta by utrzymac wszystkich pod egida nieprzyjaciela. Mowi sie ludziom, ze gdyby mieli te moce uzywaliby ich w sposob niewlasciwy. To jest klamstwo wykreowane i rozpowszechniane przez tych ktorzy uzywaja ich swiadomie do wlasnych niecnych celow, pod wladza pozaziemskich podlych zamaskowanych istot takich jak Jahwe i jego piekne wojska. Uwalniajac dostep do tych mocy wszystkim ludziom doprowadziloby w bardzo krotkim czasie do obalenia wladzy tych niewielu wybranych.
Bogiowe sa humaidalna rasa istot pozaziemskich. W biblii uzywa sie wobec nich okreslenia "Nephilim". Te istoty sa ekstremalne wyewoluowane, na wyzszym poziomie i nieskonczenie pelni wiedzy i mocy. Maja zmodyfikowane DNA, i sie nie starzeja.
W wersji Simone del Necronomicon ( ksiazka bazowana na mitologii Sumeryjsko/Mezopotamskiej, mimo ze zostala skatalogowana jako czysta fantazja), zdanie " Kiedy wielki Niedzwiedz zawisnie nisko na niebie" odnosi sie do konstelacji Wielkiej Niedzwiedzicy, czesci Wielkiego Wozu. Kiedy planety sie ustawia w okreslony sposob, otworzy sie "linia" podrozy dla podroznikow kosmosu. Ludzie obserwuja niebo by dowiedziec sie kiedy Bogowie powroca.
Celem stworzenia ludzkosci bylo stworzenie niewolnikow do pracy w kopalniach nalezacych do Nephilim. Mielismy zostac zniszczeni po ukonczeniu projektu kopalni zlota. Szatan, jak i wielu innych Nephilim, byl ojcem dzieci narodzonych z ludzkich matek. Wynikiem tego byly dzieci znane jako "polbogowie". Szatan jest nadzwyczaj silny, blyskotliwy i potezny. Nie chcial przyznac sie do porazki. Przegral jedna bitwe, ale nie przegral wojny.
SZATAN/LUCYFER JEST ZA WOLNOSCIA, NIE ZA TYRANIA.
*Szatan istnieje naprawde?????
Tak. Wspoldziala z nami, z jego uczniami i jego zwolennikami. Wielu z nas go widzialo, jestesmy swiadkami tak zwanego nadnaturalnego, i zostaly nam dane umiejetnosci dalekie zwyklym osobom. Kiedy pytamy, otrzymujemy odpowiedzi. W przeciwienstwie do innych religii gdzie wierzacy musza szukac swoich bogow, Szatan przychodzi do nas. I sprawia ze jestesmy swiadomi jego obecnosci.
Demony, w przeciwienstwie do klamstw chrzescijanskich, sa przyjaciolmi czlowieka. Demony, czyli Bogowie Oryginalni, daja nam duzo indywidualnej opieki i zapewniaja nam ochrone, kiedy ustabilizujemy z nimi relacje silne i konkretne. Kiedy jestesmy blisko, i pod ochrona Szatana, to on wysyla nam dobre Demony z ktorymi mozemy pracowac. Ich pieczecie zawieraja wzory bardzo waznych symbolow achemicznych ktore mowia o tym jak otworzyc wlasna dusze.
Szatan nie jest zly, ani tez nie jest odpowiedzialny za choroby, epidemie czy inne katastrody ktore dotykaja ludzkosc. Te problemy sa powodowane tym ze pozbawiono nas antycznej wiedzy i nakarmiono falszywymi programami chrzescijanskimi.
"Pieklo" nie jest jeziorem ognistej lawy. I nie znajduje sie w centrum Ziemi, czy jak kto woli pod ziemia., tak jak niektorzy chrzescijanie wierza i strasza innych. Chrzescijanski koncept piekla jest idiotyczny. Niektorzy z nas, ktorzy maja bliska relacje z Szatanem, widzieli Pieklo. Kazdy z nas widzial to samo, Niektore miejsca w Piekle sa ciemne, oswietlane niebieskim swiatlem, inne zas maja swiatlo dzienne, Niebieski jest kolorem bardzo duchowym,. Widzialam ludzi siedzacych przy stole w barze w Piekle, ktorzy grali w karty. Bar byl pelnny dymu, te osoby, mimo ze martwe, mogly palic papierosy wedle ich woli. Te osoby byly w formie ducha. Niektorzy z nich skladaja wizyty na ziemi aby pomagac ludziom ktorzy wybrali Droge Lewej Reki. To tutaj Szatan trzyma swoich ludzi, dopoki nie bedziemy mogli reinkarnowac, i ewoluowac az nie osiagniemy boskosci.
Pieklo to alegoria aby zdefiniowac nizsze chakra. Pieklo reprezentuje chakra baze. Powedem tego jest fakt ze Waz Kundalini lezy uspiony w okolicach chakry bazy, i kiedy sie go obudzi, moze byc bardzo goracy.
W przeciwienstwie do histerii chrzescijanskiej, Satanizm nie ma nic wspolnego z ofiara krwi. Kazdy typ opiary z krwi jest ewidentnie ukazany w biblii zydowskiej/chrzescijanskiej. Waz, ktory symbolizuje Szatana, raprezentuje weza Kundalini, ktory spi na bazie chakra, bazie naszego kregoslupa, i symbolizuje tez nasze DNA. Waz jest symbolem zycia. Kiedy sila jest realnie aktywowana, stajemy sie zarowno uzdrowieni, jak i oswieceni.
nastepne posty : o zakonie i pierwsza czesc ekspozycji i wypowiedzenia chrzescijanstwa, w ktorej bedzie konfrontacja cytatow z Biblii z mitami i hostroia starozytnych Bogow. a ja na dzis koncze, zycze Wam wszystkim Szczesliwego Nowego Roku, oraz wolnosci, wolnosci by podazac w strone prawdy i swiatla, nie uwiazanym zadnymi programami destrukcyjnymi. Ave :)

Użytkownik renata86 edytował ten post 28.12.2013 - 02:06

  • -1

#139 Gość_polished

Gość_polished.
  • Tematów: 0

Napisano

Probowal jeszcze ktos z Was taki pakt napisac ?
  • 0

#140

renata86.
  • Postów: 47
  • Tematów: 0
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Możesz podpisać pięćdziesiąt takich paktow, nic z nich nie będzie. Takie podejście jest niewłaściwe. Szatan to nie bank dusz który placi ile zechcemy. Jeśli widzisz w tym tylko zyski materialne i oczekujesz zapłaty za przejście na Jego stronę , to sobie podaruj. Bo nie zostaniesz przyjęty. Nasze dusze należą do nas, nawet będąc Satanistami, nasza energia pracuje dla Ojca, nasza wiara jest jego siła, i zostajemy wynagrodzeni należycie za nasze oddanie wiarę i lealnosc a nie po podpisaniu krwią swistku papieru na którym prosimy o masę rzeczy w zamian za nasze dusze. O tym cały czas mówię, trzeba pozbyć się z głowy wszystkiego co do tej pory myśleliśmy o Szatanie, bo nawet ten pakt jest obelga w Jego kierunku.
  • 1

#141 Gość_polished

Gość_polished.
  • Tematów: 0

Napisano

Nie o to pytalem szanowna pani adwokat szatana. Skoro ani nie zostalo udowodnione ani obalone to skad ta pewnosc.

Użytkownik Antichrist edytował ten post 28.12.2013 - 14:27

  • 1

#142

renata86.
  • Postów: 47
  • Tematów: 0
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Na zakończenie mojego tłumaczenia strony Jos , mam nadzieję że coś niecoś udowodnione zostanie, szanowny Panie Antychryście :)
  • 0

#143

Zaciekawiony.
  • Postów: 8137
  • Tematów: 85
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Znowu czyjeś wymysły....
  • 0



#144 Gość_polished

Gość_polished.
  • Tematów: 0

Napisano

Na zakończenie mojego tłumaczenia strony Jos , mam nadzieję że coś niecoś udowodnione zostanie, szanowny Panie Antychryście :)

Nie chodzilo mi o wzniecenie klotni. Po prostu bardziej prawdziwe wudaja mi sie czyny dokonane niz przekonania grup wyznaniowych. Chcialbym wiedziec czy ktos inny probowal podpisac takowy pakt, a nie czy to cokolwiek da/zmieni. Ty uznajesz to co chcesz, ja tak samo. Jesli Ty wierzysz, ze taki pakt to bezsens to dobrze, nic mi do tego. Jednak nie zycze sobie narzucania pewnych tez. Zobaczymy czy ktos sie odwazy. Z powazaniem.
  • 1

#145

renata86.
  • Postów: 47
  • Tematów: 0
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Oczywiście, masz rację. I też do kłótni nie zmierzałam. A wiec już się nie wtrącam. Pozdrawiam.
  • 0

#146

renata86.
  • Postów: 47
  • Tematów: 0
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ok moi drodzy, witam w nowym roku, oby byl o milion razy lepszy niz poprzedni ;) wierze w to ze bedzie;) jak obiecalam ciag dalszy tlumaczenia JOS, dzis cos niecos o zakonie Weza, oraz poczatek ekspozycji i wypowiedzenia chrzescijanstwa. No to lecimy dalej:)
Szatan/Enki ustabilizowal Antyczny Egipski Zakon Weza.
Piramidy sluzyly w roznych celach. Jednym z nich byly Inicjacje i rytualy cerymonialne, zarowno dla ludzi jak i dla prac magicznych Bogow. Wiele hieroglifow przedstawia Bogow skupionych na zamiarze uruchowienia wlasnych Chakra przy uzyciu roznych strumentow. Szatan dal ludzkosci te centra energetyczne, czyli Chakra, znane jako "oddech zycia" , ktore tchnal w nas Oddechem Bogow ( Ojca Szatana).
Podstawowych chakra jest siedem, poza nimi istnieje wiele mniejszych. Malunek na murze wykonany przez Abu Simbel przedstawia Horusa ktory trzyma wlocznie skierowana w strone tylu glowy Ozyrysa, w punkt w ktorym znajduje sie wejscie glowne osmego chakre. Ozyrys stoi i ma erekcje. Energia seksualna jest skladnikiem glownym w rytuale odrodzenia i niesmiertelnosci. Waz Kundalini jest energia witalna. Energia seksualna wzrasta i opada po dlugosci kregoslupa podczas procesu "rejestracji". L'Ankh Egipski( zapetlony krzyz) symbolizuje wieczne zycie i jest polaczony bezposrednio z oddechem. L'Ankh laczy sie tez z energia seksualna. Jedna z nauk kluczowych bylo pozbycie sie strachu. Tylko jesli pozbedzie sie wszystkich obaw i strachow osobistych mozna dotrzec na wyzszy poziom. Strach jest glowna emocja ktora nie pozwala nam ewoluowac duchowo. Strach musi zostac zdominowany na ziemi. Aby osiagnac ten cel Egipcjanie zbudowali specjalne swiatynie wzdluz Nilu. Jest ich 12, ktore razem z glowna piramida, daja 13. to jest 1+3=4. Wszystkie wersy w biblii chrzescijanskiej ktore dotycza Szatana i jego Demonow, wedlug obliczen matematycznych daja jako wynik zawsze 13. A 4 to jest numer oryginalny Szatana.
Swiatynia Kom Ombo raprezentuje drugie chakra, i jest zadedykowana popularnosci/dualizmowi; wskazuje baze seksualnosci, i bylo dwoch Bogow ktorzy byli temu przypisani: Sobek- Bog Krokodyl i Horus. Antyczni Egipcjanie odtwarzali w tych swiatyniach doswiadczenia ktore popedzaly poczatkujacych ponad ich obawy, aby stali sie silni i kompetentni w eksperymentowaniu rzeczy im nieznanych. Byla fosa pelna wody i krokodylow. Poczatkujacy z jednym tylko oddechem musial skoczyc pod wode nie wiedzac co go czeka i proba ta miala na celu wyplynac na powierzchnie w punkcie innym niz ten w ktorym sie wskoczylo do wody. Poczatkujacy nie wiedzieli o tym ze krokodyle byly wczesniej dobrze najedzone i pelne wiec mala byla mozliwosc ataku, musieli jednak zachowac spokoj i kontrole nad soba by przeplynac wode.
Sarkofag w komnacie Krola byl uzywany przez kadetow do jednej z ich ostatnich prob. Piramidy byly konstruowane dokladnie wedlug precyzyjnych ziemskich linii energetycznych, znanych jako "ley lines" czy "linie synchroniczne", ktore byly uzywane przez Bogow w ich rytualach. Pod wielka piramida jest Sala Amenti (Hall of Amenti) serce ziemi. Kadeci musieli wytrwac w sarkofagu, we wlasciwej pozycji w sposob taki by potezny promien mogl przeszyc ich chakra trzeciego oka. Kadet po tym wydarzeniu mial wiec rozpoczac specyficzna medytacje, i te doswiadczenie bylo tak przyjemne ze niektorzy z nich nie wrocili nigdy wiecej. Czesc inicjacji miala na celu uswiadomic uczniowi aby pamietal by wrocic do wlasnego ciala po tym doswiadczeniu. Inicjacja koncowa rowniez odbywala sie w Komnacie Krola. Ta cerymonia 4-5 minutowa odbywala sie w centrum komnaty. Malowano Ankh na trzecim oku kadeta.
Szatan stworzyl Bractwo Weza dla czlowieka, by ludzkosc byla w stanie podnosic poziomy duchowe i osiagac je coraz to wyzsze. Bogowie byli nauczycielami. Wiekszosc z nich jest dzis znana jako Demony. Niektorzy Bogowie, jak np THOT i ISIS tez zostali okrzyknieci mianem Demonow. Isis to w rzeczywistosci ASTAROTH ale malo kto o tym wie. Oni pomagali ludziom i uczyli ich wielu rzeczy.
Odniesienia:(1) The Gods of Eden di William Bramley 1990 pagine 53-54
(2) The Ancient Secret of the Flower of Life di Drunvalo Melchizedek Volume 2, pagine 262-268 (jest to ksiazka prawej strony New Age ale zawiera duzo uzytecznych informacji na temat Antycznego Egiptu).

Dla tych ktorzy maja problemy, albo sa pod wplywem kotroli chrzescijanskiej, sugeruje przeczytanie wszystkiego co jest zawarte w sekcji ponizej
EKSPOZYCJA I WYPOWIEDZENIE CHRZESCIJANSTWA
Poniewaz jest wprowadzane stopniowo, wierzac i zyjac w klamstwie caly czas, w stanie zaawansowanym w Chrzescijanstwie, chrzescijanin przyjmuje sztuczny wyglad i sam zaczyna to klamstwo przypominac. Usmiech wydrukowany na twarzy jest czescia maski. Klamstwo moze sie rozpanoszyc i manifestowac sie rowniez fizycznie, nie tylko mentalnie.
"Sila mysli konretnej liczby ludzi zlaczonych w niej, jest zawsze o wiele potezniejsza niz suma ich mysli rozdzielona indywidualnie. Jest bardziej realistycznie przedstawiany jej wplyw." - -The Astral Body and Other Phenomena – Podpulkownik USA Arthur E.Powell – 1927
Kazdy z artykulow ktory zaczyna sie symbolem czaszki, dostarcza dowodu ze wszystko w religii chrzescijanskiej i w biblii zostalo skradzione innym religiom na calym swiecie, ktore mialy swoj poczatek na wiele wiele milionow lat przed chrzescijanstwem. Chrzescijanstwo jest narzedziem dzieki ktoremu pozbawiono ludzkosc wiedzy i mocy duchowej i okultystycznej, i wsadzono te dary w rece niewielu wybranych ktorzy dzieki nim manipuluja i zniewalaja ludzkosc.
Aby rzeczywiscie zrozumiec Biblie i dojrzec prawde trzeba byc naprawde doswiadczonym w dziedzinie okultyzmu. Moc mysli tlumu jest bardzo wysoka. Dosc dlugie studia i poznanie okultyzmu pozwala odkryc prawde ktora jest jeszcze wiekszym szokiem. Cala Biblia zydowska/chrzescijanska, to oszustwo w proporcjach katastroficznych, z bardzo jasnym celem, ktore uzywa podprogowe komunikaty i energie wierzacych przekazywana psychicznie.
Kiedy Chrzescijanstwo i jego zwolennicy przejmowali kontrole nad nowym regionem czy panstwem, ksiegi duchowe antyczne i archiwa jako pierwsze byly usuwane czy tez niszczone, a wszyscy ci ktorzy mieli wiedze duchowa byli eliminowani przez Inkwizycje. Wszystko to doprowadzilo do usuniecia prawdziwej wiedzy z uzytku komunalnego, i ta wiedza palali sie jedynie ci u szczytu kontroli, ktorzy smialo z tej wiedzy korzystali, i korzystaja nadal, by manipulowac populacja ktora trwa w niewiedzy. Biblia jest jednym ze srodkow podprogowych bardzo poteznych, ktory jest uzywany przez nielicznych by zniewolic tlumy. Wiele ludzi nie ma o tym pojecia bo brakuje im wiedzy duchowej, okultystycznej, mocy mysli, i energii psychicznej. Ci nieliczni pracuja niestudzenie nad tym by utrzymywac ludzi w przekonaniu ze okultyzm i potega umyslu i duszy nie maja sensu i sa idiotyczne.
Niszczac antyczne archiwa, pozwolono by alternatywna "historia" zostala wymyslona i spisana czym odlaczono ludzkosc od jej prawdziwych korzeni. Kontrolowanie historii jest wazne poniewaz jesli jest manipulowany sposob w jaki ludzie widza przeszlosc, wplywa sie na ich terasniejszosc i przyszlosc.
Cala Biblia to podprogowa wiadomosc ekstremalnie potezna, pelna okultustycznych numerow, wiadomosci, alegorii, i materialow skradzionych antycznym religiom. W dodatku, ta ksiega zostala nasaczona energia psychiczna i moca aby wzbudzac strach i nadac jej wiarygodnosci. Kiedy oczy danej osoby sie otwieraja, i dociera do niej chec zrozumienia, "zaklecie" traci swoj wplyw. Caly temat na ktorym bazuje sie Biblia zydowska/chrzescijanska jest ukazac fikcyjna historie dla ludzi Hebrajskich w umyslach tlumow. W rzeczywistosci potega jest mysl tlumow, poniewaz mysli sa stworzone z energii.
Istnieja zapieczetowane pokoje w bibliotece Watykanu, ktore zawieraja od setek do tysiecy antycznych tekstow ezoterycznych, ktore pochodza z calego swiata, i ktore zostaly skradzione i ukryte przed ludzmi. Kosciol katolicki, ktory jest rdzeniem religii chrzescijanskiej, jest kontrolowany przez grupe ludzi ktorzy naduzywaja mocy okultystycznych by zniewolic i kontrolowac ludzkosc. Ostatecznym celem, jest totalne zniewolenie czlowieka, w tym wlasnie celu pracuja nieustannie i bez przerwy.
Wszystko to wplywa bezposrednio na wszystkich nas, kogokolwiek. Ludzkosc wycierpiala w sposob ktory nie byl obligatoryjny, z powodu negacji wiedzy. Ludzie byli zmuszeni przez wieki placic za ich potepienie miliardy dolarow aby utrzymac to klamstwo silne i nieupadle w czasie. Przezycie i wiarygodnosc tego oszustwa ludzkosci wymaga tylko jednego: BRAKU WIEDZY.
W przeciwienstwie do pojec, z ktorymi wiekszosc ludzi zostala zdoktrynowana, hebraizm, chrzescijanstwo i islam to sa religie nowe. Ludzkosc ma swoj poczatek miliony lat temu. Te trzy religie pracowaly intensywnie aby utrzymac nas w niewiedzy i z dala od mocy duchowych i okultystycznych. Mocy ktore kazdy z nas posiada.
Te tak zwane "religie" sa zbudowane na masakrze, torturze i klamstwie, i jedyny sposob w jaki takie oszustwo moze przezyc to jest tworzyc nowe klamstwa popierajace ta teze, i niszczyc osoby ktore znaja prawde. Chrzescijanstwo to nic innego jak program. Nie ma w nim nic duchowego i religijnego. Miliony osob cierpi na depresje, niemoc i zwatpienie dotyczace ich zycia. Dusza wymaga swiatla, i bardzo malo osob o tym wie, a jeszcze mniej praktykuje medytacje energetyczna, ktora "ocalilaby" nasze dusze. Z powodu braku wiedzy, i ignorancji okultyzmu, cala ludzkosc zostala poddala poteznemu zakleciu wywolanemu wlasnie dzieki okultyzmowi, i jest jakby zahipnotyzowana by nie zadawac wielu pytan dotyczacych tychze religii. Wszystko to zostalo wzmacniane przez wieki przez chrzescijan ktorzy oddawali wlasna energie psychiczna i wlasne dusze z ktorych uzytek robili tylko scisle wybrani. Cytat z Talmudu Hebrajskiego: Simeon Haddarsen, fol.56-D: " Kiedy Mesjasz nadejdzie, kazdy Hebrajczyk posiadac bedzie 2800 niewolnikow."
uwolnic sie od chrzescijanstwa
Strach, wstyd, kontrola i grzech sa uzywane jako srodki by toba manipulowac? Jest wystarczajaco silny by zrozumiec ze cie oklamano? Chcesz naprawde przyznac przed soba samym ze jestes ofiara i potrzebujesz pomocy?
Oto stadium kontroli chrzescijanstwa nad zyciem ludzkim:
-przejmujesz sie coraz bardziej kosciolem i czytaniem i rozwazaniem biblii
-uczeszczasz coraz czesciej do kosciola, az do przesady, i az do przesady czytasz biblie
-zaslaniasz kosciolem i biblia i modlitwa i unikasz problemow zycia a wrecz zycia
-myslisz i rozwazasz przesadnie na temat tego co napisane w biblii
A oto stadium w ktorym sie traci kontrole nad soba:
-przesadne uczeszczanie do kosciola, cytowanie biblii
-obsesyjna modlitwa, swiadectwa, odnoszenie sie do przeszlosci
-przesadne "dawanie na tace" i wspomaganie finansowe kosciola
-uzaleznienie od "Pana"
-poczucie winy z powodu opuszczenia mszy
-odrzucanie mysli ktore powoduja watpliwosci co do wiarygodnosci biblii, odrzucanie mysli ktore podwazaja autorytet nauk chrzescijanskich
-brak umiejetnosci delikatnej dyskusji i problemy religijne
-kosciol, modlitwa i aktywnosc religijna ktore interaguja z zyciem, praca czy szkola
-uczucie niemocy
-gloszenie ze seks jest zly i brudny i jest grzechem
-uczucie wstydu przed nagoscia, wstydu wlasnego ciala i innych osob
-odczucie nienawisci wobec osob ktore maja inne wyznania
-praca na rzecz misji, pomocy kosciolowi
-maska na twarzy wiecznie usmiechnieta- to jest wyzsze stadium gdzie neguje sie wlasne uczucia, i przyjmuje sie sztuczna ekspresje, usmiechnieta. to dowod ekstremalnej negacji
-uproszczone mysli (albo biale albo czarne, nic po srodku)
-silne odczucia niskiej wlasnej wartosci, wstyd, nienawisc wobec siebie, przeklinanie samego siebie
-glodzenie sie, lub uzywanie jedzenia jako "wynagrodzenie" miejsc w waszym zyciu ktore sa puste
-"olewanie" pracy- utrata pracy
-izolacja progresywna, zrywanie relacji i zwiazkow
-ogladanie w TV jedynie prgramow religijnych
-unikanie kolek szkolnych, rozrywki, nauki
-niezdolnosc do przypisania sobie wlasnych sukcesow- zawsze to dzieki "Panu" ma sie sukces
-odrzucanie wlasnych odpowiedzialnosci bazujac sie na "Panu" ktory kontroluje wasze zycie
-placz za tymi co wolaja o pomoc: upadek mentalny,emocjonalny, fizyczny- konczy sie najczesciej w szpitalu
Jesli macie jeden lub wiecej z tych objawow. macie prawdziwy problem. Aby moc zrozumiec czy cos jest w rzeczywistosci dobre lub zle, musimy dac temu moc, I wlasnie to sie dzieje z chrzescijanstwem w sposob progresywny. Na koniec, nie macie juz wlasnej tozsamosci osobistej. Ofiara staje sie jak puste pudelko i cos innego staje sie jej wlascicielem. Jesli dotarliscie do tego stopnia, nie jest w kazdym razie za pozno by z tego wyjsc i trzymac sie od tego z dala.
Wszystkie oszustwa maja jedna rzecz wspolna: BRAK WIEDZY. W momencie kiedy osoba zaczyna WIEDZIEC, nie moze nadal byc ta sama naiwna osoba, i nie mozna jej juz oklamywac. Miliardy i Miliardy, masowa zaglada, KLAMSTWA ponad ktorymi jest STRACH zostaly uzyte aby trzymac nas z dala od naszego PRAWDZIWEGO STWORCY. Ci ktorzy kontroluja to wszystko wykorzystali te klamstwa przez wieki na szkode ludzkosci, ktora zostala w niewiedzy porzucona w biedzie. Nasz Prawdziwy Stworca, Szatan, daje nam wiedze ktorej potrzebujemy, bysmy mogli ewoluowac powyzej statusu zwyklego zwierzecia. Falszywy bog i jego zwolennicy pozaziemscy, patrza na nas z gory na dol i chca przerobic nas w niewolnikow. Szatan natomiast opiekuje sie swoim stworzeniem, czlowiekiem, i pragnie nam pomoc. Najwiekszym krokiem jest opanowac i byc ponad waszym strachem, uczyc sie i rozumiec. Kiedy dotrzecie do wiedzy, chrzescijanstwo i jego falszywe nauki nie beda juz zadnym zagrozeniem.
------------------------------------------------------------------------------------------------
BIBLIA - ZYDOWSKI SPISEK I OSZUSTWO DLA POGANOW
Biblia to konspiracja zydowska. Chrzescijanie sa naiwnymi ofiarami poteznego zaklecia. Chrzescijanizm to nic innego jak umyslny program ktory ma na celu:
-zmusic poganow do odrzucenia calej wiedzy i mocy okultystycznej w sposob taki by wszystkie moce psychiczne byly w rekach niewielu "wybranych" ktorzy maja kontrole nad wszystkim
-indoktrynowac masy Poganow w kierunku pacyfizmu i mentalnego stanu "niewolniczego"
-zachecac Poganow do odrzucenia pieniedzy i rzeczy materialnych ktore przechodza w rece Zydow ktorzy rzadza i ich wspolnikow jak np Billy Graham
-przygotowac Pogan do przyjeciaswiata jako jedynego swiatowego komunizmu z Zydami jako wladcami
-zmieniac energie psychiczna Pogan i nauczac ich modlitw w intencji " ponownego nadejscia Chrystusa", ktory w rzeczywistosci jest Mesjaszem hebrajskim, wiedzac ze kazdy proces mentalny musi miec ze soba jakies polaczenie
-odsunac Pogan od ich Bogow i Polbogow, ktorych tozsamosci zostaly skradzione i zastapione postaciami fikcyjnymi Hebrajskimi. Nasz Bog Stworca zostal oczerniony i obrazony w sposob ostry, podly i nikczemny i nominowany jakoby byl nieprzyjacielem czlowieka.
"Niech jego imie i pamiec o nim zostana skasowane" - Talmud Zydowski
Lista jest nieskonczona, a to co zostalo zrobione jest ewidentne. Wszyscy wiemy ze Nazarejczyk jest fikcja. Nawet sami Zydzi to wiedza i nie wierza w niego poniewaz to klamstwo, bazowane na ponad 20 "wybawicielach" ukzyzowanych, skradzionych ze swiatyn Poganskich z calego swiata.
Stracilam duzo energii i duzo czasu podczas studiowania Biblii, wiedzac ze duzo osob ma powazne braki z powodu intensywnej indoktrynacji chrzescijanstwa i psychicznej sily ktora w niej jest. Jest ewidentne ze Biblia to oszustwo i klamstwo.
" Powinnismy teraz probowac odpowiedziec na pytanie ktore naturalnie nasuwa sie w umyslach wszystkich tych ktorzy dostrzegaja podobienstwa po raz pierwszy w legendach Hebrajskich i innych narodow, czyli, czy Zydzi skopiowali je od innych krajow, czy to inne kraje skopiowaly je od Zydow? Aby odpowiedziec na to pytanie powinnismy najpierw zajrzec do Piecioksiagu i innych ksiag Starego Testamentu w ktorym zawieraja sie legendy, i skupic sie na okresie w ktorym zostaly one napisane, a pozniej ukazac ze inne kraje posiadaly takie legendy na dlugo przed tym kiedy zostaly one spisane w Biblii". - Bible Myths And Their Parallels in Other Religions, autor. T. W. Doane, 1882, strona 92
"NIE MA INNEGO BOGA POZA MNA, WIEDZAC O TYM KTO ODWAZYLBY SIE ADOROWAC FALSZYWYCH BOGOW BIBLII I KORANU?" SZATAN Z QU'RET AL-YEZID
Stworzenie:
"Strukturalnie, Genesis 1-11 przedstawia fascynujacy widok, jak Biblia ewoluowala od zbioru mitow i legend roznych kultur panteistycznych, monoteistycznych w bardziej spojnej narracji o historii Izraela". - 101 Myths of the Bible, autor Gary Greenburg, 2000. strona 3.
Czyli kazda postac w Biblii zostala skradziona religiom Poganskim i zastapiona postacia Zydowska:
-monoteizm zydowski zostal skradziony Egipskiemu Akhenaton
-stworzenie zydowskie zostalo skradzione Egipskiemu stworzeniu(1)
-uzycie slowa "stworzyc" przez Jahwe zostalo skradzione Egipcjanom( Yahwe Zydowki zastapil PTAH) (2)
-"Niech stanie sie swiatlosc" zostalo skradzione ze Stworzenia Epickiego Teby(3)
-"sklepienie posrodku wod" zostalo skradzione ze Stworzenia Egipskiego
-Adam i Ewa to kopia Egipskich Geb i Nut (5)
-Ewa powstala z kosci Adama, to koncept skopiowany z Epickiej Enki:
"Ninhurasag-bracie co cie boli? - moje zebro" ANET,41
"Ninti, ktorego imie znaczy "pani z zebra" leczyla zebro Enki".(6)
-kara Adama i Ewy, wygnanie i pozbawienie niesmiertelnosci zostaly skradzione z historii Mezopotamskiej Adapa ( Yahwe zydowski zastapil Enki Sumeryjskiego)(7)
-Kain, Abel i Seth zostali skradzieni z Ozyrysa, Seta i Horusa(8)
-Konflikt miedzy Kainem i Abelem skradziono z historii konfliktu Seta z Ozyrysem, i slowo po slowie zaglebiajac sie w ich historie dalsza jest bazowana na Dumizi i Enkimdu Symeryjskim
-Sanson zydowski to postac skopiowana z Heraclesa(moment wyciagniecia oczu skradziono Edypowi, a kolumny z egipskiej opowiesci o Krolu Herakhte)
-Historia Jakuba i drabiny zostala skradziona z rytualow pogrzebowych Egipcjan dla zmarlego Krola " Pozdrawiamy Cie, o Drabino Boga, Ave Tobie, Drabino Seta. Wznies sie Drabino Boga, wznies sie o Drabino Seta, wznies sie o Drabino Horusa, po ktorej Ozyrys przeszedl do nieba". Drabina Egipska dotyczy dwoch cial bostw Egipskich po ktorych Ozyrys wstepuje do nieba, i zostala zastapiona przez drabine pelna istot pozaziemskich, aniolow, ktorzy wchodza i schodza z ziemi do nieba.(11)
"NIE MA INNEGO BOGA POZA MNA, WIEDZAC O TYM KTO ODWAZYLBY SIE ADOROWAC FALSZYWYCH BOGOW BIBLII I KORANU?" SZATAN Z QU'RET AL-YEZID
-Mojzesz Hebrajski zostal skradziony roznym Bogom i krolom, kazdemu innemu wedlug kolejnych etapow swojego zycia: a) Sargon- narodziny i porzucenie w rzece, odnalezienie przez rodzine krolewska itd. b) wedrowanie po pustyni jest bazowane na Bogu Sloncu Bacchus co widac w Hymnie Orfeusza(12) i c) "40 lat na pustyni" spisane w ksiedze Wyjscia i nestepne "40 dni i 40 nocy" podczas ktorych Nazarejczyk wedrowal po pustyni zostaly skradzione: " Walka Seta i Horusa na pustyni trwala 40 dni, jak sie wspomina w 40 dniach Wielkiego Postu Egipskiego, podczas ktorej Set, moc pragnienia i jalowosci wypowiedzial wojne Horusowi w wodzie i ziarnach pszenicy ktore kielkowaly... te 40 dni zydzi przerobili na 40 lat." (13)
-Zyd Joshua skradziono bostwom Egipskim Shu i Nun(14)
-Beborah Zydowska to skopiowana Bogini Egipska Neith(15)
-syn Noego Ham to kopia Belusa(16)
-Hebrajski Nimrod skradl tozsamosc Faraonowi egipskiemu Sesostris (17)
-Hebrajski Abraham to kopia syna krola Hariscandra populacji Indu
-Izaak zydowski to kopia syna krola Hariscandra, o imieniu Rohita. w tej historii fikcyjny Bog Jahwe zastepuje Boga Indu Veruna(18)
-Daniel to postac skopiowana z Egipskiego Referti(19)
-Zydowski Jonasz i historia z wielorybem to w rzeczywistosci postac z Indu "Saktideva"
- "12 plemion Izraela" jak i 12 Apostolow Chrystusa sa bazowane na 12 znakach Zodiaku
-Zyd Lotto i jego zona to postacie skradzione Grekom Ofreusz i Eurydyka
-Hebrajskie Jahwe zastepuje Boga Greckiego Ade
-Zydowscy Jakub i Ezaw to nikt inny jak prawdziwe postacie Horusa i Seta(20)
-Rebeka to kopia Egipskiej Bogini Isis(21)
-Zydowski Jozef i jego jedenastu braci zostal skradziony z Egipskiego Psammetichus(22)
-"10 plag" przeciwko Egiptowi zostalo grubo przesadzonych i skradzionych z Papido Ipuwer(24)
-10 przykazan zostalo skopiowanych z Kodeksu Hammurabiego, a Bog Hebrajski Jahwe zastepuje Boga Sumeryjskiego Shamash zwanego rowniez Azazel(25)
-Dawid Zydowski ktory zabija Goliata to kopia Thora ktorzy rzuca mlotem w Hrugnira i rani go w czolo(26)
-Hiob to kopia Ugaritic Keret a zydowski Jahwe zastapil Boga "EL"
-historia Hioba zostala skradziona z historii napisanej w jezyku Ugaryckim (pismo hieroglifowe) ktora zostala stworzona 1400 lat przed Chrystusem przez pisarza "Ilimilku". Ta historia epicka opowiada o rodzinie Keret, mezu Keret i Bogu "El", a nie o Hiobie i Jahwe. Tragedie i choroby ktore dotykaja rodziny Keret sa podobne do historii Hioba, w opowiesci oryginalnej nie bylo Szatana. Tez i tutaj Jahwe zastepuje Boga El.(27)
Stwarzajac Bogow przeciwsnych, dobrych i zlych, Hebrajczycy byli w stanie manipulowac swiat.
"NIE MA INNEGO BOGA POZA MNA, WIEDZAC O TYM KTO ODWAZYLBY SIE ADOROWAC FALSZYWYCH BOGOW BIBLII I KORANU?" SZATAN Z QU'RET AL-YEZID
-zydowska ksiega Przyslow, wspolnie z tekstami w ksiedze Koscielnej zostaly skradzione z nauk Egipskiego Ptah-Hotep(28)
-wiele zapisow w hebrajskiej ksiedze Joshua zostalo skradzionych z listow El Amarna(29)
-list do Hebrajczykow Samuela i Krolow zawiera materialy zkradzione z:
Proroctwa Marii
Gwiazda Meszy
Rekrutacja Karatepe
Annals of Salmanassara III
Czarny Obelisk Salmanassara III
Roczniki Sargona II
Napis Siloam
Zapisy z Yawne-Yam
Listy Lachilish
Annals of Sennacherib
Annals of Nabucodonosor II
-Inne skradzione materialy ktore pojawiaja sie w biblijnych ksiegach Ezdrasza i Nemehiasza(31)
-Zyd Mordechaj to kopia Boga Babilonskiego Marduka
-zydowka Ester i jej ksiege skradziono od Isthar, znanej rowniez jako Astaroth, Astarte, Ashtar(33)
-zydowska dziewica Maria, "krolowa nieba" to kopia Bogini Astaroth
-hebrajski Jan Uzdrowiciel to kopia ANUP, uzdrowiciela Horusa, obaj stracili glowy (34)
-Judasz zydowski to Set(35)
-Mateusz to Thoth(36)
-Tomasz to kopia Tammuz(37)
-"Tak jak Jezus, Grecki Bog Hermes zostal owiniety i polozony w zlobie, tak jak Dionizos"(38)
"NIE MA INNEGO BOGA POZA MNA, WIEDZAC O TYM KTO ODWAZYLBY SIE ADOROWAC FALSZYWYCH BOGOW BIBLII I KORANU?" SZATAN Z QU'RET AL-YEZID
Bogowie poganscy zostali bluznierczo obrazeni.
"Zadne inne osoby nie sa tak swiadome swojej przewagi, dzieki nadprzyrodzonej interwencji. To dalo im spojnosc i odwage przetrwac przesladowania i zdziesiatkowania. Przekonanie, ze kazdy Zyd, pewnego dnia dopelni swgo przeznaczenia jako czlonek dominujacej rasy na swiecie. To przekonanie czyni go dumnym i pozwala mu przetrwac bez integracji z innymi narodami swiata."
" W spadku zostal obiecany Mesjasz, z ktorym przyjdzie krolestwo. Bedzie to czlowiek lider, ktory ze swoja armia przytloczy wrogow Izraela. Jest on postacia nadprzyrodzona, i ustanowi odwieczne krolestwo Hebrajskie."
"Imperializm przyjdzie jako wyzwolenie od wrogow a by dac wolnosc Zydom. Jak mowi Larson: Z Mesjaszem przyjdzie wyrok na Pogan o zostana oni niewolnikami Judy..."
Cytaty z "Konspiracji Chrystusa: Najwieksza Historia Sprzedana" Acharya S.-1999 (strony 325, 326)
"NIE MA INNEGO BOGA POZA MNA, WIEDZAC O TYM KTO ODWAZYLBY SIE ADOROWAC FALSZYWYCH BOGOW BIBLII I KORANU?" SZATAN Z QU'RET AL-YEZID
Celem biblii bylo:
-dac Hebrajczykom historie jakiej nigdy nie mieli
-dac Hebrajczykom specjalny status"wybrancow Boga"
-umozliwic Hebrajczykom postep w ich dominacji swiata. Poganie zostali rozbrojeni i nakarmieni falszywa filozofia pokojowa poprzez chrzescijanizm
-utrzymac wszystka moc oklultystyczna, moc umyslu i moc psychiczna pod kontrola Hebrajczykow i pozbawic jej wszystkie populacje poganskie
-wyslanie mozliwie jak najwiekszej energii psychicznej poprzez Kabale hebrajska o nadejsciu "mesjasza", ktory polaczy wszystkich Zydow i bedzie wladal nad swiatem( to jest Chrystus fikcyjny- sami Zydzi wiedza ze to postac fikcyjna. "swiatynia salomona" i inne rzeczy tego typu)
-ze wzgledu na mnogosc postaci, numerow i historie ktore zostaly skradzione z innych zrodel poganskich, maja one dosc duza sile wplywu na w pamiec rasowa i sluza do psychicznej manipulacji
"Bible Myths and Their Paralels in Other Religions" T.W.Doane-1882
"NIE MA INNEGO BOGA POZA MNA, WIEDZAC O TYM KTO ODWAZYLBY SIE ADOROWAC FALSZYWYCH BOGOW BIBLII I KORANU?" SZATAN Z QU'RET AL-YEZID
Literatura:
1-102 Myths of The Bible by Gary Greenburg – 2000 strona 3-24
2-c.s. strony 11-13
3- c.s. strona 14
4 - c.s. strona 17
5- c.s. strona 43-44
6- c.s. str.55
7- c.s. str.56-57
8 - c.s. str. 9
9 - c.s. str.68-69
10- Bible Myths and Their Parallels in Other Religions - di T.W.Doane – 1882 rozdzial VIII str.62-76
11- Myths of The Bible str.144
12- Bible Myths and Their Parallels in Other Religions, str.51
13- - The Christ Conspiracy: The Greatest Story Ever Sold di Acharya S., 1999, str.244
14- 101 Myths of the Bible str.254-255
15- 101 Myths of the Bible str.258-262
16- 101 Myths of the Bible str. 103-104
17- 101 Myths of the Bible str. 103-104 i 101-102
18- Bible Myths And Their Parallels in Other Religions str.39
19 - Old Testament Parallels - Laws and Stories from the Ancient Near East di Victor H. Matthews and Don C. Benjamin, 1991, str.235-240
20- 101 Myths of the Bible str.135-137
21- 101 Myths of the Bible str 138
22 - 101 Myths of the Bible str 175-179
23 - 101 Myths of the Bible pagine 180-181 and Old Testament Parallels str 41-45
24- 101 Myths of the Bible str 206
25- Old Testament Parallels str 62-67
26- Bible Myths And Their Parallels in Other Religions str 90-91
27- Old Testament Parallels str 201-211
28- Old Testament Parallels str 184-188
29- Old Testament Parallels str70-80
30- Old Testament Parallels str85-105
31- Old Testament Parallels str 109-143
32- 101 Myths of the Bible str 292
33- 101 Myths of the Bible str 292-293
34- The Christ Conspiracy: The Greatest Story Ever Sold str 177
35- The Christ Conspiracy: The Greatest Story Ever Sold str 171
36- The Christ Conspiracy: The Greatest Story Ever Sold str 171
37- The Christ Conspiracy: The Greatest Story Ever Sold str 172
38- The Christ Conspiracy: The Greatest Story Ever Sold str 191
Inne zrodla:
Popular Dictionary of Assyrian and Babylonian Terminology di F. C. Norton, 2003
The Literature of Ancient Egypt: An Anthology of Stories, Instructions, and Poetry, di William Kelly Simpson, 1972
Religions of the Ancient Near East Sumero-Akkadian Religious Texts and Ugaritic Epics, di Isaac Mendelsohn, 1955
The Ancient Near East Volume I, An Anthology of Texts and Pictures, di James Pritchard, 1958
Jak widac wszystko jest poparte konkretna bibliografia, ktora latwo mozna sobie zweryfikowac;) a w nastepnym poscie przyjrzymy sie Staremu i Nowemu Testamentowi, pozdrawiam Was serdecznie, i do za pare dni ;)
  • 0

#147

renata86.
  • Postów: 47
  • Tematów: 0
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

STARY TESTAMENT
Wieksza czesc chrzescijan, jak i innych ludzi, wierzy ze biblia zydowska/chrzescijanska jest "slowem bozym". W rzeczywistosci, prawie wszystko co jest zawarte w biblii zostalo skradzione innym religiom z calego swiata, ktore w swoim powstaniu poprzedzaja o miliony lat zydow czy chrzescijan. Przede wszystkim zydzi napisali " 5 ksiag Mojzesza", znanych rowniez jako "Piecioksiag" i "Tore" ktore skradziono tak naprawde z Egipskiego "TAROTA". Zauwazmy Tora to anagram slowa Tarot, a Tarot to nic innego jak konfekcja 78 kart, sprzedawana dzis w wielu sklepach i uzywana by przepowiadac przyszlosc. Tarot sklada sie z 5 nasion( z ktorych piate zostalo zmienione i ukradzione) : palki ognia, szpady powietrza, puchary wody i monety ziemi oraz zwyciestwa kwintesencji. Piate ziarno zostalo usuniete ze standardowej talii kart, wszystko co z niego zostalo to karty jolly, ktore odpowiadaja Wariatowi z Tarota. Wszystko to to elementy duszy ludzkiej, i to jest wlasnie prawdziwym sensem Tarota, ze poza swoimi zdolnosciami boskimi, to jest Magnum Opus, proces ktory prowadzi do perfekcji fizycznej i duchowej oraz do niesmiertelnosci.Wszystko to zostalo skradzione, i przerobione w fikcyjna historie zydowska, ktora nie ma nic wspolnego z duchowoscia.
Talmud zydowski uczy ludzi tzn swoich wyznawcow niszczyc Pogan, i dopowadzac ich do niewolnictwa, wiedzac ze "YHVH" to w rzeczywistosci ludzie pochodzenia hebrajskiego.
Cytaty z Talmudu:
Sanhedrin 58b –" jesli "heaten"(=Poganin) uderzy Hebrajczyka, Poganin powinien zaplacic smiercia. Uderzyc Hebrajczyka to to samo co uderzyc Boga."
Shabbath 116 (p. 569) " Hebrajczycy powinni zniszczyc ksiegi Chrzescijan". - "chrzescijanie" to tak naprawde zakodyfikowane slowo odnoszace sie do Pogan. Wielu naiwnych uczonych i innych osob blednie wierzy ze dzisiejsza religia "chrzescijanska" to to co hebrajczycy chcieli zniszczyc. Nie jest tak. To ewidentne: zostaly zniszczone, i odebrane masom tylko religie Poganskie, a wiedza duchowa i koncepty zostaly zamienione postaciami Hebrajskimi, jak np "Jezus Chrystus", Zydzi wiedza doskonale ze to postac fikcyjna, wymyslona by zniewolic i kontrolowac duchowo Pogan.
Inne dowody:
Artykul III - trzeba unikac chrzescijan poniewaz sa balwochwalcami.
"Dopoki to nie jest okazja do grzechu dla Zyda, z chrzescijanami balwochwalcami, wedlug zasady Levi XIX,14. musi on unikac wszelkiego z nimi kontaktu w dniach ktorych oni adoruja ich bogow." Zauwazmy slowo "BOGOW", to odnosi sie do Pogan, nie chrzecijan! nasze Poganstwo, ktore adoruje wiecej niz jednego Boga, zostalo wytepione i zastapione monoteizmem hebrajskim. przeciez to jest jasne! Religia chrzescijanska zapewnia bez watpliwosci i w sposob ewidentny poprzez 1 przykazanie "nie bedziesz mial bogow cudzych przede mna" ze jest totalnie monoteistyczna, tak jak i hebrajska. to jest kolejny program hebrajski wymyslony aby wzmocnic swoja sile w ciosie ktory kieruja wobec Pogan.
Zostalo wstawione imie fikcyjnej postaci, hebrajskiego "Boga""Jahwe", zastepujac w ten sposob imiona wielu Bogow Poganskich. Jahwe jest fikcja, jego imie zostalo skradzione Bogowi Rzymskiemu Jowiszowi. " Dewocki Dr. Parkhurst..Dowod, organ Diodora Sycylijskiego, Varro, St Augustine itd, potwierdza ze Jahwe to zamiennik Jowisza, Jupiter, z lacinnikow i Etruskow...". Jahwe byl takze egipski Bog Ra: Ra byl Ojcem w niebie, ktory mial tytul "Huhi" czyli wieczny, i to od niego zydzi wzieli imie "Ihuh". "Tradycja mistyczna zydowska widziala Jahwe oryginalnie jako "androgynous" i jego imie bylo skomponowane z Jah(jod)i z imienia przedhebrajskiego Ewy, Havah, o Havah czyli he-vau-he w literach hebrajskich. Cztery litery razem stwarzaja swiety Tetragram YWHW, ukryte imie Boga..."(1) "Mozemy rowniez zaobserwowac jak historia Zeusa(Jowisza) i Prometeusza zostala uzyta aby promowac koncept Boga zbuntowanego ktory zostal skazany i potepiony za ukazanie czlowiekowi wiedzy."
Religia oryginalna ludzkosci byla politeistyczna (wierzono w wiecej niz jednego Boga). W biblii hebrajskiej oryginalnej, uzywa sie slowa "Elohim".
"Na zlosc monoteistycznym staraniom redaktorow i edytorow ksiegi Genezy, ktorzy staraja sie promowac wiare w jedne tylko bostwo na swiecie na ktorym w tamtych czasach wierzono w wielu Bogow, pozostaja liczne przeswity gdzie narracja biblijna mowi o Bogach w liczbie mnogiej. Nazwa realna "bostwa"(kiedy Bog nie jest nazywany konkretnie Jahwe), nie jest pojedyncza EL ale mnoga Elohim."(2)
Baza chrzescijanstwa, zostala skradziona dwoistosci Zoroastry, ktora poprzedza religie chrzescijanska o wieki. Jahwe zastepuje Ahura Mazda, i Bogow Antycznych - ktorzy byli Bogami oryginalnymi- a zostali nominowani jako ZLI w sposob taki by moc udowodnic ze monoteizm Jahwe jest ponad wszystko. Bogowie Oryginalni zostali przerobieni w Demony i potwory ktore byly uosobieniem zla. Wiekszosc z nich zostala nominowana w "Goezji"(Demony Gotyckie). Trzeba zauwazyc podobienstwo Goet ktore znaczy "Diabel" ze slowem hebraiskim uzywanym do okreslania Pogan ktore brzmi "goy" lub w liczbie mnogiej "goyim".
Mitra, posrednik niebianski miedzy Ahura Mazda i Angra Manyu, ma wiele wspolnego z nazarejczykiem chrzescijanskim. Mitra to byl wybawiciel, tak jak nazarejczyk zostal nazwany przez prorokow, jego narodzenie mialo miejsce w grocie(wiele dowodow na temat narodzin nazarejczyka potwierdza ze narodzil sie w grocie), z pojawieniem sie wspanialej gwiazdy. Mitra pozniej wyprze Visnu, ktory w przepowiedniach pre-Zoroastry byl wybawicielem swiata(4)
Idac dalej, sa dowody w wielu roznych zrodlach, z ktorych autorzy biblii hebrajskiej/chrzescijanskiej ukradli historie:
GENEZIS, STWORZENIE
Enuma Elish wyprzedza biblie minimum o 1.000 lat, a prawdopodobnie jest jeszcze starsze, tablice Elish dzis znajduja sie w British Museum. Historia Athransis poprzedza stworzenie biblijne o ponas tysiac lat. Obie te historie o stworzeniu poprzedzaja chrzescijanstwo i biblie o wieki. Obie odkrywaja ze istnieli Bogowie a nie Bog. To tu hebrajczycy popelinili bledy, razem z innymi pismami ktore zostaly przerobione. To ewidentne ze biblia nie jest "slowem bozym". Fanatycy Biblii wskazuja jak to ich Bog jest idealny, i tu jest tez kolejny blad.
Mozna przeczytac w Rozdziale I, werset 26 w ksiedze Genezy: "I Bog powiedzial: stworzmy czlowieka na nasze podobienstwo". To obala bez watpliowosci monoteizm boga Jahwe. Ea (Szatan) stworzyl czlowieka, i wielu innych Bogow w tym stworzeniu bralo udzial. Poobserwujcie "obraz" Stworzenia Sumerysjkiego pod spodem. W oryginale byl on wyryty w skale, ma miliony lat, poprzedza judaizm i chrzescijastwo.

POWODZ
Historia o powodzi Gilgamesh poprzedza opowiesc chrzescijanska o ponad tysiac lat,a nawet wiecej. Biblia hebrajska/chrzescijanska mowi o tym jak to Jahwe naslal wielka powodz. W rzeczywistosci ENLIL zezwolil na ta powodz. Jesli wyszukamy korzenie Enlil'a w ziemi, dowiemy sie ze znany jest takze pod imieniem "Bel" ktore ewoluowalo w "Baal" i przyjelo koncowa forme "Beelzebub". Powodz to kolejna alegoria antyczna ktora zostala SKRADZIONA i przerobiona z religii poganskich, i ma wiele wspolnego z wzburzeniem fal energii ktore ma miejsce podczas pracy Magnum Opus(Wielkiego Dziela) po ktorym ma sie wizje kolorow ktore upewniaja o przejsciu na wyzszy poziom. Alegoria kolorow.. to stad hebrajczycy wzieli "tecze". Alegorie i koncepty zostaly skradzione i przerobione w postacie hebrajskie ktorze zostaly narzucone Poganom do adoracji niewolniczej. Nauki religijne, ktore mialy na celu ewolucje duchowa ludzkosci, zostaly zbeszczeszczone i zastapione smieciami. Te postacie FIKCYJNE nie maja NIC wspolnego z duchowienstwem i ewolucja duszy.
"Noe" zbudowal arke.
EA ostrzegl "ZIUSUDRA" znany rowniez jako "UTNAPISHTIM", a nie Noego!, ostrzegl o powodzi i poinstruowal go jak skontruowac arke. To jest legenda sumeryjska w oryginale. Golab powrocil na arke z galazka oliwna, co mialo znaczyc ze powodz sie zakonczyla, i wody opadaly. W opowiesci oryginalnej Sumerow, to byl KRUK, a nie golab, ptak ktory odnalazl suche tereny(6)
WIEZA BABEL
I znowu, mamy do czynienia z wieloma Bogami, a nie tylko jednym. Bogowie opuscili ziemie podczas powodzi. Zauwazcie BOGOWIE. Biblia mowi ze Yahwe pomieszal jezyki ludzi podczas konstrukcji wiezy Babel. Nie bylo tak. Autorzy Biblii pomieszali wypowiedz i mozna latwo zauwazyc ze dotyczyla wielu Bogow:
Genesis 11
7" Zejdzmy wiec i pomieszajmy ich jezyki aby nie rozumieli jeden drugiego". zauwazmy: zejdzMY.
Wierza Babel to kolejna alegoria. W czasach antycznych ludzie mogli komunikowac miedzy soba telepatycznie, bez uzycia slow. Ta umiejetnosc zostala nam odebrana, ale teraz zaczyna znow stawac sie realna, poniewaz wielu ja eksperymentuje poprzez otwarcie umyslu i duszy podczas medytacji.
10 PRZYKAZAN, dziesiec praw starego testamentu to nic innego jak skradzione Prawa Hammurabiego. Pod spodem jest zdjecie gwiazdy bazaltowej ktora ukazuje Boga Sumeryjskiego Shamash, w sytuacji kiedy przekazuje Hammurabiemu tablice z Prawami. "Shamash" znany jest rowniez jako Azazel przywodca tak zwanych Upadlych Aniolow, "Igigi" ktorzy mieli zony ludzkie.

Przyklad: Ezod 20
16- nie bedziesz zeznawal nieprawdy wobec blizniego twego.
SKRADZIONE z Kodeksu Hammurabiego, 3: "Jesli osoba, zeznaje falszywie w procesie, i nie udowodni slow ktore wypowiada, jesli ten proces dotyczy zycia skazanego, ta osoba zostanie skazana na smierc."
Przyklad 2. Ezod 21:24 Oko za oko, zab za zab, reka za reke noga za noge.
Hammurabi 196:
"Jesli osoba zrani oko czlonka arystokracji, oko tej osoby zostanie zranione."
Hammurabi 200:
"Jesli osoba wybila zab osobie na swym poziomie, zab tejze osoby zostanie wybity."
KODEKS SUMERYJSKI
Kodeks Ur-Nammu to najstarszy kodeks legalny Bliskiego Orientu odnaleziony przez archeologow. Kodeks Sumeryjski ktory zostal odnaleziony nalezy do najstarszej tradycji legalnej.
KODEKS ITTITA
Prawo Ittita bylo bardzo podobne w niektorych wersach do Praw Hammurabiego, "Kodeks Ittita" zawiera 200 paragrafow o zasadach ktore ukazuja tolerancje wobec braku moralnosci seksualnej, z mocnym zaznaczeniem implikacji ekonomicznych. Ittiti uprawiali pszenice i jeczmien, i produkowali piwo jeczmienne. Posiadali monety ze srebra jako ich walute.
KODEKS ASSYRYJSKI TIGHLATH-PILESER I Wladca Asyrii od 1.115 do 1.077 r.p.n.e
W oryginale byl to kodeks legalny ktory dotyczyl problemow socjalnych i interesow wladz Asyryjskich. Zostal odkryty w 1903n.e w Ashur w Iraku. Zostal napisany pismem klinowym na 15 tablicach z gliny. Wiele praw w ksiegach biblijnych Esoda i w Dekalogu pochodzi z Kodeksu Asyryjskiego.
KODEKS NEO-BABILONSKI
Zapisy w ksiegach biblijnych w Przyslowiach zostaly skradzione z roznych zrodel:
Slowa AHIQAR
Ahiqar to byl doradca Sennacheriba, krola Asyrii od 704 do 681 r.p.n.e. W 1906 niektorzy archeolodzy znalezli kopie jego nauk, zapisane na jedenastu kartach papirusu, w ruinach Elelephantine ktore dzis sa czescia miasta Aswan w Poludniowym Egipcie.
Podobienstwa:
Ksiega Przyslow 20: 20 kto przeklina ojca i matke zobaczy jak jego plomien gasnie w sercu piekiel.
skradzione z: "Ktokolwiek nie ma szacunku dla imienia matki i ojca, niech nigdy wiecej nie ujrzy swiatla slonecznego" Ahiqar 9:137
Ksiega Przyslow 13: 24 kto oszczedza kija, nienawidzi swego syna, kto kocha syna jest gotow go naprostowac.
skradzione z: " Kto utrzymuje z dala syna od kija, nie bedzie w stanie uratowac go od slabosci" Ahiqar 6:81
Ksiega Przyslow 25: 5 z cierpliwoscia sedzia pozwala sie przekonac, slodki jezyk lamie kosci
skradzione z: Jest lekkie slowo Krola, ale bardziej ostre i silne niz noz z dwoma ostrzami.
NAUKI AMEN-EM-OPET
Amen-Em-Opet syn Ka-Nakht, zyl w Egipvir miedzi 1200 a 1000 r.p.n.e. tak sie podejrzewa. Tekst znajduje sie w British Museum, Papirus numer 10474, a czesc tablicy tez znajduje sie w Turynie, we Wloszech. Mowi sie ze papirus pochodzi z Teb i prawdopodobnie datuje sie go na okolo 6 wiek przed nasza era.
Podobienstwa:
Ksiega przyslow 22: 22 nie ponizaj biednego dlatego ze jest biedny, i nie posiagaj go przed trybunal.
Skradzione z: Nie okradajcie tych w opresji, i nie uprzykrzajcie zycia niepelnosprawnym. Amen-Em-Opet 2:1
K.Przyslow 25: 21-22 Jesli twoj nieprzyjaciel jest glodny, daj mu chleba, jesli jest spragniony, daj mu wody, bo w ten sposob mu pomozesz, a twoj pan ci sie odwdzieczy.
Skradzione z: Pozostaw go w ramionach Boga, napelnij go chlebem, tak oto zostanie nakarmiony i ponizony. Amen-Em-Opet 5:8
- nauki Ptah-Hotepa
Ptah Hotep nauczal w 2450 p .n.e. okolo, podczas trwania piatej Dynastii Antycznego Krolestwa Egipskiego. Jego nauki zostaly zachowane na tablicach z papirusu w Bibliotece Nacjonalnej w Paryzu. W dodatku w ksiedze Przyslow, wiele z nich zostalo skradzionych z nauk Ptah-Hotepa.
-egipskie Piesni Milosne
Sa starsze o ponad tysiac lat od tych zawartych w Piesniach Salomona. Podobienstwa sa ewidentne. Papirus Harris 500 zostal odnaleziony w Tebach w swiatyni Karnak.
-wizje Nefretete
Obie ksiegi biblijne, Krolow i Daniela, kopiuja scenariusz w ktorym krol zostaje rozbawiany wizja o jego upadku. Temat niewolnika ktory staje sie krolem jest ponownie powtorzony w "Histori Hagara"(genesis cap.16,21). Wola Nefretete dla rozbawienia. Nefretete przepowiada upadek Antycznego Krolestwa i nadejscie nowej dynastii Amen-Em-Het(1991-1786p.n.e)
Ponad to, wiele z tego co sie czyta w ksiegach Ezoda, pochodzi od tycb wyzej wymienionych Kodeksow a nie od Jahwe. Wiele naiwnych chrzescijan wierzy ze ich "Jahwe" jest jedynym bogiem. "zaden inny bog poza mna".
Jak mozna wywnioskowac z tego wszystkiego, ta religia bazowana jest na samych skradzionych pismach, ktore zostaly przerobione aby manipulowac, i wzbudzac strach w ludzkosci. KONTROLA. Wzieto prawdziwego oryginalnego Boga Ludzkosci EA/ENKI czyli Szatana/Lucyfera i przerobiono go w nieprzyjaciela czlowieka. Zostal uzyty do bluznierstwa i osmieszenia i przeklenstwa wobec Antycznych Bogow, odsuneto czlowieka od prawowitych Bostw i zastapiono je falszywym konceptem "Jahwe".
Mowi sie czesto ze prawdziwe zlo nie moze nic stworzyc. To prawda bo zlo jest sztuczne. Ta szalencza religia bazuje sie jedynie na materiale skopiowanym! W dodatku jest przeciwna zyciu. Celem tego wszystkiego jest totalne pozbawienie ludzkosci wiedzy o jej prawdziwym Stworcy ktorym jest Szatan. Szatan daje nam wiedze i moc. Bez niego ludzkosc jest niczym i nie posiada nic. Prawdziwym zlem w rzeczywistosci jest mistrz klamstw i nieuczciwosci, a jaka jest jeszcze wieksza nieuczciwosc niz ta by poprzez oszustwo zmuszac ludzi by bluznili wobec swojego prawdziwego Stworcy?
Literatura:
1- The Christ Conspiracy, The Greatest Story Ever Sold di Acharya S. str 94-95
2- The Stairway to Heaven di Zecharia Sitchin str.99
3-A History of the Devil di Gerald Messadié
4- Cambridge Illustrated History of Religions, di John Bowker str.216-217
5- Mesopotamia di Pamela F. Service str.44
Inne: Biblia Hebrajska, Biblia Chrzescijanska,The Ancient Near East, Volume I, di James B. Pritchard, 1958
Old Testament Parallels: Laws and Stories From the Ancient Near East di Victor H. Matthews e Don C. Benjamin, 1991
A History of the Devil di Gerald Messadié, 1993, 1996

Mialam tez dzis przedstawic nowy testament, ale mam maly problem, gdyz nie jestem w stanie ogarniac jak to zrobic aby wstawiac tu obrazki:D jakby ktos byl tak mily mnie doinformowac.. bylabym niezmiernie wdzieczna, gdyz tlumaczenie dalszego ciagu poparte jest ilustracjami eh :/
  • 1

#148

XGOŚĆ.
  • Postów: 429
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Czy się to komuś podoba czy nie Szatan i Bóg czy też Bogowie, którzy występują na naszej Ziemii od zarania dziejów są wysokorozwiniętą pozaziemską cywilizacją, która formuje nasze życie.

Reasumując, Szatana i Boga oraz człowieka wymyślili obcy!
  • 0

#149

renata86.
  • Postów: 47
  • Tematów: 0
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Może nie do końca formuja nasze życie bo ono tylko od nas zależy, tak jak i po śmierci, tylko od nas zależy którędy pójdziemy,czy zechcemy zostac w postaci duszy, czy reinkarnowac się. W każdym razie z tymi cywilizacjami się zgodzę gdyż tłumacząc całą tą stronę doszłam do wniosku że coś dalej poza nasza cywilizacja być musi, siła rzeczy. Jednak mało ma to wspólnego z duchowością :)
  • 0

#150

Gmork.
  • Postów: 306
  • Tematów: 5
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

Może nie do końca formuja nasze życie bo ono tylko od nas zależy, tak jak i po śmierci, tylko od nas zależy którędy pójdziemy,czy zechcemy zostac w postaci duszy, czy reinkarnowac się. W każdym razie z tymi cywilizacjami się zgodzę gdyż tłumacząc całą tą stronę doszłam do wniosku że coś dalej poza nasza cywilizacja być musi, siła rzeczy. Jednak mało ma to wspólnego z duchowością :)


Wręcz przeciwnie. To ma wszystko wspólnego z "duchowością". Na przykład interesująca strona :Link

Edit: Naprawiłem link
Po za tamtą stroną jest jeszcze blog po polsku z kilkoma przetłumaczeniami : Link

Użytkownik Gmork edytował ten post 06.01.2014 - 18:59

  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych