Skocz do zawartości


Zdjęcie

Zagadkowe zdjęcie (pośmiertne?)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
98 odpowiedzi w tym temacie

#16

NagatoXD.
  • Postów: 34
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

To pierwsze zdjęcie z rodziną jak nic nadaje sie do jakieś creepypasty :D
  • 0

#17

Mika’el.
  • Postów: 810
  • Tematów: 34
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Zła
Reputacja

Napisano

Tego rodzaju fotografia była kiedyś wyrazem miłości do osoby bliskiej, a zmarłej. Potrzebą dawania sobie chociażby złudzenia ciągłej obecności tejże osoby w rodzinie
Nie rozumiem powodów do żartowania.

Mym zdaniem widoczne zmiany pośmiertne występują wyłącznie u starego. Coś o takich zmianach, ale nie każdemu
...polecam - POST MORTEM

  • 0

#18

Ice cream.
  • Postów: 29
  • Tematów: 4
  • Płeć:Kobieta
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

@NagatoXD
Jak bedzie historia brzmiec ;) ? Chcieli zrobic sobie fotke i nagle zgon :lol !

Dołączona grafika

/Connor
  • -1

#19

karolekix.
  • Postów: 4
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Przyjrzałem się w miarę dokładnie i: dziadek nie żywy na bank - policzki mu się pozapadały itd. ; babcia też, dlaczego? Jaka kobieta (nawet ta najbardziej spracowana) tak ręki by nie trzymała. położyła by może samą dłoń na ramieniu. A ona trzyma cały łokieć i ma bezwładnie rozszerzone palce. Dziecko? Dziecko to dziwna sprawa, ale nie widziałem dzieciaka o takim wyrazie twarzy, a mieszkam nie daleko przedszkola. Raczej cała trójka nie żywa, tylko teraz jak to się stało? Dziadzki z dzieckiem? Dziwne to wszystko...
  • 0

#20 Gość_mroova

Gość_mroova.
  • Tematów: 0

Napisano

Jak dla mnie to normalni żywi ludzie. Pytanie po co dziadek babcia i wnuczka robią sobie zdjęcia ?
Żeby mieć pamiątkę. Pewnie mnie zlinczujecie, ale dziadek i wnuczka muszą mieć jasne oczy, stawiam na niebieskie stąd...taki odcień.
Nie każde zdjęcia z przed 100 lat to fotka truposzy :/ Palce wyglądają na żywe zarówno u babci jak i wnuczki, a druga kwestia niech mi ktoś powie, jak otworzono im oczy...patrząc nawet na zdjęcia w necie, duża ilość fotografii to osoby z zamkniętymi powiekami.

A policzki ma zapadnięte ze starości.
Wyraz twarzy dziecka, przestraszone, znudzone ....jak to dzieci.

Użytkownik mroova edytował ten post 27.01.2013 - 15:46

  • 1

#21

Witchfinder General.
  • Postów: 425
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Na poprzedniej stronie Jarecki wrzucił zdjęcie dziewczynki, post mortem, z otwartymi oczami ;) Co do ręki babci, jak dla mnie wygląda zupełnie normalnie, ja sam często tak trzymam rękę na oparciu fotela, czy czegokolwiek. Cała niezwykłość tego zdjęcia polega właśnie na tym, że ciężko określić, czy to fotografia post mortem, czy po prostu akurat ci ludzie wyglądali tak przerażająco.
  • 0



#22 Gość_mroova

Gość_mroova.
  • Tematów: 0

Napisano

Na poprzedniej stronie Jarecki wrzucił zdjęcie dziewczynki, post mortem, z otwartymi oczami ;) Co do ręki babci, jak dla mnie wygląda zupełnie normalnie, ja sam często tak trzymam rękę na oparciu fotela, czy czegokolwiek. Cała niezwykłość tego zdjęcia polega właśnie na tym, że ciężko określić, czy to fotografia post mortem, czy po prostu akurat ci ludzie wyglądali tak przerażająco.



W to zdjęcie ciężko mi jakoś uwierzyć, zapytam kuzynki, przygotowywała zmarłych w szpitalu ...:|
  • 0

#23

Padael.

    Tauri

  • Postów: 1017
  • Tematów: 73
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Aż czasami ciarki przechodzą jak się patrzy na te XIX - wieczne obyczaje.
I żeby nie było tak mrocznie i ponuro jak na tytułowym zdjęciu, wrzucam fotkę młodej dziewczyny, która wygląda jak żywa ..... ale niestety tylko wygląda.

Dołączona grafika

http://thanatos.net/...ic.php?f=1&t=12

dla mnie ta dziewczynka jest łudząco podobna do lady gagi,oczywiście wiem,że to fotografia post mortem
  • -1



#24 Gość_mroova

Gość_mroova.
  • Tematów: 0

Napisano

Ta Lady Gaga ma brodę uniesioną do góry, i pomarszczoną spróbujcie tak zrobić efekt będzie taki sam ...

Użytkownik mroova edytował ten post 27.01.2013 - 16:45

  • 0

#25

karolekix.
  • Postów: 4
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie zjeżdżajcie z tematu. Ja dalej będę się upierał że cała 'rodzinka' jest trupia.
  • 0

#26 Gość_mroova

Gość_mroova.
  • Tematów: 0

Napisano

O co Ci chodzi, nikt nie zjechał z tematu...:roll:
Poczytaj wszystkie posty, nie wyłapuj zdań z kontekstu proszę.
  • 0

#27

Omega.
  • Postów: 28
  • Tematów: 0
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nikt nie wpadł na to, że cała trójka mogła być ślepa? Stąd ich zamglone oczy, co przy jasnych tęczówkach i sepii, daje taki wlasnie efekt na zdjęciu. Osobiscie najbardziej pasuje mi teoria fotografii post-mortem, choć wtedy musielibysmy przyjąć, że cala trójka umarła w krótkim odstępie czasu. Nie widac na ich twarzach żadnych zmian chorobowych, więc trudno jest okreslic choć przybliżony powód nagłej śmierci.
Co do dzieciaka, mógłby być jednak żywy. Świadczą o tym jego brwi. Wygłada jakby się czemuś zdziwił albo światło raziło go w oczy. Być może dziadkowie zmarli w tym samym czasie i zrobił sobie z nimi pamiątkowe zdjęcie.
  • 0

#28

Padael.

    Tauri

  • Postów: 1017
  • Tematów: 73
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Z tą ślepotą to niegłupi pomysł,przecież nie muszą być rodziną,być może to ludzie z przytułku dla ociemniałych.
  • 0



#29

noxili.
  • Postów: 2849
  • Tematów: 17
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Raczej cała trójka nie żywa, tylko teraz jak to się stało? Dziadzki z dzieckiem? Dziwne to wszystko...

Cholera , tyfus,zatrucie pokarmowe,zatrucie czadem itp.
W dziewiętnastym wieku jeszcze zdażały się epidemie.

W 1817 roku epidemia cholery wybuchła w Kalkucie. Stamtąd kupcy i żeglarze przenieśli ją do niemal każdego zakątka na ziemi. W 1830 roku zaraza dotarła do Rosji, gdzie zabiła co dwudziestego Rosjanina. Rok później cholera zaatakowała Wielką Brytanię, zabijając 78 tys. osób. Wkrótce dotarła także do naszego kraju zarażając co trzydziestego Polaka. Epidemie szerzyły się w Polsce od 1831 r. do 1923 r. - później występowały jedynie pojedyncze zawleczone zachorowania. W 1832 roku epidemia zaczęła wygasać, aby powrócić na początku nowego stulecia. Od 1900 roku w Indiach na cholerę zmarło 20 mln osób. Podobnie w Sudanie, Etiopii czy Somalii.

Ospa odpada-brak śladu na skórze.
  • 0



#30 Gość_mroova

Gość_mroova.
  • Tematów: 0

Napisano

Z tą ślepotą to niegłupi pomysł,przecież nie muszą być rodziną,być może to ludzie z przytułku dla ociemniałych.


A myślałam, że ja popłynęłam :-) :mrgreen:
  • 1


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych