Skocz do zawartości


Zdjęcie

Telewizje gotowe do transmisji z przyjścia Chrystusa


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
31 odpowiedzi w tym temacie

#1

Bliss.
  • Postów: 213
  • Tematów: 35
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Dwie główne chrześcijańskie telewizje w USA przygotowują się do relacjonowania na żywo przyjścia Mesjasza – donosi huffingtonpost.com. Rozstawiły już sprzęt w miejscu, w którym zgodnie z biblijnym przekazem ma się pojawić Chrystus.

Daystar TV i Trinity Broadcasting Network wysłały już swoje ekipy do Jerozolimy i wykupiły budynki na studia w okolicach Góry Oliwnej. Według Biblii, Jezus wstąpił do nieba właśni stamtąd. I tam ma się pojawić ponownie.

Pierwsza z telewizji uruchomiła już przekaz na żywo. Można go juz odbierać m.in. na iPhonach, iPadach czy telefonach z Androidem. Dlatego, jeśli Mesjasz się pojawi, będą mogli to zobaczyć ludzie na całym świecie.

Na razie transmisja dedykowana jest głównie odbiorcom w krajach angielskojęzycznych. Pomysłodawcy nie ukrywają jednak, że chętnie nadawaliby również program po hebrajsku.

Mają bowiem nadzieję, że uda im się „szerzyć dobrą nowinę Jezusa Chrystusa pośród Żydów w Izraelu”. Ta idea wzbudziła już sporo kontrowersji.

Wielu chrześcijan wierzy, że w ostatniej księdze Nowego Testamentu, Apokalipsie, opisano dokładnie, jak będzie wyglądał koniec świata. Gdy nadejdzie Dzień Sądu, Jezus powróci, by ocalić prawdziwych wierzących.

Mój odnośnik

no dobra ... tym razem to nie wiem co powiedzieć :o
  • 3



#2

diablodevil.
  • Postów: 64
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

I tutaj można powiedzieć, że ludzie są zdolni do wszystkiego.
  • 1

#3

Critias.
  • Postów: 127
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Wielu chrześcijan wierzy, że w ostatniej księdze Nowego Testamentu, Apokalipsie, opisano dokładnie, jak będzie wyglądał koniec świata. Gdy nadejdzie Dzień Sądu, Jezus powróci, by ocalić prawdziwych wierzących.

To chyba troche sobie poczekaja, bo raczej to nie bedzie w tym wieku.
  • 0

#4

nexus6.
  • Postów: 1234
  • Tematów: 14
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Zgodnie z Biblią najpierw ma przyjść Antychryst podszywając się pod Jezusa. Ciekawe czy te stacje o tym wiedzą. Co ciekawe Muzułmanie również wierzą, że przyjście prawdziwego mesjasza będzie poprzedzone przyjściem fałszywego, "jednookiego" proroka, którego zowią al-Masih ad-Dajjal. Również Żydzi mają podobną postać, nijakiego Armilusa, który ma podbić Jerozolimę i poprzedzać zstąpienie prawdziwego Mesjasza.
  • 0

#5

ceka.
  • Postów: 28
  • Tematów: 3
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

*
Popularny

Dołączona grafika
  • 48

#6

Bliss.
  • Postów: 213
  • Tematów: 35
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

a czy przyjście antychrysta jest jakoś umiejscowione geograficznie?

może już tam jadą wozy transmisyjne
  • 0



#7

diablodevil.
  • Postów: 64
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Tak jak koledzy wyżej mówią, najpierw Antychryst, potem Chrystus.
Nie jestem zbytnio religijny ale to wiem, ci panowie o tym chyba nie wiedzą.
  • 0

#8

Templariusz.
  • Postów: 499
  • Tematów: 35
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

*
Popularny

Ależ chciałbym tam teraz być, można by zrobić dowcip stulecia za pomocą pary sandałów i prześcieradła.
  • 13



#9

Eldim.
  • Postów: 461
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Dlaczego akurat teraz? Czy ominął mnie jakiś breaking news o ponownym nadejściu mesjasza lada moment?
Już wyobrażam sobie transmisję na żywo z narodzin Chrystusa, ciekawe, czy przewidują przerwy na reklamy?
  • 3

#10

Chessman.
  • Postów: 1031
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Dlaczego akurat teraz? Czy ominął mnie jakiś breaking news o ponownym nadejściu mesjasza lada moment?
Już wyobrażam sobie transmisję na żywo z narodzin Chrystusa, ciekawe, czy przewidują przerwy na reklamy?

Czas antenowy będzie wtedy bardzo cenny :) Ogólnie jak kiedyś sobie rozmyślałem jakby wyglądało pojawienie się Jezusa w dzisiejszych czasach to mnie to rozbawiało bo tylko widziałem w wyobraźni np. jakiś film na youtubie z Jezusem i podpisy typu "fake!" :)
  • 0

#11

erebeuzet.
  • Postów: 865
  • Tematów: 31
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

ciekawe, czy przewidują przerwy na reklamy?



W czasie odgryzania pępowiny na przykład...
  • 0

#12

Po_prostu.
  • Postów: 264
  • Tematów: 2
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

*
Popularny

A ja wiem jedno: Nie znacie dnia ani godziny.




A wszystko inne to tania szarlataneria.
  • 10

#13

hummin.
  • Postów: 220
  • Tematów: 11
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Bliss, czyżbyśmy czytali te same książki? :)
  • 0

#14

jezus.
  • Postów: 57
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

i bardzo dobrze, a czemu mają niby tego nie pokazać? zastanawia mnie tylko jak będzie miał na imię ten nowy lepszy "chrystus"?

Użytkownik jupiler edytował ten post 11.10.2012 - 07:15

  • 0

#15

Biedronka.
  • Postów: 233
  • Tematów: 2
  • Płeć:Kobieta
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Ależ chciałbym tam teraz być, można by zrobić dowcip stulecia za pomocą pary sandałów i prześcieradła.

I może przypadkiem zatrudnienie do tego Rowana Atkinsona?
  • 1


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych