Skocz do zawartości


Zdjęcie

Wolna Energia (FREE ENERGY) Keshe foundations Technology


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
42 odpowiedzi w tym temacie

#16

Ghost__.
  • Postów: 4
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

- prezentacja z 2011 roku.

Jest jeszcze kilka takich filmików, ale to prędzej znajdzie się na stronie keshefoundations.
  • 0

#17

XGOŚĆ.
  • Postów: 429
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano


FEJK? Moim zdaniem nie powinieneś wyciągać pochopnych wniosków, bo się przejedziesz =)

Ja tam zalecam daleko idącą ostrożność, jeśli chodzi o cudowne wynalazki. Były już takie, co to podobno miały odmienić losy świata i jakoś ich nie widać.
Zobaczymy co z tego wyniknie tym razem.


Urządzenia mające odmienić losy świata nie były by zbyt opłacalne. Wyobraźmy sobie że powstało urządzenie do wytwarzania energii elektrycznej z jakiegoś źródła, dajmy na to opierające się o magnetyzm Ziemi.
I teraz, czy takie coś by miało prawo bytu? Praktycznie cała gospodarka oparta jest na energii i paliwach od transportów zaczynając. Tak więc, czy taka technologia została by wprowadzona w życie? Jeśli takowa istnieje, bądź będzie istniała będzie wprowadzona w życie dopiero gdy wyczerpiemy większość surowców potrzebną do wytwarzania energii. To tylko moje zdanie.

Pozdrawiam :)


Tak, ta technologia ma prawo bytu. Wyobraź sobie, że zamiast energii z paliw kopalnych używamy tej. Zmieniła by się tylko technologia. Plusem byłaby czystsza planeta.

Jeżeli chodzi o darmową energię dla każdego to nigdy tak się nie stanie, z prostej przyczyny. Nasz świat ukształtowaliśmy sobie na rządzy pieniądza.

Aby nastała FreeEnergy dla każdego z nas należy zainwestować, np.
w kolektory do grzania wody
kolektory słoneczne do produkcji energii
wiatraki
pompy ciepła
itp. urządzenia ;]

Tak apropo
Za darmo to w ryj można dostać :P :D

Użytkownik XGOŚĆ edytował ten post 22.08.2012 - 20:39

  • 2

#18

Cor7ez.
  • Postów: 37
  • Tematów: 0
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

To chyba pasuje do tego tematu. A nawet na pewno. Nie wiem co o tym myśleć, choć jestem
człowiekiem o wolnym sercu i umyśle. Mam mnóstwo szerokiej wyobraźni.
Dla mnie jest to niewyobrażalne to co jest opisane w filmie, ale kto wie.
Obejrzyjcie koniecznie:

Użytkownik Cor7ez edytował ten post 19.09.2012 - 19:12

  • 4

#19

XGOŚĆ.
  • Postów: 429
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano


  • -1

#20

Oomek.
  • Postów: 138
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Prezentacja przewidziana na 21go września 2012 roku odbyła się bez żadnych przeszkód. Niestety ci, którzy spodziewali się prezentacji działających urządzeń będą zawiedzeni. Powodem takiego stanu rzeczy była wizyta, podczas niedoszłego pokazu w 2011 roku, oddziału policji oraz zespołu od skażeń promieniotwórczych, który to zarekwirował sprzęt i do dziś trzyma pod kluczem. Przedwczorajsza prezentacja miała więc charakter edukacyjny, to pierwsza publiczna i poważniejsza prezentacja z tego cyklu.

Poniżej zamieszczam link do filmu z wywiadem z M.T. Keshe tuż po prezentacji, niestety w języku angielskim.


Użytkownik Oomek edytował ten post 24.09.2012 - 00:32

  • 0

#21

oobemaniack.
  • Postów: 66
  • Tematów: 9
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

http://www.youtube.com/watch?v=iy-aR0VMHDo&feature=plcp

Piotr Bein nawet napisał do ambasady, czy ktoś od nas był na tej prezentacji :x

Użytkownik oobemaniack edytował ten post 24.09.2012 - 21:43

  • 3

#22

Heweliusz.
  • Postów: 186
  • Tematów: 14
Reputacja Bardzo zła
Reputacja

Napisano

Czyli o co może chodzić z tą nagonką na Iran!

http://youtu.be/XNVgjnBXsoI

REWELACJA na skalę milenijną: Czy irański latający spodek przechwycił szpiegowskiego drona USA?

Ewa: To co mogę (tez czasowo) czytam i wysłuchuje i mam wrażenie, ze to wszystko (ta cudowna technologia) jest jak najbardziej realne. W końcu wszyscy wielcy zapowiadali nasze uwolnienie, no i tak się składa, ze akurat teraz to wychodzi, pod koniec 2012. Keshe twierdzi, ze jeśli rządy nie zechcą pokojowo współpracować celem wprowadzenia technologii, będzie musiał ja uwolnić dla wszystkich (co jednak wiąże się z poważnym ryzykiem jej przesterowania na zło). No ale jakie ma wyjście ? Daje na to rządom państw 3 miesiące (akurat do grudnia, sic!). Ciekawe czasy , mimo ogromnego wynaturzenia, i mam nadziej, ze dobrze się wszystko dalej potoczy. Na razie!Piotr Bein: Keshe wydaje się nie docenią przewrotności i możliwości kompleksu jot. Zrobią wszystko, żeby uziemić program Keshe i wykorzystać technikę dla swej wyłącznej korzyści.

Marek Podlecki: Przesłuchałem tego Keshe, to jest najważniejszy materiał z jakim mieliśmy do czynienia. Potwierdza to co mówił Fulford, że mosadziaki się kończą. Atak na Iran będzie dla nich samobójstwem. Trzeba to pociągnąć po polsku – nikt tu o tym nie słyszał!

PB: Keshe potwierdza mniej więcej np. twierdzenia w Projekcie Thrive! Fostera Gambela oraz twierdzenia o unijności pól energii na wszystkich poziomach Wszechświata (w tym prastara wiedza indyjska, na czym w połączeniu z chrześcijaństwem opiera się Vismaya, widząca aury i rozmaite pola energetyczne).

Jeśli Keshe nie jest szarlatanem, to może mamy milenijny przełom w wiedzy… chyba że uny to zniweczą i zmonopolizują dla siebie przeciw ludzkości.

http://maciejka.nowy...j-ery-ludzkosci

http://soulowicz.wor...wolnej-energii/

Krótka wzmianka o jego wizji przyszłości, którą zamieściłem na tym blogu cieszyła się dużą popularnością – na prawie 300 głosów, większość była pozytywna. To dobry znak, choć zazwyczaj większość nie ma racji…
Przez te kilka dni zdołałem przesłuchać dość dokładnie większość wywiadów z Irańczykiem, przede mną jest jeszcze lektura artykułów i wpisów na forum dyskusyjnym, a także dostępnych aplikacji patentów.
Dla krytyków najważniejszym argumentem jest to, że wynalazca nie zademonstrował w pełni żadnego ze swoich urządzeń. Pusta butelka po Coca Coli, z zamontowanymi elektrodami, przez które płynie nie wiadomo skąd prąd, nie są argumentem – może to być wszak sprytny trick. Magicy nie takie rzeczy potrafią robić. Plastikowa skuwka poruszana oscylującymi magnesami też mogła być wykonana ze specjalnego magnetycznego plastiku. Znaczące jednak jest to, że patent na reaktor został odrzucony, bowiem procesy naturalne nie mogą być patentowane. Jeśli tak się stało, to uznano, że projekt Keshe opisuje faktyczny obraz funkcjonowania natury! A więc jest prawdziwy.
Drugim argumentem za tym, że Keshe może być autentycznym geniuszem jest przejęcie bezzałogowego samolotu zwiadowczego przez Iran. Chciałby się tym dzisiaj zająć bliżej, gdyż mogą to być kluczowe informacje jeśli chodzi o wojnę syjonazistowskiego „zachodu” z Iranem.

Oto co wynalazca mówi na ten temat w rozmowie ze Sterlingiem Allanem:

Iran pokazał potęgę tej technologii - w ciągu kilku dni amerykański samolot został przechwycony. Można było zauważyć, że był w całości, a nie w kawałkach. Mówi się, że kontrola radiowa została przejęta, ale to przecież było niemożliwe. Są powody, dlaczego których rząd amerykański, rząd irański i my wiemy jak to zostało zrobione. Są powody by przypuszczać, że został on przejęty w locie, a następnie został posadzony na ziemi. Ta technologia jest bardzo precyzyjna, potrafimy to zrobić, rozwinęliśmy ją nie po to by przechwytywać samoloty, ale by wyłapywać materiały z przestrzeni kosmicznej – na przykład po to by wyczyścić przestrzeń dookoła Ziemi ze śmieci. Rozwinięta jest tak daleko, że może posłużyć w przyszłości do wyłapywania wszelkich meteorów mogących nam zaszkodzić.

Ta technologia jest prosta, wyjaśniałem już, że nasz system może kontrolować pole grawitacyjne i magnetyczne – możemy go zwiększyć, bądź zmniejszyć. Robi się więc to tak, że pozycjonuje się równolegle z samolotem i dopasowuje prędkości. Następnie wystarczy zwiększyć swoje pole magnetyczne, tak by obiekt stał się cześcią naszego systemu, jego struktury. Samolot, który leci w powietrzu nie ma własnego systemu, jest częścią tego powietrza, tak więc trzeba go uczynić częścią własnego pola magnetycznego, przez co uzyskuje się kontrolę. Piękno tego systemu leży w tym, że podobnie jak w przypadku Ziemi, kreowane jest dynamiczne pole magnetyczne. To działa jak pralka, kręci się.
Amerykanie wiedzą o swoim samolocie na podstawie wskazań radaru. Wiązka fal odbija się od niego i trafia z powrotem. Ale ponieważ to pole jest dynamiczne, to wchłania to słabe promieniowanie magnetyczne radaru, które już nie wraca. Ci idioci twierdzą, że jeśli radar czegoś nie pokazuje, to to coś nie istnieje. A przecież promieniowanie ich radaru zostało wchłonięte i nie ma szans by powrócić. Ten system czyni obecną technikę radarową ślepą.
Ale my mamy systemy, które mogą to zrobić, są to radary plazmowe. Jest to technologia, którą mam nadzieję Irańczycy jeszcze dalej rozwinęli, przez co mają przewagę.

W przypadku lotu samolotem mamy do czynienia z oporem powietrza, tarciem. W tym systemie, ponieważ można powiększyć pole magnetyczne poza granice, to fizycznie pojazd nigdy się nie styka z powietrzem atmosefrycznym. Tak więc lot jest generalnie bez tarcia.
Maksymalna prędkość pocisków międzykontynentalnych wynosi 2-3 Machy. Gdy się podróżuje w systemie zabezpieczonym polem magneto-grawitacyjnym, prędkość 25-40 Machów jest normą. Tak więc było by głupotą ze strony jakiegokolwiek kraju wszczynanie wojny z Iranem. Obecna technologia pocisków i samolotów jest zbyt wolna w stosunku do tego co rozwinęliśmy (…)

To dlatego wasz prezydent tak to ładnie określił kilka dni po przejęciu samolotu: „chcemy naszą zabawkę z powrotem”. Nie mógł lepiej tego powiedzieć. Obecny sprzęt militarny stał się niczym więcej, jak zabawkami. Nie można ich użyć już do czegokolwiek. Jedynym wyjściem dla was jest siąść razem za stołem i rozmawiać o tym jak uzyskać pokój na świecie. Nie ma co rozważać co jedni ludzie mają mieć, a drudzy nie, ponieważ z tą technologią, którą pokazaliśmy w Teheranie w 2008 roku, możemy produkować proteiny i inne materiały. Ile chcesz złota bym wytworzył – milion ton? Tyle ile chcecie dla rezerwy w Fort Knox?
Iran może tyle wytworzyć, kraje afrykańskie też. Zabrali 10,000 ton Libii, mogą znów tam się pojawić i tyle samo będzie, bo Libia może wytwarzać setki tysięcy nowych ton na pieniądze.

Tak więc skończyła się wartość materialna tych rzeczy, które uznawaliśmy za wartościowe. Etosem naszej Fundacji jest służyć, a nie być obsłużonym. Jeśli masz wszystko, to zostaje ci czas na projektowanie, usługi i rozwój. Niektórym ludziom to przeszkadza, ponieważ chcieli by zachować status prezydenta czy ”pana” z tymi swoimi dwoma czy trzema samolotami na podwórku. Jest 180 narodów i nie może być więcej niż 180 prezydentów. Ilu z nich jest po to by służyć narodom, a nie po to by im służyć? Pokój się pojawi gdy się to zmieni.

Niedługo będą wybory w USA. Są ludzie, którzy chcą wykorzystać Fundację Keshe by obalić Obamę. Nie pozwolę wykorzystywać mojej technologii by się nią bawić w grę pomiędzy narodami. Zaoferowaliśmy ją otwarcie Amerykanom, podobnie otwarcie postępuję wobec rządów Iranu, Izraela, Rosji i Chin. Nie pozwolę używać mej technologii w tych grach, a gdy już będzie po wyborach to się nas zaliczy do „osi zła”.
Próbowali mnie już podchodzić - oni wiedzą, że jesteśmy organizacją pokojową. W piątek dzwoniłem do ambasadora amerykańskiego, powiedziano mi, że nie będzie go w ciągu najbliższych dni. Powiedziałem im, że rozmowy o pokoju muszą być przeprowadzane bezpośrednio, a nie przez zastraszanie.

Określę to tak: jeśłi rząd Izraela kiedykolwiek zdecyduje się na atak na Iran, lub jakikolwiek kraj zaatakuje inny kraj, to z tą technologią ofiary nie będą liczone w setkach czy tysiącach. Ta technologia jest już tak rozwinięta, że może wytworzyć pole grawitacyjne jakiegokolwiek obiektu we wszechświecie. Możemy tak je zwiększać, że będzie odpowiadać one dowolnemu elementowi. Działa to nie tylko na metal, ale także na drzewo, na plastik, co widać w naszych pokazach, jak na wideo z magnetycznym plastikiem.

Tak więc możemy dopasować pole magnetyczne do jakiegokolwiek narodu czy rasy. Wtedy gra się odmieni. Ile ludzi dostanie raka w ciągu dosłownie sekund? Ile ludzi wciągu sekund dostanie dotąd nieznanych chorób? Gra już nie może dotyczyć tego kto kogo pobije.

Okręty stały się wannami. Amerykanie doskonale o tym wiedzą. Samoloty F16 i F18 stały się metalowymi ptakami. Oni doskonale wiedzą co ta technologia potrafi. Nie ma już znaczenia, że Izrael, USA czy Rosja mają broń chemiczną. Jest dostępny nowy arsenał i jest to mój system, który może wytworzyć pole grawitacyjne dowolnego elementu we Wszechświecie. Teraz tylko pozostaje pociągnąć za sznureczki.

Jakiej krwi więc chcesz – żydowskiej? Muzułmańskiej? Białych, czarnych , żółtych? Teraz możemy się dopasować do waszego pola grawitacyjnego. My możemy to zmienić, przez co dostaniesz raka w ciągu sekund. Możemy też tak to zmienić, że się rozpadniesz w kilka sekund.

Znaczenie nacjonalizmu, religii, koloru skóry czy rasy jest skończone. (…) Wiem, że Amerykanie tego słuchają. Chcemy rozmawiać o pokoju, a nie o groźbach.

Źródło: monitor-polski.pl

Użytkownik Heweliusz edytował ten post 09.10.2012 - 13:29

  • 3

#23

cichy45.
  • Postów: 372
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Rak w ciągu sekundy? Jakoś w to nie wierzę :roll:
  • 0



#24

Heweliusz.
  • Postów: 186
  • Tematów: 14
Reputacja Bardzo zła
Reputacja

Napisano

Rak w ciągu sekundy? Jakoś w to nie wierzę :roll:


Energia atomowa to przeszłość i duża dawka promieniowania jest śmiertelna.
Podobnie jest z magnetyzmem. Odpowiednia ilość energii elektrycznej może wywołać raka. Jak rezonans magnetyczny. Nie jestem ekspertem, ale można to sobie jakoś wyobrazić.

Są dwa różne technologie, to drugie jest bardziej ekologiczne.

Użytkownik Heweliusz edytował ten post 09.10.2012 - 13:57

  • -1

#25

TakZwanyBóg.
  • Postów: 34
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Pan Keshe zapowiadał już to rok temu >_>
  • 0

#26

cichy45.
  • Postów: 372
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Ale tu chodzi o pojęcie. Rak to mutacje w DNA która wywołuje niekontrolowaną replikację komórki i jej nieprawidłowe funkcjonowanie, i inne skutki uboczne.
Jedna komórka z zmutowanym DNA to nie rak. Wbrew pozorom organizm dysponuje naprawdę dobrymi zabezpieczeniami przed mutacjami i dziennie likwiduje dużo(nie pomnę źródła, lecz liczba była duża) komórek które potencjalnie mogły by dać początek nowotworowi. Codziennie stykamy się z wielką ilością patogenów i masowych zgonów na nowotwory nie widać.
Zresztą, po co ja to pisze, pewnie każdy to i tak wie, tego uczą już w gimnazjum.

Co chciałem zaznaczyć to to, że ten tekst sprawia wrażenie jakoby ta technologia miała wywoływać pojawianie się już dojrzałej formę raka przed którą nie ma obrony i miliardy czeka śmierć, agonia, płacz i zgrzytanie zębów. I to w ciągu sekund. To bardziej przypomina fantastykę naukową niż prawdę.
  • 1



#27

Avenarius.
  • Postów: 894
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ma technologie które potrafią wytworzyć "pole grawitacyjne jakiegokolwiek obiektu we wszechświecie"
a dla demonstracji zdobył się tylko na przesuwanie kawałka plastiku po stole ?
  • 1

#28

manitoris.
  • Postów: 790
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

To zbyt piekne aby bylo prawdziwe.. a poza tym jak slysze:
Nie damy technologii dla ogolu, tylko dla rzadow, aby nikt tego nie wykorzystal do czynienia zla..
to az chce mi sie wykrzyczec: Panie Keshe TURN ON NEWS IN TV! bo najwyrazniej nie oglada, skoro chce najwiekszym kretaczom ja oddac..
  • 3

#29

Dexter.
  • Postów: 306
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Manitoris, ciekawe jeszcze dla jakich rządów :) tych z głębszą kieszenią zapewne.
  • 0



#30

silverwolf.
  • Postów: 132
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Kibicuję, tylko żeby nie było tak jak z transmutacją metali przy użyciu prądu 100kA/mm2 o 1 impulsie na sekundę.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych