Skocz do zawartości


Zdjęcie

Sport dostarczajacy najwiekszych wrazen


  • Please log in to reply
22 replies to this topic

#1

Dave1.
  • Postów: 154
  • Tematów: 18
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano



i chyba w tym konkretnym miejscu - Zatoka Wraku - Zakynthos - Grecja.


Chociaz te w Dubaju tez czad


#2

TakZwanyBóg.
  • Postów: 34
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Przecież to nie jest sport... Masz tu definicję sportu «ćwiczenia i gry mające na celu rozwijanie sprawności fizycznej i dążenie we współzawodnictwie do uzyskania jak najlepszych wyników»

#3

Dave1.
  • Postów: 154
  • Tematów: 18
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Przecież to nie jest sport... Masz tu definicję sportu «ćwiczenia i gry mające na celu rozwijanie sprawności fizycznej i dążenie we współzawodnictwie do uzyskania jak najlepszych wyników»



To sport i zalicza sie go do tzw sportów ekstremalnych. Wiesz jest wiele odmian sportu... ja to bym nawet F1 do sportu nie zaliczyl gdybym to ja ustalal co nim jest a co nie.

#4

Shi.

    關帝

  • Postów: 997
  • Tematów: 39
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Najwięcej emocji ?



:P



#5

mylo.

    Altair

  • Postów: 4511
  • Tematów: 83
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Rosja to nie kraj, to stan umysłu.
Gdyby nie podpis to by i tak strzelił że faceci są z Rosiji.



#6

Shi.

    關帝

  • Postów: 997
  • Tematów: 39
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Rosja to nie kraj, to stan umysłu.


To w sumie temat na dłuższą rozkminę mylo - kto jest tak na prawdę bardziej szalony ;).

Podziwiam tych chłopaków, można zająć się czymś więcej, nawet tam gdzie "nie ma niczego".



#7

Dave1.
  • Postów: 154
  • Tematów: 18
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Najwięcej emocji ?

http://www.youtube.com/watch?v=QIRnsMiZhQ8

:P



o kurde faktycznie - ludzie to jednak swiry niesamowite


ale mam jeszcze cos mocniejszego
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=LhmzmOwkRuM
scena z 8:08 po prostu mnie zmiazdzyla

Użytkownik Dave1 edytował ten post 04.10.2012 - 22:18


#8

Connor.

    Kings Never Die

  • Postów: 1674
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ja nawet mam strach oglądać ten filmik z Rosjanami, nie wiem czemu ale czuję jakieś takie dziwne mrowienie w klatce piersiowej :D



#9

TakZwanyBóg.
  • Postów: 34
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

To sport i zalicza sie go do tzw sportów ekstremalnych.

Dlaczego? Bo tak przeczytałeś na wikipedi? Base Jumping nie jest sportem i tyle, brak tam rywalizacji i rozwijania swoich umiejętności. To najwyżej niebezpieczne spędzanie czasu.

Wiesz jest wiele odmian sportu... ja to bym nawet F1 do sportu nie zaliczyl gdybym to ja ustalal co nim jest a co nie.

Ale definicja sportu jest jedna i mówi, że sport to ćwiczenia, gry i aktywności fizyczne których celem jest rozwinięcie sprawności fizycznej i współzawodnictwo z innymi sportowcami. Skoro upierasz się, że to jest sport to powiedz nam co tam jest ćwiczone, jak to poprawia sprawność fizyczną i w jaki sposób się współzawodniczy...

#10

Dave1.
  • Postów: 154
  • Tematów: 18
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano


To sport i zalicza sie go do tzw sportów ekstremalnych.

Dlaczego? Bo tak przeczytałeś na wikipedi? Base Jumping nie jest sportem i tyle, brak tam rywalizacji i rozwijania swoich umiejętności. To najwyżej niebezpieczne spędzanie czasu.

Wiesz jest wiele odmian sportu... ja to bym nawet F1 do sportu nie zaliczyl gdybym to ja ustalal co nim jest a co nie.

Ale definicja sportu jest jedna i mówi, że sport to ćwiczenia, gry i aktywności fizyczne których celem jest rozwinięcie sprawności fizycznej i współzawodnictwo z innymi sportowcami. Skoro upierasz się, że to jest sport to powiedz nam co tam jest ćwiczone, jak to poprawia sprawność fizyczną i w jaki sposób się współzawodniczy...


prosze bardzo:
http://www.eska.pl/a...ala_lumpur/1058



a tu ogolniej odnosnie spadochroniarstwa
http://www.abaccarat...spadochroniarzy
http://pl.wikipedia....adochroniarstwo

#11

Mika’el.
  • Postów: 810
  • Tematów: 34
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Zła
Reputacja

Napisano

Ja nawet mam strach oglądać ten filmik z Rosjanami, nie wiem czemu ale czuję jakieś takie dziwne mrowienie w klatce piersiowej :D


Widzisz, mamy podobnie (też sikam patrząc), tylko ja awkiem nie udaję kogoś innego niż jestem he he :rotfl:
...p.s.Widziałem kiedyś na YT sekcje grubawej babki,jak sobie odszukam, to wam wkleję/chyba Dołączona grafika

#12

mylo.

    Altair

  • Postów: 4511
  • Tematów: 83
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Shinji77@

To raczej przejaw autodestruktywny. Nie jest to coś co robiłby człowiek który ma co tracić, bo tutaj wystarczy jeden mocniejszy podmuch wiatru i chłopaki lecą w dół. Raczej traktuję to jako lekkomyślne szafowanie czymś co mamy tylko jedno.



#13

noxili.
  • Postów: 2849
  • Tematów: 17
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Byłem raz na takiej dośc wysokiej wieźy. Całkowicie nielegalnie. jako 13(!) latek wlazłem z najbliższymi funflami na nieczynną wieżę TV. Duuuużo nizej niż tam na filmie i nie wywieszliśmy sie jak ci szaleńcy ale ...
Największe wrażenie zrobiła na mnie to że to stalowe "złomowisko" wyczuwalnie pływa od podmuchów wiatru. Wieża jest lokowana na szczycie Góry Szubienicznej 540 mnpm i wiatr wieje całkim nieźle.Nie szaleliśmy jak ci na filmie ale wciąż jak to wspominam to czuje scisk żołądka z strachu. Pózniej (jak miłem 20 lat) i wiecej wspinałem się na skałkach w okolicy domu ale nigdy nie czułem takiego strachu jak wtedy.Dzisiaj juz bym chyba tego nie zrobił -za duża wyobraźnia .A moze...

Dołączona grafika

Dołączona grafika


Dołączona grafika

Dołączona grafika



#14

Avenarius.
  • Postów: 894
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ja bym też tak poskakał jak ci rosjanie, tylko najpierw bym się przywiązał do tej wieży profesjonalnym sprzętem ;)

#15

fux777.
  • Postów: 88
  • Tematów: 14
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Macie tu troche extremalnego sportu :P










 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych