Skocz do zawartości


Zdjęcie

Pytanie dotyczące czakr


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1

Kavi.
  • Postów: 61
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Witam.
Ostatnio szukałem informacji na temat czakr. Znalazłem kilka ciekawszych informacji, lecz ciągle zastanawia mnie jedna rzecz, dlatego też piszę ten post z nadzieją, że ktoś da radę odpowiedzieć mi na poniższe pytanie.
Pytanie te raczej kieruje do osób bardziej doświadczonych w tym temacie.
A mianowicie, co daje odblokowanie wszystkich siedmiu czakr? Najbardziej interesuje mnie czakra trzeciego oka i korony. (Tak, wiem, że do ich odblokowania trzeba rozwinąć wcześniejsze czakry). Jakie są odczucia po odblokowaniu tych dwóch czakr? Przynosi to jakieś korzyści i efekty (nie, nie pytam tu o zdolności paranormalne) czy to tylko coś w rodzaju zabobonu?
Z góry dziękuje za odpowiedź.
  • 0

#2

PTR.
  • Postów: 958
  • Tematów: 135
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Zupełnie nie od tej strony podchodzisz do całej sprawy. Czakry, czyli ośrodki energii. Jeśli czytałeś o tym to wiesz że każda z nich ma określone funkcje. Nie wiem skąd bierzesz informacje że musisz je sobie odblokowywać skoro masz je cały czas odblokowane. Są one ściśle powiązane z naszym ciałem i bez nich zapewne nie byli byśmy tym kim jesteśmy. Jednak nie o tym chciałem. Poza czakrami czyli ośrodkami energii istnieją też kanały energetyczne, można by je porównać do żył i tętnic przez które płynie krew i z tego co wiem to właśnie te kanały energetyczne można mieć po blokowane. Jak je odblokować? Istnieją do tego odpowiednie metody, jednak nie powinienem ich udzielać na forum publicznym, ponieważ praca z energiami w ciele wymaga naprawdę solidnych przygotowań i ogromnej determinacji.
Odnośnie efektów po odblokowaniu? W ogromnym uproszczeniu to Twoje ciało z Twojego pana staje się po pewnym czasie Twoim największym przyjacielem i doskonałym narzędziem. Ogólnie przestaje sprawiać problemy.

Użytkownik PTR edytował ten post 29.09.2012 - 16:49

  • 1



#3

Amon Kane.
  • Postów: 22
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Zapewne miał na myśli szersze "otwarcie" czakr. Czakry mogą się zablokować, gdy:
- będzie w nich za dużo energii a czakra się nie wyrabia
- uraz albo stres ("coś") utworzy blok, który utrudnia przepływ prany
- inne możliwości (nie chce mi się wymieniać)

Co dają? Hmm... Przede wszystkim dają łączność z naszym Wyższym Ja (czyli tak naprawdę samym sobą) i przepływ energii z wyższych gęstości (Źródła) do ciała fizycznego. Poszerzają percepcję, zapewniają zdrowie...itd. Wiele plusów :D

Trzeciego Oka- może objawiać się silnym bólem w okolicy czakry, silne mrowienie, odczucie wirowania z koncentrycznym punktem w środku czakry. Wszystko to gdy starasz się ją budzić oczywiście, czyli tak naprawdę oczyszczać.
Korony- podobnie + uczucie chłodnych fal na czubku głowy i ciągnięcie w górę (trudne do opisania)
(Są tu opisane tylko główne odczucia)

Ostatnie pytanie jest nie na miejscu. Jeśli wierzysz w czakry i chcesz je "budzić" to skąd te pytanie? Chciałbym wiedzieć z jakich źródeł korzystałeś jeśli zadajesz takie pytania.

Użytkownik Amon Kane edytował ten post 18.10.2012 - 09:02

  • 0

#4

karolinans.
  • Postów: 3
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A ja mam pytanie co do czakry trzeciego oka. Czy możliwe, że mam ją otwartą? Otóż widzę aury rzeczy i ludzi (nie samoistnie), podczas medytacji odczuwam ucisk w punkcie między brwiami.
Dodatkowo chciałabym się dowiedzieć jak to jest z pobieraniem energii przez byty przy otwartych czakrach (szczególnie z czakry serca).
  • 0



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych