Skocz do zawartości


Zdjęcie

Maha Sambodhi Guru Dharma Sangha


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
59 odpowiedzi w tym temacie

#46

XGOŚĆ.
  • Postów: 429
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

A oto, co wylał z siebie guru:

" 1. Przekazuję Ziemi wiadomość wiecznej Dharmy[1], po wielu Jugach (erach), podążywszy Ścieżką Prawdziwej Dharmy w poszukiwaniu najczystszej ścieżki, z miłością przynosząc korzyść wszystkim zwolennikom, miłośnikom Dharmy, zgromadzonym na Maitri Pudży Pokoju na Świecie (World Peace Maitri Puja)[2], wyzwalając wszystkie czujące istoty z cierpienia i bólu poprzez formę GuruMargi (GuruŚcieżki), pojawiwszy się (która pojawiła się/wylądowała) 35 000 lat temu według Kalendarza Maitreyańskiego, powołując do istnienia Bodhi Shravan Dharmę Sanghę.

2. Egzystencja kwiatu spoczywa tylko w jego bezustannej formie ofiarowania i poświęcenia jego własnego piękna dla całości stworzenia. Podobnie, pachnący kwiat, który jest znaczeniem Dhammy (Dharmy), nie może zakwitnąć, w innym przypadku niż wówczas, gdy ludzie, wyzbywając się z życia pożądania, gniewu, chciwości, iluzji, ego, morderstwa, przemocy oraz innych splamień, kultywują etykę Prawdziwej Dharmy.

3. Poddając się skrajnej pokucie i praktykom bez odstępstwa ani na moment od 16stego maja 2005 roku do 16stego maja 2011 roku dla ścieżki do prawdziwej/go emancypacji i wolności świata,, z pełną determinacją poświęciłem siebie całkowicie Medytacji Maitri (Miłującej Dobroci) zstąpiwszy jako GuruMarga(GuruŚcieżka) Bodhi Shravan Dharma Sangha. Bodhi Shravan oznacza posiadać wiedzę o Tattvie (Esencji), o Satyi (Prawdzie) i Guru [3], aby rozpoznać Astitvik Tattva (Egzystencjalny Pierwiastek/Element/Żywioł), i aby być obdarowanym wszelką wiedzą.

4. A słowa 'Dharma Sangha' odnoszą się do wszystkich Guru tego świata i innych światów. Bodhi Shravan Dharma Sangha oznacza wszystkich Guru, którzy, pojąwszy BodhiMargę (Ścieżkę Oświecenia) z MargiGuru (ŚcieżkiGuru) i GuruMargi (GuruŚcieżki) – albo otrzymawszy Mądrość – zostali zatem nazwani Bodhi Shravan Dharma Sangha (Wysłuchujący Mądrości Dharma Guru/ Dharma Guru, Wysłuchujący Mądrości).

5. Celem GuruMargi jest rozprzestrzenić uczucie Miłującej Dobroci przez drożenie ścieżek wolności i wyzwolenia Prawdziwej Dharmy poprzez uwolnienie niezliczonych istot świata, cierpiących przez nieskończone wieki.

6. Na ścieżce oddania, zaufania i wiary, oczyszczając ciało, mowę i umysł, podczas podążania za przykazaniami, osiągnie się pełne wynagrodzenie boskiej radości podczas ludzkiego żywota.

7. Aby ustanowić Dharma Pokój (pokój dharmiczny), brak przemocy, wzajemne zrozumienie i miłującą dobroć, istoty ludzkie powinny wyrzec się niskich czynów. jak pożądania, gniew, chciwość, złudzenie, zazdrość, morderstwo, przemoc, ego, spory, nienawiść, obrażanie, lekceważenie, niezadowolenie, nieufność, wątpliwości, iluzja, fałszywe wizje, samolubność, fałszywe słowa, uzależnienie, złe towarzystwo, szkodliwe uczynki, nieprawości, diabły i demony, przeszkody, i czynienie by fałszywe wyglądało na prawdziwe, a prawdziwe na fałszywe.

8. Odrzućcie dyskryminację i personalne lub społeczne podziały pomiędzy Religiami, kastami, regionami, społecznościami, i (poszczególnymi) sanghami [4].

9. Rozprzestrzenianie błędnych punktów widzenia służy osiągnięciu zysku poprzez propagandę ku 'mój', 'mnie', 'nasz', 'wiosek', 'oddziałów', 'miast/gmin', 'narodów', wśród narodów i na całym świecie.

10. Morderstwo, przemoc, szkodliwe działania, nieprawości i niepokój, są akceptowane w imię religii, duchowości, filozofii i mądrości, tworząc iluzoryczne sieci i granice, które nie istnieją w ludzkich cywilizacjach. To jest indoktrynacja.

11. Będąc świadomym tych, którzy podsycali iluzje na świecie od minionych wieków, zatwierdzam Prawdziwą GuruMargę, aby nią podążać, i aby podążali nią Sangha, miłośnicy Dharmy, i poszukiwacze-prawdy, którzy byli zagubieni w przeszłości.

12. Podążając GuruMargą Prawdziwej Dharmy, robiąc prawe uczynki przestrzegane w Prawdzie przez splendor Prawdy; można zlikwidować 'mundur' złych rezultatów wraz ze złymi efektami czyjejś przeszłej karmy, takimi jak bycie upośledzonym, nie posiadanie możliwości mówienia, słyszenia, widzenia i tak dalej, które mogły przydarzyć się w chwili narodzin, po narodzinach lub w czyimś pokoleniu.

13. Ofiaruję te przykazania/zasady eliminując i oczyszczając splamienia w samym rdzeniu serca ludzi, dla korzyści swojej i innych, oraz aby rozprzestrzenić uczucie Miłującej Dobroci."

Nie przytaczam więcej, bo po takim krótkim tekście dostałem niestrawności.
Życzę zdrowia. Psychicznego też...


Jest to nic innego jak DEKALOG - 10 przykazań tylko wypowiedzianych w języku dzisiejszych czasów. ;] Nie każdy zapewne wie, ale oryginalnie było bodajże 22 postanowienia od "Boga".
  • 0

#47

akapit.
  • Postów: 7
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Tutaj jest opis antychrysta


Antychryst rel. anty-Chrystus, wielki oszust, wielki zwodziciel, wielki humanista, fałszywy cudotwórca, którego panowanie spowoduje powszechne odejście od wiary i moralności chrześcijańskiej. To on sprawi, że Bóg ustąpi miejsca Człowiekowi, a pojęcie grzechu zniknie.

Aby to osiągnąć Antychryst będzie przekonywający, miły spokojny i uprzejmy dla wszystkich, spodoba się ogółowi, uzna równość religii, z których powstanie jedna, obowiązująca. Ta nowa religia zaspokoi wrodzoną człowiekowi potrzebę duchowego spełnienia. Jednym ze znaków, jaki czujni chrześcijanie mogą dostrzec w otoczeniu Antychrysta jest popularność. Jako że Antychryst nie może podobać się Bogu, musi on zadowalać ludzi. Niepopularny Antychryst nie może osiągnąć swojego celu. Musi on używać środków, które zapewnią mu przychylność tłumu. Wszystko odbywać się będzie w duchu „humanizmu”, „dialogu”, „pojednania”, „pluralizmu”, „tolerancji”, przy aplauzie ubezwłasnowolnionych tłumów, których „oczy będą zakryte”. Antychryst już jest obecny, choć na przeszkodzie do jego zwycięstwa stoi obecnie Kościół katolicki, choć osłabiony, bo pozbawiony w drugiej połowie XX w. swoich dwóch odwiecznych „barier” ochronnych, jak niżej. Po pierwsze:
- zastąpiono w Kościele kult Boga kultem człowieka. To starożytny wąż w rajskim ogrodzie pierwszy ofiarował swoje usługi dla popierania kultu człowieka. On mówił do Ewy: Jeżeli posłuchacie mnie i zrobicie co wam proponuję „będziecie jako bogowie” (Rdz. 3, 5),
- usunięto z Kościoła Ofiarę Nowego i Wiecznego Przymierza, tj. Odwieczną Ofiarę Mszy Świętej, która posiadała zawartą w niej moc powstrzymywania szatana i jego Antychrysta. Sfabrykowano nową liturgię przeznaczoną dla kultu człowieka i nazwano ją Mszą Nowego Porządku, łac. Novus Ordo Missae.
Obie te zmiany były absolutnie konieczne dla kogoś, kto chciałby przygotować drogę dla Antychrysta. Wprowadzający zmiany nigdy nie pytali ludzi, czy innowacje podobają się im czy też nie. Nigdy nie poddali pod powszechne głosowanie jakiejkolwiek ważnej innowacji. Antykatolickie reformy były brutalnie wprowadzane w czyn.



Co to mówi ten chłopak.

Pytanie: Opuściłeś światowe życie i medytujesz w dżungli już tak długo. Dlaczego to robisz? Co chcesz tym osiągnąć?

Dharma Sangha: Chcę oswobodzić cały świat poprzez szerzenie dharmy i wewnętrznej wiedzy, jaką zdobyłem poprzez moją medytację.

Pytanie: Czy jesteś już oświecony?

Dharma Sangha: Tak, jestem. Jestem już oświecony.

Pytanie: Stałeś się już więc Buddą?

Dharma Sangha: Tego nie mogę Wam teraz powiedzieć. Czas pokaże, dowiecie się o tym później.

Pytanie: Kiedy zaczniesz dawać Twe nauki?

Dharma Sangha: Bardzo niedługo, ten czas już nadchodzi.

Pytanie: Co jest Twą podstawową nauką?

Dharma Sangha: Nie mogę Wam teraz powiedzieć, ale zostanie to ujawnione już bardzo niedługo w odpowiednim czasie.

Pytanie: Czy nauki Twe oparte są na buddyzmie czy jakiejkolwiek innej religii, jak hinduizm?

Dharma Sangha: Dharma ta jest konkretnie zwana Bodhi Dharma, ale łączy ona w sobie wszystkie religie, żadna nie jest wykluczona. Będę podążał w kierunku wcielenia wszystkich istniejących religii śwata.

Pytanie: Czy zamierzasz ograniczać Twe nauki do Nepalu, czy też szerzyć je na świecie?

Dharma Sangha: Nauki zaczną się tutaj, ale czas pokaże jak daleko one dotrą.

Pytanie: Czy jesteś świadomy życzliwych Tobie mieszkańców innych krajów, którzy nie mogą cię odwiedzić?

Dharma Sangha: Od nich zależy, czy przybędą tu czy też nie, ale nie ma problemu, by osoby mi życzliwe przyjechały i odwiedziły mnie z czystym sercem. Zawsze są oni mile widziani.

2011.08.21 (Divya Darshan)
http://www.facebook....236341389742359

Dharma Sangha powiedział, że nie powinniśmy płakać, jeśli ktoś spośród nas opuszcza swoje ciało, ponieważ nasze łzy mogą być przeszkodami dla tych, których kochamy.

2011.08.21 (Divya Darshan)
http://www.facebook....236341313075700

Jestem gotowy na dawanie, ale rzecz w tym, czy wy jesteście gotowi na otrzymanie (powiedziane odnośnie nauk).

2011.10.14 10:00 am (Divya Darshan)
http://www.facebook....261300253913139

Pytanie: Słyszeliśmy o naukowcach twierdzących, że ta planeta Ziemia może przestać się obracać i może w jakimkolwiek momencie być w przeciwnej pozycji do teraźniejszej, co może spowodować koniec dla ludzkiego życia i możliwe że dla całego życia Ziemi. Zatem, jak prawdopodobne czy prawdziwe to jest?

Dharma Sangha: Słowo BODHI SHRAWAN DHARMA SANGHA nie znaczy tylko Dharma, ale uświadomienie sobie/świadomość całkowitego elementu (od szytu po korzeń) Wszechświata, jak to, co jest pod oceanami, dlaczego istnieją gwiazdy, Księżyc i Słońce, czym one są, czym ta Ziemia jest podtrzymywana... i poprzez podążanie prawą ścieżką Dharmy, do tego czasu doświadczy się wszystkich tych uświadomień.




Chce On wcielić wszystkie istniejące religie, i stworzyć jedną. Jest w trakcje pisania książki, oraz ma w planach rozpowszechnianie nauk na cały świat.
Co myslicie to może być antychryst?

tutaj jest wiecej jego wypowiedzi.

Strona tego chłopaka <kilk>

Użytkownik akapit edytował ten post 02.04.2013 - 13:12

  • 0

#48 Gość_ayalen

Gość_ayalen.
  • Tematów: 0

Napisano

A pokaz mi w tych slowach jeden ustep, jeden zwrot ktory zawiera zlo przypisywane antychrystowi? Daj mi Panie Boze takiej madrosci- odpowiadam na pytanie co o tym sadze.
  • 0

#49

akapit.
  • Postów: 7
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A pokaz mi w tych slowach jeden ustep, jeden zwrot ktory zawiera zlo przypisywane antychrystowi? Daj mi Panie Boze takiej madrosci- odpowiadam na pytanie co o tym sadze.



Będzie łagodny jak baranek a mowe bedzie miał jak smok. ja niczego nie przesądzam, temat jest do dyskusji.

Użytkownik akapit edytował ten post 02.04.2013 - 13:36

  • 0

#50

PTR.
  • Postów: 958
  • Tematów: 135
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Polecam szukać antychrysta raczej tam gdzie mamona. Świadomi ludzie nikomu nie zagrażają, wręcz przeciwnie.
  • 0



#51 Gość_ayalen

Gość_ayalen.
  • Tematów: 0

Napisano

a na czym polega ta,,smocza mowa''- nie pojmuje. Wyjasnisz? Bez cytatow, swoimi slowami?
Przejrzalam te strone, i przede wszystkim- to co czuje, niezaleznie od slow, one ewentualnie moga potwierdzac odczucie: przepiekna, czysta energia plynie z tej osoby. Jakbym zanurzala sie w oceanie swiatla, lagodnosci, w oceanie milosci. Niezwykly czlowiek.
Bardzo dziekuje Ci za link, sama pewnie nie trafilabym na te strone. Zupelnie nie potrafie przestac sie usmiechac... Dzieki

Użytkownik ayalen edytował ten post 02.04.2013 - 14:15

  • 0

#52

akapit.
  • Postów: 7
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

a na czym polega ta,,smocza mowa''- nie pojmuje. Wyjasnisz? Bez cytatow, swoimi slowami?
Przejrzalam te strone, i przede wszystkim- to co czuje, niezaleznie od slow, one ewentualnie moga potwierdzac odczucie: przepiekna, czysta energia plynie z tej osoby. Jakbym zanurzala sie w oceanie swiatla, lagodnosci, w oceanie milosci. Niezwykly czlowiek.
Bardzo dziekuje Ci za link, sama pewnie nie trafilabym na te strone. Zupelnie nie potrafie przestac sie usmiechac... Dzieki



ten link jest w temacie lol

A smocza mowa, o tym że bedzie negował Boga, Jezusa Chrystusa, Msze Św. Ale to dopiero sie okaże.
Narazie zwracam uwage na to że chce zjednoczyć wszystkie religie, a to pasuje do opisu antychrysta

Użytkownik akapit edytował ten post 02.04.2013 - 15:01

  • 0

#53 Gość_ayalen

Gość_ayalen.
  • Tematów: 0

Napisano

mysle ze to zalezy co rozumie sie przez pojecie ,,zjednoczenie''. Zunifikowac wszystkiego na jedna modle sie nie da. Moze uswiadomic ze wszyscy, niezaleznie od roznic- jestesmy dziecmi jednego Boga? I nie wiem dlaczego mialby negowac istnienie Jezusa, jednego z wielu mistykow?
  • -1

#54

akapit.
  • Postów: 7
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jezus jest Bogiem, Mesjaszem. temat jest dla Chrześcijan, którzy wierzą w Boskość Jezusa Chrysusa. Ty go negujesz, wiec akurat to zagadnienie ciebie nie powinno obchodzić. Antychryst to ktoś kto bedzie przeciwstawiał sie dogmatom kościoła, tak jak teraz Ty. Wiec analogicznie, jeżeli ten chłopak zacznie przeciwstawiać sie obrzędom kościoła katolickiego, bedzie dążył do zniesienia Mszy Św. Sakramentów Świętych, zacznie wygłaszać nauki niezgodne z nauczaniem Kościoła, Biblili, zacznie demonstrować niezwykłe zdolność, czynić cuda - przy takim obrocie spraw, nie dostrzeżesz jego zła i przebiegłości. Tak wogóle nie wiem czemu wypowiadasz sie w tym temacie, jeżeli negujesz Boskość Jezusa Chrystusa, dla Ciebie ktoś taki jak antychryst powinnen być bajką.
Anti - ktoś kto sie sprzeciwia.

Wnioskując po tym co piszesz, to są zwykłe prowokacje, ale nie robią one na mnie żadnego wrażenia, wiec możesz sobie odpuścić.

Temat jest do dyskusji, może to jest antychryst może nie. Czas pokaże

Użytkownik akapit edytował ten post 02.04.2013 - 17:53

  • 0

#55 Gość_ayalen

Gość_ayalen.
  • Tematów: 0

Napisano

nie wiem z czego wysnules wniosek ze odmawiam komukolwiek boskosci. Ani Jezusowi, ani Tobie
ani nikomu.
Swoja droga zastanawiajace- kosciol pisany duza litera, Biblia z malej. Czy aby nie odwrotnie? Moze przypadkowa zmiana kolejnosci?
  • 0

#56

akapit.
  • Postów: 7
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

nie wiem z czego wysnules wniosek ze odmawiam komukolwiek boskosci. Ani Jezusowi, ani Tobie
ani nikomu.
Swoja droga zastanawiajace- kosciol pisany duza litera, Biblia z malej. Czy aby nie odwrotnie? Moze przypadkowa zmiana kolejnosci?



Przypadkowa, pisałem na szybko.

kończe z Tobą dyskusje z doświadczenia wiem że do niczego ona nie doprowadzi. Jeżeli chcesz iść za guru to jest twoja sprawa. Jeżeli nie uznajesz Jezusa za Boga, również.
  • 0

#57 Gość_ayalen

Gość_ayalen.
  • Tematów: 0

Napisano

Moze zanim ocenisz kogos- zacznij czytac ze zrozumieniem jego slowa. Nie chce isc za guru.
  • 0

#58

akapit.
  • Postów: 7
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Kolejna przesłanka, co do tego że to może być przepowiadany antychryst

Opis z przepowiedni Adama człowieka

Antychryst posiada już teraz ogromną władzę, która uczyni go wielkim przywódcą ponad narodami. Dojdzie do władzy przez fałsz i zakłamanie. Już teraz buduje swoje kościoły, synagogi, meczety i świątynie, by w końcu być adorowanym jak Bóg i zająć Jego miejsce. Będzie niszczył wszystko co święte i rozpocznie prześladowanie Kościoła i wszystkich wiernych. Swoją moc będzie potwierdzał przez cuda, aby posiąść i zwieść jak najwięcej narodów. Gdyby czas jego


Moc może mieć uzyskaną przez medytacje, sam sie przyznawał że takową posiada, i może jej użyć w każdej chwili


Tutaj jest budynek który naszkicował, i który chce aby został zbudowany

Dołączona grafika
  • 0

#59

Tenhan.
  • Postów: 758
  • Tematów: 52
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Co do antychrysta to widzę że wyrasta wiele osób, jak nie niejaki jednooki Mahdi to teraz ten tutaj. Pamiętam że ktoś sugerował że antychrystem będzie Mehran Keshe, oczywiście zawsze podejrzany będzie również papież. Nawet co do miejsc z których ma rządzić nie wszyscy są zgodni, pada Jerozolima albo Astana (to mnie ciekawi, dlaczego takie miasto które ze względu na nazwę według niektórych powstało dla antychrysta zostało zrobione akurat w Kazachstanie, Izrael wydaje się bardziej logiczny i symboliczny szczególnie że jego przywrócenie zostało zainicjowane przez wydarzenia stworzone przez według Nostradamusa drugiego antychrysta).

Jeżeli chodzi o tego Guru to nie wiem czy go podejrzewać ale na pewno ten gość mi nie pasuje. Jedyna właściwa religia już istnieje i jest to Chrześcijaństwo i nowe ruchy religijne które w dodatku bazują na medytacji i innych tego typu rzeczach to zwykłe bałwochwalstwo i satanizm.

Użytkownik Tenhan edytował ten post 02.04.2013 - 20:42

  • -1

#60

akapit.
  • Postów: 7
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Kto zmieni jego imie na liczby według numerologi Hebrajskiej? Bo ja nie potrafie..
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych