Skocz do zawartości


Zdjęcie

Czy podoba Ci sie pomysl graficznych ikon kategorii?


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
22 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Czy podoba Ci sie pomysl graficznych ikon kategorii? (43 użytkowników oddało głos)

  1. Tak (33 głosów [76.74%])

    Procent z głosów: 76.74%

  2. Nie (6 głosów [13.95%])

    Procent z głosów: 13.95%

  3. Nie mam zdania (4 głosów [9.30%])

    Procent z głosów: 9.30%

Głosuj

#1

Eury.

    Researcher

  • Postów: 3467
  • Tematów: 975
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 108
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

j.w
  • 0



#2

Halley.
  • Postów: 316
  • Tematów: 5
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

przytoczę to, co gdzieś już tu pisałem. Plus za inwencję! ale wydaje mi się to zbędne.
Znając zycie będzie tak samo jak ze zmianą koloru forum, najpierw narzekanie, a potem zachwyt :P
  • 0

#3

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Świetna sprawa ... i nadaje klimatu :mrgreen:
  • 0



#4

Apophis_.
  • Postów: 637
  • Tematów: 36
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Mi się bardzo podoba. Bardzo ładne grafiki, dodają klimat i ułatwiają poruszanie się po forum. Naprawdę świetna sprawa!
  • 0

#5

Ivellios.

    ÓSMY ZMYSŁ

  • Postów: 1625
  • Tematów: 401
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 109
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Mnie się podoba.
Tylko czy teraz tych ikonek nie jest za dużo?
Możnaby przecież wgrać moda, który np Dołączona grafika zastępowałby ustawioną przez Eury'ego ikonką...
  • 0



#6

Jarecki.
  • Postów: 4113
  • Tematów: 426
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Wszystko co podniesie funkcjonalność i nawigację forum jest mile widziane.
Jestem za.
  • 0



#7

Bercik.
  • Postów: 353
  • Tematów: 14
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wszystko co podniesie funkcjonalność i nawigację forum jest mile widziane.

Ja także, ale nie kosztem powolnego wczytywania stron.
Możnaby zastąpić te obrazki rysunkami w ASCII, choć wtedy 99% userów forum nie bedzie zadowolone, zakładając, ze w ogóle komuś uda sie zmieścić treściwy rysunek w parudziesięciu znakach.
Widze, że ankieta ewidentnie jest na moją niekorzyść.
  • 0

#8

Apophis_.
  • Postów: 637
  • Tematów: 36
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Bercik, naprawdę masz taki powolny internet, że kilka/kilkanaście malutkich obrazków wczytują Ci się niewiadomo jak długo? No nie przesadzaj... Musiałbyś mieć naprawdę niesamowicie powolny transfer (pół kb na sekunde chyba). :hmm:
  • 0

#9

Bercik.
  • Postów: 353
  • Tematów: 14
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie mam wolnego łacza. Mam 2Mb/s ale w domu 24/7 chodzi torrent, wiec kazdy gif i jpg jest moim wrogiem ;) . Nie mówie, ze nie oglądam obrazków, ale poco ma mi coś zamulać, jak może coś ułatwić. Ponadto spędzam tu dużo godzin, więc każda sekunda opuźnienia znacznie wydłuza moj pobyt tutaj i wzmaga nerwy.

Aktualnie jestem na wakcjach, tu maja neo 640, ale i tak nierewelacyjnie chodzi to forum w porownaniu do innych.
awatarow już nie mam, ale ikony kategori zostały ;/
  • 0

#10

Eury.

    Researcher

  • Postów: 3467
  • Tematów: 975
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 108
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Mnie się podoba.
Tylko czy teraz tych ikonek nie jest za dużo?
Możnaby przecież wgrać moda, który np Obrazek zastępowałby ustawioną przez Eury'ego ikonką...


Z tym modem jest tylko jeden problem, nie oznacza graficznie (inna ikona) kategorii w ktorych napisano jakis nowy post.
  • 0



#11

NHolokaust.
  • Postów: 653
  • Tematów: 40
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Osobiście jestem strasznym minimalistą, jeśli chodzi o preferencje na forum, więc graficzne ikony kategorii wydają mi się absolutnie zbędne. Niemniej jednak plus za inwencję, wkład pracy i pomysł, bo z pewnością znajdą się tacy, którym to się spodoba.
  • 0



#12

Guliwer.
  • Postów: 548
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie powiem - wygląda ładnie, jeśli komuś łatwiej dzięki temu poruszać się na forum to już super. Z nimi czy bez forum wg. mnie dobrze i tak wygląda :)
  • 0

#13

tH.
  • Postów: 69
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

BTW, jeśli komuś naprawde "muli" forum przez te ikonki, to warto by było pomyśleć nad wykonaniem odpowiednich modyfikacji, które dodają do forum, wersje tzw. "lo-fi". Takowe rozwiązanie jest w standardzie IPB, VB i wszystkich bardziej funkcjonalnych skryptów. Sądzę, że do phpBB też się znajdzie odpowiednia modyfikacja.

Co prawda, takowa wersja eliminuje z forum wszystkie obrazki designu, pozostaje jedynie sama treść oprawiona w CSS ale zawsze coś.


Odnośnie samych obrazków, w opisach sądzę że jest to dobry pomysł. W ogóle uważam, cały ten “remont” z forum za świetny pomysł. Szczególnie pochwalam ujednolicenie działu “Hyde Park”, gdyż wg. Mnie rozdziabdzianie tak mało istotnej kategorii, na tyle subfor to idiotyczny pomysł... bez urazy. Cóż, bynajmniej teraz jest w sam raz a przeglądanie owego działu, jak i reszty forum to czysta przyjemność.
  • 0

#14

Mariush.
  • Postów: 4319
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Muszę z przykrością zauważyć, że to jest zupełnie sprzeczne jest z zasadami fi....

A tak na poważnie...

Bardzo dobry pomysł. Niby drobiazg, a mimo to nadaje stronie nowego, wyrażnego charakteru.
  • 0



#15

Bercik.
  • Postów: 353
  • Tematów: 14
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Naprawde bardzo podzielone zdania, jedni są zachwyceni, innych aż telepie jak to widzą.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych