Skocz do zawartości


Zdjęcie

Statystyki w profilu


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1

daxx.
  • Postów: 558
  • Tematów: 116
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Dlaczego jak wyświetlam swój profil mam 206 tematów a jak odpowiadam na forum mam po lewej stronie pod avatarem 184?

Napisałem tylko jeden temat, co w zakładce mój profil - tematy można sprawdzić, a na forum pod avatarem mam dwa ?

Co oznacza liczba odwiedzin? Mam po 5 latach 471 tys. a ostatnio widziałem na profilu nowego użytkownika, po kilku dniach od rejestracji 22 tys.? Jak to jest liczone?

I jeszcze why ja nie widzę swojgo avatara? W profilu jest.

Proszę o pomoc, bo stary już jestem i niektórych rzeczy nie ogarniam :)



#2 Gość_overdose

Gość_overdose.
  • Tematów: 0

Napisano

Dlaczego jak wyświetlam swój profil mam 206 tematów a jak odpowiadam na forum mam po lewej stronie pod avatarem 184?

dlatego, że w hydeparku posty nie są zaliczane - ale w profilu je widać i masz 206 postów, ale bez hydeparku masz 184.

Napisałem tylko jeden temat, co w zakładce mój profil - tematy można sprawdzić, a na forum pod avatarem mam dwa ?

teraz masz w profilu już 3 :), pewnie jeden temat został usunięty - ale liczba pozostała

Co oznacza liczba odwiedzin? Mam po 5 latach 471 tys. a ostatnio widziałem na profilu nowego użytkownika, po kilku dniach od rejestracji 22 tys.? Jak to jest liczone?

niestety licznik odwiedzin jest popsuty :(

I jeszcze why ja nie widzę swojgo avatara? W profilu jest.

w profilu masz tzw. "zdjęcie użytkownika" avatar to co innego, żeby ustawic avatara musisz wejść w -> ustawienia -> profil -> avatar

#3

Connor.

    Kings Never Die

  • Postów: 1674
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Co do avka: wrzucasz fotę na np. tinypic.com i wklejasz adres z ostatniej ramki w pole "Podaj adres URL awatara". Tylko patrz dobrze, żeby nie zrobiło się czasem 2x http://. I przed tym usuń obecnie ustawiony.



#4

daxx.
  • Postów: 558
  • Tematów: 116
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Co do avka: wrzucasz fotę na np. tinypic.com i wklejasz adres z ostatniej ramki w pole "Podaj adres URL awatara". Tylko patrz dobrze, żeby nie zrobiło się czasem 2x http://. I przed tym usuń obecnie ustawiony.


Z avaterm się motałem, korzystałem z innego hostingu i widocznie przestał działać, wrzucanie z kompa nie działało.

A wcześniejsze - licznik postów podejrzewałem, że chodzi o hydepark, odwiedzin - wielka zagadka, natomiast tematów - pamiętam lat temu kilka jakąś poważniejszą awarię czy zmianę silnika i wiem, że kilka postów wcięło. Kłóciłem się w jednym poście z kolesiem o jakimś filmie o megapijawce, która została zakończona przez awarię, może wtedy miałem jakiś temat, chociaż nie przypominam sobie.

Jeszcze raz, dzięki za wyjaśnienia, w wolnej chwili powalczę z hostingiem, żeby wstawić avatara.



#5

Connor.

    Kings Never Die

  • Postów: 1674
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ale z tinypiciem działa na 100%.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych