Skocz do zawartości


Zdjęcie

To nie jest ciało Anny Walentynowicz


57 odpowiedzi w tym temacie

#16

dżek.

    Muzyka Śnieżnych Pól

  • Postów: 1196
  • Tematów: 280
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 39
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Mecenas Piotr Pszczółkowski, pełnomocnik Jarosława Kaczyńskiego w śledztwie smoleńskim, złożył do prokuratury wojskowej zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa – dowiedział się portal Niezależna.pl i dziennikarze „Gazety Polskiej Codziennie”. Chodzi o skandal związany z zamianą ciał ofiar katastrofy smoleńskiej.

„Niniejszym zawiadamiam o możliwości popełnienia przestępstwa z art. 231 §1 k.k. i art. 239 §1 k.k. w kwietniu 2010 roku na terenie Federacji Rosyjskiej oraz w Warszawie poprzez następujące zaniechania funkcjonariuszy publicznych: 1. niewnioskowanie o dopuszczenie do udziału i nieuczestniczenie w sekcjach zwłok 95 ofiar, prowadzonych na terenie Federacji Rosyjskiej, 2. nienakazanie przeprowadzenia oględzin zwłok i sekcji zwłok 96 ofiar, co w konsekwencji, naruszając ważny interes publiczny i prywatny, co najmniej utrudniło postępowanie karne [...] prowadzone przez Wojskową Prokuraturę Okręgową w Warszawie” – napisał prawnik.

„Brak przeprowadzenia na terenie Polski oględzin i sekcji zwłok spowodował w konsekwencji decyzję o ekshumacji zwłok Przemysława Gosiewskiego, Janusza Kurtyki, Zbigniewa Wassermana i Anny Walentynowicz” – dodał mec. Pszczółkowski w uzasadnieniu.

Tymczasem Beata Gosiewska, wdowa po śp. Przemysławie Gosiewskim, z mediów dowiedziała się, że prokuratura sporządziła opinię w sprawie śmierci jej męża.

„Ekshumacja była wykonana 19 marca. Mamy już wrzesień. Prokuratura dostała opinię z badań sekcyjnych mojego męża. Po prawie półrocznym oczekiwaniu można by oczekiwać, że ta opinia będzie bardziej szczegółowa. Jest ona ogólna i tak naprawdę jest to weryfikacja dokumentacji i badań rosyjskich. Prokuratura nie informowała mnie, co dalej z tym będzie robić. Prokuratura zresztą nie ma zwyczaju informować. O tym, że w sprawie mojego męża została sporządzona opinia, dowiedziałam się z mediów. Prokurator Szeląg ogłosił to na konferencji prasowej” – powiedziała Niezależnej TV Beata Gosiewska.

Wdowa po Przemysławie Gosiewskim nie kryje wzburzenia tym, co dzieje się w Polsce wokół katastrofy smoleńskiej. „Pojawia się wiele nieprawdziwych informacji, utrwalają się one w sferze publicznej, nieważne, że są kłamstwem; to jest przerażające i to czyni z Polski państwo bezprawia. Tutaj widzę naprawdę analogię do badania zbrodni katyńskiej, kiedy po wielu latach otwierają archiwa i okazuje się, że wszyscy wiedzieli, ale nie mówili o tym głośno. Mam wrażenie, że w przypadku zbrodni smoleńskiej – bo tak to trzeba nazywać – to nie była to zwykła katastrofa lotnicza. Też jest tak, że wielu wie, natomiast kłamstwo jest prawdą obowiązującą” – twierdzi B. Gosiewska.

Autorzy: Katarzyna Pawlak, wg, mn
Na podstawie: Gazeta Polska Codziennie, Niezalezna TV
Źródło: Niezależna.pl
  • 0



#17

Box.
  • Postów: 225
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Śledzę temat katastrofy smoleńskiej od samego początku z kilkoma przerwami i stwierdzam, że wszystkie artykuły jednogłośnie oczerniają rząd Donalda Tuska oraz stronę rosyjską. Ta nagonka trwa od niespełna dwóch i pół roku. Wszystkie oskarżenia względem rządu Tuska to zwykłe zniesławienie i pomówienia, a w szczególności, te, że to sam Tusk uknuł zamach itp. Nie odrzucając oczywiście takiej możliwości mogę jednak wspomnieć, że to są poważne, ciężkie oskarżenia o zamach stanu niepoparte praktycznie żadnymi sensownymi dowodami. A dowody poszlakowe przy takim oskarżeniu na nic się nie zdadzą, zwłaszcza, że nawet takich nie ma.

Z przykrością stwierdzam, że naród polski zamiast łączyć się, jak chciał tego Jan Paweł II - sługa Jezusa Chrystusa - robi zupełnie odwrotną rzecz i to za sprawą jego własnych uczniów - Katolików. Religia miłości do bliźniego staje teraz w niezbyt dobrym świetle, głównie przez osoby, których nienawiść zaślepiła tak bardzo, że nawet swój katolicyzm przekształcają powoli w islam i atakują swoich rodaków za coś, czemu tak naprawdę nie są winni.
Rolą Kościoła jest i było, zwłaszcza w PRLu, łączenie Polaków w jedność, która nie zna takich wartości jak zazdrość, zawiść i nienawiść. W obliczu stosunkowo niedawnych wydarzeń, dzieje się zupełnie odwrotnie! Bo to nie muzułmanie, nie protestanci i nawet nie ateiści rozdmuchują bezpodstawne oskarżenia w stronę obecnego - Bogu ducha winnego - rządu.

Niestety w Polsce zamiast doszukiwać się prawdy na niektóre tematy, ludzie szukają tylko haków na kogoś, kto stoi kilka szczebli wyżej. W wyjaśnianiu tej katastrofy nie liczy się bowiem to, by ofiary wiedziały, czy to ich matka/żona/córka/babcia leży w jej grobie, a zupełnie coś innego - liczy się to, by znaleźć niezbity dowód potrzebny do odsunięcia obecnej - opozycyjnej - władzy. To smutne i przykre, że przyszło nam żyć w kraju, w którym ludzie gonią do władzy dosłownie po trupach. Bo czym jest teraz ta ekshumacja innym, niż zwróceniem na siebie uwagi, by podnieść nieco słupki poparcia? Gdyby rodziny tych ofiar naprawdę były takie zszokowane, zdruzgotane tymi makabrycznymi widokami, nie rozdmuchiwaliby tego do mediów. A przynajmniej ja bym nie chciał, by ktokolwiek się dowiedział o moim dramacie, poza bliskimi.

Obracając medal na drugą stronę, nie bronię wcale Donalda Tuska, ponieważ ja sam nei mam zaufania do żadnego z poprzednich rządów, a najprawdopodobniej też do przyszłych. Każdy kto był już premierem miał szansę zmienić Polskę na lepsze, żaden temu nie podołał. Jedyne, co rząd Tuska mógł zrobić by zapobiec tej katastrofie jest to, czego, nie oszukujmy się, nie zrobili też poprzedni premierzy - modernizacja rządowej floty powietrznej. Wysłużone odrzutowce powinny być dawno wymienione już po katastrofie Mi-8 z Leszkiem Millerem na pokładzie (ktory był właściwie śmigłowcem, ale również rządowym). Inna sprawa to odpowiednie zabezpieczenie lotniska.
Na długo przed wizytą prezydentów USA w obcym kraju, Secret Service bada teren, zabezpiecza wszystko i dopilnowuje, by nic się głowie ich państwa nie stało. W Polsce nie ma kompetentnych służb, by tego dokonać. Moim zdaniem, jednym z aspektów zapobiegawczych kolejnym takim incydentom, powinno być lepsze wyszkolenie BORowców. Jedna z ofiar - BORowiec - pochodziła z mojego miasta, znała go matka mojej dziewczyny. Chłopak miał niespełna 23 lata. Nie wiem, czy chciałbym, by ochraniał mnie taki młodzik bez doświadczenia, który zapewne ledwo skończył szkolenia.

Podsumowując całego posta: zamiast prowadzić nagonkę na rząd, który nie jest winny samej katastrofy i zamiast rozdmuchiwać w mediach o ekshumacjach i podmienianiu zwłok, rodziny ofiar powinny zatrzymać wszystko dla siebie. Skoro uważają też, że to Donald Tusk jest winny zamachowi, powinni złożyć wniosek o postawienie go przed Trybunałem Stanu. Brak odwagi i wiedza, że nie ma się żadnych dowodów przeciwko niemu, powstrzymuje ich jednak.

Zapewne zaraz posypią się dla mnie minusy za moje krytyczne podejście do rodzin ofiar i samej katastrofy, ale przytoczę zdanie z tej wypowiedzi, nad którą się głęboko zastanówcie i pomyślcie w ilu przypadkach to się zgadza. Polacy nie szukają prawdy po to, by ją poznać, a po to, by dopiec domniemanemu winnemu.
  • -5

#18

Vanilia.
  • Postów: 15
  • Tematów: 0
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dziwie się ... szczerze dziwie się tym rodzinom.
przecież to od początkju było oczywiste....
myślicie że oni sprawdzali ciała zanim ułożyli do trumny....
mamo.... składali jak leci..... walentynowicz nie jest pierwsza
której zrobili taki numer.
dlatego ja się dziwię że rodziny nie domagały
się o "polskie przygotowanie ciał"
no i o otwarcie trumny tuż przed pochowaniem....
tutaj ktoś wspomniał że jak mogli poznać ciało
po dwóch latach od pogrzebu....
i tu się zgodzę, ciała były rozczłonkowane,
bez żadnych "zabiegów" i po dwóch latach
nie da się po prostu rozpoznać ciał.
w normalnych warunkach to jeszcze.
niech będzie. ale nie po katastrofie lotniczej.
tyle w temacie :)
  • 0

#19

prometeusz.
  • Postów: 56
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Już większego steku bzdur ale nie w artykule tylko w waszych komentarzach nie widziałem.
Twierdzicie że wy lepiej wiecie kto tam leży niż najbliższa rodzina ?? Chyba syn Walentynowicz wie kogo widział 2 lata temu a kogo teraz.
Gdyby nie mógł poznać ciała z powodu rozkładu to by powiedział że nie może potwierdzić ani zaprzeczyć czy tam leży jego matka. A powiedział coś innego : Tam na pewno nie leży moja matka.
HILD:Też mi nowość. Każdy myślący wiedział już w dniu, gdy ciała wracały do Polski, że w trumnach leżą... puzzle? Przepraszam za określenie jeśli kogoś uraziłem, ale nie wiem jak lepiej mam to wyrazić. Sądzę, że w wielu przypadkach ciała uczestników katastrofy są po prostu pomieszane.

Kolejna bzdura - a skąd wiesz w jakim stanie ciało było 2 lata temu. Może zachowało się właśnie w idealnym stanie..
Byłeś na miejscu ????
Do jakiego absurdu jesteście jeszcze skłonni się posunąć żeby wyśmiać i zmieszać z błotem ofiary katastrofy / zamachu Smoleńskiego, rodziny ofiar które przecież dopóki żyły stanowiły legalną władzę w Polsce ???
ad: Pazuzu Jesteś za kremacją powiadasz ? A jakby skremowali twoją matkę przed zbadaniem przyczyn zgonu gdzie miałbyś 90 % podejrzeń że ktoś ją zabił , a wszyscy mówili by że spadła ze schodów , też byś tak mówił ??
30 % procent społeczeństwa nie wierzy w oficjalną teorię "katastrofy" Smoleńskiej , jest tyle uchybień , błędów, jawnych wroigch działań w "katastrofie" Smoleńskiej i podczas śledztwa (a w zasadzie procedury zacierania śladów ), że tu nie można mówić o pechowym zbiegu okoliczności . A wy dalej swoje .....
K... a ludzie obudźcie się ..
Pewnie zostanę zbanowany za offtop, ale od jakiegoś czasu widzę że to forum zostało opanowane przez totalnych ignorantów (nie mogę tutaj użyc innego słowa które aż ciśnie się na usta) wyśmiewających ludzi , poważnych ludzi którzy chcą dojść do prawdy nt zamachu Smoleńskiego .
Bardzo ciekawy temat Tropiciela o Teorii kto stoi za zamachem w Smoleńsku , po ciekawej dyskusji, opanowało kilku pseudo-"ekspertów" takich jak Don Corleone, Razor,PaZI którzy rozwodnili dyskusję o podstawowej przyczynie - dlaczego samolot nie odszedł w górę , w bezmiarze procedur lotniczych i technicznych drobnostek , w konkretach nie zbijając żadnego z pytań. Dalej :
Np moderator forum Mylo zakłada temat "Dlaczego w Polsce jest dobrze " i na kilkunastu stronach próbuje udowodnić że 2+2 = 7 , na innym temacie obraża patriotów polskich porównując ich z nazistami ... To forum miało być forum ludzi szukających prawdy a nie pomagających ją zaciemniać.
Domagam się obiektywnego stosowania reguł tego forum dla wszystkich i dbania o to aby rzeczywiście prezentował wszystkie kierunki myśli i nie był spamowany przez kłamliwe posty bez konkretów. Proszę o przeniesienie mojego postu do innego działu jeśli jest to zbyt długi offtop.
Jeśli mój post zostanie zbanowany to znaczy że na tym forum panuje taka sama wolność słowa jak w Tuskolandzie .
Miłego dnia

Użytkownik prometeusz edytował ten post 21.09.2012 - 15:02

  • 0

#20

Vanilia.
  • Postów: 15
  • Tematów: 0
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

k***a człowieku normalny Ty jesteś????
kto Ci powiedział że my chcemy zmieszać z błotem ofiary katastrofy?
no pytam?????? idz się burzyć gdzieś indziej dobra?
  • -3

#21

prometeusz.
  • Postów: 56
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Na razie to wy się tylko burzycie na pełnoprawne działania rodzin ofiar zamachu które chcą dojść prawdy co się stało z ich bliskimi .
Ciekawe jakbyście się wy zachowali jakby waszą rodzinę ktoś zabił a potem wmawiał wszystkim niezdarnymi raportami że spadli ze schodów...
Ja uważam że to wszystko idzie ku wyjaśnieniu i prawdzie.. Teraz prawdopodobnie ekshumacji zarządają wszystkie rodziny ofiar , bo nikt nie jest pewny gdzie jest ciało ich bliskich. Prokuratorzy będą musieli się teraz nieźle napocić żeby nie wyszło na jaw że we wszystkich grobach są całkiem inne szczątki obcych ludzi ..
No ciekawe . Czekam z niecierpliwością na show kłamstw
  • 4

#22

lysy1408.
  • Postów: 34
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ciekawe jakbyście się wy zachowali jakby waszą rodzinę ktoś zabił a potem wmawiał wszystkim niezdarnymi raportami że spadli ze schodów...

A kto ich zabił? Może coś przeoczyłem w całej tej katastrofie.

Ja uważam że to wszystko idzie ku wyjaśnieniu i prawdzie.. Teraz prawdopodobnie ekshumacji zarządają wszystkie rodziny ofiar , bo nikt nie jest pewny gdzie jest ciało ich bliskich.

Dla mnie to raczej normalne, że w trumnach poszczególnych osób znajdują się też szczątki innych którzy zginęli w katastrofie. To tak jak by z piasku na plaży wybrać tylko ziarenka jednego koloru...
No i czemu JA mam za to płacić...

Prokuratorzy będą musieli się teraz nieźle napocić żeby nie wyszło na jaw że we wszystkich grobach są całkiem inne szczątki obcych ludzi ..
No ciekawe . Czekam z niecierpliwością na show kłamstw


Dopiero teraz się ocknąłeś?

Kolejna bzdura - a skąd wiesz w jakim stanie ciało było 2 lata temu. Może zachowało się właśnie w idealnym stanie..
Byłeś na miejscu ????


Chyba nie wierzysz w to co piszesz, bo po takiej katastrofie gdzie samolot zostaje dosłownie zmielony to raczej nie możliwe, no chyba że ktoś wyskoczył na małej wysokości z samolotu.

Jeśli mój post zostanie zbanowany to znaczy że na tym forum panuje taka sama wolność słowa jak w Tuskolandzie


Zapewniam, że na tym forum panuje większa wolność słowa niż w radiu Maryja i PISie.......... kolego 8)
  • 2

#23

Vanilia.
  • Postów: 15
  • Tematów: 0
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

lysy1418 no i popieram w 100% :)
pzdr
  • 0

#24

martius.
  • Postów: 545
  • Tematów: 14
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Żadnego zamachu lub spisku Tuska&Putina nie było, jest to zwykły stek bzdur, jednak prawdą jest, że rząd nie popisał się po katastrofie, nie zapezpieczono dobrze terenu wypadku, a marszałek i były minister zdrowia E. Kopacz kłamała prosto w oczy, że cały teren przekopano wzdłuż i wszerz. Tak wszystko "sprawdzono", że jeszcze wiele miesięcy później mo żna było znaleść resztki samolotu i kości ! Z kolei resztki samolotu leżały na wolnym powietrzu prawie 2 lata, ruskie olały te śledztwo, bo nie było żadnych nacisków ze strony rządu RP w sprawie rzetelnego śledztwa i solidnego zabezpieczenia dowodów. Główną winę w sprawie prowadzenia śledztwa nie ponosi Rosja (bo nie jest to w jej interesie), ale właśnie Polska.
Nie jestem zwolennikiem PiSu, śp. prezydenta lub RM, jednak jeżeli wy nie widzicie niechlujstwa rządu w tej sprawie, to jesteście zwykłymi hipokrytami i politycznymi kretynami. Gdyby to była delegacja innego kraju, np: USA, Hiszpanii, albo Francji, to po prawie 3 latach od katastrofy nie byłoby już żadnych wątpliwości odnośnie identyfikacji ciał lub wraku samolotu. I tyle w temacie...

Użytkownik martius edytował ten post 23.09.2012 - 15:56

  • 4

#25

Avenarius.
  • Postów: 894
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ale tak realistycznie patrząc, jakież to "naciski" mogła wywrzeć Polska na Rosję ? Samodzielnii żadne, może gdyby w cała sprawę wciągnąć UE coś by z tego wynikło, ale bardziej prawdopodobne że przy takiej próbie okazałoby się że całe poklepywanie po plecach Tuska przez Merkel i innych zachodnich przywódców jest li tylko propagandowym gestem. Nic zatem dziwnego że Tusk dla ratowania własnej dupy postanowił robić dobrą minę do złej gry i biernie akceptował rosyjskie manipulacje i zaniedbania mające na celu ukrycie wszelkiej odpowiedzialności Rosji za katastrofę. Zresztą niby dlaczego miałby rezygnować z iluzji "świetnej pozycji" Polski na arenie międzynarodowej, która jest zasadniczym elementem platformerskiego mydlenia oczu obywateli dla wyjaśnienia przyczyn katastrofy w której zginęli głównie jego zaprzysięgli oponenci polityczni, i jakieś "expendable" pionki z pozostałych partii ?
  • 1

#26

daxx.
  • Postów: 558
  • Tematów: 116
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

czy temat smolenska i ta cala szopka z nim zwiazana kiedys sie skonczy?


Nie skończy się. My Polacy uwielbiamy wręcz rozpamiętywać tragiczne wydarzenia z naszej historii. Uczymy się w szkołach o nieudanych powstaniach polskich itp. Wszyscy rozpamiętujemy np. wybuch II wojny św. ale dzień zakończenia wojny już pomału jest zapominany. Nawet data wyzwolenia poszczególnych miast jest zapominana wśród mieszkańców. Zamiast cieszyć się z sukcesów, świętujmy smutne wydarzenia.

10 kwietnia 2010 roku to smutny dzień, a błędy w dochodzeniu były i są zarówo po stronie polskiej jak i rosyjskiej, zarówno po stronie rządących w tamtym czasie i również po stronie całej ekipy świętej pamięci prezydenta.

Miałem nadzieję, że wszyscy wyciągną jakieś wnioski z takiej tragedii, ale myliłem się. Katastrofa jest wykorzystywana przez opozycję do zaistnienia na arenie politycznej. Przy okazji mają swoje 5 minut osoby takie jak dewotka przywiązana do krzyża pod pałacem prezydenckim, dziadek obrzucający odchodami tablicę pamiątkową, Antoni M. ze swoimi teoriami rodem z Hollywood i wielu innych. A media mają pożywkę.

Mnie zastanawia inna kwestia. Portal niezależna.pl jest utrzymywany ze sprzedaży czasopisma Niezależna Gazeta Polska to czasopismo o prawicowych poglądach. Na stronie mają hasło: My informujemy, oni kłamią. W 2011 roku portal nawoływał do głosowania na PIS. Źródło

Redaktorem naczelnym jest Tomasz Sakiewicz, który jest również redaktorem naczelnym Gazety Polskiej. Według wikipedii:

W roku 2005 na łamach gazety ukazał się artykuł zatytułowany Przejąć „Gazetę Polską”. Autor twierdził, że w latach 2000–2005 próbowano przejąć tygodnik celem zinfiltrowania prawicy i realizacji własnych planów politycznych. Artykuł zawierał hipotezę, że działania nadzorowała grupa o niejasnych kontaktach z biznesem, wywiadem rosyjskim oraz środowiskiem postkomunistycznej lewicy. Celem miałaby być zmiana udziałowców, umieszczenie zaufanych członków w zarządzie gazety i wymiana zespołu redakcyjnego, a docelowo reorientacja polityczna w okresie przedwyborczym. Udział w tych działaniach mieli brać m.in.: ówczesny redaktor naczelny tygodnika Piotr Wierzbicki i jego zastępczyni Elżbieta Isakiewicz.

Według Piotra Wierzbickiego, Tomasz Sakiewicz jeszcze jako szef działu krajowego, miał rzekomo przyjść do niego z propozycją „pisania artykułów za łapówki”. Chodziło o jedną z firm telekomunikacyjnych, która chciała, by „Gazeta Polska” pisała o niej dobrze, nie ujawniając jednak przed czytelnikami, że artykuł jest sponsorowany.

Źródło

Z Niezależną Gazetą Polską współpracują m.in.: Jan Pietrzak, Marcin Wolski, Rafał A. Ziemkiewicz.

Jan Pietrzak - satyryk.

W 2005 członek Honorowego Komitetu Poparcia Lecha Kaczyńskiego w wyborach prezydenckich, a w 2007 oficjalnie poparł Prawo i Sprawiedliwość w wyborach parlamentarnych, a także zasiadł w komitecie honorowego poparcia PiS-u. W 2010 był członkiem Warszawskiego Społecznego Komitetu Poparcia Jarosława Kaczyńskiego w wyborach prezydenckich.

Źródło

Marcin Wolski - satyryk, pisarz fantastycznonaukowy

W latach 1993-1995 był członkiem Rady ds. Mediów przy prezydencie Lechu Wałęsie. W 2005 wszedł w skład Honorowego Komitetu Poparcia Lecha Kaczyńskiego w wyborach prezydenckich.

Źródło

Rafał A. Ziemkiewicz - pisarz science fiction

W latach 1993–1994 był rzecznikiem prasowym i członkiem Unii Polityki Realnej. W 1995 jako stypendysta National Forum Foundation pracował w krajowym biurze kongresowym partii republikańskiej i wydziale prasowym stanowej partii republikańskiej w Seattle.
W kwietniu 2005 został członkiem honorowym Stowarzyszenia KoLiber.

Źródło

Jak widać niezależna.pl nie jest taka niezależna. Jest ściśle powiązana z polityką. Od dawna związana z PISem, Lechem i Jarosławem Kaczyńskimi.

Ja też mogę nazwać gazetę czy portal PRAWDA MOJA JEST NAJMOJSZA i wydawać w niej swoją wersję prawdy.
  • 4



#27

D.B. Cooper.
  • Postów: 1179
  • Tematów: 108
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Zamiast Walentynowicz pochowano inną kobietę.

Z przeprowadzonych badań genetycznych wynika jednoznacznie, że ekshumowane w zeszłym tygodniu ciała dwóch ofiar katastrofy smoleńskiej „zostały ze sobą wzajemnie zamienione” – poinformowała we wtorek Naczelna Prokuratura Wojskowa.
  • 0



#28

manitoris.
  • Postów: 790
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

No dobra, ale czy to jej zycie zwrocilo? albo potwierdzilo ze to byl zamach?? to tylko potwierdzilo to, co bylo wiadomo od poczatku, ze w Rosji jest balagan jakich malo! a teraz PiS bedzie miec pozywke przez nastepne m-ce ze to pewnie specjalnie, albo ze to Tusk po zlosci zamienil.. rece opadaja.
Rodzina ma prawo pochowac i wiedziec gdzie lezy ich krewny, ale tu to sie cyrk odbywa, tym bardziej ze przeciez przed pochowkiem rozpoznali ciala..

Użytkownik manitoris edytował ten post 25.09.2012 - 12:56

  • 0

#29

D.B. Cooper.
  • Postów: 1179
  • Tematów: 108
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

...teraz PiS bedzie miec pozywke przez nastepne m-ce


Politycy PO czytają vrp!
Widziałem właśnie wypowiedź jednego z polityków Platformy, wież, że powiedział to samo...
Szkoda, że nie przytoczył wypowiedzi pani Minister i pana Premiera z kwietnia 2010.
  • 0



#30

mefistofeles.
  • Postów: 751
  • Tematów: 13
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Hmmmm, jak po dwóch latach leżenia zwłok w trumnie, po katastrofie lotniczej, można na oko stwierdzić że to nie ta osoba?


Toteż nikt nie stwierdza tego "na oko"
  • 0




 


Dodaj odpowiedź



  

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych