Skocz do zawartości


Gimnazjaliści musieli lizac kolana księdza


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
151 replies to this topic

#61

Avenarius.
  • Postów: 894
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

wkleilem link gdzie wypowiadaja sie uczestnicy polecam odsluchac :)

jeszcze jeden link dla poszukiwaczy sensacji tak od zdjecia nr 74 ;) http://www.sp1.czers...p?readmore=733#

to tez pedofile?? moze nie bo to nie ksieza?? moze nie wiecie bo wam telewizja nie powiedziala?? tez wam sie to z seksem kojarzy? szukac dalej?? bedziemy sie oburzac i polecimy do prokuratury ;)


Z lektury tego tego tematu wynika jeden ważny wniosek - tego typu perwersyjne i upokarzające praktyki są dość częste, zarówno w placówkach świeckich jak i kościelnych. I to jest dla mnie po prostu bardzo smutne. Nota bene, uwagę zwraca jedna kwestia, na wszystkich tych zdjęciach, w tak uroczy sposób, zabawiają się z dziećmi wyłącznie jakieś stare obleśne typy, ciekawe dlaczego na przykład laska zasiadająca po prawicy kolesia w peruce nie chciała się tak "bawić".

Użytkownik Avenarius edytował ten post 20.09.2012 - 22:35


#62

Uzurpator.
  • Postów: 51
  • Tematów: 1
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

http://www.fronda.pl...c_powinny_24076
100%

#63

Mr. Mojo Risin'.
  • Postów: 988
  • Tematów: 23
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ale o co kaman? I dlaczego w tytule tematu znajduję się słowo 'musieli' ? To jest dopiero manipulacja.

Nikt niczego nie musiał robić, ba nawet w tym artykule nie ma słowa o przymusie. Chcieli to zrobić, była kupa śmiechu i tyle. A teraz pseudo profesorowie i wielcy znawcy na podstawie kilku fotografii już dokonali analizy psychiki tego księdza, niektorzy juz byliby gotow go pobić i najchetniej zeby trafił za kraty.

Dzieci go bronią więc coś jest na rzeczy. Tzn, ze nic zlego sie nie dzialo. Ale Wy wiecie lepiej ze to byly zagrania pedofilskie i już !

Tak jak napisał Cascco - po prostu nie przystoi księdzu takie coś i na tym powinno się to skończyć.

Jeszcze raz powtarzam, nikt niczego nie musiał robić, dzieci NIE MUSIAŁY zlizywać tej bitej smietany - w tytule jest czysta manipulacja by wzbudzić agresję i nadać sensacji.

Podpisuję się pod tą wypowiedzią. Rozmiary tej napinki są już absurdalne, niedługo na podstawie tego zdjęcia młodzi "wolnomyśliciele" będą obalać Pismo Święte.



#64

Hologram.
  • Postów: 735
  • Tematów: 31
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Bardzo zła
Reputacja

Napisano

Katabas zabawił się w Pana i "niewolnice". Klechostan już niestety porasta wszystko.

#65

reformator.
  • Postów: 307
  • Tematów: 3
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Pepper

gdyby ten klecha kazał zlizywac sobie śmietane z wacka to i tak znalezliby sie tacy co by go bronili.... ( tlumaczyliby sie tak "przeciez nie lizali jader, to nic powaznego, a wacek byl wygolony wiec to bylo higieniczne"). Zal mi was.


Ale nie kazał więc po co to gdybanie. Sądzę że sam uważał to za niewinną zabawe i nie czerpał satysfakcji bo inaczej nie pozwoliłby robić zdjęć prawda?

#66

pawlitto.
  • Postów: 181
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Współczuje dziecku, które zlizywało śmietanę po wszystkich jako ostatnie bleeeee.

#67

BialaWilczyca.
  • Postów: 11
  • Tematów: 0
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ja jestem ciekawa po co mu ten kij od mopa w ręku...???

#68

manitoris.
  • Postów: 790
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

.. Widać na tym zdjęciu:
Dołączona grafika

Stoi mu pyta jak palma na bezludnej wyspie.
..


Tez to wczesniej juz zauwazylem i na zagiecie bluzy to nie wyglada, zbyt ostry ksztalt, co najwyzej mial cos w kieszeni bluzy typu "kangurek".

Po co mu kij? No i dlaczego ta w bluzie jest cala mokra jakby ja kto z wiadra oblal.. za kare?

#69

Jęk Lodowatych Ulic.
  • Postów: 326
  • Tematów: 11
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

A ciekawe co by było, jakby to zrobił nauczyciel lub wychowawca klasy pewnie od razu by został zwolniony za przekroczenie kompetencji, miałby również sprawę w sądzie i zakaz wykonywania zawodu ale wiadomo jak ksiądz to od razu trzeba bronić bo to takie katolickie bo przecież to sługa boży etc. a taka prawda popełnia błędy, to powinien ponieść konsekwencje ale fanatyk będzie dalej bronił bo to przecież katolicka szkoła.
Rok temu miałem styczność z takimi, z szkoły katolickiej takiego fanatyzmu i zamkniętego umysłu nigdy nie widziałem ale w sumie oto chodzi KK aby jak najwięcej osób chodziło z wypranym mózgiem tak samo politykom.

Użytkownik Jęk Lodowatych Ulic edytował ten post 21.09.2012 - 14:48


#70

BadBoy.
  • Postów: 737
  • Tematów: 20
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

ja jestem ciekawa po co mu ten kij od mopa w ręku...???

Musiał się złapać za kij ..

A ciekawe co by było, jakby to zrobił nauczyciel lub wychowawca klasy ...

Pewnie już by wisiał za jaja nad rwącą rzeką ..



Dołączona grafika





#71

BialaWilczyca.
  • Postów: 11
  • Tematów: 0
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

no wiecie.. ta co jest cała mokra mogła się spocić:D
a tak na poważnie też mnie to zastanawia...
a co do kija od mopa podejrzewam że mogłoby tam wystąpić coś w rodzaju przemocy..
no bo po co w zabawie kij???

#72

            .

    Equilibrium

  • Postów: 299
  • Tematów: 43
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

*
Wartościowy Post

Patrząc na te zdjęcia to się chce rzygać po prostu. Dobrze że jeszcze zboczeniec nie dał zlizywać ze stóp. Jakaś nowa forma fetyszu? Że to niektórych nie obrzydza jak młode dziewczyny zlizują jakaś śmietanę z tak zarośniętych nóg fuuuuu. A propos księży to co się teraz dzieje w kościele to przechodzi ludzkie myślenie. Nie dość że pedały to jeszcze pedofile. Dla porównania u nas w mieście (20.000 mieszkańców) na cztery parafie jest trzech gejów.
Jeśli chodzi o kij to jest cos w rodzaju pasowania:
http://www.sfora.pl/...za-g47613-51084

Użytkownik jacek84 edytował ten post 21.09.2012 - 15:40




#73 Gość_RekaThora

Gość_RekaThora.
  • Tematów: 0

Napisano

Zagraniczne media podchwyciły temat

Afera ze zdjęciami uczniów i księdza z katolickiego gimnazjum w Lubinie odbiła się już szerokim echem w zagranicznych mediach. Opisujące sprawę portale oceniają sytuację widoczną na fotkach jako przerażającą i szokującą.
Amerykańskie i brytyjskie serwisy, m.in. Daily Mail, The Huffington Post, The Telegraph, informują, że "ceremonia inicjacji" w gimnazjum salezjańskim w Lubinie wywołała w Polsce skandal. Tytuły, mówiące o dzieciach zlizujących bitą śmietanę z kolan polskiego księdza, opatrzone są w większości zdjęciem dokumentującym zajście.

Ostra krytyka księdza i broniących go rodziców

Zagraniczne serwisy nie kryją swojego oburzenia. W tekstach można znaleźć stwierdzenia, że sytuacja jest szokująca i odrażająca. Dziennikarze przytaczają krytyczne wypowiedzi komentatorów z polskiej prasy oraz słowa samego księdza, który stwierdza, iż takie rzeczy są tradycją w jego gimnazjum i podobne zabawy odbywały się już w poprzednich latach. Przytaczana jest także opinia rodziców dzieci, którzy nie widzą w widocznej na zdjęciach sytuacji nic złego.

Komentujący artykuły czytelnicy nie szczędzą krytyki pod adresem zarówno księdza, jak i rodziców. Opiekunów krytykują za obronę duchownego. Tego ostatniego zaś za uczestniczenie w tego typu zabawie oraz usprawiedliwianie się tym, iż podobne rytuały odbywały się w tym gimnazjum już wcześniej. "Obrzydliwe, niepokojące, niewłaściwe" - to jedne z najdelikatniejszych ocen sytuacji widocznej na zdjęciach.

Prokuratura i kuratorium oświaty zbadają sprawę

Sprawą otrzęsin w salezjańskim gimnazjum w Lubinie ma zająć się prokuratura. Na zdjęciach z imprezy widać, jak uczniowie klęczą i zlizują z kolan dyrektora placówki ks. Marcina Kozyry białą pianę. Kontrolę w szkole zapowiada również kuratorium oświaty.

Materiał, w którym kilkunastoletnie dziewczynki i chłopcy zlizują bitą śmietanę z kolan dyrektora gimnazjum i jednocześnie księdza, jako pierwsza pokazała lubińska Telewizja Odra. Fotografie były także zamieszczone na stronie gimnazjum.

Źródło

#74

BialaWilczyca.
  • Postów: 11
  • Tematów: 0
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

potem mówią że młodzież nie chce chodzić do kościoła...
że wyzywają księży...
że mają gdzieś naszą religię
ale na ludzki rozum jeśli głośno jest o tym że ks. Natanek np. odpierdzielił szopkę w kościele
tutaj na załączonym obrazku ... ks. dyrektor szkoły katolickiej....
no kurcze... to ma być wzór naszej wiary??
tak wygląda nasza religia??
to ja mam gdzieś taką religię i wolę być ateistką niż wierzyć w cokolwiek....
albo jest się księdzem z powołania
albo nie powinno się być nim w cale

#75

            .

    Equilibrium

  • Postów: 299
  • Tematów: 43
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Tak. tylko i wyłącznie z powołania. U nas proboszcz przymyka oko czyli jest przyzwolenie.




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych