Skocz do zawartości


Zdjęcie

Ataki na placówki dyplomatyczne USA


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
97 odpowiedzi w tym temacie

#31

Mika’el.
  • Postów: 810
  • Tematów: 34
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Zła
Reputacja

Napisano

USA wysłały okręty wojenne w kierunku Libii


czas zaprowadzić demokrację ;)


Wybaczcie mi, bo nie czytam tego tematu dalej. Ten wpis jest wyjętym mi z ust i zgadzam się z autorem.
...o ile my o tym samym?

Ataki (mym zdaniem) były inspirowane przez tych samych, co wprowadzą tą demokrację.
...dlaczego?

Kasa, kasa i nic ponad!

#32

JCDenotn.
  • Postów: 38
  • Tematów: 1
Reputacja Zła
Reputacja

Napisano

Rozumiem że USA mieli im tego ataku pogratulować? Moim zdaniem i tak zbyt łagodnie postąpili, te bydło trzeba nauczyć że jak się zbliżą do ognia to mogą się poparzyć. Jeśli wy chcecie żeby USA zachowywało się jak Brytania w Dwudziestoleciu międzywojennym to prosze bardzo.
Tylko potem nie dziwcię się jak atomówki spadną na niewierną Polskę ;)

#33

reformator.
  • Postów: 307
  • Tematów: 3
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

mikra25

Czy ja wiem? Wystarczyło by żeby robili zamach taki jak w Madrycie tyle, że zorganizowany i przeprowadzony w kilku krajach na raz.


Tylko co by to dało? Raczej nie powaliło Europy na kolana a i zorganizowanie takiego zamachu to nie jest prosta sprawa. Kto wie czy taki zamach nie byłby też przysłowiową czerwoną linią po której europejczycy naprawdę by się otrząsnęli i zaczęli czuć olbrzymią nienawiść do muzułmanów.


zakrwd

Tak samo jak raka zwalcza się również niszcząc nieco zdrowe komórki. Co zrobić. Tak na serio - każda rozsądna osoba wie, że te 10 bomb atomowych to taki trochę sarkazm.


Oczywiście że sarkazm jednak twoja wypowiedź mimo wszystko zahaczała o hipokryzje. Ja tam w sumie nie mam nic przeciwko mi tam islamiści nie są do niczego potrzebni martwie się tylko o środowisko naturalne i promieniowanie. Wg mnie mała manifestacja siły by nie zaszkodziła. Ataki dronów to doskonałe rozwiązanie. No i oczywiście wydalenie wszystkich islamistów z europy.





maylo



Ataki (mym zdaniem) były inspirowane przez tych samych, co wprowadzą tą demokrację.
...dlaczego?

Kasa, kasa i nic ponad!



Mhm póki co obie operacje w Iraku i Afganistanie to raczej koszty nie zyski. Jasne wiem że każdy lubi mówić o ropie ale to jest taka prawda ludowa powtarzana przez wszystkich. Pola naftowe w Iraku np. przejęli w dużej części Chińczycy i oni też eksploatują sporo surowców w Afganistanie.

#34 Gość_Alucard

Gość_Alucard.
  • Tematów: 0

Napisano

Czy w roku 2050 Niemcy staną się rewolucyjną republiką islamską?

Amerykanie nawarzyli sobie piwa na Bliskim Wschodzie i będą musieli je wypić. Gorzej, że tuż za naszą granicą możemy mieć bardzo groźne długoterminowe tego skutki. Jeśli tak, to będą im stawiać czoła obecne polskie dzieci i ich dzieci.

Daremne ostrzeżenia

"W roku 1945 w Europie było tylko około 600 tysięcy muzułmanów. Dzisiaj jest ich już ponad 50 milionów. (…) Aż 90 proc. wszystkich przybyłych od lat dziewięćdziesiątych ubiegłego stulecia imigrantów to muzułmanie. W południowej Francji jest już więcej meczetów niż kościołów. 30 proc. ludności Francji w wieku do 20 lat to muzułmanie. W Nicei i Paryżu odnośny wskaźnik wynosi już 45 proc. (…) Wbrew oficjalnie podawanym danym można wyliczyć, że w Niemczech mieszka w tej chwili już 8 do 13 mln osób wyznających islam.

W 2020 ich liczba powinna wzrosnąć do 20 milionów, w 2030 do 40 mln. Instytut Islamu w Soest oblicza, opierając się na dotychczasowych wskaźnikach demograficznych, że w 2045 powinno ich być 51,72 mln. Muzułmańscy działacze w Niemczech (jak np. funkcjonariusze Centralnej Rady Muzułmanów) już dzisiaj bazują na tych liczbach. Najpóźniej w 2040 pragną wystawić muzułmańskiego kandydata na kanclerza, a najpóźniej w 2050 planują zmienić niemiecką konstytucję tak, aby stała się podobna do konstytucji państw islamskich.

http://www.wiadomosc...ika_242867.html


Nic tylko pogratulować lewakom głupoty. Jak można być takim ślepym? Jak można tego nie widzieć?

#35

silverwolf.
  • Postów: 132
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Przez jeden głupi film obrażający islam, Izrael nie zniszczy irańskich fabryk produkujących wzbogacony uran. Doprowadziło by to do większego wrzenia w calym świecie arabskim, który i tak już wrze.

Jak Iran wysadzi Izrael to nikt nawet się nie przejmie, gorzej jak wysadzi atomem Watykan.

#36

Pepper.
  • Postów: 74
  • Tematów: 4
Reputacja Zła
Reputacja

Napisano

No tak... nasza cywlizacja jest 1000000 lat przed tamtymi zwierzętami. U nas nikogo nie zabili w taki bezsensowny sposób. Jaaaaaaasneee... Rzućcie tylko okiem na obraz przed co niektórymi meczami piłkarskimi - kibole ************ się maczetami przed stadionami i robią sobie wyjazdy do innych państw, by tam *********** innych debili. Nie mówcie mi że nikt przez to nie zginął. A no tak zapomniałem... waszej kultury to nie dotyczy bo wy jesteście z "zachodu". Aha, Zapomniałem wspomnieć o obronie krzyża i marszu niepodległości. Przypomnijcie sobie też o Hiszpani - corridzie i ucieczce przed bykami. Jesteśmy takimi samymi ******** jak ci muzułmanie.

Dołączona grafika

/Ratohnhaké:ton

#37 Gość_Alucard

Gość_Alucard.
  • Tematów: 0

Napisano

Sydney

Ściąć głowy obrażającym islam.


Dołączona grafika

Dołączona grafika


edit:
@down
ahh nie chce mi załadować drugiego zdjęcia, tam był dokładnie ten tekst

Użytkownik Alucard edytował ten post 16.09.2012 - 21:12


#38

Lis.

    jeden, jedyny i prawdziwy

  • Postów: 638
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Właściwie to: "Ściąć wszystkich tych, którzy znieważają proroka", ale sens mniej więcej został zachowany.

I po takich sytuacjach ktoś jeszcze powie, że religia wychodzi cywilizacji na dobre...

/*-------------------------- edytka ----------------------------------
zwracam honor, Alucard, nie widziałem pierwszego zdjęcia
-----------------------------------------------------------------------*/

Użytkownik Lis edytował ten post 16.09.2012 - 21:24




#39

reformator.
  • Postów: 307
  • Tematów: 3
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Trzeba się jakoś zebrać i rozpocząć kampanie przeciwko islamowi w Europie. Z tym że mogą być problemy bo większość islamistów to nieroby, nie mają nic do roboty to łążą z tymi tekstami. Przydałaby się jakaś rasistowska organizacja, taki drugi ku klux klan. Bym się zapisał chętnie do tego albo może sam kiedyś założę. Napewno sporo jest ludzi takich jak ja.

#40

Bolin.
  • Postów: 11
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Trzeba się jakoś zebrać i rozpocząć kampanie przeciwko islamowi w Europie. Z tym że mogą być problemy bo większość islamistów to nieroby, nie mają nic do roboty to łążą z tymi tekstami. Przydałaby się jakaś rasistowska organizacja, taki drugi ku klux klan. Bym się zapisał chętnie do tego albo może sam kiedyś założę. Napewno sporo jest ludzi takich jak ja.




I chyba nic więcej w temacie.
Ciekawe jak to wszystko się potoczy, bo coraz głośniej się mówi o tej sprawie.

#41

Oomek.
  • Postów: 138
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Osobiście to nie wierzę w bezmyślność rządzących i krótkowzroczność przy wpuszczaniu islamskiej chołoty na europejskie ziemie. Jest to wg mnie celowy plan destabilizacyjny. Kwestię tego kto i dlaczego pozostawię w sferze domysłów.

#42

Pepper.
  • Postów: 74
  • Tematów: 4
Reputacja Zła
Reputacja

Napisano

PYTANIE BRZMI: Czy chcecie żeby akcja którą wykonał Breivik się powtórzyła? Jeśli tak, to życze wam aby kolejny "Breivik" pozabijał wasze rodziny i znajomych. Będzie mniej debili na świecie.

#43

Jęk Lodowatych Ulic.
  • Postów: 326
  • Tematów: 11
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

PYTANIE BRZMI: Czy chcecie żeby akcja którą wykonał Breivik się powtórzyła? Jeśli tak, to życze wam aby kolejny "Breivik" pozabijał wasze rodziny i znajomych. Będzie mniej debili na świecie.

[IroniamodeOn]Wiesz ja tam wolę, aby ekstremiści Islamscy dokonywali ataków na ludzi którzy, od pokoleń żyją na danym terenie wiesz marzy mi się wiele, ataków samobójczych w imię Allaha na terenie Europy te tłumy, zwłok białych ludzi którzy nie chcieli przejść na religie "pokoju" [/IroniamodeOff]
A tak na serio jeżeli, ktoś przyjeżdża do jakiegoś kraju i tylko, żąda o coś bo mu, się robić nie chce to za przeproszeniem takiego albo się wywala z kraju albo odbiera się socjal co dla mnie głupotą jest żeby, obcokrajowcom dawać socjal mimo że nie są obywatelami kraju a do tego, nic nie robią tylko siedzą i żądają bo przecież pracy się, nie będą tykać bo rząd da im pieniądze za robienie dzieci.
@Edyt
Zaraz ktoś przytoczy, że Chrześcijanie/Katolicy podobnie postępowali tylko, że to było kilka wieków temu oczywiście nie zwalnia to tej religii, aby o tym zapominać bo wiadomo zabijanie, w imieniu czegoś/kogoś nie mając 100% racji czy w ogóle istnieje czy jest, to tylko wytwór wyobraźni pasterzy z dawnych ziem Palestyny.
Ale nie można też bronic Islamu, że to młoda religia dopiero się uczy etc. bo to nie prawda widząc jakie zbrodnie popełniła religia Chrześcijańska/Katolicka bo to już, są różne pojęcia na ten temat mogli wyciągnąć wnioski i nie popełniać tych samych błędów co dobitnie wskazuje, że każda religia w nieodpowiednich rękach staje, się groźną bronią która prowadzi do zagłady milionów istnień.

Użytkownik Jęk Lodowatych Ulic edytował ten post 17.09.2012 - 10:03


#44

hayashi.
  • Postów: 232
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

@Alucard i Lis

Po obejrzeniu tych zdjęć zaczynam myśleć, czy prawo w Eurpie i innych krajach nie powinno
przewidywać jakiejś kary za podżeganie do zamieszek/zabójstwa/ludobójstwa.

@reformator

Oczywiście, że należy rozpocząć kampanię przeciwko islamowi. Droga do tego jest bardzo
prosta: należy zacząć od odebrania socjalu muzułmanom i innym imigrantom w Europie
Zachodniej. Zasada jest prosta - jeżeli przyjeżdżasz do danego kraju - pracujesz i integrujesz
się z nim. Nieznajomość języka docelowego kraju imigracji jak również brak chęci podjęcia
legalnej pracy powinna powodować natychmiastową deportację. Drugą sprawą jest
pozbawienie tych, co się buntują, obywatelstwa, i również tutaj należy takiego delikwenta
deportować w trybie natychmiastowym. Trzecia sprawa - obowiązek nauki ich dzieci
w państwowych szkołach wraz z rodowitymi mieszkańcami danego kraju (likwidacja/zakaz
powstawania szkół tylko dla imigrantów). Cztery - kształcenie Europejczyków o podstawie
islamu, jednak nie w taki propagandowy i cukierkowy sposób, jak muzułmanie chcą, ale na
podstawie danych historycznych i archeologicznych. Zapewne wielu się zdziwi, jaka to "religia
pokoju" jest pełna sprzeczności i jak "Święty Koran" przeczy samemu sobie,
tudzież o "przygodach Aleksandra Macedońskego", który był muzułmaninem kilkaset lat
przed narodzeniem Mahometa. Polecam historię islamu, lecz nie tą cukierkową, tylko fakty
historyczne. A islamską propagandę zostawić tam, gdzie jej miejsce - wraz z baśniami braci
Grimm i H. Ch. Andersena. Jest tylko jeden środek przeciwko tej propagandzie - prawda.
I islam tej właśnie prawdy się boi. To jest narzędzie do zatrzymania islamizacji.

#45

reformator.
  • Postów: 307
  • Tematów: 3
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Pepper

PYTANIE BRZMI: Czy chcecie żeby akcja którą wykonał Breivik się powtórzyła? Jeśli tak, to życze wam aby kolejny "Breivik" pozabijał wasze rodziny i znajomych. Będzie mniej debili na świecie.


Breivik przynajmniej zwrócił uwagę na ważny problem. Czekam z niecierpliwością na jego autobiografie. Nie można stać obojętnie obok tego co wyczyniają muzułmanie. Jawnie plują nam w twarz a my jeszcze ich za to przepraszamy. To nie podobne do Europy która jeszcze 100 lat temu rządziła tym światem i nikt nie ważył się podnieść na nią ręki a teraz w dupach się przewraca i muzułmanom i europejczykom. Gdzie się podziała ta hardość, ta Europa twarda jak stal. To smutne że skorodowała dlatego trzeba to naprawić.


hayashi

Oczywiście, że należy rozpocząć kampanię przeciwko islamowi. Droga do tego jest bardzo
prosta: należy zacząć od odebrania socjalu muzułmanom i innym imigrantom w Europie
Zachodniej. Zasada jest prosta - jeżeli przyjeżdżasz do danego kraju - pracujesz i integrujesz
się z nim. Nieznajomość języka docelowego kraju imigracji jak również brak chęci podjęcia
legalnej pracy powinna powodować natychmiastową deportację. Drugą sprawą jest
pozbawienie tych, co się buntują, obywatelstwa, i również tutaj należy takiego delikwenta
deportować w trybie natychmiastowym. Trzecia sprawa - obowiązek nauki ich dzieci
w państwowych szkołach wraz z rodowitymi mieszkańcami danego kraju (likwidacja/zakaz
powstawania szkół tylko dla imigrantów). Cztery - kształcenie Europejczyków o podstawie
islamu, jednak nie w taki propagandowy i cukierkowy sposób, jak muzułmanie chcą, ale na
podstawie danych historycznych i archeologicznych. Zapewne wielu się zdziwi, jaka to "religia
pokoju" jest pełna sprzeczności i jak "Święty Koran" przeczy samemu sobie,
tudzież o "przygodach Aleksandra Macedońskego", który był muzułmaninem kilkaset lat
przed narodzeniem Mahometa. Polecam historię islamu, lecz nie tą cukierkową, tylko fakty
historyczne. A islamską propagandę zostawić tam, gdzie jej miejsce - wraz z baśniami braci
Grimm i H. Ch. Andersena. Jest tylko jeden środek przeciwko tej propagandzie - prawda.
I islam tej właśnie prawdy się boi. To jest narzędzie do zatrzymania islamizacji.



Sądzę że to czego uczą o islamie w szkołach wystarczy. Po prostu wiedza że istnieje. Resztę można wywnioskować oglądając co ci idioci wyczyniają i czego chcą. A chcą supremacji swojej religii na świecie. Nagle się obudzili bo skończył się kolonializm niestety. Chyba dawno nie poczuli jakieś krucjaty na własnej skórze. Na szczęście islamiści w krajach muzułmańskich nie stanowią aż tak wielkiego zagrożenia. Co oni mogą? Wysadzić się jedynie w powietrze. Problemem są muzułmanie tutaj. Powinno się ograniczać ich zalew po prostu i pozbyć się nierobów tak jak piszesz zabierając socjal. Zrównać wszelkie ich koczowiska i getta z ziemią i strzelać do tych łódek którymi nielegalnie chcą się dostać do Europy.


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych