Skocz do zawartości


Zdjęcie

Brak snu przez parę dni = halucynacje 100%


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
68 odpowiedzi w tym temacie

#16

andar.
  • Postów: 561
  • Tematów: 70
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

P.S. A można wiedzieć jakież to wady posiadasz?


Mam chyba jakiś problem z narządami wewnętrznymi, ale diagnozy nie mam. Podejrzewam, że przez to moja pamięć, koncentracja i zdolność uczenia spadły. Zresztą i tak wiele uczyłem się na zasadzie wkuwania, wiem, że to był błąd... Powinienem raczej rozumieć niż zapamiętywać. Metody naturalne wiążą się z silną wolą, inne kosztują po 300+ zł, a brak silnej woli, motywacji to kolejna moja wada. Moge też być postrzegany jako płytki, ale zwisa mi to, sporo z siebie nie akceptuję i tego, że inteligencja jest podobno wrodzona. Wg mnie inteligencja powinna wynikać z uczenia się, bo wtedy powiedzenie każdy jest kowalem własnego losu byłoby prawdą i byłoby sprawiedliwe, a tak ktoś rodzi się inteligentny, siedzi sobie na tyłku, książek czytać nie musi, a... i tak jest inteligentny. Jest i już. To jest nie fair wobec głupszych (gorzej obdarowanych) :/

Będziesz wynajdywał każde idiotyczne usprawiedliwienie, żeby nie stanąć twarzą w twarz ze swoimi prawdziwymi problemami.


Zrobię co zechcesz, tylko gdy nie będę musiał uczestniczyć w stresujących sytuacjach. To jest wymówka? Nie sądzę. Ty mi każesz jak gdyby rzucić się w wir bez poprzedzenia tego naprawą swoich wad, to nie przejdzie.

Użytkownik andar edytował ten post 07.09.2012 - 20:10

  • 0

#17

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Tak swoją drogą to trzeba mieć sporo wolnego czasu żeby pozwolić sobie na takie niespanie. Nie chodzisz do szkoły, czy jak? Proponował bym zająć się czymś bardziej pożytecznym. Niespanie jest dobre jako eksperyment ale nie rozwiąże żadnych problemów.
Według mnie jesteś typowym przykładem dziecka, którym nie interesują się rodzicie i z tego powodu wpadasz w wirtualny świat i eksperymentujesz, wymyślać ciągle coś nowego.

Użytkownik Wszystko edytował ten post 07.09.2012 - 20:10

  • 1



#18

andar.
  • Postów: 561
  • Tematów: 70
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

Dopiero rok szkolny się zaczął, powiedzmy, że uczę się zaocznie :) to nie jest tak, że brak snu ma mi służyć do rozwiązania jakichś tam problemów. Chcę jedynie wykorzystać pozytywną energię do wzięcia się za siebie, a halucynacje są na drugim miejscu.
  • 0

#19

PTR.
  • Postów: 958
  • Tematów: 135
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

a tak w ogóle to sezon na łysiczkę lancetowatą sie zaczął, idź sobie nazbieraj i będziesz miał halucynacje :P //tekst żartobliwy w żadnym wypadku nie nakłaniający po sięganie do substancji psychoaktywnych :P
  • 0



#20

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Aha zapisałeś się do wieczorowej licealnej, żeby mieć więcej czasu na swoje zabawy. Gratuluję, będą z ciebie ludzie.
Teksty o tym że po kilku dniach nie spania można już nigdy nie zasnąć są bzdurne i pisane przez jakiegoś gimbusa.
  • 0



#21

andar.
  • Postów: 561
  • Tematów: 70
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

Sam tego doświadczyłem, na pewno jest problem z zaśnięciem po długim czasie bez snu. Zupełnie jak z przewracaniem się z boku na bok przez 2 godziny. Co do szkoły- nie muszą być ze mnie ludzie :) znowu zahaczam o temat los-ja-ktoś inny. Nie mam sobie nic do zarzucenia, jak pisałem w innym topicu brak we mnie motywacji i silnej woli. Brak, a nie jej celowa utrata.
  • 0

#22

Ana Mert.
  • Postów: 2348
  • Tematów: 19
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Mi zależy na tym kontakcie z podświadomością, chciałbym zobaczyć jak to jest.

Z podświadomością kontaktujemy się każdej nocy w trakcie SNU (sny są obrazami przesyłanymi przez podświadomość) więc niespanie raczej nie jest dobrą drogą. Już lepiej nauczyć się LD. W świadomych snach też można spotkać postacie przemawiające głosem podświadomości. I to bez ryzyka, że uszkodzimy swój organizm.
  • 0



#23

MrOsamaful.
  • Postów: 550
  • Tematów: 14
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

A poza tym znacznie mniejsze spustoszenie będą siały, niż taki brak snu

To nieprawda, każdy narkotyk jest niebezpieczny.

Skok z 10 piętra jeszcze bardziej a nikt nie zakazuje budowania tak wysokich budynków :)

Mogę się założyć, że nie wytrzymasz tyle bez snu i sam bezwładnie zaśniesz.
  • 0

#24

Tromasz.
  • Postów: 114
  • Tematów: 1
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Skok z 10 piętra jeszcze bardziej a nikt nie zakazuje budowania tak wysokich budynków


Może się zdziwisz, ale wysokie budynki nie są budowane z myślą, że jakiś idiota będzie chciał z niego skoczyć.

Narkotyk jest tworzony po to, by ktoś go używał - proste i logiczne.



Autorze a rób co chcesz, nie pij tylko tego energetyka nieszczęsnego bo to sam syf.

Jeżeli już się zdecydujesz na ten eksperyment nie zapomnij nam napisać wyników :)
  • 0

#25 Gość_Alucard

Gość_Alucard.
  • Tematów: 0

Napisano

Kolejny durny temat?

Powiem tak nie spałem prawie 60h i takiej sytuacji nie poleciłbym nawet najgorszemu wrogowi, jednym słowem tragedia. Gdzieś miałem artykuł, że facet nie spał 5dni i zmarł..

Użytkownik Alucard edytował ten post 07.09.2012 - 21:51

  • 0

#26

andar.
  • Postów: 561
  • Tematów: 70
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

Postaram się opisać czy już coś widzę, zaciekawiło mnie to, że mogę zamiast tv ujrzeć zwierzę. Nie śpiąc z 35~ godzin przed oczami jedynie latały mi czarne paski i raz okno się powiększyło na sekundę. Rozszerzyło się po prostu, ale innym razem nic się nie działo przy podobnej ilości godzin nieprzespanych.

Użytkownik andar edytował ten post 07.09.2012 - 22:30

  • 0

#27

skittles.
  • Postów: 1323
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Zdarzało się, że nie spałem ok 70 godzin i nigdy nic mi nie było, oczywiście prócz skrajnego zmęczenia - wystarczyło usiąść by w ułamku sekundy usnąć.
  • 0



#28

Niecodzienny.
  • Postów: 278
  • Tematów: 9
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

Ten temat nadal wisi? To podchodzi pod podżeganie do samobójstwa.
  • 1

#29

Algbeer.
  • Postów: 99
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Hejoo. Dawno nie pisałem. Bardzo dawno O_o, ale coś nagle mnie tchnęło by znowu tu zajrzeć. (Mam takie fazy)
Co do tego eksperymentu to zastanawiam się czy autor tematu rzeczywiście to zrobi i jaki będzie Jego stan psychiczny. Ostatni zanotowany rekord Guinessa w braku snu (choć podobno został pobity, ale brak jest większych dowodów) wynosi 40 dni i należy do Tylera Shieldsa. Nad rekordzistą czuwali ludzie, by na wypadek gdyby zasypiał to oni by mu na to nie pozwolili. Tak czy inaczej jego przyjaciele mówią, że od tamtego czasu strasznie się zmienił. Nie jest już to ten sam człowiek co wcześniej. Podobno stał się bardziej nerwowy itp. W zasadzie nic dziwnego. Podczas takiego braku snu w mózgu zaszło już wiele nieodwracalnych procesów. Co do oznak fizycznych to bóle oczu, głowy, gorączka i brak czucia w kończynach. Pewnie jakieś zwidy też były.
  • 0

#30

Rufus0407.
  • Postów: 71
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

dla mnie ten temat jest kompletna bzdura sam mam problemy ze spaniem 2 tygodnie temu mialem okres 6 dni bez chociazby godziny snu ani nie mialem zadnych halucynacji ani kontaktow z podswiadomoscia jedyne co bylo dla mnie odczuwalne to psychiczne zmeczenie samym faktem ze nie moge spac
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych