Skocz do zawartości


Crossdesser wygrał z rodzicami


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
96 odpowiedzi w tym temacie

#76

Tromasz.
  • Postów: 114
  • Tematów: 1
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

A Alucard to jedyna osoba, która mówi rzeczywiście tragiczną ale jakże piękną prawde. Już to widze, jak dowiadujecie się w trakcie ciąży, że Wasze dziecko jest nieuleczalnie chore i decydujecie się resztę życia męczyć się i wydawać dziesiątki tysięcy zł tylko po to na leki i rehabilitacje, które tylko i wyłącznie będa powodować, że dziecko mniej cierpi ale nadal cierpi z powodu swojej ułomności do końca życia. Wy kiedyś zejdziecie z tego świata i potem ono zostanie samo..chociaż w sumie bardziej prawdopodobne, że wcześniej umrze. I to nie o wiedze się rozchodzi tylko o zdrowy rozsądek. To Wasze zdanie jest mało warte gdyż gadacie o tolerancji dla półfacetów a nie potraficie uszanować zdania, które się różni od Waszego. Ludzie nie mają jaj przyznać, że nie chcą tracić swojego pięknego życia na męczarnie ze swoim dzieckiem-kaleką dlatego też + dla Alucard.

RekaThora a jakie Ty możesz mieć doświadczenie? Masz dzieci? No prosze.

Użytkownik Tromasz edytował ten post 07.09.2012 - 09:15


#77 Gość_RekaThora

Gość_RekaThora.
  • Tematów: 0

Napisano

Ok, ale sądzę, że moje wypowiedzi na temat homoseksualizmu itd. są jak najbardziej słuszne.

I szanuję zdanie innych, o ile nie jest niesprawiedliwe i krzywdzące. Ocenianie kogoś po czymś, na co nie mial wpływu i bez wiedzy na temat tego, co dotyczy danej osoby jest bardzo niesprawiedliwe i krzywdzące, dlatego też takiej oceny inaczej, niż bzdurą nazwać się nie da, a opowiadania bzdur, kłamstw, rzeczy niezgodnych z prawdą, faktami nie toleruję.

#78 Gość_Alucard

Gość_Alucard.
  • Tematów: 0

Napisano

Zapytam trochę z innej beczki. Skoro mamy być tacy tolerancyjni i szanować odmienność to dlaczego tylko homoseksualistów i przebierańców czy tych co tam chcą sobie płeć zmienić? Dlaczego np. tylko oni mogą mieć przywileje a reszta nie? Jak już tak mówicie to niech będzie 95% heteroseksualnych a pozostała reszta inna. Jeden sobie lubi pyknąć drugiego chłoptasia, trzeci trupa a jeszcze innego pociągają drzewa.
Skoro mamy być tacy tolerancyjni to dlaczego nie tolerować nekrofilii? Mieli by takie fajne parady przez miasta gdzie rżnęli by rozkładające się trupy...

#79

Serail.
  • Postów: 428
  • Tematów: 52
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 26
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Wystartuj z ta propozycja na TORowisku, z pewnoscia znajdzie sie kilku entuzjastow pomyslu. Tutaj raczej nie da sie zorganizowac Nekro Party, organy scigania zbyt szybko namierzylyby tozsamosc uczestnikow.

Ale na powaznie, co innego uprawiac seks z przedstawicielem tej samej plci, ktory wyraza na to zgode, niz z martwym dziadkiem, ktory jeszcze nie zdazyl ostygnac lub kotem Mruczusiem, ulubiencem rodziny.



#80 Gość_Alucard

Gość_Alucard.
  • Tematów: 0

Napisano

To była ironia gdybyś nie zrozumiał.

#81

Muhomorniczy.Cylon.
  • Postów: 412
  • Tematów: 15
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

To była ironia gdybyś nie zrozumiał.

Zrozumiał oraz więcej iż niema w twojej pseudo ironii analogii. Jesteś mało inteligentny i najgłośniej krzyczysz swoje zakompleksione racje z racji głupoty która pozwala ci czuć się komfortowo z tak miałkim zapleczem.

Edycja: overdose
Dołączona grafika
Dołączona grafika

Użytkownik overdose edytował ten post 07.09.2012 - 13:38


#82 Gość_Alucard

Gość_Alucard.
  • Tematów: 0

Napisano

Dlaczego mnie obrażasz? Wiesz do czego zmierzam? Właśnie do tego.

Nie rozumiem jednego skoro wszystkich brzydzi nekrofilia, pedofilia itp. to jest ok. Jak większość brzydzi się homoseksualizmem to nazywa się ich zacofanymi polaczkami z ciemnogrodu. Skoro teraz pozwalamy na takie dewiacje i jeszcze je promujemy i dajemy im przywileje to obyśmy nie doszli do momentu w którym świat już kompletnie zejdzie na psy i za ciemnogród będzie się uważało "pedofobów" i "nekrofobów". Bo w którymś momencie też zaczną walczyć o swoje prawa.

Użytkownik Alucard edytował ten post 07.09.2012 - 12:51


#83

Muhomorniczy.Cylon.
  • Postów: 412
  • Tematów: 15
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dlaczego mnie obrażasz? Wiesz do czego zmierzam? Właśnie do tego.

Nie rozumiem jednego skoro wszystkich brzydzi nekrofilia, pedofilia itp. to jest ok. Jak większość brzydzi się homoseksualizmem to nazywa się ich zacofanymi polaczkami z ciemnogrodu. Skoro teraz pozwalamy na takie dewiacje i jeszcze je promujemy i dajemy im przywileje to obyśmy nie doszli do momentu w którym świat już kompletnie zejdzie na psy i za ciemnogród będzie się uważało "pedofobów" i "nekrofobów". Bo w którymś momencie też zaczną walczyć o swoje prawa.

Brzydzenie nie jest żadnym kryterium. Może nas brzydzić szambo nurek i co? Mają nam się oczyszczalnie ścieków rozpieprzyć bo nas brzydzą szambo nurki? A na dewiacje obżarstwa pozwalamy , a na dewiacje jeżdżenia jednego pasażera w samochodzie terenowym po mieście pozwalamy, a na prostytucje ,anal sadomaso pozwalamy a tobie przeszkadza akurat gość co się maluje i niby jest to tożsame z ratowaniem świata. Jasne, zacznij od siebie,zacznij od otoczenia i wszystkich tych którzy uprawiają sex analny\, zrób przeszpiegi i bij kolegów morduj prostytutki, Bo wylewają spermę w pupę- obrzydliwe dla PAna!. A potem zajmij się tym promilem gejów jak już wytłuczesz polową hetero.

Użytkownik Muhomorniczy.Cylon edytował ten post 07.09.2012 - 13:11


#84 Gość_RekaThora

Gość_RekaThora.
  • Tematów: 0

Napisano

Alucard, Twoje porównanie nie jest trafne, bowiem poza homoseksualizmem, to co przytoczyłeś to są dewiacje, które można skutecznie leczyć. Ponownie pokazujesz, że brak Ci podstawowej wiedzy na tematy na jakie się wypowiadasz.
Stąd moje pytanie: czemu wypowiadasz się o czymś, o czym nie wiesz nic konstruktywnego?
A odnośnie dawania specjalnych praw - jakich specjalnych praw? Chodzi o to, by mieli prawa takie jak wszyscy, a nie jakieś specjalne 'nadprawa' czy coś.

#85

VanPilar.
  • Postów: 114
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Dzięki atmosferze farsy jeden epizod z dziejów współczesnej psychiatrii uzyskał legendarny status. W korespondencyjnym głosowaniu z roku 1974 członkowie Amerykańskiego Stowarzyszenia Psychiatrycznego (APA) przegłosowali – raczej niewielkim marginesem głosów – usunięcie homoseksualizmu ze swego katalogu zaburzeń psychicznych. Głosowanie poprzedzone było szalonym, a czasem brutalnym lobbingiem: spotkania stowarzyszenia były szturmowane przez aktywistów Gay Lib (…). Podczas kongresu przemówił przebrany i zakryty kapturem "Dr Anonymous", który zadeklarował, że jest gejem i zakomunikował, że ponad 200 innych członków APA też jest gejami, w ten sposób niejako grożąc ich ujawnieniem.

Porter R. (1997) Bringing order to mental disorders Nature


Częstą odpowiedzią psychiatrów na referendum (z 1973r), co dotyczy także tych psychiatrów, którzy głosowali za zmianą, było twierdzenie, że teraz zarówno oni, jak i ich koledzy będą mogli bardziej efektywnie pomagać homoseksualistom, którzy rzeczywiście potrzebowali i pragnęli pomocy. Socarides powiedział nawet, że jednty z pozytywnych skutkow decyzji jest to, że ś∑iadomość problemu homoseksualizmu,dotarła do większej liczby psychiatrów, będą więc zatem bardziej gotowi go leczyć, zamiast ignorować, jak działo sie to często wcześniej.

Conrad P., Schneider J.W. (1992) Deviance and medicalization: from badness to sickness, Temple University Press, Philadelphia, s. 209


I w tak oto cudowny sposób homoseksualizm już nie jest dewiacją. W przyszłości może wykreślą jeszcze kilka innych przypadłości ze swojego katalogu i uczynią je zupełnie normalnymi. Wtedy postępowcy znowu krzykną

brak Ci podstawowej wiedzy na tematy na jakie się wypowiadasz


To, że coś toleruje nie oznacza, że muszę to akceptować.

#86

Jooe.
  • Postów: 212
  • Tematów: 32
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

własne zdanie tolerancja... Skoro ten chłopak ma własne zdanie na temat życia to ja i wszyscy inni mogą mieć swoje zdanie o nim... Nie muszę nikogo tolerować by kogoś akceptować... Jesli już ma coś nie tak z głową to okej, byle by nie ingerował w moje sprawy... Absolutnie nie dziwię się rodzicom, wolałbym płacić alimenty niż takie COŚ trzymać w domu i pokazywać się z tym czyms... Zależy mi na dobrym zdaniu i szacunku u ludzi... normalnych ludzi... Cham dla chama, człowiek dla człowieka... Młody chciał pajacować? Spoko, tylko niech poczeka do czasu aż wyjdzie spod dachu rodziców, wtedy będzie odpowiedzialny za siebie... Według mnie do tego czasu powinniśmy się stosować zasadom rodzicow... A i koles w ogole ma niezle nasrane w głowie skoro bardziej ceni swoj styl bycia niż rodzinę...


Ale cóż... Prawdziwą wartość poznajemy wtedy gdy coś stracimy

Użytkownik Jooe edytował ten post 09.09.2012 - 19:22


#87

bolekilolek.
  • Postów: 1377
  • Tematów: 27
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Rodzice w sumie mieli rację, choć powinni do tego inaczej podejsć. Nie no, homoseksualizm homoseksualizmem, czy to jest naturalne, czy "wyuczone" w pewnych błędach wychowawczych. Ale, gdy facet przebiera się za laskę, nie wygląda to ani estetycznie ani naturalnie. Tak samo, w przypadku technikum, no niestety, ale tam chodzą raczej głównie faceci i to nie zbyt zniewiesciali, więc to, że nie był tam tolerowany to nic dziwnego. Niezależnosć i oryginalnosć to nic złego, pod warunkiem, że nie przekracza pewnych granic - wtedy nie mamy prawa domagać się akceptacji niestety...



#88

Kocica.
  • Postów: 399
  • Tematów: 8
  • Płeć:Kobieta
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Nikt tam nie napisał, że chłopak jest gejem.
Ot lubi paradować w damskich ciuchach i nosi makijaż. Jego sprawa. Rodzice trochę źle podeszli do dzieciaka, bo jestem pewna, że chcieli jego dobra. Trochę za brutalnie.

Jakby jakiś chłopak wszedł na uczelnię odziany w kieckę i szpilki to jestem pewna, że rozległby się śmiech (chyba nawet na ASP) ale do rzeczy.

Dostał alimenty, próbuje się usamodzielnić, studiuje. Zerwał kontakt z rodzicami. Będzie mu potem ciężko, serio. Dzisiaj ciężko ze stabilną pracą i dobrze jest mieć to wsparcie w rodzinie, która poradzi, wesprze dobrym słowem, pocieszy, pogratuluje.

Ciekawa jestem, jaką sobie znajdzie pracę. Jestem pewna, że po kilku nieprzychylnych rozmowach i komentarzach na temat jego sposobu bycia i ubioru u niedoszłych potencjalnych pracodawców, sam ograniczy paradowanie w damskiej garderobie do własnego mieszkania. To jest pewne jak to, że jest dzień i noc.

#89

bolekilolek.
  • Postów: 1377
  • Tematów: 27
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Nikt tam nie napisał, że chłopak jest gejem.
Ot lubi paradować w damskich ciuchach i nosi makijaż. Jego sprawa. Rodzice trochę źle podeszli do dzieciaka, bo jestem pewna, że chcieli jego dobra. Trochę za brutalnie.


Tak, tak - tak ogólnie powiedziałem.

Ciekawa jestem, jaką sobie znajdzie pracę. Jestem pewna, że po kilku nieprzychylnych rozmowach i komentarzach na temat jego sposobu bycia i ubioru u niedoszłych potencjalnych pracodawców, sam ograniczy paradowanie w damskiej garderobie do własnego mieszkania. To jest pewne jak to, że jest dzień i noc.


No własnie, ciekawe jak na to pracodawcy. Choć niby planuje wyjechać za granicę, pewnie do kraju mega tolerancyjnego, więc może może. A jak go nie przyjmą, to zawsze może naskarżyć, że jest dyskryminowany ze względu na ubiór ;)



#90

mylo.

    Altair

  • Postów: 4511
  • Tematów: 83
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ciekawa jestem, jaką sobie znajdzie pracę. Jestem pewna, że po kilku nieprzychylnych rozmowach i komentarzach na temat jego sposobu bycia i ubioru u niedoszłych potencjalnych pracodawców, sam ograniczy paradowanie w damskiej garderobie do własnego mieszkania. To jest pewne jak to, że jest dzień i noc.


Masa ludzi pracuje w domu, nie ma z tym większego problemu.

Jakby jakiś chłopak wszedł na uczelnię odziany w kieckę i szpilki to jestem pewna, że rozległby się śmiech (chyba nawet na ASP) ale do rzeczy.


Zależy na jakim wydziale. Na malarstwie pewnie by przeszło. Wszystko zależy czy umie bronić swojego stroju.
Pamiętam jak znajomy zdawał na intermedia, miał 70% prac z sobą przebranym za Hitlera i komisja się nie oburzyła. :mrgreen: Tutaj większość rzeczy traktuje się jako wyraz twórczy.




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych