Skocz do zawartości


Crossdesser wygrał z rodzicami


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
96 odpowiedzi w tym temacie

#31 Gość_RekaThora

Gość_RekaThora.
  • Tematów: 0

Napisano

Bycie homo nie, ponieważ nawet jeśli homoseksualiści nie rodziliby się z tą orientacją, tylko nabywali, co i tak jest raczej nierealne, a jeśli w ogóle możliwe to tylko w odosobnionych przypadkach, to na pewno nikt celowo i na własną zachciankę homo się nie staje, a przez wiele róznych czynników w tym z pewnością wychowanie.
W przypadku transwestytów nie wiem jak to wygląda(bo w koncu o transwestycie jest ten temat), wiem jedynie ze w przypadku transseksualistów jedyną drogą leczenia jest korekta płci hormalnalna i chirurgiczna, bo terapie psychologiczne nie pomagają i nie ma innego leczenia dla osób z tego typu problemem.

#32

noxili.
  • Postów: 2849
  • Tematów: 17
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Prosty przykład z życia, pociąg wypchany po brzegi w prawie 100%. Przeszedłem cały w poszukiwaniu miejsca zgadnijcie gdzie były dwa wolne? Akurat tam gdzie siedziało 2 gejów i się smyrało po nogach. Ludzie woleli stać w korytarzu niż przy nich usiąść.

Genialny patent na zachowanie własnego wolnego przedziału. Ciekawe czy naprawde to byli homo czy tylko nadkreatywne zgrywusy.



#33

McNugget.
  • Postów: 562
  • Tematów: 10
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Nie uważam mieszania w to sądu za dobre, ale tak odnośnie pewnego postu tutaj... Osoba która nie chce/nie chciała zmienić płci NIGDY tych osób nie zrozumie. I one nie muszą być wcale homoseksualne. Znowu mylicie transwestytów z transseksualistami.

Użytkownik McNugget edytował ten post 05.09.2012 - 16:55


#34 Gość_Alucard

Gość_Alucard.
  • Tematów: 0

Napisano

Genialny patent na zachowanie własnego wolnego przedziału. Ciekawe czy naprawde to byli homo czy tylko nadkreatywne zgrywusy.


Nie, to byłoby zbyt.. Masować kolegę stopą po jajkach i na odwrót dla wolnego miejsca obok w osobówce? wątpię :D

Użytkownik Alucard edytował ten post 05.09.2012 - 17:01


#35

Jęk Lodowatych Ulic.
  • Postów: 326
  • Tematów: 11
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Poszukałem trochę w sieci na jego temat i znalazłem filmik z jego udziałem w rozmowach w toku w sumie nie dziwię się reakcji jego rodziców jeżeli tak paradował po ulicach Krakowa.


#36 Gość_RekaThora

Gość_RekaThora.
  • Tematów: 0

Napisano

Oj, w takim razie sytuacja wygląda inaczej. Co innego transwestyta a co innego dziwoląg na życzenie. Dzięki Jęku Lodowych Uluc, że uświadomiłeś. Oczywiście wciąż nie uważam, że powinno się nawoływać do nienawiści czy agresji, ale z tego co zostało zaprezentowane to ten koleś to nie transwestyta tylko po prostu zwykły idiota.

#37

Nic_nowego.
  • Postów: 140
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Oj, w takim razie sytuacja wygląda inaczej. Co innego transwestyta a co innego dziwoląg na życzenie. Dzięki Jęku Lodowych Uluc, że uświadomiłeś. Oczywiście wciąż nie uważam, że powinno się nawoływać do nienawiści czy agresji, ale z tego co zostało zaprezentowane to ten koleś to nie transwestyta tylko po prostu zwykły idiota.


Dokładnie o tym samym pomyślałem. Z artykułu na pierwszej stronie wynikało, że jakiś zwykły chłopak o odmiennej sytuacji został wyrzucony z domu. Po tym co zobaczyłem to jedyne co mi do głowy przyszło to fakt, że ten gość chce po prostu być inny. Nie powinno być aż tak ostrej reakcji ze strony rodziców, ale można ich w jakimś stopniu teraz zrozumieć.
To nie jest transwestyta, to gość, który zobaczył Mansona w tv i mu się strasznie spodobało i postanowił zostać transwestytą.

#38

D.B. Cooper.
  • Postów: 1179
  • Tematów: 108
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ojej, ile od razu nieświadomych wpisów. Jakie to znamienne.
Tak trudno było poszperać w necie, czytając wasze wpisy byłem przekonany 100%, że wiecie o kim piszecie!

A tak przy okazji 'rozdanie' plusów do postów w tym temacie jest (na ten moment, bo mam nadzieję, że jak mądrzy wrócą z pracy to trochę zmienią tę statystykę) naprawdę przykre i żenujące.


Całe szczęście możemy w temacie usłyszeć Jęk lodowatych ulic. Do tej pory, tylko te głupie siedziały...

Użytkownik D.B. Cooper edytował ten post 05.09.2012 - 17:43




#39 Gość_Alucard

Gość_Alucard.
  • Tematów: 0

Napisano

Fajnie media manipulują, z rodziców robi się zacofanych "crossofobów" daje się w miarę normalną fotkę do artykułu i mamy co mamy. Jak żeście zobaczyli filmik to zaraz zwrot o 180 stopni.

Czemu nikt nie dał tego filmiku w artykule? Czemu on tak się nie ubrał na wypad do sądu co?

http://m.ocdn.eu/_m/...5b35b6,37,1.jpg Tu wygląda na takiego biednego prześladowanego...

Hipokryci...

Użytkownik Alucard edytował ten post 05.09.2012 - 17:40


#40 Gość_RekaThora

Gość_RekaThora.
  • Tematów: 0

Napisano

Nie zmieniam aż o 180 stopni zdania, wciąż nie uważam, że należy takiego wyrzucać z domu, tępić itd., proszę mnie zatem nie nazywać hipokrytką. Po prostu zrozumienie wobec rodziców jest dużo większe, bo to co chłopiec ten zaprezentował na filmie to nic innego jak świadome i celowe robienie z siebie idioty.

Cooper - ja ten filmik już widziałam, ale nie wiedziałam, że to ten sam koleś. Kiedy oglądałam to, pomyślałam to samo co wyżej napisałam, coś w stylu 'Boże, co za idiota'.
Przykre jest to, że często normalnych porządnych homo, czy trans szufladkuje się razem z takimi właśnie bezmózgimi dziwolągami.

Użytkownik RekaThora edytował ten post 05.09.2012 - 18:34


#41

Muhomorniczy.Cylon.
  • Postów: 412
  • Tematów: 15
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wygląda fajnie, kreatywnie, ja odwrotnie spodziewałem się buraka w sukience a gośc ma gust i wizje siebie . Jedynie co ludziom nie pasuje że jest ubrany zupełnie inaczej anie że czują się jakoś dotknięci i nie potrafią nawet sprecyzować czym niby. W ludziach o niskim iq o niskiej świadomości społecznej i kompleksach wzbudzają agresje inaczej wyglądające osoby ,inaczej myślący, choćby inteligentniejsi czy atrakcyjniejsi, to jest zazdrość że ktoś ma odwagę żyć jak chce i zupełnie absurdalne poczucie że się stawia, bo nie respektuje gustu społecznego, (a musi?), bo wy żyjecie pod linijkę , tak naprawdę to najbardziej kuje was w oczy prawda o waszym tchórzostwie , że sami nie macie odwagi i to w was powoduje głownie nienawiść. Im społeczeństwo bardziej zakompleksione tym mniej tolerancji. Inność odbiera się jako atak i zagrożenie. Jest strach że kulturysta odbiera dziewuchy , że przy metroseksualnym wygląda sie na flejtucha już największą furie wzbudza malujący sie chłopak, bo gra nie fer, jak się spodoba to już w ogóle będzie kaplica, i tyle o was. Hipokryzja i najniższe pobudki .

Użytkownik Muhomorniczy.Cylon edytował ten post 05.09.2012 - 19:41


#42

Blitz Wölf.
  • Postów: 495
  • Tematów: 7
  • Płeć:Nieokreślona
  • Artykułów: 1
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Bo to jest ciemnogród, bowiem tylko osoba uważająca, że homoseksualizm to choroba, widzi mi się itp. może nie tolerować, a że wiadomo, iż to nieprawda, że to choroba etc. to wiadomym jest, że osoba myśląca w ten sposób to, jak określiłeś ciemnogród.

Znalazł się kolejny ''nowoczesny'' twierdzący, że należy tolerować wszystko, oprócz normy. Niedługo pewnie zostanie wymyślona nowa choroba psychiczna: ciemnogrództwo zaściankowe, ewentualnie ciemnogrództwo polaczkowe.

Ja natomiast miałam na myśli po prostu to, że rodzice, którzy narzucają swoim dzieciom coś, czego one nie chcą, tylko dlatego, że rodzic tak chce, mimo że nierobienie tego, lub robienie czegoś, czego rodzic nie chce by dziecko robiło, wcale nie jest złe, zwiększają prawdopodobienstwo tego, ze takie dziecko popadnie w kompleksy, depresje, a jesli beda w ten sposob z nim postępowac od najmlodszych lat, to rowniez moga w takim dziecku wystapic przez to rozne odchyly.

-Mamo, nie chce mi się iść do szkoły! Wolę grać w CS'a!
-W tej chwili wyłącz komputer!
-Nie narzucaj mi swoich zachcianek! Przez ciebie będę miał kompleksy, depresję i różne odchyły!



#43 Gość_RekaThora

Gość_RekaThora.
  • Tematów: 0

Napisano

Cylon, myślałam podobnie do Ciebie. Jednak po obejrzeniu filmu z udziałem tego chłopca można odnieść zupełnie inne wrażenie. To jest zwykły idiota, który chce na siebie zwrócić uwagę takim ubiorem i makijażem, a nie zwyczajny transwestyta.

A co do Twojej dalszej wypowiedzi, wyraźnie napisałam, że chodzi o rzeczy, które nie są złe. Pozwalanie dziecku na granie w CSa (na tym przykładzie), zamiast kazać mu iść do szkoły raczej do dobrych rozwiązań nie należy. A zatem czytaj uważnie, potem próbuj wychodzić na mądrego ;)

Użytkownik RekaThora edytował ten post 05.09.2012 - 19:47


#44

Nic_nowego.
  • Postów: 140
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Znalazł się kolejny ''nowoczesny'' twierdzący, że należy tolerować wszystko, oprócz normy. Niedługo pewnie zostanie wymyślona nowa choroba psychiczna: ciemnogrództwo zaściankowe, ewentualnie ciemnogrództwo polaczkowe.


Wydaję mi się, że "polaczkowatość" już weszło do polskiego języka jak postawa społeczna. Ot, kolejny stereotyp w rękach nowoczesnych obywateli.

#45

Norbiss.
  • Postów: 34
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Z tego co widzę w mojej szkole to tak jak wyżej wymieniony cross coś tam zachowują się chłopaki którym nie brakuje kasy, mieszkają w dobrych osiedlach i często mają zapracowanych rodziców(wiem bo kumpel miał takie problemy z bratem). Nie wiem skąd się wzięła taka moda ale im młodsze roczniki tym tego więcej, najpewniej większość tego wyrośnie ale współczuję ich rodzicom.


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych