Skocz do zawartości


Zdjęcie

Z lasu


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
16 odpowiedzi w tym temacie

#1

milly93.
  • Postów: 18
  • Tematów: 6
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam!
Wróciłam właśnie ze spaceru z psem w lesie. Chciałam wypróbować aparat w nowej komórce i robiłam zdjęcia wszystkiemu :)
No i właśnie jedno mnie zastanawia.
Wydaje mi się jakby przedstawiało twarz z profilu.


Dołączona grafika

Tutaj macie zaznaczone o co chodzi

Dołączona grafika

Zjawa czy dziwny układ gałęzi?
Wydaje mi się, że jednak to drugie, ale rozsądźcie sami :)
  • 0

#2

Eldim.
  • Postów: 461
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Tutaj kompletnie nic nie ma, prócz gałęzi. Przez chwilę zastanawiałem się nawet, czy nie trollujesz.
  • 1

#3

milly93.
  • Postów: 18
  • Tematów: 6
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie trolluje po prostu wydaje mi się, że coś tam widzę. Ale jak pisałam wg mnie to też są gałęzie.
  • 0

#4

exio.
  • Postów: 492
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

*
Popularny

Według mnie też tu nic nie ma oprócz gałęzi a sytuacja przypomina mi akcję z poniższego jotpega.

Dołączona grafika


  • 5



#5

PaTryK676.
  • Postów: 5
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ciekawsza jest ta "postać" w samym środku zdjęcia

just kidding
  • 0

#6

Phiaas De'Sarlan.
  • Postów: 119
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Zjawa czy dziwny układ gałęzi?


Ani jedno ani drugie. To ZWYCZAJNY układ gałęzi, z tym, że ludzki mózg ma niebywałą skłonność do dostrzegania ludzkich twarzy tam, gdzie najzwyczajniej w świecie nie ma nic, co przypomina takową (np. kiedy spojrzymy z innej strony okaże się, że "czoło" "twarzy" na Twoim zdjęciu jest znacznie bliżej - tzn. jest gałęzią odchodzącą od innego drzewa - niż "nos" etc.).

EDIT:

Jeszcze mi się przypomniało, że owa skłonność ma podłoże ewolucyjne (lepiej uciec przed gałęzią, która w nocy wygląda jak twarz, nic dać się zabić :mrgreen: ).

Użytkownik Phiaas De'Sarlan edytował ten post 03.09.2012 - 17:57

  • 1

#7

jezus.
  • Postów: 57
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ja tam widzę nic, ja kiedyś na nocce w lesie usłyszałem wesele ( panie proszą panów, panowie proszą panie i takie tam oldschoolowe przyśpiewki ) poszliśmy z kumplem zobaczyć o co chodzi, wesele w leśniczówce czy co? jak już prawie byliśmy na miejscu, wesele nagle ucichło i doszliśmy do mokradeł!
  • 0

#8

Romczyn.
  • Postów: 757
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Hehe, toście nie potańczyli :P
Co do zdjęcia to ja bym w życiu żadnej twarzy tam nie zobaczył bez tego zaznaczenia.
  • 2



#9

Heweliusz.
  • Postów: 186
  • Tematów: 14
Reputacja Bardzo zła
Reputacja

Napisano

Na tym zdjęciu z lasu widzę trupią czaszkę przechylona trochę w lewo z jego strony. Natura płata figle.
  • 0

#10

Algbeer.
  • Postów: 99
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

To zdjęcie bardzo mi przypomina pewne moje, które zrobiłem jakoś ponad pół roku temu podczas nocnej wyprawy do lasu.

Dołączona grafika

O proszę. W lewym górnym rogu po dokładnym przypatrzeniu widzimy zarysy odwróconej twarzy, bardzo przypominającej tą z zdjęcia Milly93.
  • 0

#11

ad.ta.
  • Postów: 3
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

To zdjęcie bardzo mi przypomina pewne moje, które zrobiłem jakoś ponad pół roku temu podczas nocnej wyprawy do lasu.

Dołączona grafika

O proszę. W lewym górnym rogu po dokładnym przypatrzeniu widzimy zarysy odwróconej twarzy, bardzo przypominającej tą z zdjęcia Milly93.


Może jestem ślepy, ale ja w miejscu, które wyróżniłeś nic nie widzę. Po prostu starasz się doszukać tam czegoś, czego tam nie ma.
  • 1

#12

Algbeer.
  • Postów: 99
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

To znak, że mam schizofrenie. Ale fajnie! xD
Tak czy inaczej ja w tym miejscu widzę odwróconą twarz kobiety? Coś w tym guście.
A zdjęć z takich wypraw do lasu mam pełno, bo kiedyś chodziłem i robiłem. Las nocą wygląda pięknie *3*
Swoją drogą chyba zmienie Avka, bo ten jeszcze staaary xD
  • 0

#13

Claire.
  • Postów: 294
  • Tematów: 12
  • Płeć:Kobieta
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Najpierw się ucieszyłam widząc zdjęcie, że w końcu coś konkretnego będzie widać a potem się rozczarowałam. Tam nic nie ma... Przy najmniej ja nic nie widzę :(
  • 0

#14

Ells.
  • Postów: 87
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Również nic nie znajduję, szkoda, przydałoby się coś ciekawego do obejrzenia :) Tego typu "twarze" i inne zjawiska można na upartego wszędzie znaleźć a szczególnie w plątaninie gałęzi itp.
  • 0

#15

Lucasso.
  • Postów: 19
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

W obu przypadkach zobaczyłem twarze dopiero wtedy,kiedy zostały zaznaczone. Nawet wtedy musiałem się wysylić,żeby je zobaczyć :D

Użytkownik Lucasso edytował ten post 16.09.2012 - 23:22

  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych