Skocz do zawartości


Zdjęcie

Seriale godne polecenia


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
198 odpowiedzi w tym temacie

#31

Self-Luminous Red.

    Kolor chimeryczny

  • Postów: 90
  • Tematów: 1
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

'Allo 'Allo! i oczywiście Fawlty Towers. :D
Jedyne seriale, które obejrzałem od początku do końca (i to nie raz), potem przerzuciłem się na anime i tak zostałem (w końcu i tak żaden serial nie dorówna Ergo Proxy, nieprawdaż?). :P



#32

Uzurpator.
  • Postów: 51
  • Tematów: 1
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Dołączona grafika
Skandal, że nikt na tym forum nie wspomniał. Obowiązkowa pozycja dla zwolenników medytacji transcendeltalnej, spirytyzmu i w ogóle pojętej duchowości. Absolutny kult. Oglądać w jesienne wieczory jako zamiennik "Rancza", wielka fascynacja, a może nawet miłość gwarantowana. ;]


A gdyby z jakichś powodów miasteczko Twin Peaks nie przypasiło, to "Gra o Tron" nie jest zła, "Columbo" też, ale kto by taką staroć oglądał. Z polskich "Pitbull" (1>2>3) daje radę, "Kariera Nikodema Dyzmy" (1980), wiadomo - mistrzostwo świata.

Użytkownik Uzurpator edytował ten post 04.09.2012 - 00:37


#33

Asmodean.
  • Postów: 139
  • Tematów: 18
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Breaking Bad, OZ (brutalny serial o wiezieniu), prison break, lost (pierwsze serie), jericho, 24 godziny, sons of anarchy, Bikie Wars: Brothers in Arms, dexter, Nasz Polski pitbull, Gra o tron, Big Bang Theory, Świat według kiepskich, Shameless US, Hell on whells. Jak przypomne sobie jakieś jeszcze dobre to dopisze.

#34

lunek.
  • Postów: 5
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Pewnie się powtórze ale osobiście polecam:

Prison break: Jakiegoś specjalnego realizmu tu nie ma, lecz scenarzyści odwalili tu kawał dobrej roboty
House: Ciekawe zagadnienia medyczne (nie wiem czy realne) oraz znakomicie wykreowana postać Housea
Lost: Dobry do pewnego czasu (bodajże 2 sezonu) lecz wszystkie nierozwikłane zagadki zmusiły mnie do oglądnięcia całości
Jericho: Genialna wizja upadku supermocarstwa, poprzez najwiekszy w historii zamach terrostyczny
Dexter: Tutaj równierz wielka zasługa scenarzystów

Oczywiście to wszystko to jedynie mój punkt widzenia i interpretacja

#35

mylo.

    Altair

  • Postów: 4511
  • Tematów: 83
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Przystanek Alaska, Twin Peaks (ale to jest ciężki klimat), Supernatural, M.A.S.H, Allo Allo - takie mi przychodzą teraz do głowy.



#36

RainbowBeing.
  • Postów: 66
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

This Is Not My Life - nieco tania nowozelandzka produkcja traktujaca o orwellowskiej przyszlosci. Serial ogladalem z zapalem by poznac wszystkie tajemnice.

#37

kamilus.
  • Postów: 1231
  • Tematów: 106
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Stawka większa niż życie o!



#38

harpoonek.
  • Postów: 159
  • Tematów: 2
  • Płeć:Kobieta
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Moje ulubione seriale już zostały wspomniane, więc nie będę się powtarzać ;)
Z nich wszystkich chyba najbardziej lubię Twin Peaks. Pamiętam, jak oglądałam codziennie po kilka odcinków, żeby zobaczyć, co będzie dalej.

Polecam też serial Wilfred ;)
Ogólnie jest śmieszny i może wydawać się głupi, ale pojawia się tam wiele życiowych prawd. Tylko trzeba na to spojrzeć z przymrużeniem oka.

#39

riseman.
  • Postów: 705
  • Tematów: 27
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Jeśli moga byc starsze to polece X-Files i Miasteczko Twin Peaks. Kiepscy tez ujda ;)



#40

SushieEz.
  • Postów: 125
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Tak bardzo klasycznie - Przyjaciele. Najlepszy serial jaki miałem okazję oglądać. Poza tym Supernatural, Californication, Breaking Bad. I ostatnio nawet Person of Interest. Tego nikt nie wymienił a dosyć ciekawy.

#41

Connor.

    Kings Never Die

  • Postów: 1674
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Tego nikt nie wymienił a dosyć ciekawy.

Bo mi np. jakoś to nie przypadło do gustu. Oglądałem może 4 odcinki i jakoś mnie nie wciągnęło. Poza tym Emerson bardziej widział mi się w roli Bena :D Czarny charakter ;)



#42

D.K..

    Semper invicta

  • Postów: 3012
  • Tematów: 2584
  • Płeć:Kobieta
  • Artykułów: 16
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Latający Cyrk Monty Pythona.

;)





#43

denaturat.
  • Postów: 105
  • Tematów: 2
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ja naprawdę bardzo gorąco polecam Supenatural :mrgreen:

#44

Robakatorianin.
  • Postów: 1732
  • Tematów: 41
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Często wypominacie o Kiepskich... Czemu nikt nie wspomniał o dużo lepszym originale:
Świat według Bundych

#45

coley.
  • Postów: 120
  • Tematów: 1
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Często wypominacie o Kiepskich... Czemu nikt nie wspomniał o dużo lepszym originale:
Świat według Bundych

Rodzinka Bundych jest świetna ale masz jakies kiepskie info, bo ten serial poza tytułem wymyslonym przez polaków(oryginalny to Married with children) nie ma nic wspolnego z Kiepskimi...

Od siebie dodam komediowe: Trailer Park Boys i Mała Brytania


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych