Skocz do zawartości


Zdjęcie

Ayahuasca w Polsce?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
86 odpowiedzi w tym temacie

#16

skittles.
  • Postów: 1323
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

wiesławo, chwała ci za to, że ratujesz większość tematów o narkotykach, które z reguły po chwili przybierają formę niczym niepopartych gdybań.

Sam mam identyczne zdanie - jeżeli ktoś traktuje psychodeliki na równi z resztą narkotyków, to są tylko dwa wyjścia - albo nigdy żadnego nie brał, albo nie potrafi z nich korzystać. Znam ludzi, którzy biorą tylko dla tej osławionej "fazy" i naprawdę bardzo im współczuję, bo to po prostu nie o to w tym chodzi. A już określanie ich działania jako "odurzające" jest po prostu pomyłką i wynika tylko z niewiedzy/braku doświadczenia. Oczywiście nie sugeruję, że każdy powinien brać, wręcz przeciwnie - myślę, że powinien to zrobić tylko człowiek, który doskonale wie, co w ten sposób chce osiągnąć. Nie ulega bowiem wątpliwości, że nie jest to piwko przed telewizorem, a doświadczenie wręcz mistyczne i nie bez powodu nazywa się to "tripem".
  • 3



#17

Connor.

    Kings Never Die

  • Postów: 1674
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano


A wiecie że jest chrześcijański kościół ayahuasji? Zamiat hostii spożywana jest aya, również przez dzieci.




Oddam kompromitujące mnie zdjęcia za namiary na ten kościół.

Kościoły ayahuaskowe jak Uniao do Vegetal, Danto Daime... to wspólnoty chrześcijańskie, dla których sakramentem jest ayahuasca.

źródło: http://www.ayahuasca...l/koscioly.html

Zdjęcia na PW przyślij ;)
  • 1



#18 Gość_Antychrust

Gość_Antychrust.
  • Tematów: 0

Napisano

Cejrowski - ten koleś powinien pójść siedzieć za to że pogardza i obraża kulturę innych plemion, niż plemie katolickie.

Cejrowski to jest gość, który przesiedział więcej lat niż jesteś w stanie policzyć, wśród dzikich plemion Afryki i Południowej Ameryki, a ty gadasz jakieś farmazony z kółka lewackiej wzajemnej adoracji. Facet nie boi się wypowiadać własnej opinii, co jest solą w oku niańkom społeczeństwa z lewicowych ugrupowań.

Mam nadzieje że nigdy nie spotkam tego pana, bo nie wiem czy bym się powstrzymał obić mu m..

Jeśli jesteś zwykłym lewaczkiem, na jakiego się robisz, to stawiam dyche na Cejrowskiego z jego jednym płucem.

Sam hmm... specyfik to dla mnie niezły shit, ale niech inni piją, jeśli mają ochotę.
  • 1

#19

pdjakow.
  • Postów: 1340
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Cejrowski to jest gość, który przesiedział więcej lat niż jesteś w stanie policzyć, wśród dzikich plemion Afryki i Południowej Ameryki


Z ciekawości, ile?
  • 0

#20 Gość_Antychrust

Gość_Antychrust.
  • Tematów: 0

Napisano


Cejrowski to jest gość, który przesiedział więcej lat niż jesteś w stanie policzyć, wśród dzikich plemion Afryki i Południowej Ameryki


Z ciekawości, ile?


Dokładnie nie jestem w stanie powiedzieć, ale jak najbardziej można liczyć w latach - odbył coś ponad 30 wypraw w rejonie Ameryki Łacińskiej. Na pewno nie ma pogardliwego stosunku do dzikich plemion - "Najczęściej jeździ do Amazonii. Zawsze w konkretnym celu: by ostatnich wolnych Indian ocalić od zagłady i zapomnienia."
  • 0

#21

Muhomorniczy.Cylon.
  • Postów: 412
  • Tematów: 15
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Oglądał ktoś w ogóle jego programy kto twierdzi iż ma pogardliwy stosunek do plemion dzikich?
  • 0

#22

MrOsamaful.
  • Postów: 550
  • Tematów: 14
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Żadna używka nie powinna być zakazana, jak ktoś chce ćpać, wydawać resztki pieniędzy na narkotyki i się stoczyć a potem umrzeć w jakichś slumsach to wolna wola. Im mniej idiotów tym lepiej.
  • 0

#23

Genialny.
  • Postów: 40
  • Tematów: 1
Reputacja Zła
Reputacja

Napisano

MOsamaful

Mówimy ci czym dokładnie jest DMT, a ty o narkotykach. Twoje wypowiedzi w tym topicu są conajmniej na niskim poziomie merytorycznym. Piszesz o swoich prawicowo-korwinowsko-mikkowskich poglądach, zamiast wyrazić opinię na temat NAJPOTĘŻNIEJSZEGO PSYCHODELIKA NA ZIEMI, KTÓRY JEST WYTWARZANY PRZEZ LUDZKI MÓZG W OGROMNYCH ILOŚCIACH PODCZAS ŚMIERCI.
  • 3

#24

MrOsamaful.
  • Postów: 550
  • Tematów: 14
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Mówimy ci czym dokładnie jest DMT, a ty o narkotykach.

DMT jest używką zakazaną prawnie czyli jest narkotykiem, czego ty nie rozumiesz? DMT, THC i bóg wie co jeszcze jeżeli jest zakazane prawnie to jest narkotykiem i to, że jest mniej szkodliwe od alkoholu, papierosów itd nie zmienia tego, że jest narkotykiem, wbij to sobie do głowy.

Twoje wypowiedzi w tym topicu są conajmniej na niskim poziomie merytorycznym.

Dobrze, że twoje są na wielkim poziomie, szczególnie ortografia i styl wypowiedzi, gdybym nie przeczytał twoich postów to mógłbym uznać ten dzień za stracony, dzięki ci wielkie, że podzieliłeś się z nami swoją ogromną wiedzą i za wkład w ten temat...

Piszesz o swoich prawicowo-korwinowsko-mikkowskich poglądach, zamiast wyrazić opinię na temat NAJPOTĘŻNIEJSZEGO PSYCHODELIKA NA ZIEMI, KTÓRY JEST WYTWARZANY PRZEZ LUDZKI MÓZG W OGROMNYCH ILOŚCIACH PODCZAS ŚMIERCI.

Przecież wyraziłem swoją opinię, powinno to być legalne jak każdy inny narkotyk, a czy zamierzam to ćpać? Nie. Skoro jest wytwarzany przez ludzki mózg podczas śmierci to chyba znaczy, że właśnie wtedy człowiek powinien mieć do tego dostęp a nie w każdym innym momencie... A do prawicy to mi daleko więc swoje głupawe komentarz zostaw dla siebie.
  • 0

#25

skittles.
  • Postów: 1323
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Mówi się i mówi, a tu dalej, Psychodeliki to nie używki, nie wydaje się na nie resztek pieniędzy, nie stacza się i nie umiera w slumsach. Uwierz mi MrOsamaful, nikt nie robi tego z jednego prostego powodu - przyjmowanie ich po prostu nie jest przyjemne i psychodeliczny trip to ostatnia rzecz o jakiej pomyślałby stereotypowy ćpun spod śmietnika. Już nawet nie mówię o tym, że po tripie, nieważne jakim, przez długi czas po prostu nie masz ochoty na kolejny.
  • 1



#26

MrOsamaful.
  • Postów: 550
  • Tematów: 14
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Mówi się i mówi, a tu dalej, Psychodeliki to nie używki, nie wydaje się na nie resztek pieniędzy, nie stacza się i nie umiera w slumsach.
Uwierz mi MrOsamaful, nikt nie robi tego z jednego prostego powodu - przyjmowanie ich po prostu nie jest przyjemne i psychodeliczny trip to ostatnia rzecz o jakiej pomyślałby stereotypowy ćpun spod śmietnika. Już nawet nie mówię o tym, że po tripie, nieważne jakim, przez długi czas po prostu nie masz ochoty na kolejny.

Skoro to nie jest przyjemne to po co je zażywać? Strata czasu i kasy.
  • -3

#27

skittles.
  • Postów: 1323
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Nie jest to strata ani czasu, ani pieniędzy. Nie będę jednak mówił dlaczego - przeżycia na tripie są niesamowicie osobiste, a każda próba jego opisu to obdzieranie psychodelików z tej najważniejszej, mistycznej części, przez co w oczach osób trzecich pozostaje właśnie sam obraz "fazki" i "myszki miki biegającej po pokoju". Nie jest przyjemne, bo to jakbyś rozłożył swoją podświadomość na biurku i zaczął lekturę, a dopiero po fakcie okazuje się, że niektórzy woleliby pewnych akapitów nie czytać. Dla mnie to jak podróż w głąb siebie i z powrotem, z której, jeżeli się tylko chce, można wynieść coś cennego.
  • 2



#28

Muhomorniczy.Cylon.
  • Postów: 412
  • Tematów: 15
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja podejrzewam że geometria fazy jest podobna jak przy wszystkich halucynogennych środkach. Polega na ogłupieniu, wyłączeniu krytycznego myślenia, przez co wydaje ci sie ze masz mądre myśli, super wizje , i wszystko jest fajne i z jaką głębią. Tylko że po pigule też jest głębia i nie trzeba mieć halucynacji. Wiec naprawdę treść niema nic do rzeczy , wcale nie macie fajnych głębokich wizji, są mniej składne od snów, ale jednocześnie wszystko wam sie podoba boście sie oćpali i tyla.

Użytkownik Muhomorniczy.Cylon edytował ten post 01.09.2012 - 11:42

  • -2

#29

manitoris.
  • Postów: 790
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

..
DMT jest używką zakazaną prawnie czyli jest narkotykiem, czego ty nie rozumiesz? DMT, THC i bóg wie co jeszcze jeżeli jest zakazane prawnie to jest narkotykiem i to, że jest mniej szkodliwe od alkoholu, papierosów itd nie zmienia tego, że jest narkotykiem, wbij to sobie do głowy.
..


Skoro to wiesz oraz to ze ich produkcja jest rowniez prawnie zabroniona, to jako wzorowy obywatel oddaj sie w rece sprawiedliwosci poniewaz co noc twoj mozg produkuje DMT w czasie snu :mrgreen: i nie wykrecaj sie ze o tym nie wiesz, bo nie wiedza, przestepstwa nie usprawiedliwia, przez te wszystkie lata to juz spora ilosc naprodukowales wiec tu mowimy o produkcji na duza skale.. oj posiedzisz sobie za to ;]

Byl tu na forum temat o DMT, ale dyskusja z lemingami bywa nieowocna - dla nich to narkotyk bo Big Brat im tak mowi, ten sam co faszeruje chemia ich dzieci, co zezwala na pranie mozgow w reklamach i filmach oraz ten co to popiera mordy ludnosci za rope.. ale z ich perspektywy rdzawe zelazo w platkach albo siarczany i kwasy w mleczku sa niezbedne dla nas, TV to rzeczywistosc, a mordowane dzieci w bombardowanych krajach z ropa to terrorysci ktorych dzieki bogu nasze komando rozrywa na kawalki i to zupelnie "za darmo" :roll: bo nam tylko zalezy aby tam byly wolne wybory.. nie pogadasz i juz.

Użytkownik manitoris edytował ten post 01.09.2012 - 12:04

  • 1

#30

PTR.
  • Postów: 958
  • Tematów: 135
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Świadomość ogółu nigdy nie dorówna świadomości pojedynczej jednostki. Jednak tak naprawdę to całe to DMT jest wytwarzane przez szyszynkę z tego co wiem więc wystarczy trochę pracy nad sobą i macie DMT za darmo i całkowicie legalnie :) pozdrowienia
  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych