Skocz do zawartości


Zdjęcie

Zdjęcie z opuszczonego domu.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
14 odpowiedzi w tym temacie

#1

722.
  • Postów: 2
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam,

Dwa lata temu, wracając z dwoma kolegami z piwa, po drodze postanowiliśmy wejść na opuszczoną od bardzo dawna posesję, która zawsze nas intrygował. Niestety do środka się nie dostaliśmy bo pomimo tego, że szyby były powybijane to w parterowych oknach były kraty, a drzwi były zamknięte. Odpuściliśmy próby dostania się do środka i postanowiliśmy zobaczyć co znajduję się w pokojach. Nie mieliśmy latarki, ale jeden z kolegów miał telefon(jakąś starszą Nokie serii N z lampą błyskową) i po zrobieniu zdjęcia widzieliśmy na wyświetlaczu co znajduję się w ciemnościach. Po wyjściu za ogrodzenie kolega zaczął przeglądać zdjęcia i jedno z nich nagle przykuło jego uwagę, ponieważ przedstawia jakiś rozmytą postać(przypomina mi trochę małpę), przestraszaliśmy się tego jak cholera. Dla was zostawiam interpretacje tego zdjęcia. Zdjęcie
  • -1

#2

Mr. Mime.
  • Postów: 54
  • Tematów: 13
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Na pierwszy rzut oka wygląda jak fotomontaż... Ten "cień" wokół postaci mi tu nie pasuje, i jakoś tak dziwnie dopasowany do okna.

Użytkownik Messenger edytował ten post 26.08.2012 - 14:46

  • 1

#3

exio.
  • Postów: 492
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Dla mnie to wygląda tak jakby ktoś to na szybie namalował.
  • 0



#4

McNugget.
  • Postów: 562
  • Tematów: 10
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Moim zdaniem to brud na szybie, a flesz jeszcze potęguje efekt.
  • 1

#5

Sonia.
  • Postów: 19
  • Tematów: 3
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

hymmmm ja powiem tak :-)
Zawsze i wszedzie, mozemy sie doszukac twarzy czy sylwetek. :-)
np. jak siedze na ,, tronie'' i wpatruje sie w tapete
to tez widzialam twarz :-)
po zrobieniu zdiecia twarz tez jest widoczna, :-)
ale tak po prostu ulozyly sie bohomazy na tapecie .
a reszta to juz fantazja dziala :-)
stawiam ze to brud na szybie :mrgreen:
  • 0

#6

Wozimo.
  • Postów: 32
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam :) Mój pierwszy post na tym forum :D Ok ale wracając do tematu, zdjęcie jest ciekawe to muszę przyznać ale teoria że może być to brud na szybie nie za bardzo mi pasuje. Dlaczego ? A no dlatego że ta szyba jest wybita, choć nie jestem pewien czy druga część jest zbita (zakładając że jest zrobiona w sposób szyba-powietrze-szyba, a na taką wygląda) ale ten dziwny cień wokół tego czegoś na to wskazuje, ma wyraźne ostre końce. Jedyne co mnie niepokoi to to że wokół tej "twarzy" jest dziwna wyróżniająca się poświata która wygląda (moim zdaniem) jak mgła, często pojawiająca się na zdjęciach które są olewane i tłumaczone w sposób "Było nie palić!" itp. A teraz bądź pan mądry i dmuchnij pan tak wysoko dymem z papierosa by wiatr go nie wywiał xD Sam byłem światkiem jak taka mgła na zdjęciu wychodzi mimo że dymu nie było(może kiedyś go opisze) . A co do zdjęcia to fotomontaż raczej nie jest na co wskazują "szczegółowe informacje" we właściwościach. Pozdrawiam :)
  • 0

#7

ThePrz.
  • Postów: 168
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Ja tam widzę 2 twarze, nad tą otocząną "cieniem" jest wyraźny nos i usta ;)
  • 0

#8

Henley.
  • Postów: 5
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jak dla mnie, to ta "zjawa" wygląda jak E.T. ;)
Niemniej jednak, nie dopatrzyłem się niczego paranormalnego.
Do autora: żeby uniknąć takich sytuacji i nieco usprawnić sobie interpretację, rób zawsze dwa zdjęcia pod rząd, pod minimalnie innym kątem. Na podstawie takich dwóch fotografii można znacznie więcej powiedzieć.

Użytkownik Henley edytował ten post 27.08.2012 - 00:13

  • 0

#9

GuardAngel.
  • Postów: 373
  • Tematów: 37
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Widzisz, jakby na Twoim zdjęciu były kości, lub jakiś ślad z wykopalisk, wiesz coś fizycznego jak beton. Może ktoś coś by zobaczył i uwierzył w beton bo go może polizać . A tak to tylko głupie komentarze.
Jak dla mnie na zdjeciu masz orba nad wyższym oknem i to klasycznego . Rozumiem że przed zrobieniem zdjecia nie widzieliscie niczego na oknie .Dopiero w trakcie przegladania zdjeć wyszło to co widać na zdjęciu . Powiem tak bez powodu nikt nie powstawial krat w tej posesji, a jeszcze nikt nie ma ochoty w niej o dawna zamieszkać.
A co TY o tym sądzisz @722?
Jakie jest Twoje podejscie do tematu duchów, zjaw, życia po śmierci ,co dzieje się z naszą duszą ?

Użytkownik GuardAngel edytował ten post 27.08.2012 - 03:29

  • -1

#10

snajper414.
  • Postów: 50
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ciekawe zdjęcie, jestem skłonny uwierzyć że udało się "coś" sfotografować. Sprawdzałem i zdjęcie nie było edytowane, chyba ze ktoś to zatuszował. Z resztą szumy temu zaprzeczają. Oczywiście zrobienie takiego efektu jest jak najbardziej możliwe, jak i również zatuszowanie edycji zdjęcia. Nie wiem jednak czy komuś by się chciało poświęcać na to tyle czasu. Moim zdaniem nie jest to mgiełka, tylko szyba zaparowała tak jakby wokół tej postaci. Możliwe również że ktoś się tam jakoś dostał i po prostu odcisnął brudny ślad na szybie. Najlepiej byłoby tam wrócić w dzień, lub spróbować powtórzyć to zdjęcie w podobnych warunkach.

PS.: zajrzyjcie we właściwości, godzina 23:59 i 13 sekund :)
  • 0

#11

Heweliusz.
  • Postów: 186
  • Tematów: 14
Reputacja Bardzo zła
Reputacja

Napisano

Zrób kolejne zdjęcie z innym kątem. Byłbym skłonny uwierzyć, ale proszę więcej dowodów :)
  • 0

#12

722.
  • Postów: 2
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Widzisz, jakby na Twoim zdjęciu były kości, lub jakiś ślad z wykopalisk, wiesz coś fizycznego jak beton. Może ktoś coś by zobaczył i uwierzył w beton bo go może polizać . A tak to tylko głupie komentarze.
Jak dla mnie na zdjeciu masz orba nad wyższym oknem i to klasycznego . Rozumiem że przed zrobieniem zdjecia nie widzieliscie niczego na oknie .Dopiero w trakcie przegladania zdjeć wyszło to co widać na zdjęciu . Powiem tak bez powodu nikt nie powstawial krat w tej posesji, a jeszcze nikt nie ma ochoty w niej o dawna zamieszkać.
A co TY o tym sądzisz @722?
Jakie jest Twoje podejscie do tematu duchów, zjaw, życia po śmierci ,co dzieje się z naszą duszą ?


Co do mojej wiary to w duchy i życie po śmierci wierzę, ale nie szukam dowodów bo wręcz się tego boję. Wolałbym się spotkać w szaliku Wisły Kraków z dziesięcioma kibicami Cracovii niż sam na sam z duchem:) Co do zdjęcia to sadzę, że da się to na pewno jakoś wytłumaczyć, może to faktycznie coś na szybie, tylko nie wiem czy ta szyba leci od góry, czy od dołu. Widać tylko, że w połowie się kończy. Jak będę tamtędy przechodził to zrobię kolejne zdjęcie, ale to nie prędko nastąpi bo mam tam z 3 km i bardzo mało czas, a aparat mam tylko w tel. z zwykła słabą diodą, więc w nocy to nie ma sensu się tam udawać bo to i tak nic nie oświetli.
  • 0

#13

Satsujin.
  • Postów: 38
  • Tematów: 2
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Hm, co prawda zdjęcie jest dziwne dosyć i sama nie wiem co powiedzieć, bo wygląda mi na zabrudzenie na szybie, jakąś mgłę... A może coś za tym oknem było, jakaś figurka i tak się odbiła na oknie przez lampę błyskowa? Nie wiem sama...
Cóż, czekam na kolejne zdjęcie. Mam nadzieję, że je wstawisz a nie będziesz od tego uciekał.
  • 0

#14

adelante.
  • Postów: 3
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nad gornym zdjeciem macie jeszcze slabo ale widocznego OBRA

Nad gornym oknem*
  • 0

#15

Ice cream.
  • Postów: 29
  • Tematów: 4
  • Płeć:Kobieta
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

hymmmm ja powiem tak :-)
Zawsze i wszedzie, mozemy sie doszukac twarzy czy sylwetek. :-)
np. jak siedze na ,, tronie'' i wpatruje sie w tapete
to tez widzialam twarz :-)
po zrobieniu zdiecia twarz tez jest widoczna, :-)
ale tak po prostu ulozyly sie bohomazy na tapecie .
a reszta to juz fantazja dziala :-)
stawiam ze to brud na szybie :mrgreen:

Ja też, chociaż dziwny ten brud xD
  • 0



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych