Skocz do zawartości


Zdjęcie

Ubrany na czarno facet


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
15 odpowiedzi w tym temacie

#1

vriFF.
  • Postów: 56
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witajcie,

Miałem dzisiaj jeden z dziwniejszych snów w swoim życiu, otóz, tak jak w nazwie tematu, snił mi się 'ktoś' ubrany cały na czarno, nie pamiętam czy to była peleryna, czy coś innego ale tak czy siak było czarne :P. Na głowie miał ubrany kapelusz z rondem (oczywiście czarny), ten ktoś był odwrócony w moją stronę, i machał do mnie ręką (dość wolno).
Nie pamiętam nic poza tym, żadnej scenerii czy twarzy tego osobnika, możliwe, że stał za daleko.
Normalnie bym to olał, ale bardzo się przestraszyłem tego kogoś, po przebudzeniu pomyśłałem, że dawno się już tak nie bałem, bardziej nawet niż w tych wszystkich snach gdzie przed czymś uciekam, albo mnie zabijają :P.
Piszę o tym na forum, bo myślę, że ten sen może coś symbolizować.
Wierzę, że są tutaj osoby, które będą w stanie pomóc mi zinterpretować ten sen :).
  • 2

#2 Gość_coś_innego

Gość_coś_innego.
  • Tematów: 0

Napisano

A może oglądałeś wcześniej film o Zorro? albo twoja świadomość sobie tylko o tym filmie przypomniała w trakcie snu właśnie. Moja sobie wtedy przypomina o bardzo drobnych rzeczach nawet sprzed kilku lat.
  • 1

#3

Connor.

    Kings Never Die

  • Postów: 1674
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Szkoda, że nie było widać czy się uśmiecha czy nie. Być może symbolizuje to możliwe rozstanie z rzeczami niewygodnymi dla Ciebie, bądź jakieś złe, niedomknięte sprawy się zakończą?

Użytkownik Ratohnhaké:ton edytował ten post 20.08.2012 - 12:50

  • 0



#4

exio.
  • Postów: 492
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Miałem kilka lat temu podobny sen. Też ubrany na czarno gościu stał w lustrze a ja zbliżałem się w jego stronę i gdy podszedłem on podniósł głowę a ja zacząłem się drzeć przez sen. Nigdy w życiu się tak nie bałem jak wtedy, słyszałem własny głos przez sen. Po przebudzeniu stwierdziłem, że gdybym został w tym śnie dłużej to bym zwariował. Oczywiście twarzy też nie pamiętam mimo, że widziałem a przynajmniej tak mi się wydaje.

Do dzisiaj nie wiem co to było :<
  • 0



#5

Connor.

    Kings Never Die

  • Postów: 1674
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

A może to Slender Man? :P Ostatnio dość popularny i może po prostu tak o Ci się przyśniło coś podobnego?

Użytkownik Ratohnhaké:ton edytował ten post 20.08.2012 - 14:59

  • 1



#6

vriFF.
  • Postów: 56
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A może oglądałeś wcześniej film o Zorro? albo twoja świadomość sobie tylko o tym filmie przypomniała w trakcie snu właśnie. Moja sobie wtedy przypomina o bardzo drobnych rzeczach nawet sprzed kilku lat.


Bo ja wiem ;p. Zorro oglądałem ostatnio jakies 10 lat temu może ;D. Myslę, że jakby to była postać Zorro to bym go rozpoznał i tak się nie bał :P.



Być może symbolizuje to możliwe rozstanie z rzeczami niewygodnymi dla Ciebie, bądź jakieś złe, niedomknięte sprawy się zakończą?

Taaaak, to by było najlepsze wyjście :).

Slender Man? Pierwsze słyszę o takim 'czymś', zaraz coś o tym poczytam :P.

/edit,
nie, to na pewno nie był Slender Man :P.

Użytkownik vriFF edytował ten post 20.08.2012 - 21:07

  • 0

#7 Gość_coś_innego

Gość_coś_innego.
  • Tematów: 0

Napisano

vriFF, wybacz, ale chyba nie wierzysz, że ktoś zinterpretuje Twój sen, korzystając z senników na onecie. Sen może zinterpretować tylko śniący, ewentualnie osoba, która zna go doskonale.
I przede wszystkim- strasznie rzadko sny odnoszą się do przyszłości, a zazwyczaj (najczęściej, żeby śnić o przyszłości trzeba mieć dar jednak) dotyczą przebłysków w pamięci zdarzeń, o których iśniący juz zapomniał, albo świadomie ich nie zarejestrował. Chodzi nawet o takie duperele jak postać z filmu.

Taaaak, to by było najlepsze wyjście

Jednak wierzysz. Dla kogoś z zewnątrz pan w czarnym płaszczu równie dobrze może znaczyć, że byłeś kiedyś molestowany przez księdza

Użytkownik coś_innego edytował ten post 20.08.2012 - 22:20

  • 0

#8

White11.
  • Postów: 4
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ciekawe jest jedynie to że nie tylko tobie się on tobie śnił ale również wielu innym osobom, dam tutaj przykład (chociaż boję się że złamię coś w regulaminie :| ) i pojawiał się nie tylko w snach.

"Najwcześniejszym ''wspomnieniem'' jest wydarzenie z dzieciństwa. Miałam z 6, może 7 lat. Leżałam w swoim pokoju, szłam spać, kiedy nagle zobaczyłam przed łózkiem, naprzeciwko przed szafą postać. Pamiętam go wyraźnie - wysoki mężczyzna ubrany na czarno z kapeluszem z duzym rondem [ bynajmniej nie sombrero smile.gif]. Jak to dziecko - przestraszyłam się i zaczęłam krzyczeć do rodziców. " - Archiwum pewnego forum

"Co jakiś czas jak ma się coś złego zdarzyć moim bliskim śni mi się facet ubrany na czarno i z czarnymi włosami"- Pewne forum o snach

"Tego kolesia w kapeluszu to widziałem kilka razy w życiu"- Komentarz z e strony paranormalium.pl w dziale "Cieniści ludzie"

Lecz występuje on pod różnymi formami, raz czarny z kapeluszem, raz w czarnych włosach, a raz w kapturze, właściwie to dziwny zbieg okoliczności z relacją tej dziewczyny z archiwum forum. Gdyż jego wygląd idealnie pasuje do wyglądu opisanego przez ciebie człowieka. Nie mogę być pewien czy to rzeczywiście cienisty człowiek ale wszystko jest możliwe.

Użytkownik White11 edytował ten post 21.08.2012 - 20:02

  • 0

#9

Uzurpator.
  • Postów: 51
  • Tematów: 1
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano


tego pana ten stroj chroni przed odwrocona strona. serio.
  • 0

#10

altanacraft.
  • Postów: 13
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A więc, ja tego gościa z opisu często widywałem podczas paraliży sennych, gdy miałem siedem, może osiem lat :D
Bałem się go jak cholera i czasem po prostu śnił mi się. Najczęściej jednak, po zobaczeniu go we śnie, następnego dnia działo się coś złego, na przykład ktoś z moich kolegów złamał rękę itp. Tłumaczyłem to jako zwykły zbieg okoliczności, teraz coraz bardziej się przekonuję, że on może coś symbolizować.
  • 0

#11

Olbrzym.
  • Postów: 273
  • Tematów: 40
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

Nazgûl. Widocznie Tolkien też go widział.
  • 0

#12

vriFF.
  • Postów: 56
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wchodzę do tematu bo myślałem, że ktoś napisał coś sensownego, a tu coś takiego :(. lol

Użytkownik vriFF edytował ten post 24.10.2012 - 19:54

  • 0

#13

erebeuzet.
  • Postów: 865
  • Tematów: 31
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Nie zgodzę się z teorią, że postać ta symbolizuje zamknięcie trudnych la Ciebie spraw autorze tematu.
W takim wypadku po przebudzeniu czuł byś raczej ulgę, a nie lęk. Wiem z własnego doświadczenia.
Możliwe, że to zapowiedź czegoś złego, ale ja raczej bym optował za tym, że to zwykły sen.
Upiorny, aczkolwiek wyjątkowy tylko przez swą intensywność.

A swoją drogą już dawno żaden sen mnie nie przeraził. Po co mnie nakręcacie na wieczór.
  • 0

#14

-kosmitek-.
  • Postów: 7
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

vriFF, wybacz, ale chyba nie wierzysz, że ktoś zinterpretuje Twój sen, korzystając z senników na onecie. Sen może zinterpretować tylko śniący, ewentualnie osoba, która zna go doskonale.
I przede wszystkim- strasznie rzadko sny odnoszą się do przyszłości, a zazwyczaj (najczęściej, żeby śnić o przyszłości trzeba mieć dar jednak) dotyczą przebłysków w pamięci zdarzeń, o których iśniący juz zapomniał, albo świadomie ich nie zarejestrował. Chodzi nawet o takie duperele jak postać z filmu.

Taaaak, to by było najlepsze wyjście

Jednak wierzysz. Dla kogoś z zewnątrz pan w czarnym płaszczu równie dobrze może znaczyć, że byłeś kiedyś molestowany przez księdza



kurde tak jak w tym kawale -
Lecą dzieci ksiądz nauczyciel i dyrektor samolotem
nagle jeden silnik się zepsuł i samolot zaczął spadać
a były tylko trzy spadochrony.
Nauczyciel - Oddajmy je dzieciom
Dyrektor - a pieprzyć dzieci
Ksiądz - a starczy nam czasu :P
  • 0

#15

kudi.
  • Postów: 161
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano


tego pana ten stroj chroni przed odwrocona strona. serio.

O czym on wogóle mówi?
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych