Skocz do zawartości


Zdjęcie

Nowa Alchemia Seksualna


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
110 odpowiedzi w tym temacie

#106

marguz2.
  • Postów: 28
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ha-ha, bolesna zazdrość leje się z was strumieniami a nie jesteście w stanie zaakceptować istoty nadającej na troszkę innych falach niż wy; w takich chwilach uważam, że te kriogeniczne projekty wszystkie trzeba zalać betonem, bo co to będzie, jak się pobudzę te hibernatusy za 300,500 lat, skoro wy o kilka nędznych dekad wysuniętą w przód świadomość miażdżycie swoją ignorancją napędzaną strachem


Nie wierzę, Ty tak na serio piszesz? Przecież to się kupy nie trzyma.
Resztę swojego hmm postulatu napiszesz jak maluczccy którzy się sprzeciwiają odejdą od tematu i co? Zostanie grono osób Ci przytakujących ? Pochlebiających? dobre
  • 0

#107

Arctur V..
  • Postów: 311
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

Nie, grono tych, którzy rozumieją moje koncepcje - a każdy, kto je rozumie, i który ich potrzebuje, z natury będzie ich entuzjastą i pochlebcą.
  • -7

#108

bolekilolek.
  • Postów: 1377
  • Tematów: 27
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Nie, grono tych, którzy rozumieją moje koncepcje - a każdy, kto je rozumie, i który ich potrzebuje, z natury będzie ich entuzjastą i pochlebcą.


Chyba nikt Twoich koncepcji nie rozumie... oraz nie potrzebuje co udowodniłes Ty sam ;) Jak widzisz "partnera płci przeciwnej do kontaktów erotycznych" ( btw. po co Ci takie peryfrazy? jak już wspomniałem brzmi to żałosnie) również można nie tak trudno odnaleźć ;) Może by się tym wątkiem zajął jakis mod?

Użytkownik RuudJolie edytował ten post 22.08.2012 - 13:58

  • 0



#109

Phiaas De'Sarlan.
  • Postów: 119
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

*
Popularny

Nie, grono tych, którzy rozumieją moje koncepcje - a każdy, kto je rozumie, i który ich potrzebuje, z natury będzie ich entuzjastą i pochlebcą.


Mam rozumieć, że czekasz, aż nikt już nie będzie czytał tych bzdur, a Ty będziesz mógł w spokoju onanizować się czytając swoje błyskotliwe, przepełnione inteligencją posty, mocą których, przezwyciężyłeś i wygnałeś grupę idiotów i zacofańców (w domyśle mnie i wszystkich innych użytkowników forum). W takim razie nie będę utrudniał Ci realizacji tego genialnego planu. Żegnam.
  • 5

#110

.?..

    Medicus

  • Postów: 974
  • Tematów: 89
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 10
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Nie, grono tych, którzy rozumieją moje koncepcje - a każdy, kto je rozumie, i który ich potrzebuje, z natury będzie ich entuzjastą i pochlebcą.


Niebieski kaftan, kapiąca ślina i mały pokoik, bez okien, ale za to cały w poduszkach. Tam kontempluj swoją antycypującą świadomość i głoś irracjonalne poglądy. Dziękuję.
  • 1



#111 Gość_overdose

Gość_overdose.
  • Tematów: 0

Napisano

Może by się tym wątkiem zajął jakis mod?


nie widzę innego rozwiązania (w związku z pojawiającymi się raportami) jak zamknięcie tego tematu.
Dołączona grafika
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 3

0 użytkowników, 3 gości oraz 0 użytkowników anonimowych