Skocz do zawartości


Zdjęcie

Czarna magia, uroki i takie tam


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1

arti83.
  • Postów: 7
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

*
Popularny

Jakiś długi czas temu przedstawiłem na waszym forum mój przypadek :) wiecie takie tam pierdoły jak uroki i takie tam, zostałem wyśmiany i praktycznie mój post wyglądał jak jedna wiekla kpina.
Ostatnio w moim życiu trochę się zmieniło, miałem pewien okres gdzie miałem wiele złości w sobie i takie tam :) a wiecie jak to jest kiedy komuś zle życzysz i to się spełnia, raz, drugi ale nie ciągle.

Wywodze się z rodziny która zajmowała się magią, moja prababcia, jej syn( mój dziadek ) mojego dziadka siostra, kiedy zadaje mojej babci pytania na ten temat nie chce mi za wiele mówić, opowiada jakieś tam historie i mówi mi że mam to samo co mój dziadek ale lepiej abym nigdy nie robił tego co on.
Z tego co wiem, przekonałem się na własne oczy bo jako dziecko spędzałem wakacje na wsi u dziadka mój dziadek robił coś co wpływało na zdrowie i życie ludzi, kiedy ktoś coś mu zrobił to w złości mówił aby stało ci sie to i to, po jakimś czasie zdrowy 40l rolnik jakims cudem miał raka.

Wiem że wygląda to tak jak jakaś bajka lub ktoś kto chce was ośmieszyć ale naprawde coś jest nie tak

Mam 29lat, przez okres kiedy dowiedziałem się że moge jakoś oddzieływać negatywnie na ludzi sprawiał mi jakąś tam satysfakcje, wygląda to tak jak by ktoś kto ma talent do malowania obrazów malował je w domu, ale zawsze bedzie chciał aby prawdziwy mistrz pokazał mu tajniki fachu.
Ja chce sie dowiedzieć co to jest, jak to można pozytywnie wykorzystać lub kontrolować, teraz wszystko sie dzieje w nerwach i tylko wtedy moge coś poczuć.

Miałem to gdzieś, wczesniej działy sie totalne pierdoły
komuś coś sie psuło
drugą osbe wywalili z pracy
następna osoba zniszczyła sobie życie
ktoś stracił interes
ktoś miał wypadek ITP

Rok temu trzy osoby zniszczyły mi życie, nigdy nie czułem takiej złości w sobie, życzyłem wszystkiego najgorszego co można sobie wyobrazić
znam osobiscie te osoby, wiem jak wyglądało ich życie przez ponad 6 lat.
Po około 6mieś sie zaczeło
jedna osoba zmarła, zdrowy facet umarł na niby zapalenie płuc :)
drugi gościu dostał dwa raz nożem przed bramą, jego kobiete w tym czasie wywalili z pracy
trzecia osoba zbankrutowała na interesie który prowadziła 10lat, to nie kryzys tylko to że trzymałem kciuki o to aby pewne plany zagospodarowania sie zmieniły.

Jesli jest ktoś na forum kto może mi podesłać jakieś materiały co po przeczytaniu rozswietlą mi moją głupią główkę, lub wytłumaczyć mi co to jest to będę bardzo wdzięczny.

Ostatnio też dziwnie potrafie przepowiedzieć złe sytuacje ludzią które sie wydarzą, nie że ktoś złamie sobie palec :) czuje kiedy ktoś może umrzeć, zapaść na poważną chorobę jesli myśle o tej osobie czuje w środku straszny niepokój, strach.
Śnią mi sie też umarli, w szczególności jedna osoba, mój dziadek który zawsze chce mnie gdzieś zabierać :) w snie wiem że to trup, zawsze mówi mi że tam jest lepiej, lub łapie mnie za rękę i wciąga do stawu. Zawsze wiem że rozmawiam z trupami i wygląda to tak jak by w śnie o czymś chciali mi opowiedzieć.

Czekam na interpretacje tego :)
może znów mnie ośmieszycie, znów usłysze że chcecie faktów ha ha mam nadzieje że nie
jesli jest jakaś osoba która potrafi mi naświetlić temat, podesłać coś do poczytania, nie to co w necie jest a coś starego co było przed erą internetu to będę bardzo wdzięczyny
  • 5

#2

sechmet.
  • Postów: 973
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

odsyłam do medytacji ;)

a co do stanu emocjonalnego - pewnie to wyrzuty sumienia, ale uspokoję Cię - nie masz z tym nic wspólnego, każdy sam pracuje na swoje życie
  • 0

#3

Blitz Wölf.
  • Postów: 495
  • Tematów: 7
  • Płeć:Nieokreślona
  • Artykułów: 1
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Arti, jeśli chodzi o magię to jestem kompletnym żółtodziobem, ale mogę Ci powiedzieć, co ja bym zrobiła.
Przez gimnazjum kilka osób kompletnie zrujnowało mi życie. Miałam dni, kiedy naprawdę myślałam o tym, aby na przykład nogi sobie połamali na schodach, albo żeby zachorowali na coś ciężkiego... Ale szybko mijały mi takie myśli. Zrozumiałam, że życzenie komuś najgorszego jest po prostu złe. Wiedziałam, że kiedyś wyjdę na prostą, zdobędę wykształcenie i pracę, a oni będą kiblowali parę lat, a później z takim mi-to-wisizmem mogą zostać co najwyżej żulami. Będą zbierać to, co sami sobie zasiali. Tyle, jeżli chodzi o mnie.

Arti, powiem Ci, że Twoje zdolności są fascynujące. Kiedyś ludzie traktowali takie rzeczy poważnie, dzisiaj niestety przeważnie sądzi się, że wszystko jest dziełem przypadku i nic od nikogo nie zależy. Ot, takie parszywe czasy nadeszły.

Mam pytanie: potrafisz sprawiać też dobre rzeczy? Chodzi mi o to, że jeśli ktoś jest na przykład bardzo miły, uprzejmy, itepe...
  • 0



#4

Olbrzym.
  • Postów: 273
  • Tematów: 40
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

To tak samo jak kiedyś moja matka. Idę ze szklanką z piciem i idę na kanapę i ona mówi "usiądź przy stole" ja nie wiem dlaczego mam to zrobić, mogę przecież siedzieć na kanapie. Po chwili szklanka spada i się tłucze.
  • 0

#5

koza1514.
  • Postów: 7
  • Tematów: 2
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

Skoro te trupy i twój dziadek maja coś ci do powiedsienia to wysłuchaj ich. Ale nie idz nigdzie z nimi. Miałem podobna sytuacje z kumplem. Moj kumpel nocował u mnie gdy on już spał a ja jeszcze nie zobaczyłem ze jego reka się unosi sie ku gurze tak jakby ktos go ciagnoł zeby wstał. Po chwili on wstaje i idze do drzwi wejściowych do mieszkania a reke miał tak jakby go ktoś prowadził. Wystraszyłem sie i zaczełem go budzić. Gdy sie obudził zdziwił sie że jest w przedpokoju i stoi przy drzwiach. Zapytałem si go co mu sie śniło to mi powiedział ze jego zmarły tata i gdzieś go chciał zabrać. Wiec radził bym ci zebyś nie szedł z tymi trupami ani z swoim dziadkiem w tym snie. Ale powinieneś ich wysłuchać. Moze dziadek chce ci powiedzieć po śmierci czego nie mogł za życia
  • 0



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych