Skocz do zawartości


Zdjęcie

UFO konwojowało samolot w Moskwie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
13 odpowiedzi w tym temacie

#1

Eury.

    Researcher

  • Postów: 3467
  • Tematów: 975
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 108
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Dołączona grafikaUFO konwojowało samolot w Moskwie

16 sierpnia tego roku wielu ludzi, którzy lecieli z rosyjskiego miasta Volgograd do Moskwy doświadczyło niecodziennej sytuacji.

Pierwszą, która dostrzegła obce obiekty była Eugenia Kazarinova. Była pierwszą osobą, która nieświadomie sfotografowała niewidzialne UFO podążające za samolotem. Eugenia Kazarinova nie widziała niczego poza pięknym krajobrazem widocznym za iluminatorem. Kiedy wykonała kilkanaście zdjęć dostrzegła na nich dziwne światła. Wystraszyła się i pokazała fotografie innym pasażerom. Zaczęli oni robić zdjęcia własnymi aparatami i przy pomocy telefonów komórkowych. Dziwne światła były obecne prawie na wszystkich zdjęciach.

Pasażerowie zaczęli panikować bo światła nie wyglądały jak żaden znany samolot i nie było ich widać gołym okiem.

Dziś eksperci nie są w stanie dać zadnego racjonalnego wytłumaczenia tego dziwnego fenomenu. Niektórzy z nich mówią, że mogłybyć to refleksy świetlne ale zdjęcia odrzucają taką hipotezę...

Tłumaczenie: Eurycide
Przełożył z rosyjskiego Alexander Timoshik
Pravda.ru
  • 0



#2

kEhYo.
  • Postów: 62
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Pojazdy w tej technologii nie są widoczne dla oka ludzkiego, gdy są w tak zwanym 'trybie maskującym', gdzie masa całego pojazdu jest na innym, wyższym poziomie wibracji molekularnej niż ziemska materia. Wtedy promieniowanie elektromagnetyczne z zakresu pasma widzialnego przenika przez obiekt i żadne spolaryzowane wektorowo fotony nie docierają do ludzkiego oka.
Pojazd będący w aktywnym stanie wibracji sam wysyła promieniowanie, które powoduje emisję fotonów z cząsteczek powietrza z otaczającego go sąsiedztwa w paśmie podczerwieni, które jest wychwytywane przez lepsze czujniki CCD i kamery na podzczerwień...

Just a thought...
  • 0

#3

Bercik.
  • Postów: 353
  • Tematów: 14
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Bardzo rzeczowy post, ale jedno "ale"

które jest wychwytywane przez lepsze czujniki CCD i kamery na podzczerwień...

a skoro pstrykali z telefonów komórkowych i tam tez było widać? a one dobrych aparatów nie mają
  • 0

#4

kEhYo.
  • Postów: 62
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

jedne aparaty maja lepsze czujniki drugie gorsze, dlatego obiekty nie pojawiły się na aparatach u niektórych osób z tymi gorszymi. Telefofy mają jedynie słabe obiektywy ale czujniki są prawie identyczne co w większych cyfrówkach tyle, że mniejszej rozdzielczości, co jednak nie neguje efektywności pikseli matrycy w reakcji na fotony.
  • 0

#5

Automasz.
  • Postów: 169
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nobla temu Panu :lol : :lol :
  • 0

#6

Pylbas.
  • Postów: 281
  • Tematów: 5
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

jeśli to prawda to możę się okazać że u każdego w domu jest kosmita i se patrzy na to co my robimy. Maja o niebo lepszę technologie niż my
  • 0

#7

Maix.
  • Postów: 28
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

spolaryzowane wektorowo fotony

ee a można prościej? :P To tylko forum paranormalnie, nie konferencja naukowa.
  • 0

#8

michalp.
  • Postów: 1792
  • Tematów: 98
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Przeczytaj w wikipedi co to jest foton i wszystko zrozumiesz :)
  • 0

#9

zak.
  • Postów: 1198
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

kEhYo, wydaje mi sie ze to Ty jestes w swoim avatarze :P :-D

[size=9]EDIT admin:
offtop, nastepnym razem warn

  • 0

#10

=BamBino=.
  • Postów: 28
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Też tak umiem!! :P

Jak dla mnie to jakieś świetlne promienie... Albo jakieś cuda powietrzne :P
  • 0

#11

Skaza.
  • Postów: 18
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja tez zauwazylem cos takiego!

Była przepiękna pełnia nad stolicą Anglii. Chciałem zrobić zdjęcie, aby uwiecznić róż chmur, który ukazywał się, gdy owe przelatywały przez księżyc. Skierowałem aparat z mojej komórki i ku mojemu zdziwieniu zobaczyłem poruszajacy się obiekt. Nie wiem, dokąd zdążał. Czyściłem `oczko` kamery wielokrotnie, ale za każdym razem pokazywała to samo. Wreszcie zdesperowany pożyczyłem komórkę taty (nokia n70 - b. dobry aparat), która będąc idealnie czysta... pokazała to samo...
Obiekt wykonywał dziwne ruchy, zygzakowate i bardzo szybkie. Nie wydaje mi się, aby cokolwiek ziemskiego mogło tak gwałtownie zmieniać kierunek pod tak ostrymi kątami.

Może było to UFO? A może po prostu ludzka wyobraźnia?...
  • 0

#12

Bercik.
  • Postów: 353
  • Tematów: 14
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

nokia n70 - b. dobry aparat

ekhm, naprawde jest co jemu zarzucić, choć jak na komórke jest całkiem dobrze.
  • 0

#13 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

Skaza, jak moze to byc ludzka wyobraznia skoro kamera to pokazala? kamera tez ma wyobraznie?
  • 0

#14

Macha.

    Ciekawski

  • Postów: 2267
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Może od obiektywu odbijał się blask księzyca, a ty poo prostu trzęsąc rękami sprawiałeś, że ta plamka sie poruszała. Ja tak zrobiłem z kolegą w ferie.
  • 0





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych