Skocz do zawartości


Zdjęcie

The Michigan Dog-man


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1

D.K..

    Semper invicta

  • Postów: 2994
  • Tematów: 2565
  • Płeć:Kobieta
  • Artykułów: 16
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Oświadczenie i następnie wczesna analiza wykonana przez Lindę Godfrey, pracownika naukowego i autora z 'Weird Michigan': Ponad 15 lat badałam nieznany gatunek canids, zobaczyłam zbyt wiele zdjęć oczywiście sfałszowanych i część nie do sprawdzenia. To jest nowy film, jednakże, jest on najlepszy i najbardziej przerażający jaki zobaczyłam do tej pory. Film jest wciąż badany i mogłoby być dowiedzione oszustwo, ale jeżeli jest to oszustwem, to nadzwyczajnie przemądrzałym i dobrze zrobionym. Film Steve'a Cook'a, DJ-a z Michigan, który spopularyzował człowieko-psa, kilka miesięcy temu. Nabył praw do filmu, który został wzięty wraz ze starą 8mm kamerą i znalazł rzekomo w sprzedaży nieruchomości na dolnym Półwyspie. Steve był zajęty konsultowaniem się ze specjalistami obrazowania i filmu, ale teraz pojawił się na jego witrynie internetowej. Byłam wystarczająco szczęśliwa ponieważ miałam okazję być na pokazie przedpremierowym przy ekspertach od filmu, i podczas gdy pomyślałam, że prawdopodobnie obalą film, to uważałam ich za bardziej przekonywujących i przerażających niż film sam w sobie.

Czytaj więcej na forum





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych