Skocz do zawartości


Zdjęcie

Woodstock 2012


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
80 odpowiedzi w tym temacie

#76

Mortalis.
  • Postów: 331
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Tsu, czyli tak naprawdę nic nie wiesz, gadasz głupoty, bo coś tam widziałeś.. :D
Ale tak wygląda propaganda rydzyka.

Użytkownik Mortalis edytował ten post 05.08.2012 - 23:16


#77

mjr Tsu.

    Brak już słów

  • Postów: 682
  • Tematów: 30
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Tsu, czyli tak naprawdę nic nie wiesz, gadasz głupoty, bo coś tam widziałeś..


Wszystko już napisałem, też mogę powiedzieć ze cośtam widziałeś i gdzieśtam byłeś i nic z tego nie wynika.

Ale tak wygląda propaganda rydzyka.


Nie ośmieszaj się takimi tekstami bo to aż wstyd, tak jak bym miał niby cokolwiek wspólnego z jakimkolwiek księdzem.
Z drugiej strony takimi tekstami o rydzyku i Trwam to potwierdzacie tylko że jeździ tam takie a nie inne środowisko, epitetów już sobie oszczędzę bo mnie mylo zje w końcu :D

Użytkownik Tsu edytował ten post 05.08.2012 - 23:51




#78

Rainbow Lizard.
  • Postów: 484
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Siedzę i tak sobie myślę. Niektórzy robią raban, bo na imprezie, na którą nie mają zamiaru pojechać, ktoś się tarzał w błocku.

Ja nigdy nie byłem na zebraniu miejskiego kółka filatelistów - i nie mam zamiaru tam iść. Logiczne jest więc, że powinienem zacząć narzekać na smak przekąsek, które tam serwują oraz na ubiór uczestników.

To sprawa danej osoby jaką formę rozrywki lubi... Ale widać niektórzy na głębokiej prawicy są tak zacietrzewieni, że nie mogą znieść nawet istnienia festiwalu, który nie jest zgodny z ich doktryną ideologiczną.

A co do zachowania na Woodstocku... cóż, fotki etc. w tym momencie mają zerowe znaczenie, bo na każdej imprezie o takiej skali znajdzie się kilka jednostek, które zachowują się... nad wyraz intrygująco, szczególnie dla służb porządkowych.

Tak swoją drogą, chyba pora edytować moje posty w tematach apokaliptyczno-proroczych... Skoro się z mylo zgadzam, to koniec musi być bliski, lol.

Znam głównie stałych bywalców i to sporo, u nas jest od groma entuzjastów tego zbiegowiska. Staram się utrzymywać jak najrzadsze kontakty, nie są to specjalnie rozgarnięci ludzie nadających się na bycie sensownymi towarzyszami w czymkolwiek. nie mają skrajnie prawicowych poglądów tak jak ja.
Już się dowiedziałeś czego chciałeś ? ;D

fix'd, specjalnie dla ciebie moje ty słodkie kochanie. :*

Przy okazji, ta fotka w awatarze to twoje zdjęcie przepuszczone przez filtry jakieś? Przystojniacha. I nawet czapeczka retro jak z dwudziestolecia. (tak, wiem, to jest jakieś tam historyczne zdjęcie kogoś tam, kto pewnie umarł jakoś tam walcząc z kimś tam o coś tam - ale nie mogłem się powstrzymać, lol)

#79

Nic_nowego.
  • Postów: 140
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Każdy temat na tym forum musi zostać skomentowany od strony politycznej lub ideologicznej.

A jak ten temat się zaczął?

Wybiera się ktoś? Można skoczyć na piwko, albo dwa. ;) Ewentualnie 8. :D


I potem od razu ktoś musiał dorzucić komentarz na temat ludzi tam bywających:

Nie bywam na zjazdach dla plebsu :)


Potem to już oczywiście spory jednej (broniącej festiwalu) i drugiej (niezbyt lubiącej tego festiwalu) strony.
Temat miał być o festiwalu i o tym, aby się tam spotkać. Nie było mowy o ideologicznej sferze, ale oczywiście użytkownicy tego forum muszą skomentować wszystko, nawet jeśli nie dotyczy to głownego tematu.


Był na tym forum też temat "EURO 2012" i pytania jakie tam padły, były takie:

Kto jest faworytem ?
Czy Polska wyjdzie z grupy ?
Co sądzicie o powołaniach Smudy ?
itd.


I oczywiście parę postów niżej pojawiły się zdania jak źle przygotowaliśmy się do tego turnieju. Na szczęście potem już były poruszane tylko tematy piłki nożenj, ale każdy temat na tym forum musi zostać zanalizowany od strony politycznej, ideologicznej, religijnej, logicznej, estetycznej itp. itd,

Cały ten temat można wyrzucić do śmietnika i go więcej nie poruszać. To jest Hydepark i pytanie było konkretne, ale oczywiście musiał ktoś się oburzyć i napisać parę zdań co mu nie pasuję w tym festiwalu.
Jeśli chcecie napisać coś o festiwalu, Owsiaku, Rydzyku, czy Komorowskim macie do tego okazdję. Możecie założyć sobie temat w innej części forum. Tam sobie dystkutujcie, ale proszę was... Nie rozwalajcie każdego tematu na tym forum rozmawiając o polityce...

#80

Mortalis.
  • Postów: 331
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Najlepiej jakby ktoś ten temat zamknął. Już po Woodstocku, a szkoda żeby niektórzy robili tu śmietnik.

#81

Yaw.
  • Postów: 774
  • Tematów: 61
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Nic_nowego trafił w samo sedno. Zamykam.




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych