Skocz do zawartości


Zdjęcie

Woodstock 2012


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
80 odpowiedzi w tym temacie

#46

mylo.

    Altair

  • Postów: 4511
  • Tematów: 83
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

A podobno to ja przesadnie generalizuję. No ale już mi się nie chce tego ciągnąć.


"Trop (gr. tropos oznacza: zwrot, kierunek, kształt) – termin z zakresu retoryki, oznaczający zastąpienie pewnego słowa lub wyrażenia innym - dla większej obrazowości, wyrazistości i skuteczności przekazu słownego."

wiki



#47

mjr Tsu.

    Brak już słów

  • Postów: 682
  • Tematów: 30
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

To fajnie że czytasz wikipedię, dzięki, będe mądrzejszy :) Tyle że ja nie wybielam innych imprez na tle Woodstocku, bo musiał bym podać ich jakieś plusy, chyba ze wspomniany brak takich zachowań jest wystarczającym, no jak uważasz.



#48

mylo.

    Altair

  • Postów: 4511
  • Tematów: 83
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Tsu@

Te słowa:

Na Hip Hop Kamp czy Sunrise Festival, czy nawet Mayday nikt nie tapla się w błocie jak by tylko 364 dni w roku o tym marzył, nikt nie szcza do namiotów i nie wywiesza tabliczek z napisem "Dam d* za jedzenie/kubek wina"


To wyraźna gloryfikacja wybranych festiwalów kosztem Woodstocku. Nie brnijmy w manipulacje.



#49

mjr Tsu.

    Brak już słów

  • Postów: 682
  • Tematów: 30
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Jak to jest dla Ciebie gloryfikacja to gratuluje czytania ze zrozumieniem. EOT

Użytkownik Tsu edytował ten post 31.07.2012 - 21:37




#50

mylo.

    Altair

  • Postów: 4511
  • Tematów: 83
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Możemy przeprowadzić ankietę. Jednak stosowanie porównania typu:

A - Woodstock

B, C, D - inne festiwale

A jest gorsze bo na B, C i D nie dzieję się to i to.

Czyli:
A<B,C lub D


Jest to dość jednoznaczne.



#51

Robakatorianin.
  • Postów: 1732
  • Tematów: 41
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Muszę przyznać że pierwszy raz od dawna w pełni popieram mylo
Mało tego-nie muszę ale za to chcę.

Pazerność wychodzi na wierzch - gdyby nie było za darmo to nie byłoby pewnie nawet 50 tys ludzi :D

Taa...
Na Hunter Fest było duuużo więcej ludzi mimo cen karnetów wynoszących ponad 100zł.

Kurde, siedzę w klimacie już dość długo i zawsze w żartach rzucało się szatanami, brudami, łysymi itp. więc po nikim nie jadę - ale jeżeli poczułeś się urażony tym określeniem to wybacz :) .

Nie poczułem się :roll:
Problemem jest taki że większość osób nie siedzi w klimacie i niektórych rzeczy nie zrozumieją :/

Krytykować broń boże, jeszcze Owsiaka i jego akcje ? Przecież to główny moralny autorytet III RP.
Niektórzy po prostu nie akceptują tego bagna i zbydlęcenia co w 100% przejawia się na takim zbiegowisku potocznie zwanym Przystankiem.

Byłeś tam? Widziałeś? Może Ojciec Tadeusz Ci to powiedział?
Powiedz jakie Ty festiwale preferujesz? Co tam robią-wiersze czytają?

Czy będę dawać, czy nie, to już jest moja indywidualna sprawa, szkoda, że nie informują o tym w dniu zbiórki w telewizji, tylko dowiedziałem się dopiero w necie po długich poszukiwaniach.

Poszukaj jeszcze trochę i dowiesz się że WSZYSTKIE organizacje charytatywne działają podobnie. Potrafią przejąć 20% datków. Mimo to nikt nie wiesza psów na Rydzyku, fundacjach TVN-u, Polsat-u, WWF-u itp.
Wszyscy czepili się Owsiaka , mimo że upublicznił wydatki-czego o innych organizacjach nie mogę powiedzieć.
Problem leży w ustawie-pokrycie kosztów własnych i wszystkich zleceń nie powinien przekraczać kilku procent datków. Na obecną chwilę założenie organizacji charytatywnej jest dobrym biznesem.

Na Hip Hop Kamp czy Sunrise Festival, czy nawet Mayday nikt nie tapla się w błocie jak by tylko 364 dni w roku o tym marzył, nikt nie szcza do namiotów i nie wywiesza tabliczek z napisem "Dam d* za jedzenie/kubek wina"

Może tam nie popełniają żadnych przestępstw?
Ciekawe czy wiesz skąd wzięło się to taplanie w błocie? Jeżeli się wytaplasz to później możesz się umyć pod prysznicem/ami-problem? Żaden. Jeżeli nie chcesz to się nie taplasz-proste.
Z czyich relacji wiozłeś to szczanie do namiotów? Toi toiki stoją sobie i to całkiem liczne-jakoś takiego zjawiska nie dostrzegłem i nie "wywęszyłem"
No i legendarne "Dam D*..." Nigdy takich kartek nie widziałem-poza tymi które przyczepiałem kumplom na namiocie :rotfl: Jednak ofert nie dostali :rotfl:
Dodatkowo-nie znam nikogo z moich kręgów którzy jadą na tą imprezę aby coś przelecieć lub dać się przelecieć. Jeżeli chcą se ulżyć to jadą na jakąś dyskotekę i tam za kilka drinków mogą sobie poużywać. Większość osób myśli że ten przystanek to jedna wielka orgia-coś jak Love Parade czy Karnawał w Rio, nic bardziej mylnego.

Propsując taką "imprezę", choć byście nie wiadomo jak udawali tuzy intelektu, o czym niby mają świadczyć stonowane wypowiedzi (?) to i tak pokazujecie jaki macie gust i jaką macie definicję zabawy, a to źle o Was świadczy.


O gustach się nie dyskutuje-takie założenie popieram.
Zamierzasz ganić ludzi za to że nie słuchają tego co Ty lub ubierają się inaczej? Może jeszcze kulinarne gusta także będziesz innym narzucał?

#52 Gość_Veckas

Gość_Veckas.
  • Tematów: 0

Napisano

Antychruście - może i uważasz ze to zabawne wklejać tu zdjęcia obrazające uczestników tego wydarzenia, ale jak dla mnie (mimo że też się nie wybieram) to nie jest fajne wyzywać ludzi od brudasów i sugerować, że bomby załatwiły by tą sprawę. Nie masz w sobie dość tolerancji by to znieść, przynajmniej nie wylewaj pomyj na innych.


Przecież on w żaden sposób nie wyzywa, tylko po prostu stwierdza fakty, moją pasją też można nazwać dla niektorych 'dziwną/hardcorową' muzyką jaką jest drum n bass, ale ona ma na celu czysty przekaz muzyczny, dawać pozytywną dobrą zabawę, porównując klimaty, to dwa różne światy, oni na prawdę są brudni, muzyka która w muzykalny sposób przekazuje mroczne treści, przywołuje Biblie i promuje, szanuje szatana to chyba coś w tym dziwnego musi być, ludzie są tam tak sfazowani, że wychodzi w tym czasie ich ta mroczna pasja którą w sobie skrywają, taka dwudniowa orgia z nieznajomymi osobami wśród obcych ludzi w środku festivalu nie jest dla nich przykładowo niczym dziwnym, można nawet nazwać to tradycją, a to przecież pikuś co się tam wyprawia.

#53

sharpMarv.
  • Postów: 178
  • Tematów: 14
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Dla wszystkich hejtujących, uniwersalny przekaz:

Pan odpowiedział: Jeżeli znajdę w Sodomie pięćdziesięciu sprawiedliwych, przebaczę całemu miastu przez wzgląd na nich.

Rzekł znowu Abraham: Pozwól, o Panie, że jeszcze ośmielę się mówić do Ciebie, choć jestem pyłem i prochem. Gdyby wśród tych pięćdziesięciu sprawiedliwych zabrakło pięciu, czy z braku tych pięciu zniszczysz całe miasto?

Pan rzekł: Nie zniszczę, jeśli znajdę tam czterdziestu pięciu.

Abraham znów odezwał się tymi słowami: A może znalazłoby się tam czterdziestu?

Pan rzekł: Nie dokonam zniszczenia przez wzgląd na tych czterdziestu.

Wtedy Abraham powiedział: Niech się nie gniewa Pan, jeśli rzeknę: może znalazłoby się tam trzydziestu?

A na to Pan: Nie dokonam zniszczenia, jeśli znajdę tam trzydziestu.

Rzekł Abraham: Pozwól, o Panie, że ośmielę się zapytać: gdyby znalazło się tam dwudziestu?

Pan odpowiedział: Nie zniszczę przez wzgląd na tych dwudziestu.

Na to Abraham: O, racz się nie gniewać, Panie, jeśli raz jeszcze zapytam: gdyby znalazło się tam dziesięciu?

Odpowiedział Pan: Nie zniszczę przez wzgląd na tych dziesięciu.

Wtedy Pan, skończywszy rozmowę z Abrahamem, odszedł, a Abraham wrócił do siebie.


Ten fragment bibli powinien jasno przedstawiac o co chodzi. Ale dla wszystkich skrajnych debili wyjasnienie:

to ze w jakims miejscu/sytuacji znajdzie sie grupa chamów/prostaków/degeneratów nie znazcy ze wszyscy tacy są.

Użytkownik sharpMarv edytował ten post 01.08.2012 - 08:48


#54 Gość_Veckas

Gość_Veckas.
  • Tematów: 0

Napisano

A ja dla dlka wszystkich skrajnych którzy myślą że są mądrzy, ta grupa właśnie składa się z takich osob, a mniejszością są Ci prawdziwi fanatycy

#55

żaba.
  • Postów: 1070
  • Tematów: 32
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

eh pojechał bym na Marleya... no ale niestety nie dam rady tam być - i bardzo żałuje :/ bo cholera wie kiedy znowu zawita do Polski.. ale może będzie transmisja w tv chociaż z jego koncertu ?

#56

Robakatorianin.
  • Postów: 1732
  • Tematów: 41
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ja najchętniej pojechałbym na Sabatona i Ministry.
Kilku kumpli zadokowało się już tydzień temu. Dotychczas żadnej orgii, czarnej mszy (i innych zjawisk propagandowych) nie widzieli.

#57

Pomaranczka.
  • Postów: 370
  • Tematów: 4
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Bo tak na prawdę Woodstock to nie tylko chlapanie się w błocie itp. To normalne, że skoro pole jest całe zakurzone to nie ma sposobu aby się tam nie wybrudzić. Wczoraj byliśmy przez parę tylko godzin i wróciliśmy do domu cali okurzeni i po prostu mówiąc brudni. Dlatego nie rozumiem jak można ludzi bawiących się w polu uważać za brudasów. Oczywiście są wyjątki od reguł. Ogólnie na imprezie nie ma rozrób, wszyscy są przyjaźnie nastawieni nawet jak wyglądają dość dziwacznie, czy nawet odstraszająco to wcale nie są groźni. Od paru lat chodzę tam z dziećmi, one same tam bardzo chętnie chcą iść bo jest po prostu fajnie. Można popatrzeć na ludzi jak się bawią pod sceną iść podpatrzeć inne subkultury, zjeść tani lecz solidny posiłek od Hare-Kryszna (nie wiem czy dobrze napisałam). Wczoraj był nawet Prezydent Komorowski i Prezydent Niemiec. Akurat jak my szliśmy to oni jechali do Niemiec i zza szyby było widać jak z uśmiechem do nas machają :)
Ja pomimo, że nie utrzymuję się w takich klimatach rocku czy metalu to bardzo chętnie tam chodzę bo wiem, że nic złego mi się tam nie stanie, ani moim dzieciom. W 90% ludzie są bardzo przyjąźnie nastawieni do moich dzieciaczków, dają im rękę, lub "żółwika" (moje chłopaki maja 5 i 4 lata)
Ludzie przyjeżdżają całymi rodzinami z dziećmi i po prostu rozbijają namiot dalej od sceny gdzie jest w miarę cicho i spokojnie.
Złą opinię na temat tej imprezy mają ci, którzy jeszcze tam nie byli. Nie powinno się oceniać imprezy słuchając innych lub oglądając jakieś medialne zdjęcia. Nawet jak nie słuchasz metalu czy rocka to i tak będziesz się tam świetnie bawić ze względu na klimat, ludzi i cały ten ogól.
Dzisiaj też mieliśmy iść, ale niestety pada deszcz i nie zapowiada się na szybkie przejaśnienie, ale jutro jak nie będzie padac to na 100% pójdziemy z dziećmi. Trzeba im pokazywać świat z każdej perspektywy, żeby w przyszłości nie szczekali na ludzi tylko dla tego, że się od nas delikatnie różnią poglądami (jak wielu tutaj "szczekających" zgromadzonych widzę)

Innymi słowy... Nie byłeś na Woodstocku? Nie wypowiadaj się bo tak na prawdę nie wiesz o czym piszesz.

Użytkownik PIKuS edytował ten post 03.08.2012 - 13:04




#58

Mortalis.
  • Postów: 331
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Wróciłem wczoraj. To co niektórzy tu pisali wyglądało na reportaż z trwam. :D



Ale tak to jest jak ktoś w ***** był i ***** widział.

Ciekawe, że to akurat o sunrise czytalem, że ludzie narzekali, że całe miasto śmierdziało moczem, bo ludzie robili to pod blokami itp.



A co do koncertów - Ministry rozwalilo system, zagrali wręcz genialnie.. :) Wszystkie koncerty będę na www.owsiaknet.pl :)

#59

mjr Tsu.

    Brak już słów

  • Postów: 682
  • Tematów: 30
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ale tak to jest jak ktoś w ***** był i ***** widział.


Innymi słowy... Nie byłeś na Woodstocku? Nie wypowiadaj się bo tak na prawdę nie wiesz o czym piszesz.


bla bla...

http://www.youtube.com/watch?v=5MF6R9AizKw

Użytkownik Tsu edytował ten post 05.08.2012 - 13:57




#60 Gość_wadm. Aton

Gość_wadm. Aton.
  • Tematów: 0

Napisano

bla bla...

http://www.youtube.com/watch?v=5MF6R9AizKw




http://muzyka.onet.p...l#photo12534228

zabawa w znajdź różnice


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych