Skocz do zawartości


Zdjęcie

Woodstock 2012


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
80 odpowiedzi w tym temacie

#16

Muhomorniczy.Cylon.
  • Postów: 412
  • Tematów: 15
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano


Brzydzi mnie po prostu ogromna ilość "żabek"...

Może to przez późną porę...ale nie "kumam"... :/

pewnie chodzi o zespól "zielone żabki"

#17

mjr Tsu.

    Brak już słów

  • Postów: 682
  • Tematów: 30
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Brudstock to syf kiła i mogiła, niedomyte brudaski, hipsterskie dzieci, gówniana muzyka, obrzygiwujace sie wzajmenie zgonujące łebki, złodziejstwo, lewactwo i całe zło tego świata ;D
Plebejstwo w najgorszym wydaniu ;/



#18 Gość_Antychrust

Gość_Antychrust.
  • Tematów: 0

Napisano

Pazerność wychodzi na wierzch - gdyby nie było za darmo to nie byłoby pewnie nawet 50 tys ludzi :D

#19

Korhil.
  • Postów: 106
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Pazerność wychodzi na wierzch - gdyby nie było za darmo to nie byłoby pewnie nawet 50 tys ludzi


Nie lubię rzucać schematami/stereotypami ale chyba tylko Polak może narzekąć, że ma coś za darmo.

Brudstock to syf kiła i mogiła, niedomyte brudaski, hipsterskie dzieci, gówniana muzyka, obrzygiwujace sie wzajmenie zgonujące łebki, złodziejstwo, lewactwo i całe zło tego świata ;D
Plebejstwo w najgorszym wydaniu ;/


Jest temat o marszu niepodległosci w Warszawie i nikt tam nie troluje - kto nie jedzie sie tam nie wypowiada. Weź z tego przykład i idź być ,,wybranym" gdzie indziej.

Co do samego Woodstocku, sam chętnie sie wybieram jutro po raz pierwszy w życiu ;), może zespoły rzeczywiscie, jakoś tak gorzej sie prezentuja niż ostatnimi laty ale i tak mam nadzieję, że będzie ciekawie.

#20

Mortalis.
  • Postów: 331
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Muzyka to tylko część imprezy. ;) Mi osobiście muzycznie odpowiada. ;)

Najlepiej trolluje tu pewien "szlachcic" :D

#21

mylo.

    Altair

  • Postów: 4511
  • Tematów: 83
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Bo Marsz Niepodległości jest tró, fajny i idzie Korwin. Do tego można wpleść tam słowiańskich bożków.

Coraz gorzej z tym internetem, już nie ma miejsca gdzie nie ma tego głupiego hejtu.



#22

Shi.

    關帝

  • Postów: 997
  • Tematów: 39
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Co do "szatanów"... Ja uważam się za "metala", nie znam żadnego metalowca który identyfikuje się z satanizmem, ewentualnie zajmują się walką z klerem.


Kurde, siedzę w klimacie już dość długo i zawsze w żartach rzucało się szatanami, brudami, łysymi itp. więc po nikim nie jadę - ale jeżeli poczułeś się urażony tym określeniem to wybacz :) .

Może to przez późną porę...ale nie "kumam"...


Dlatego napisałem o "Poranku Kojota" - finałowa scena w ZOO :mrgreen: .

Chodzi mi o to, że wszelakie festiwale subkulturowe były policzkiem dla współczesnego świata. Aktualnie tzw. "alternatywa" wykształciła tyle swoich nakazów, zakazów, kodeksów postępowania, że buntu jest w tym tyle co nic. Nabija się tym dzieciakom na siłę do głowy jakieś pierdoły o "żabach" - Wioska Kryszny, Przystanek Jezus, spotkania z "wielkimi myślicielami" typu tow. Bolek. Pomijam już oczywiście fakt totalnej komercji zespołów, które "nigdy się nie sprzedadzą"; tak jak wspomniani wcześniej Anale. Nie będę po prostu ukrywał, że nie podoba mi się powszechna degeneracja kontrkultury, której też jestem od dłuższego czasu częścią.

pewnie chodzi o zespól "zielone żabki"


Zielone Żabki dają radę ;).

Użytkownik Shinji77 edytował ten post 30.07.2012 - 01:46




#23

mylo.

    Altair

  • Postów: 4511
  • Tematów: 83
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Nie będę po prostu ukrywał, że nie podoba mi się powszechna degeneracja kontrkultury, której też jestem od dłuższego czasu częścią.


Hej to taki okres po prostu. Kiedyś byli bikiniarze, uczesani rock&rollowcy w mustangach - chwalących elegancje prędkość i bogacenie się lat powojennych. Potem nastały lata 60, 70, 80, syfu, hipisów, punkow, brudasow, reakcji na spowolnienie tempa wzrostu, braku perspektyw, rozżalenia i braku wiary. 90 i do teraz to niejako przebrzmiałe echo tych kontkultur.
Teraz znów liczy się styl, drogie ciuchy i eleganckie buty. Hipsterstwo było, teraz jest Swag. Tak to leci do przodu, trochę zostawiając starych pancurów na odległej ławeczce.



#24

Shi.

    關帝

  • Postów: 997
  • Tematów: 39
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Hej to taki okres po prostu.


Zdaje sobie z tego sprawę mylo - po prostu nas też jest jeszcze sporo i będziemy reagować na to co nam się nie podoba, przypominać o sobie, że jeszcze nie udało się im nas wykruszyć, że nie wszyscy godzą się na "kasę i markowe ubrania" jako punkt docelowy życia ;).

Hipsterstwo było, teraz jest Swag.


O tym pierwszym słyszałem, ale co to jest Swag ? :mrgreen: W jednej chwili poczułem się staro :roll: .

@edit

Znalazłem rozwinięcie tego skrótu :

S - Secretly
W - We
A - Are
G - Gay

:mrgreen: :mrgreen:

Użytkownik Shinji77 edytował ten post 30.07.2012 - 02:19




#25

mylo.

    Altair

  • Postów: 4511
  • Tematów: 83
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Swag. Klasyka na luzie. Mam paru modnych znajomych to muszę wiedzieć. :mrgreen:

Ogólnie drogie ciuchy dla młodych ludzi mieszkających u rodziców zarabiających od 2500 złotych miesięcznie.



#26 Gość_wadm. Aton

Gość_wadm. Aton.
  • Tematów: 0

Napisano

Jest temat o marszu niepodległosci w Warszawie i nikt tam nie troluje - kto nie jedzie sie tam nie wypowiada. Weź z tego przykład i idź być ,,wybranym" gdzie indziej.


Gdybyś przeczytał 15 stron tematu o marszu to doszukałbyś się trolli. Jednak stanowimy zbyt dużą siłę na forum dlatego musieli ustąpić. A co do Woodstocku to nie hejtowanie tylko wyrażenie opinii. Jest tak samo dobra jak napisanie pochlebnej opinii, że "Woodstock jest super, ekstra fantastyczny. Moi dziadkowie tam chodzili, moi ojcowie tam chodzili i ja też tam chodzę".

#27

sharpMarv.
  • Postów: 178
  • Tematów: 14
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Ale tu sie nietoleracyjnych kretynow zaleglo. Obrazki z rzucaniem bomb na uczestnikow woodstoku to juz szczyt, jawne nawolywanie do przemocy, takie cos juz sie kwalifikuje pod paragraf.

Jezdzisz na woodstock i dobrze sie bawisz? Fajnie.
Jezdzisz na opener i dobrze sie bawisz? Tez fajnie.
Siedzisz w domu przed kompem i jest super? No to super.

Pamietajcie ze woodstock to przedewszyskim zabawa, doszywanie ideologii swiadczy o Waszym skrzywieniu.

#28

erebeuzet.
  • Postów: 865
  • Tematów: 31
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Przystanek Woodstock narkotykom mówi nie :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:

Nie lubię być brudny i nie wrzucam pieniędzy na WOŚP. Nie znoszę Owsiaka.
Ale każdemu kto lubi życzę dobrej zabawy.

#29

Mika’el.
  • Postów: 810
  • Tematów: 34
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Zła
Reputacja

Napisano

Jako przykładny katol wbrew pozorom nie mam nic do Woostocku. Zwłaszcza szacunku :D


Czyż bym się golił z wieczora?
...piękna impreza,taka...taka...takie nic, za wdowi grosz

Dołączona grafika



http://acontrario.pl...?t=1783&p=14449

#30

mylo.

    Altair

  • Postów: 4511
  • Tematów: 83
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Co was napadło tak hejtować? Takie modne? Bo człowiekowi się chce coś w Polsce robić i to cyklicznie, to już banda hejterów zaczyna podgryzać. Zajmijcie się czymś praktycznym. Jakbyście jeszcze stosowali jakieś rzeczowe argumenty, a ja tu czytam:

"Nie lubię być brudny i nie wrzucam pieniędzy na WOŚP. Nie znoszę Owsiaka." - eksplozja intelektualna.




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych