Skocz do zawartości


Zdjęcie

Woodstock 2012


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
80 odpowiedzi w tym temacie

#1

Mortalis.
  • Postów: 331
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Wybiera się ktoś? Można skoczyć na piwko, albo dwa. ;) Ewentualnie 8. :D

Użytkownik Mortalis edytował ten post 28.07.2012 - 03:28


#2

Nanciscor.
  • Postów: 34
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

E tam "skoczyć na piwo", zjazd forumowiczów zrobić! Śmieję się, ale skoro już przy tym jestem to zastanawiam się czy taki pomysł w ogóle kiedykolwiek mógłby wypalić. Nie, że na woodzie, gdyż to zbyt skrajny klimat, ale tak w ogóle :) Nawiasem mówiąc szukam dwóch miejsc przynajmniej powrotnych do Krakowa lub/i okolic.

#3

stupidkid.
  • Postów: 146
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Napiszę tak: chciałabym, bardzo, ale w tym terminie wypada mi może ze znajomymi :D. Tzn, może bardziej w tym roku dla muzyki chciałam Jarocin, ale Kazik się sprzedał, a ja nie będę finansować jego 30-lecia.
Co do spotkania... Też jestem ciekawa czy by wypaliło. Jeśli chodzi o mnie, spotkania zawsze spoko.

#4

mjr Tsu.

    Brak już słów

  • Postów: 682
  • Tematów: 30
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Nie bywam na zjazdach dla plebsu :)



#5 Gość_Antychrust

Gość_Antychrust.
  • Tematów: 0

Napisano

Nigdy nie byłem i uznałem że nie będę po relacjach znajomych co byli. Tym bardziej, że muzyka do dupy. Wolę w wakacje Marduk+Immo, a pod koniec roku Kreator, Morbid Angel i Nile ;]
Gloryfikacja Idiotyzmu w skrócie cały ten woodstock
Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

Użytkownik Antychrust edytował ten post 28.07.2012 - 18:41


#6

RaZielus.
  • Postów: 15
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

co do muzyki to ja Kreatora widziałem pierwszy raz właśnie na Woodstocku ;)

#7

Pomaranczka.
  • Postów: 370
  • Tematów: 4
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

A ja mieszkam w Kostrzynie i na pole Woodstockowe mam 20 minut pieszo spacerkiem, więc z całą pewnością się tam zjawię :)



#8

Robakatorianin.
  • Postów: 1732
  • Tematów: 41
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Pojechałbym z wielką chęcią.
Niestety w tym roku odpadam. Szkoda bo będą całkiem ciekawe kapele. Chociaż nigdy nie jeździłem tam dla jakiejś muzyki tylko dla klimatu.

Może w przyszłym roku się wyrwę :mrgreen:

#9

weirdo.
  • Postów: 59
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Antychruście - może i uważasz ze to zabawne wklejać tu zdjęcia obrazające uczestników tego wydarzenia, ale jak dla mnie (mimo że też się nie wybieram) to nie jest fajne wyzywać ludzi od brudasów i sugerować, że bomby załatwiły by tą sprawę. Nie masz w sobie dość tolerancji by to znieść, przynajmniej nie wylewaj pomyj na innych.

#10

mylo.

    Altair

  • Postów: 4511
  • Tematów: 83
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Antychrust@

Gloryfikacja Idiotyzmu w skrócie cały ten woodstock


Nie to co inne festiwale. Prowadzi się na nich filozoficzne dysputy, pije herbatkę i je ciasteczka. :mrgreen:



#11

Shi.

    關帝

  • Postów: 997
  • Tematów: 39
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Anale na Brudstoku :o

"Hipisi w martensach, za pieniądze mamy, plują na nas świat który tak kochamy" - Piguła daje rade :|

Użytkownik Shinji77 edytował ten post 29.07.2012 - 16:08




#12

Robakatorianin.
  • Postów: 1732
  • Tematów: 41
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Zastanawiający są krzykacze stwierdzający jak na Woodstocku jest be. Przeważnie tam nie byli, widzieli jakieś wycinki w TVN.

Moherowe berety także krzyczą jakie tam się dzieją rzeczy! Gwałty i morderstwa!
Nie wiem czy przez te wszystkie lata z pięć osób zginęło (głównie wypadali z pociągów). Statystyk dotyczących zgwałceń nie widziałem. Kradzieże-niestety nasiliły się. Jednak na dyskotekach jest znacznie bezpieczniej-gwałty, kradzieże to normalka. Czasem nawet jakiś naćpany debil gnata wyjmie i odpali jakąś duszyczkę.

#13

Shi.

    關帝

  • Postów: 997
  • Tematów: 39
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Woodstock to impreza dla hipisów, panczaki zawsze mieli z nimi nie po drodze (nie wiem jak szatany, ale zakładam, że podobnie) więc ewentualnie można to teraz nazwać "imprezą alternatywną" - a cała tzw. "alternatywa" to po prostu kolejna porcja bananowej młodzieży.

Brzydzi mnie po prostu ogromna ilość "żabek", które na siłę chcą zainteresować swoimi "mądrościami" innych ("Poranek Kojota" jakby ktoś miał problemy :P) - a negowanie tego, że ten spęd ma dość duże podłoże polityczne to jak chowanie się pod kołdrą.

Użytkownik Shinji77 edytował ten post 29.07.2012 - 20:18




#14 Gość_wadm. Aton

Gość_wadm. Aton.
  • Tematów: 0

Napisano

Jako przykładny katol wbrew pozorom nie mam nic do Woostocku. Zwłaszcza szacunku :D

Użytkownik Aton edytował ten post 29.07.2012 - 21:22


#15

Robakatorianin.
  • Postów: 1732
  • Tematów: 41
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Woodstock to impreza dla hipisów, panczaki zawsze mieli z nimi nie po drodze (nie wiem jak szatany, ale zakładam, że podobnie) więc ewentualnie można to teraz nazwać "imprezą alternatywną" - a cała tzw. "alternatywa" to po prostu kolejna porcja bananowej młodzieży.

Zawsze były subkultury zwalczające się, były są i będą.
Co do "szatanów"... Ja uważam się za "metala", nie znam żadnego metalowca który identyfikuje się z satanizmem, ewentualnie zajmują się walką z klerem.
Parę lat mnie nie było-jednak tam bywały dość często całe rodziny w wieku od roku do 80 lat. Często widywałem naszych zachodnich sąsiadów w podeszłym wieku.

Brzydzi mnie po prostu ogromna ilość "żabek"...

Może to przez późną porę...ale nie "kumam"... :/


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych