Skocz do zawartości


Zdjęcie

Co z zagładą 2012?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
39 odpowiedzi w tym temacie

#16

asp.
  • Postów: 225
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

no cóż, można by rzec, jaki premier taki koniec świata. Było wręcz oczywistym, że przepowiednie się nie sprawdzą. Zresztą jedna mi się sprawdziła. Właśnie ta sobie wyobrażałem to forum w 2012 r., niemal, że wymarłe i pozbawone paranormalności. Teorie konspiracyjne pozostały teoriami, Chińskie lam.... sorry ufo nie chce z nami gadać po ludzku, opryski się nie sprawdzają, NWO nas nie zac*owało, Nibiru przeszło do 23 wymiaru, a burze w mojej okolicy słabsze niż rok temu.


Nie obiecujcie sobie zbyt wiele po końcu świata.


III wojny światowej też, niema i za mojego życia nie będzie. Na wojne w Iranie ( za którego trzymam kciuki, bo to fajny kraj ) też są marne szanse.
  • 0

#17 Gość_srutututu

Gość_srutututu.
  • Tematów: 0

Napisano

@up globalna wojna jest planowana na ten rok, dlatego ta gadka o końcu świata i budowane schrony przez ostatnie kilka lat m.in. w Rosji oraz największe wydatki na zbrojenia w historii człowieka - to raz. dwa, od Iranu się zacznie, zostanie jak zwykle oskarżony o coś czego nie zrobił. trzy, wszystko inne odnośnie 2012 to bzdety oprócz new age, bo to będzie nowa religia i pseudo oświecenie dla ślepych i dlatego tak się to promuje. szkoda na to marnować czasu, chyba że ktoś lubi fantazjować i chce przeniesienia w inną gęstość, bo przez ostatnie 5 lat dużo medytował i nie chce by ten czas okazał się zmarnowany. cztery - kulminacja konfliktu to zima 2012/2013. pięć - później będzie już tylko gorzej, cały system się zawali, będziesz potrzebował mikrochipu żeby w nim funkcjonować, bo powstanie wirtualny pieniądz i nim się będzie płaciło. sześć - ordo ab chao.

Użytkownik srutututu edytował ten post 27.07.2012 - 01:08

  • 1

#18

asp.
  • Postów: 225
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

@up globalna wojna jest planowana na ten rok, dlatego ta gadka o końcu świata i budowane schrony przez ostatnie kilka lat m.in. w Rosji oraz największe wydatki na zbrojenia w historii człowieka - to raz. dwa, od Iranu się zacznie, zostanie jak zwykle oskarżony o coś czego nie zrobił. trzy, wszystko inne odnośnie 2012 to bzdety oprócz new age, bo to będzie nowa religia i pseudo oświecenie dla ślepych i dlatego tak się to promuje. szkoda na to marnować czasu, chyba że ktoś lubi fantazjować i chce przeniesienia w inną gęstość, bo przez ostatnie 5 lat dużo medytował i nie chce by ten czas okazał się zmarnowany. cztery - kulminacja konfliktu to zima 2012/2013. pięć - później będzie już tylko gorzej, cały system się zawali, będziesz potrzebował mikrochipu żeby w nim funkcjonować, bo powstanie wirtualny pieniądz i nim się będzie płaciło. sześć - ordo ab chao.



hehe dobre ubawiłem się, śnij dalej, że tak zacytuję twój nick: srutututu majtki z drutu
  • 1

#19

erebeuzet.
  • Postów: 865
  • Tematów: 31
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Pamiętam jak swego czasu w "Skandale" przeczytałem, że kosmici zaatakują ziemie bodajże 19 sierpnia 1999r i jako dziecko bardzo to przezywałem :rotfl: .
Datę 21.12.2012 g.11:11 traktuje bogatszy o tamto doświadczenie jako bajkę dla dorosłych.
Choć im człowiek bardziej się nakręca i im więcej elementów próbuje dopasować do przepowiedni to zaczyna mieć wrażenie, że cos jest na rzeczy.
Nie nakręcam się więc i grzecznie czekam czy coś się stanie.
Historia przepowiedni końca świata To cos jak życie od wypłaty do wypłaty.
Naczytałem i naoglądałem się na ten temat (2012) masy materiałów i mógłbym tu rozpisywać się bez końca co świadczy o tym, że to możliwe i jakie są wersje prawdopodobnych wydarzeń (od wybuchu na słońcu, przez zlodowacenie, do słońca w centrum drogi mlecznej). Tylko po co?

@Desdemona

Moja teoria: my po prostu wejdziemy w nowy, inny wymiar, który w jakiś tam sposób zmieni się od obecnego.


Z całym szacunkiem, ale to nie Twoja teoria.
  • 1

#20 Gość_srutututu

Gość_srutututu.
  • Tematów: 0

Napisano

hehe dobre ubawiłem się, śnij dalej, że tak zacytuję twój nick: srutututu majtki z drutu

Niech twój ubaw potraw jeszcze kilka godzin. Przyjdź tutaj o 1 w nocy czasu polskiego i się ubaw jeszcze raz. :|
  • -3

#21

kobra.
  • Postów: 4
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

To duży problem.Połowa roku mija , a końca świata ani widu ,ani słychu....
  • 0

#22 Gość_overdose

Gość_overdose.
  • Tematów: 0

Napisano

ja także pamiętam lata 2007, 2008 na forum, tematy związane z potopami, kataklizmami,
(debatę Przema z Mike'iem :mrgreen: ), przepowiedniami szamana na lata 2007-2012 itd.
i wieloma innymi rzeczami które pojawiły się w dziale "Rok 2012 i Inne Proroctwa"

kolega @asp (jak by nie było starszy stażem na forum) dobrze to ujął ;]
  • 0

#23

asp.
  • Postów: 225
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

*
Popularny


hehe dobre ubawiłem się, śnij dalej, że tak zacytuję twój nick: srutututu majtki z drutu

Niech twój ubaw potraw jeszcze kilka godzin. Przyjdź tutaj o 1 w nocy czasu polskiego i się ubaw jeszcze raz. :|



ubawiam się więc zgodnie z umową raz jeszcze :D
  • 5

#24

Hologram.
  • Postów: 735
  • Tematów: 31
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Bardzo zła
Reputacja

Napisano

Ludzie, czy wy nie widzicie co się dzieje? Prawie każdgo dnia na youtubie pojawiają się dziesiątki filmików z obiektami UFO. Jest to już nazwane oficijalnie przez niektórych falą UFO 2012.
  • 0

#25

asp.
  • Postów: 225
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Ludzie, czy wy nie widzicie co się dzieje? Prawie każdgo dnia na youtubie pojawiają się dziesiątki filmików z obiektami UFO. Jest to już nazwane oficijalnie przez niektórych falą UFO 2012.




no nic dziwnego, skoro kamere ma teraz każdy w długopisie. To, że nie potrafimy czegoś lecącego nazwać, nie oznacza jeszcze, że ma czułki i jest zielone.
  • 1

#26

Iki.
  • Postów: 16
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

no nic dziwnego, skoro kamere ma teraz każdy w długopisie. To, że nie potrafimy czegoś lecącego nazwać, nie oznacza jeszcze, że ma czułki i jest zielone.



Dlaczego "czułki i zieloność skóry" są synonimem pozaziemskiego pochodzenia ?
  • 0

#27

asmen.
  • Postów: 11
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano






no nic dziwnego, skoro kamere ma teraz każdy w długopisie. To, że nie potrafimy czegoś lecącego nazwać, nie oznacza jeszcze, że ma czułki i jest zielone.



Dlaczego "czułki i zieloność skóry" są synonimem pozaziemskiego pochodzenia ?


"Czułki i zieloność skóry" są synonimem pozaziemskiego pochodzenia, ponieważ takie głupoty wkłada ludziom do głowy Hollywood... Nikt nie wie jak wyglądają obce osobniki. Mogą to być bakterie, jakieś robaki, czy coś czego nie możemy sobie nawet wyobrazić :)
  • 0

#28 Gość_coś_innego

Gość_coś_innego.
  • Tematów: 0

Napisano

@asp

To, że nie potrafimy czegoś lecącego nazwać, nie oznacza jeszcze, że ma czułki i jest zielone.


masz rację, zwłaszcza, że to co obserwujemy jako nieznane i latające to kosmita na pewno nie jest, bo przyjęło się że kosmici siedzą w środku tego czegoś

@Iki były takie multiwitaminy na początku tego tysiąclecia albo pod koniec zeszłego jak marsjanki- może to od nich.

@temat:
Nibiru- gdyby nadchodziła jej wpływ i ona sama powinny być obserwowane już od dłuższego czasu- odpada.
Kataklizm- jesteśmy w stanie już na tym etapie co nieco przewidywać do przodu. Jak na razie na żadne asteroidy i inne fajerwerki się nie zanosi.
Przy czym gwałtowne przebiegunowanie jakoś tak z natury wydaje mi się mało prawdopodobne.
Gdzieś słyszałam jedyną prawdopodobną historię co do charakteru tegoż roku, że ma teraz stać się coś co będzie przyczyną światowego konfliktu. Jeśli w Londynie nic się specjalnie nie zdarzy to mnie się wydaje, że już nic stać się nie powinno.

Ktoś napisał na początku, że to, że kalendarz Majow się skończył nie musi oznaczać katastrofy, a wręcz przeciwnie, może sprawić, że cała ludzkość w jednej chwili stanie się bezboleśnie chórami anielskimi (w sensie dozna jakiegoś przejścia gdzieś. Ładna teoria ku pokrzepieniu serc, ale nic poza tym.)
A dlaczego ma oznaczać cokolwiek? może oznacza jedynie tyle, że cieśla wyciął za mały kawał kamienia żeby się uczonym kalendarz zmieścił i to jest najbardziej prawdopodobne.
Założenie, że w tym czasie coś ma się stać jest trochę podobne do założenia, że każdego nowego roku powinniśmy przejść w inny wymiar albo doświadczyć kataklizmu, bo stary kalendarz na ścianie nam się skończyl

Użytkownik coś_innego edytował ten post 28.07.2012 - 09:59

  • 0

#29

Dave1.
  • Postów: 154
  • Tematów: 18
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

"Ktoś napisał na początku, że to, że kalendarz Majow się skończył nie musi oznaczać katastrofy, a wręcz przeciwnie, może sprawić, że cała ludzkość w jednej chwili stanie się bezboleśnie chórami anielskimi (w sensie dozna jakiegoś przejścia gdzieś. Ładna teoria ku pokrzepieniu serc, ale nic poza tym."

Nie ma świadomosci i pamięci bez mózgu.
  • -1

#30

asp.
  • Postów: 225
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Właśnie obejrzałem finał strzelania z karabinka pneumatycznego kobiet i Iranka, jakby nigdy nic, strzelała do tarczy a nie do ludzi. SZKOK, nie było zamachu !!



Urzyłem sformuowania " Zielone z czułkami " aby oddać powagę sytuacji.
  • 1


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych