Skocz do zawartości


Zdjęcie

Czerwone obiekty UFO zalewają świat


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
187 odpowiedzi w tym temacie

#16

DeXc.
  • Postów: 16
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Równiez widziałem taki obiekt nad Toruniem 3 tygodnie temu. Wraz z kolegą myśleliśmy,że to lampion ale obiekt się nie poruszał po czym nagle zniknął.
  • 2

#17

kamilus.
  • Postów: 1231
  • Tematów: 106
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Jeśli nie ma dużego wiatru lampion będzie sprawiał wrażenie nieruchomego. A jego "egzystencja" musi się kiedyś skończyć - jak się wypali to "znika" z pola widzenia...
  • 2



#18

Rufus0407.
  • Postów: 71
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

tak znika pojawia sie potem miga potem znowu znika i znowu sie zapala?Pokaz mi gdzie mozna kupic taki lampion chetnie bym sobie taki sprawil
  • 0

#19

Ana Mert.
  • Postów: 2348
  • Tematów: 19
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Od biedy byłoby to możliwe. W końcu istnieją świeczki urodzinowe które po zgaszeniu ich za chwilę zapalają się ponownie żeby wkurzyć jubilata. Dlaczego czegoś podobnego nie zastosować w lampionach?

Ale to dość naciągana teoria.
  • -1



#20

Ill.

    Nawigator

  • Postów: 1656
  • Tematów: 40
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

tak znika pojawia sie potem miga potem znowu znika i znowu sie zapala?Pokaz mi gdzie mozna kupic taki lampion chetnie bym sobie taki sprawil

Takie miganie można próbować wyjaśnić właściwościami napędu lampionu :P Nie wiem dokładnie co to jest, wygląda jak rozpałka do grilla (taka biała kostka) i przy mocnym podmuchu wiatru płomień może przygasnąć, ale nadal będzie się tlić i po chwili znowu się będzie palić. Z daleka to faktycznie może wyglądać jakby coś gasło i zapalało się, bo tego słabego ognia nie widać.
Poza tym, z moich przygód z lampionami wynika, że mogą spektakularnie spłonąć, ot tak zgasnąć, spaść, nawet sprawiać wrażenie, że lecą pod wiatr.

Użytkownik Ill edytował ten post 24.07.2012 - 13:40

  • 0

#21

Rufus0407.
  • Postów: 71
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

no tak ale w ktoryms temacie dzisiaj widzialem identyczne filmiki jak te z jedna zasadnicza roznica otoz w momencie kiedy swiatlo gaslo na chwile po 2 sekundach znajdowalo sie bez ruchu w innym punkcie (zaraz poszperam gdzie to bylo i jak uda mi sie znalezc to tutaj wrzuce) tego juz w zaden sposob nie da sie zinterpretowac jako lampion no chyba ze nauczyl sie teleportowac :P

ok znalazlem


Użytkownik Rufus0407 edytował ten post 24.07.2012 - 13:44

  • 0

#22

Hologram.
  • Postów: 735
  • Tematów: 31
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Bardzo zła
Reputacja

Napisano

Ill - Ane Mert

I zmienia kierunek conajmniej 4 razy, z inną prędkością, zatrzymuje się, gaśnie, i nagle pojawi kilometr dalej? To już nie sceptycyzm tylko choroba
  • -1

#23

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6631
  • Tematów: 766
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Hologram@
Czy masz może dostęp do większej ilości szczegółów dotyczących wydarzeń w Nottingham, takich jak dokładne miejsce i data oraz czas?



#24

Ill.

    Nawigator

  • Postów: 1656
  • Tematów: 40
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

@Rufus0407
Ten film Hologram zamieścił jako perełka numer 3. Moim zdaniem to fake.
Oryginalny film (link), nagrywany z dogodnej pozycji ma 38 sekund i urywa się pomimo tego, że obiekty nadal są widoczne i ewidentnie wykonują jakiś pokaz?
Takie zachowanie jest kompletnie nielogiczne zważywszy, że jest masa filmów, gdzie ludzie nagrywają coś nawet jak już tego nie widać.

Jak napisałem wcześniej, to jest moim zdaniem nagrane odbicie w szybie lampek lub diod.

I zmienia kierunek conajmniej 4 razy, z inną prędkością, zatrzymuje się, gaśnie, i nagle pojawi kilometr dalej? To już nie sceptycyzm tylko choroba

Odnoszę się do tego, co zostało przedstawione w temacie, a nie do tego co widziałeś lub wydawało Ci się, że widzisz.

Użytkownik Ill edytował ten post 24.07.2012 - 19:43

  • 0

#25

Hologram.
  • Postów: 735
  • Tematów: 31
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Bardzo zła
Reputacja

Napisano

Ill

Filmik sie urywa, ponieważ być może koleś myślał że to jakieś naturalne zjawisko. Jak czytam komentarze na yt, co 5 koleś widział te czerwone obiekty. No tak, wszyscy sobie robią jaja. Otóż nie, filmik jest genialny, a teoria odbicia szybek w lampie i diod, jeśli koleś stoi z 5 metrów od drzewa, "czuć przepływ powietrza", wszystko jest naturalne, i co najważniejsze - obiekty pojawiają się w idealne synchronizacji, czego ludzka ręka i mózg nie potrafi tak doskonale, jest komiczna.

Użytkownik Hologram edytował ten post 24.07.2012 - 19:55

  • 1

#26

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6631
  • Tematów: 766
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Data w Nottingham to 05.06.12. Gościu napisał w komentarzach, że był na nocnej zmianie. Nie podał godziny, a szkoda, bo mogę znaleźć ew. świadków, niekoniecznie potwierdzających fakt tej demonstracji UFO. Tej nocy kilka osób, moich znajomych, niezależnie od siebie, przebywało na dworze w rożnych częściach Nottingham. Ja sam mieszkam na wzgórzu i mam wspaniałą perspektywę na miasto we wszystkich kierunkach. Dotychczas nikt z nich, ani ja sam nie zaobserwowałem takiego zjawiska. Podobnie było z dziwnymi dźwiękami w Nottingham.



#27

Hologram.
  • Postów: 735
  • Tematów: 31
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Bardzo zła
Reputacja

Napisano

Nowe filmiki(w głównym wątku dorzuciłem też parę pięknych filmików, tutaj resztę ze względu na ograniczone media)

1. : Diamond Shaped UFO Over Palatine, Illinois, USA

2. : Strange Shaped UFO Floating Over London, UK (dziwny obiekt nie pasujący do czerwonych trójek, śmigłowiec w pobliżu)

3. : Ring Shaped UFO Over Universal City, California, USA

4. : UFO Observes Shenzhou 9 Launch

5. : Transparent Disc UFO Over Australia

6. : UFO Over Lake Okeechobee, Florida, USA

7. : Diamond UFO Over Fort Myers Beach, Florida, USA (Niesamowite!)

9. : Sttefle

10. : Birmingham (chiński lampion rano??)

Użytkownik Hologram edytował ten post 24.07.2012 - 23:55

  • 0

#28

voice.
  • Postów: 200
  • Tematów: 13
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Dosłownie 5min temu spoglądajac na niebo w pewnej chwili dostrzegłem na wschodzie nieba światełko, coś jak reflektor który po chwili zgasł jak się temu przyjrzałem. Trochę to do spadającej gwiazdy nie było podobne, nie mógłbyć to też samolot. Dzwięków zero. Ogólnie podchodzę sceptycznie do tematu NOL ale to wyglądało zupełnie jak światło z jakiejś maszyny które na chwilę się zapaliło, a ktoś zaraz je zgasił.

Update: Zaobserwowane w okolicach Wrocławia.

Użytkownik voice edytował ten post 24.07.2012 - 22:01

  • 1

#29

Hologram.
  • Postów: 735
  • Tematów: 31
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Bardzo zła
Reputacja

Napisano

Voice

A mozesz to opisać bardziej szczegółowo? Poobserwuj troche dzisiaj twoje niebo w okolicy, u mnie jest kapitalna atmosfera, żaby kumkają , czyste, świeżutkie powietrze i niebo, też poobserwuję. Kolejna relacja. Dzięki.

Użytkownik Hologram edytował ten post 24.07.2012 - 22:02

  • 0

#30

erebeuzet.
  • Postów: 865
  • Tematów: 31
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Ja bym prosił o wyjaśnienie jednej sprawy.
Obiekty te są wielkością zbliżone do gwiazd czy są zdecydowanie bliżej?
Obserwuję nieboskłon od kilkunastu tygodni (a warunki mam wręcz wymarzone) i do tej pory widziałem tylko coś co logicznie biorę za omamy.

edit.
Nie pytam o filmiki tylko o to co Wy widzicie.

Użytkownik erebeuzet edytował ten post 24.07.2012 - 22:15

  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych