Skocz do zawartości


Zdjęcie

Czerwone obiekty UFO zalewają świat


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
187 odpowiedzi w tym temacie

#181

Redux.
  • Postów: 31
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

@up
Nie chcę być złośliwy, ale: link
Co do filmiku Carmela - nie wiem co to może być, jeśli to nie fake...
  • 0

#182

Seleroo.
  • Postów: 62
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Mi się tylko wydaje, czy obiekt na filmie wpada do wody, więc skąd ten błysk? Rzeczona eksplozja nie wywołała fali, nie wyrzuciło wody, nic. Śmierdzi fejkiem.

Użytkownik Rorsarch edytował ten post 12.08.2012 - 20:26

  • -1

#183

PiXel.
  • Postów: 108
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano


Niestety, ale nie pozjadałem wszystkich rozumów, więc nie skupiam w swoim umyśle całej "powszechnej wiedzy i nauki" żeby móc powiedzieć - "to na 100% UFO, koniec i kropka".
Uważam, że takie opinie są dość aroganckie i prostackie.

Jeśli chodziło o moją opinię, to źle mnie zrozumiałeś, a nawet uraziłeś :)

Przepraszam, ale nie miałem zamiaru Cie urazić bo pisząc "takie opinie są dość aroganckie i prostackie" miałem na myśli stwierdzenia typu "to na 100% UFO, koniec i kropka" a nie Twoją wypowiedź :)
  • 0

#184

Jęk Lodowatych Ulic.
  • Postów: 326
  • Tematów: 11
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

@ Rorsarch
Chyba jesteś ślepy bo przecież widać unoszącą się wodę na przybliżeniu z upadku ale możliwe jest, że to tylko meteoryt chociaż wtedy powinna być większa fala ale to już zależy od rozmiarów danego obiektu.
A błysk jest dlatego, że kamera ma tryb nocny i wszelkie większe źródła światła mogą powodować zanik obrazu.
  • 0

#185

voice.
  • Postów: 200
  • Tematów: 13
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Na początku tematu napisałem o swojej obserwacji światła, które z biegiem czasu wyjaśniłem jako flara iridum, lecz teraz zaczynam w to wątpić. Po wczorajszej obserwacji naprawdę byłem zdumiony tym co z kolegą zobaczyliśmy. Bezchmurne niebo, idealne miejsce do obserwacji zaoowcowało tym, że zaobserwowaliśmy obiekty które leciały wysoko i zapalały światło na chwile, przyznam, że bardzo mocno i za moment totalnie przygasały. Samolot z pewnością to nie był. Poza tym miałem wrażenie, że pierwsze światło które dostrzegłem było najmocniejsze. Jakby coś włączyło silniki i po prostu odleciało. Na tą chwilę nie jestem w stanie tego racjonalnie wytłumaczyć (samolot szpiegowski? ale co do licha robiłby nad 40tysięcznym miastem). Obserwujcie niebo, wystarczy godzina, wrażenia naprawdę świetne.
  • 0

#186

Morningstar.

    לוציפר

  • Postów: 412
  • Tematów: 25
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Bodajże przedwczoraj około 21:00 moi rodzice widzieli na niebie bardzo jasny obiekt, myśleli że jakiś większy meteoryt przecina niebo z zachodu na wschód. Spytałem TYLKO o prędkość i co? i ISS MIĘDZYNARODOWA STACJA KOSMICZNA. :)

"które leciały wysoko i zapalały światło na chwile, przyznam, że bardzo mocno i za moment totalnie przygasały"
Satelity mają to do siebie zresztą że przez chwile mogą odbijać światło od baterii dając taki efekt. Zresztą było to już nie raz trąbione.

Użytkownik Carmel edytował ten post 20.08.2012 - 10:33

  • 0



#187

kudi.
  • Postów: 161
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Hologram respekt dla Ciebie ziomek! To co na drugim filmiki widziałem sam na wlasne oczy tylko obiektów było z 30 i też robił różne formacje zajrzyj tutaj i odpowiedz na mój post
http://www.paranorma...201#entry522201
;)
  • 0

#188

Zaciekawiony.
  • Postów: 8137
  • Tematów: 85
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

I cała reszta! :



1. - identyczne obiekty jak w nothingam!!


Fałszywka. Obraz jest niewyraźny i ma dużą ziarnistość. Promienie odchodzące od świateł są cieńsze niż rozmiar ziaren obrazu, a to nie możliwe. Komputerowe są też refleksy.
  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych