Skocz do zawartości


Zdjęcie

Sprawdzająca się przepowiednia z 2011r.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
96 odpowiedzi w tym temacie

#91

Nosferatoo.
  • Postów: 298
  • Tematów: 40
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Przyszłość nie może być z góry ustalona, przepowiednia może być tylko prawdopodobnością.
  • 0

#92

Boxxer7.
  • Postów: 116
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Lunaris, stworzenie takiego wycinka rzekomego panelu administratora, zajęłoby mi jakieś 30 minut w PS-ie, Corelu, a nawet Gimpie.
  • 0

#93

aquamen.
  • Postów: 337
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Wiara w przepowiednie została podważona po rzekomym "końcu świata" w dniu 21.12.12. Przeżyłem co najmniej kilka końców świata, i zapewne o wiele więcej ich jeszcze przede mną.
  • 2

#94

Driverbb.
  • Postów: 1
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No i musiałem sie zarejestrować;)

Witam wszystkich, pod wzgledem postowania jestem tu nowy aczkolwiek forum śledzę już od dawna, ale do rzeczy ;)

Ten temat mnie zaciekawił dośc konkretnie, a zważywszy na to co obecnie dzieje się na świecie chciałem go odświeżyc...

Niestety link do screena naszego ''podróżnika w czasie'' jest już nie aktywny, czy ktoś z Was posiada może ten screen na dysku??

Pamiętam, że nasz kolega z przyszłości wspominał o konflikcje własnie z Rosją... i o zmasowanym ataku elektronicznym który nastąpi w czerwcu 2014, lecz nie pamiętam szczegołów i chętnie bym to przeczytał jeszcze raz,

A tak na marginesie biorąc pod uwagę dzisiejsze wydarzenia co o tym sądzicie?:)

Pozdrawiam


  • 0

#95

trebmal.
  • Postów: 178
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Podbijam, ponieważ mamy już rok 2016 i żadna katastrofa elektroniczna nie miała miejsca. Przepowiednia bardzo ciekawa, ale nie sprawdziła się w 100%.

 

To w jakim celu podbijasz?


Użytkownik Kronikarz Przedwiecznych edytował ten post 30.01.2016 - 12:40

  • 0

#96

JachuPL.
  • Postów: 177
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Z miesiąc temu na pewnej znanej stronie o rzeczach niewiarygodnych w oczy rzucił mi się wpis jednego gościa pod artykułami. Powtarzał to kilka razy pod różnymi wątkami aż w końcu sobie skopiowałam aby zobaczyć czy jego przepowiednie się sprawdzą. Oto ten wpis:


>Jeszcze w październiku rynek gwałtownie załamie się i wszystkie indeksy pójdą w dół. Zacznie się od sektora usług i surowców (metali). Ceny paliwa wzrosną drastycznie do tego stopnia, że upadnie mnóstwo małych i trochę mniej średnich firm. Będą problemy z zaopatrzeniem. Wysokie ceny i niedobór na rynku objawią się w postaci pieczywa kosztującego ponad 20 złotych za bochenek. [Nie sprawdziło się]

(...)

Wbrew pozorom mocno będzie trzymał się funt, a Wielka Brytania będzie dążyć stanowczo do wyjścia z Unii Europejskiej. [Powoli zaczynają się nastroje antyunijne spowodowane imigracją. Funt na ten moment jest stabilny i jego kurs ciągle rośnie]

Stany Zjednoczone całkowicie odsuną się od spraw Europy, pogrążone w większym kryzysie i kolejnej wojnie [Nie sprawdziło się]

która wkrótce zawita do Europy, a wcześniej wyrazi się poważnymi starciami z imigrantami, w tym muzułmańską większością [Zaczyna się]

Będzie już jednak zbyt późno by reagować standardowymi metodami i władze posuną się do poważnych ograniczeń. Polacy znienawidzą policję po tym jak wielu z nich wyjdzie na ulicę i weźmie udział w starciach. Rząd upadnie, załamie się powszechne zaufanie do demokracji. [Zaczyna się. W sumie my nigdy nie mieliśmy zaufania do demokracji. Na kwiecień planowane są protesty Komitetu Obrony Koryta w wielu miastach. Możliwe, że policja odstrzeli garstkę upośledzonych oszołomów]

 

Władzę w Polsce obejmie silny człowiek, który już teraz zaczyna zdobywać niemałą popularność. Dla jego bezpieczeństwa nie mogę zdradzić nazwiska. Będzie miał duże poparcie w tym co robi. Stanie się to na krótko przed agresją naszego sąsiada. Dojdzie do ataków terrorystycznych w tym pierwszego na terenie kraju. Nie będą one jednak przeprowadzone przez ludzi których oskarży władza, co wyjdzie po latach. [Nie sprawdziło się i nie zanosi się na to w najbliższym czasie. Zresztą, kto miałby tych zamachów dokonać? Komitet Obrony Koryta?]

Jeżeli dojdzie do pierwszych złych prognoz rynkowych, nie wierzcie w zapewnienia, że są tylko przejściowe i nie grożą niczym poważnym. [Obniżenie ratingów dla Polski przez dwie agencje. Złotówka zaczyna powoli spadać]

(...)

Wklejam to w tym temacie. Czas pokaże czy było warto.

 

Pożyjemy, zobaczymy :)


Użytkownik JachuPL edytował ten post 31.01.2016 - 11:02

  • 0

#97

Kardamon.
  • Postów: 365
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Gdzie przewrót władzy teraz w Rosji ? Nie możliwe.
Jaki atak na Pakistan skoro głownym tematem jest korea, izrael i iran

Eh... piękne czasy, gdy na Ukrainie był pokój i ISIS nie było... a raptem rok po napisaniu tego posta wszystko poszło. 


  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych