Skocz do zawartości


Zdjęcie

Sprawdzająca się przepowiednia z 2011r.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
96 odpowiedzi w tym temacie

#1

Nafig.
  • Postów: 3
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

*
Popularny

Witam. Rok temu na pewnym forum obrazkowym jeden z użytkowników opowiadał jak to będzie na całym świecie po 2011 roku. Dojdzie do wojny z Rosją itd... Lecz jedna rzecz która mnie zaintrygowała to bezbłędny strzał w grupe na euro. Napisał coś w stylu "Będziemy w grupie z naszymi najwiekszymi wrogami i nie chodzi mi tu o Niemców. Reszty nie pamiętam, bo gówno mnie obchodzi piłka ale wiem, że szanse na awans pogrzebaliśmy przegraną z Czechami." Nie wiem jakie jest prawdopodobieństwo trafienia w takie coś rok przed mistrzostwami. Obstawiam, że jakieś 1/200. A więc jest to możliwe do trafienia lecz czy naprawde było tylko strzałem w dziesiątke? Osobiście postowałem rok temu w tym temacie i widzialem go na własne oczy jak go tworzył, lecz nadal nie wierze, że to moze być prawda. A wy co o tym myślicie?

http://img15.imagesh...986/krochan.jpg

(Te czarne paski to spoilery które mozna zobaczyć poprzez najechanie na nie myszką lecz na screenie było to niemożliwe)

Dodam jeszcze, że anon z przyszłosci (bo tak on sie nazywał) postował jeszcze kilka razy na tym forum miesiąc temu ale niestety nie zrobiłem screenów a temat już dawno spadł w otchłań. Jeszcze popytam kolegów tylko czy ktos moze nie zrobił tych screenow.



Co wy myślicie o tym wszystkim? Jeżeli naprawde USA wda się w konflikt z Pakistanem to należy pakować sie i uciekać do Amryki płd.?
  • 6

#2

polak7.
  • Postów: 48
  • Tematów: 1
Reputacja Zła
Reputacja

Napisano

Z tego co wyczytałem przepowiedział też wygraną Euro przez Hiszpanów.
Trafił z Polską i trafił z Hiszpanami.
  • 0

#3

bolekilolek.
  • Postów: 1377
  • Tematów: 27
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Rozwaliło mnie przewidzenie wygranej Euro przez Hiszpanów, bo to, że Polska z grupy nie wyjdzie można było przewidzieć. Z tylu grup mając jedną szansę trafienie Hiszpan było, albo wielkim fartem, albo faktycznie coś jest na rzeczy. Czytałem trochę takich większych wypowiedzi na temat III wojny i tak dalej, ale nikt nigdy nie podawał faktów, które wydarzą się w naszej przyszłości i są trafne - ciekawe.

Użytkownik RuudJolie edytował ten post 16.07.2012 - 10:40

  • 0



#4

polak7.
  • Postów: 48
  • Tematów: 1
Reputacja Zła
Reputacja

Napisano

Rozwaliło mnie przewidzenie wygranej Euro przez Hiszpanów, bo to, że Polska z grupy nie wyjdzie można było przewidzieć.


Zauważ, że gośc podał iż Polska przegra z Czechami, co pozbawi ją szansy na wyjście z grupy. Trafił
Zauważ, że on to napisał jeszcze przed losowaniem grup. Nie było wiadomo z kim będziemy grać.
Rosja jest uważana za największego wroga Polaków obok Niemców. Niemców wykluczył. Napisał, że w grupie będziemy mieć naszego największego wroga.
  • 0

#5

kamilus.
  • Postów: 1231
  • Tematów: 106
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Akurat trafienie Hiszpanów to nie jest jakiś duży wyczyn - bo jedynie Niemcy mogli im zagrozić. Ale i tak Hiszpania była bardziej pewnym wyborem.

Większym "fartem" jest natomiast przewidzenie meczu z Czechami, który pogrzebał nasze szanse - ale tutaj to też mógł być przypadek.
  • 1



#6

Yondaimee.
  • Postów: 1
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Przeraziłem się tym. On w 2011 wiedział jaka będzie sytacja krajów południowych w Europie. O Libii, nawet Euro przewidział dobrze.
Jak dla mnie coś jest na rzeczy
  • -1

#7

Logos.

    Rozum Świata

  • Postów: 390
  • Tematów: 34
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 8
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Pakistan jest sojusznikiem USA. Za to osoba, która podaje się, że "pisze z przyszłości" używa słów rodem z gier. To jest forum anonimowe, gdzie każdy może napisać co chce. Po prostu ktoś pod wpływem nudy, Fallouta, Stalkera, czy czego tam jeszcze postanowił wkręcić forum. Nie ma nawet pewności, że to sama osoba, która stworzyła wątek, dalej w nim pisała.
  • 0



#8

bolekilolek.
  • Postów: 1377
  • Tematów: 27
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Pakistan jest sojusznikiem USA. Za to osoba, która podaje się, że "pisze z przyszłości" używa słów rodem z gier.


Osobiście podchodzę jak na razie do tego z dystansem, ale nie wiemy jakie słownictwo może być używane w owym roku 2014, w takich okolicznościach i przez człowieka trochę "zdziczałego". Szkoda, że nie będzie kontynuacji, bo tak może wyszłyby rzeczy, które wzmocniły, bądź zaprzeczyły jego wiarygodność. Cóż, daty mamy podane, więc pożyjemy - zobaczymy.


@down

Być może. Nie znam się zbytnio na "fejkach", ale chyba musiałby się trochę postarać, żeby fragment "fejku" nie odróżniał się od oryginału.

Użytkownik RuudJolie edytował ten post 16.07.2012 - 11:04

  • 0



#9

polak7.
  • Postów: 48
  • Tematów: 1
Reputacja Zła
Reputacja

Napisano

Jest jeszcze jedna możliwość.
Jako dowód mamy tylko screen'a.
Nie ma dostępu bezpośrednio do tego wątku.
Ktoś mógł przerobić to zdjęcie i zamieścic tam informacje o Euro w późniejszym czasie (gdy juz się skończyło).
  • 0

#10

Patrick.
  • Postów: 135
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Akurat trafienie Hiszpanów to nie jest jakiś duży wyczyn - bo jedynie Niemcy mogli im zagrozić. Ale i tak Hiszpania była bardziej pewnym wyborem.

Większym "fartem" jest natomiast przewidzenie meczu z Czechami, który pogrzebał nasze szanse - ale tutaj to też mógł być przypadek.

Przypadki, same przypadki. :roll: Choć z drugiej strony pamiętam podobną aferę na Samosi i tam zdaje się było coś z przestawianiem daty w serwerze czy coś takiego, przynajmniej takie było wytłumaczenie. Możliwe, że tu może być podobnie.
  • 0

#11

Ill.

    Nawigator

  • Postów: 1656
  • Tematów: 40
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

@Nafig
Z jakiego powodu screen strony był obrabiany w Photoshopie (CS5)?

Użytkownik Ill edytował ten post 16.07.2012 - 11:12

  • 0

#12

7th.
  • Postów: 12
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Cóż i tak nikt nie stwierdzi w tym momencie czy gość miał takiego farta czy serio jest z przyszłości :D Natomias mogę powiedzieć jedno - jak się coś zacznie dziać w Pakistanie to chyba uwierzę i będę starał się ratować :D
  • 0

#13

Nafig.
  • Postów: 3
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

@Nafig
Z jakiego powodu screen strony był obrabiany w Photoshopie (CS5)?


Musialem połączyć poszczególne screeny w całość
  • 0

#14

bolekilolek.
  • Postów: 1377
  • Tematów: 27
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Dodam jeszcze, że anon z przyszłosci (bo tak on sie nazywał) postował jeszcze kilka razy na tym forum miesiąc temu ale niestety nie zrobiłem screenów a temat już dawno spadł w otchłań. Jeszcze popytam kolegów tylko czy ktos moze nie zrobił tych screenow.


Wiesz, byłbyś o wiele bardziej wiarygodny, jeśli byś posiadał odnośnik do tematu.

Przypadki, same przypadki. Choć z drugiej strony pamiętam podobną aferę na Samosi i tam zdaje się było coś z przestawianiem daty w serwerze czy coś takiego, przynajmniej takie było wytłumaczenie. Możliwe, że tu może być podobnie.



Pamiętam ;)

Z tego wniosek, że jak się samemu nie jest obserwatorem jak powstaje temat później ciężko stwierdzić czy jest autentyczny czy nie, bo ludzie starają się wzbudzić swoją osobą sensację, tylko pytanie po co...
  • 0



#15

Ill.

    Nawigator

  • Postów: 1656
  • Tematów: 40
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano


@Nafig
Z jakiego powodu screen strony był obrabiany w Photoshopie (CS5)?


Musialem połączyć poszczególne screeny w całość

No ok, ja jednak chciałbym zobaczyć oryginały. Na jakimś hostingu spakowane zipem (na przykład).
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych