Skocz do zawartości


Zdjęcie

Chupacabra w okolicach Tomaszowa Maz. (mała wieś Konewka)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
38 odpowiedzi w tym temacie

#16

Laestar.
  • Postów: 35
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja też ganiam bezdomne psy :) Wtedy się dobrze bawie
  • 1

#17

Rinzler.
  • Postów: 6
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Gdyby to była chupacabra, twój pies wyczuł by zagrożenie i zaczął warczeć albo chcieć uciekać.
  • 0

#18

TenTamten.
  • Postów: 4
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A skąd wiesz że tak nie było?? W historii nie pisałem o swoim psie tylko dodałem na koniec że był przy wszystkim i jak coś to on warczy i szczeka na wszystkie zwierzęta :P
  • 0

#19

SirTibio.
  • Postów: 21
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Więc mówisz, że jak zobaczysz małe zwierze w lesie to jesteś gotów zejść ze skutera i biec za tym zwierzątkiem w las? Mogę się spytać po co?

A co do II. to mogło być zupełnie normalne i znane zwierzę. Dla przykładu, wczoraj słyszałem bardzo dziwny pisk, zupełnie jakby jakiś ptak albo dziecko jakieś, a się okazało, że to żaba tak skrzeczała.

Na punkt III też mam wytłumaczenie. Jak byłem mały z kolegą bawiliśmy się w komandosów w lesie, ale nagle jak coś zaszeleściło w lesie i zobaczyliśmy coś brązowego, od razu pomyślałem że to dzik i żeśmy uciekali tak szybko jak żaden komandos by nie umiał xD Co się okazało, to byla zwykła sarenka, jeszcze bardziej wystraszona niż my. Umysł płata różne figle ;)
  • 0

#20

Astro1004.
  • Postów: 107
  • Tematów: 2
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Wyjaśnienie do I historii może być całkiem normalne.Zgadzam się z opiniami o kunie bo ona czasem tak skacze,a od siebie dodam sarnę która wcale nie jest taka duża jak się wydaje i czasami porusza się w taki właśnie sposób.
  • 0

#21

denaturat.
  • Postów: 105
  • Tematów: 2
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

myślę, że to może być chory lis albo jenot. ewentualnie jakiś pies. duże uszy, brak sierści i czerwone oczy... kuny nie mają dużych uszu ;)
  • 1

#22

Naele.
  • Postów: 110
  • Tematów: 5
  • Płeć:Kobieta
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Trzy razy większe od jamnika, z czerwonymi oczami, bez sierści i z wielkimi uszami - wypisz wymaluj kuna albo tchórzofretka :/

Biorąc pod uwagę opis, najbardziej pasuje mi coś takiego, tylko, że jest zdecydowanie za małe: http://www.ogonek.wa...-holy-lolly.jpg ;)
  • 0

#23

Astro1004.
  • Postów: 107
  • Tematów: 2
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Teraz mi przyszedł do głowy jeszcze zając,mały on nie jest a jak wiadomo uszy ma i skacze.Tylko oczy nie pasują,ale myślę,że to też się da wyjaśnić.
  • 0

#24

denaturat.
  • Postów: 105
  • Tematów: 2
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dołączona grafika

przeglądałam sobie jakieś pierdoły na demotach i tak mi się skojarzyło z tym tematem, bo autor wspominał o skokach.
jestem pewna, że lisy też tak potrafią... ogółem - psowate :mrgreen:
więc, mogło skakać, mieć duże uszy, nie mieć sierści i czerwone oczy.
i być zwyczajnym, chorym psem, lisem czy jenotem. młodym pewnie, skoro trzy razy większy niż jamnik.

wystarczy sobie wyobrazić młodego chorego zwierzaka bez sierści, który po prostu wielkimi susami ucieka.

autora fantazja pewnie poniosła ;) tak samo jak fantazja ponosi obserwatorów chińskich lampionów

Użytkownik denaturat edytował ten post 17.07.2012 - 21:56

  • 0

#25

Naele.
  • Postów: 110
  • Tematów: 5
  • Płeć:Kobieta
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

A co z tymi czerwonymi oczami? Chory lis albinos? :lol
  • 0

#26

cheo86.
  • Postów: 1
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ktos juz miał podobną uwagę, to mogła być kuna leśna, dziwnie warczą i podskakują niezgrabnie, widziałem kiedyś całą rodzinkę jak tak w jagodzinach podskakiwała, tylko opis że zwierz nie miał sierści jest intrygujące i na te chwilę wg. mnie naciągane pzdr

Użytkownik cheo86 edytował ten post 18.07.2012 - 09:30

  • 0

#27

denaturat.
  • Postów: 105
  • Tematów: 2
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A co z tymi czerwonymi oczami? Chory lis albinos? :lol


chory zwierzak może mieć czerwone oczy. dodać do tego brak sierści.

podejrzewam, że owa tajemnicza kreatura nawet w połowie nie wyglądała tak "strasznie" jak to autor opisuje. młody jest, wyobraźnia go poniosła, dodała to i tamto, a spotkał najpewniej chorego zwierzaka. logiczne, że dzikie, do tego obolałe chore zwierzę będzie uciekało i warczało.
  • 0

#28

noxili.
  • Postów: 2849
  • Tematów: 17
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Wszystkie psowate skacza w czasie zabawy , łowów czy ucieczki.

Dołączona grafika




A czerwone oczy to albo kwestia wpadajacego na wprost swiatła (np swiatła skutera)

Dołączona grafika

albo infekcja

Dołączona grafika
  • 0



#29

Naele.
  • Postów: 110
  • Tematów: 5
  • Płeć:Kobieta
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Chyba bardziej już z tymi oczami to ta wersja ze światłem, niż z infekcją. Infekcja nie zmienia koloru tęczówki, tylko powoduje podrażnienie spojówki - ale mogę się mylić, nie znam się.
  • 0

#30

kalszym.
  • Postów: 8
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wiem, że I i III przypadek to jest to samo a wymiary podałem mniej więcej :P nie mam skali w oku i to jest wielkości 3 razy większej niż Jamnik :P Bo mam jamnika i był przy wszystkich przypadkach :P


Jechałeś do swojej cioci skuterem ale miałeś przy sobie jamnika ? Pozdrawiam.
  • 3


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych